Stanje Balkans 2

• Ima li živih ?

Nemoj te svi savezi vec sklapati paktove nisu vam ni zaštite prošle :D

SWA i Covid-19 se plase sami sebe, pa su sa svima sklopili saradnje, poceli su cak i da skalapaju sa svakim savezom koji se pojavi na - +, presmesno, takodje i Gerila ih prati usla sa svima njima. I ovi BU nista nisu bolji i sa bugarima i sa 300 ali u neku ruku ih razumem morao je doci odgovor na udruzivanje svih saveza sa -+ i sa gerilom, jedino su izgleda Bitange i 300 ozbiljni savezi. Sve ostalo mrka kapa.

• Sve su to ozbiljni savezi dok belaj ne krene,a onda padaju kao kruske

ti si verovatno ona neznalica ipe iz geril, vidi niste 10 dana ni jednu saradnju napravili, mislim da je vreme, mogli bi grke da pitate za saradnju ili bitange? Jer kad krenu da vas kidaju na zivo bez anestezije, bice kasno.

• Evo Ipe ispunjavam ti ocekivanja :evil: ajde mozda ces proci bolje od kuku lele. On valjda nije ocekivao :):rolleyes:

sreca pa nemaste vise kata,hahaha

dobar napad,samo posto si mi opsovao mater na pocetku servera a nisi me ni upoznao,ne zelim da komuniciramo,igra vam je dobra ali narav vam malo "tisna"

• sreca pa nemaste vise kata,hahaha

dobar napad,samo posto si mi opsovao mater na pocetku servera a nisi me ni upoznao,ne zelim da komuniciramo,igra vam je dobra ali narav vam malo "tisna"

To je ta prica, isece vam mashinac krila, sad nema komunikacije kad vas isprasi neko, pa kako da komuniciras kad nemas municije, prvo moras da napunis sarzer, pa da stisnes ****, pa da opalis, a ne pucas iz coraka. Rece ja vama sta vas ceka.

• ma jok,ima price,samo sa njim ne zelim komunicirati,ipak ovo je igra a on mi je porodicu uvrijedio,a vi navalite,mi smo tu da se marisemo,ovo je bilo ok i to sam rekao,ali idemo dalje server poceo tek

• ipe, ides na nulu. sto se tice psovanja to necu da komentarisem... sto se tice ostalog, Trazili ste, gledajte.....

ma jok,ima price,samo sa njim ne zelim komunicirati,ipak ovo je igra a on mi je porodicu uvrijedio,a vi navalite,mi smo tu da se marisemo,ovo je bilo ok i to sam rekao,ali idemo dalje server poceo tek

za tebe je server gotov...

• ipe, ides na nulu. sto se tice psovanja to necu da komentarisem... sto se tice ostalog, Trazili ste, gledajte.....

za tebe je server gotov...

Poceo si i njega da rusis? Tehnicare brate, pa do artefakta ces sam izbrisati Neznane. Daj ostavi neke da mi resimo, ima da im dam odgovor za prevaru od prosleg servera:/

Forrest Gump 2018-2019 CN

NNoob- Ba2 2019-2020 CN

Yes Papi- Ba1 2020- current CN

baXus- Ba2 2020- current CN/300

• Poceo si i njega da rusis? Tehnicare brate, pa do artefakta ces sam izbrisati Neznane. Daj ostavi neke da mi resimo, ima da im dam odgovor za prevaru od prosleg serve

haha,dje si papi.ovo je Gerila ally,a to dje te srbi,počeši se

Nego cujem da vas marisu i na drugim serverima,igrate li jos kao CN?

Post was edited 1 time, last by ipe81: dopuna ().

• Poceo si i njega da rusis? Tehnicare brate, pa do artefakta ces sam izbrisati Neznane. Daj ostavi neke da mi resimo, ima da im dam odgovor za prevaru od prosleg servera:/

Jok Papi, upravo sam zavrsio. spustio sam ga an 140 pop pa je otisao u mod odmora. :) a sto se tice ostavljanja, brate sta da ti kazem. Ko prvi devojci njegova devojka. :)

970x250_5Tribes.png