Tarlalarım Gitti :@@@@@@@@@@

• Kimi 100 mancınık ile tılsım çalar köy reisler kimi 10 k manco ile iş yapamaz saniyelerin hesabının çok önemli olduğu bi oyunda 18 saatin önemi azmıdır ?

Azdır. Şaka gibi hesaplardan bahsediyorsunuz gerçekten. 80 mancınık az bastınız eyvallah. 22 saat içinde kuzey batı ve güney batıda toplam 30 merkez yıkıldı en az 3-4 asker köyü sıfırlandı. Vahada askerler yakalandı. +/-de ordular çakıldı. Üstüne üstlük sadece haritanın batı kısmında 20 saattir hem Üçok hem Göktürk ordu kaldırıp tahıl beslemeye saatlerce emek harcadı. Yemişim 700k ham zararını oyuncuların. Harcanan emek iki türlü de geri getirilemeyecek. Bug yüzünden kaybedilen üretim ve açlıktan ölen asker ise yerine konabilir.

Ayrıca kimse kimseyi kandırmasın, 80 mancınık az basıldı diye oyunun kaderi değişmez.

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• Azdır. Şaka gibi hesaplardan bahsediyorsunuz gerçekten. 80 mancınık az bastınız eyvallah. 22 saat içinde kuzey batı ve güney batıda toplam 30 merkez yıkıldı en az 3-4 asker köyü sıfırlandı. Vahada askerler yakalandı. +/-de ordular çakıldı. Üstüne üstlük sadece haritanın batı kısmında 20 saattir hem Üçok hem Göktürk ordu kaldırıp tahıl beslemeye saatlerce emek harcadı. Yemişim 700k ham zararını oyuncuların. Harcanan emek iki türlü de geri getirilemeyecek. Bug yüzünden kaybedilen üretim ve açlıktan ölen asker ise yerine konabilir.

Ayrıca kimse kimseyi kandırmasın, 80 mancınık az basıldı diye oyunun kaderi değişmez.

Konuşmalar söylemler kasıtlı Mehmedim. Akılları sıra goy goy yapıyorlar. 22 saat manco basamıyorsan niye oynarsın ki bu oyunu..

GÖKTÜRK BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI

• Azdır. Şaka gibi hesaplardan bahsediyorsunuz gerçekten. 80 mancınık az bastınız eyvallah. 22 saat içinde kuzey batı ve güney batıda toplam 30 merkez yıkıldı en az 3-4 asker köyü sıfırlandı. Vahada askerler yakalandı. +/-de ordular çakıldı. Üstüne üstlük sadece haritanın batı kısmında 20 saattir hem Üçok hem Göktürk ordu kaldırıp tahıl beslemeye saatlerce emek harcadı. Yemişim 700k ham zararını oyuncuların. Harcanan emek iki türlü de geri getirilemeyecek. Bug yüzünden kaybedilen üretim ve açlıktan ölen asker ise yerine konabilir.

neden yiyoruz 700 k hammadeyi kiminin 1 haftalık yağması o miktar bıraksınlar o zmn 30-40 hesap oynasın serverda sadece diğerleri figüran gibi boş boş durmasın

Konuşmalar söylemler kasıtlı Mehmedim. Akılları sıra goy goy yapıyorlar. 22 saat manco basamıyorsan niye oynarsın ki bu oyunu..

ben goy goy yapmıyorum hakkımızı arıyorum olay manco basmak basamamak değil rolback yapılsın veya yapılmasın da değil siz beni anlamayacaksınız .Eğer oyun yönergesinde şu üretim alanı şu kadar üretir bu bu kadar yazıyorsa o olmalı herkes için, ben oyunda oluşan hatanın yarattığı hatalar silsilesini anlatmaya çalışıyorum oyunu da niye oynadığıma gelirsek eğlence için oynuyoruz başkanım turnuva serverı flnsa sadece prof oyuncular varsa bilmeden girmişim .

• Yok ya gerçekten bize müstahak, yesinler hakkımızı hatta suç bizde hak arıyoruz, biz daha böyle bir durumda bile hak ararken kendi içimizde sorunlar çıkıyor o onu itibarsızlaştırıyor başkası ona kendi penceresinden dayatma yapıyor, helal olsun travian yönetimine adamlar yolunu bulmuş, etinden suyundan da koyun , yiyin efendiler yiyin nasıl olsa bizim gibi para verenler var bu oyuna helali hoş olsun yiyin

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Başkalarının emekleri üzerinden yükselmeye devam edin bakalım

Musti rollback olayı bizimde işimize gelmez. +/+'da 4-5 tane asker çakıldı, 2 tane köy sıfırlandı bugün. Diğer bölgelerde de bir dünya millet birbirine asker vurdu, tılsım çaldı. Her yönden zarar. Olan oldu boşver. Biliyorsun Delis başkanın burada. Zararını kardeşlerin olarak toparlarız. Birlikte tek üretimleri düşüp zarara uğrayan sen oldun. Ne bahtsız bedevisin sen ya :D

Odin Beni foruma moderatör yapın bu skandal hatayı unutayım bende.

