• Jedina aktualni jistota ohledne oaz je, ze v zakladni zacatecnicke ochrane (prvnich 5 dni serveru) se po vybiti oazy zadna zverina nerespawnuje.

Co se tyka zbyleho casu, algoritmus spawnu je neznamy. Co se vypravi, tak by to mela byt smes faktoru: 1) cim vice utoku na oazu dopada, tim spis se neco objevi 2) cim dele je oaza vybita, tim spis se neco objevi 3) zrejme se zacinaji objevovat zvirata v poradi od tech nejslabsich

V praxi je to ze zkusenosti cisty gamble - a spis se u toho rozcilis a pochcipaji ti jednotky, nez ze prijdes na to, jak to funguje.

• diky.

tak ta jistota uz neni. nebo je presne opacna.

ZVIRATA SE MI VYGENEROVALA VE VYBITE OAZE BEHEM ZACATECNICKE OCHRANY,

navic az v PRUBEHU UTOKU a v takovem mnozstvi, ze mi tam zustal i hrdina.

• diky.

tak ta jistota uz neni. nebo je presne opacna.

ZVIRATA SE MI VYGENEROVALA VE VYBITE OAZE BEHEM ZACATECNICKE OCHRANY,

navic az v PRUBEHU UTOKU a v takovem mnozstvi, ze mi tam zustal i hrdina.

Nevím, jestli úplně došlo k pochopení pojmu "základní začátečnická ochrana". Tím si nemyslí konkrétně tvoje začátečnická ochrana, ale v podstatě doba základní začátečnické ochrany počítaná od začátku serveru. Tzn. na klasickém serveru asi 5 dní? Jak psal Lloyd's.

To znamená že to není tak, že Ty se zaregistruješ třeba 15. den serveru a během těch 5 dnů, co máš TY konkrétně ochranu se zvířata nebudou respawnovat v nějaké konkrétní oáze, ale tak, že prvních 5 dní SERVERU (nikoli tvé hry) se nebudou žádné oázy respawnovat, nehledě na to, kde jsou a kdo je vybije :)

Odhaduji, že