#DelisForumaModeratörOlsun

#Oyunculara100AltınHediyeEdilsin

#NizamıCedidForumuTerkEt

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Biliyorum işimize gelmeyeceğini zaten gerçekleşmeyeceğini de biliyorum, burada mevzu rollback yada giden hammaddeler değil, giden 600, 700 k ham olsun oda başımızın gözümüzün sadakası olsun, beni biliyorsun her gün aksatmadan 750 k birlik bonusuna veren biriyim , asıl mesele yönetimin duyarsızlığı, biri de çıkıp doğru düzgün açıklama yapmıyor, burada insanlar birşeyler söylüyor ses yok, bu sorun ufak bir sorun kimseyi ne geri atar ne ileri atar, ama yarın birgün başka problemler olduğunda da aynı tavrı sergilerse yönetim o zaman da şimdiki gibi sessiz kalırlar, işte onlar sessiz kalmasın diye burada ses çıkarıyoruz , ne kadar sağlam muhalefet olursak o kadarda sağlam iktidar olur karşımızda, o zaman da daha iyi hizmet alırız , ama biz herşeye susarsak önümüze konulana razı gelmeye de alışırız , bu da bizim fıtratımızda yok :)

#DelisModeratörOlsun

#Nizam-iCedidCmTeamLeadOlsun

#DobravaçiKomşi

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Biliyorum işimize gelmeyeceğini zaten gerçekleşmeyeceğini de biliyorum, burada mevzu rollback yada giden hammaddeler değil, giden 600, 700 k ham olsun oda başımızın gözümüzün sadakası olsun, beni biliyorsun her gün aksatmadan 750 k birlik bonusuna veren biriyim , asıl mesele yönetimin duyarsızlığı, biri de çıkıp doğru düzgün açıklama yapmıyor, burada insanlar birşeyler söylüyor ses yok, bu sorun ufak bir sorun kimseyi ne geri atar ne ileri atar, ama yarın birgün başka problemler olduğunda da aynı tavrı sergilerse yönetim o zaman da şimdiki gibi sessiz kalırlar, işte onlar sessiz kalmasın diye burada ses çıkarıyoruz , ne kadar sağlam muhalefet olursak o kadarda sağlam iktidar olur karşımızda, o zaman da daha iyi hizmet alırız , ama biz herşeye susarsak önümüze konulana razı gelmeye de alışırız , bu da bizim fıtratımızda yok :)

#DelisModeratörOlsun

#DobravaçiKomşi

Çok haklısın sedece merkez köyümde 1.8m ham kaybım var. Diğer tarlalı köyleri söylemiyorum bile. Depo basamadım bu yüzden. Tüketici haklarına başvurmak gerek bence. Yoksa bu travian daha çok hakkımızı yer.

#DelisModeratörOlsun

#DobravaçiKomşi

Ben ikna oldum komşi..

#Rollbackİsteriz

#Odinİstifa

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Merhaba,

Hata dün gece düzeltilmiştir. Eğer devam eden bir hata varsa çerez ve önbellek temizliği yaptıktan sonra yeniden denerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

• Merhaba,

Hata dün gece düzeltilmiştir. Eğer devam eden bir hata varsa çerez ve önbellek temizliği yaptıktan sonra yeniden denerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

odin bey bu elınızde kaynaklı olmayan hatadan kaynaklı olusan madde kaybı asker kaybı gibi sorunlar ıcın cozum belırlendımı

S2- CPT Areniel / S5-ESK / S3 Areniel / S6- Karaelmas

• Merhaba,

Kaybedilen neredeyse 1 günün bir karşılığı olmayacak mı ?

• Merhaba,

TELAFİ BEKLİYORUZ.
    SÜPER MARİO MU BU, HATA DÜZELDİ HADİ PRENSESİ KURTAR.
    HER SANİYENİN ÖNEMLİ OLDUĞU BU OYUNDA 1 GÜNÜMÜZ SİZİN SAÇMA GÜNCELLEMENİZ YÜZÜNDEN HEBA OLDU.

• Merhaba,

Travian herzamanki gibi hata düzeltildi deyip geçistiriyor. Travianin yaptiği saçmaliklari neden oyuncular cekiyor. Cevap bile vermezler.

• düzeldi ya kavga bitmiş :D:D:D

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 AXU / NAR

2017 TS1 AXU / NAR

2018-2019 TS5 trabzon61 / _SS_
    2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU / HAN

Ve Gına Azaben NAR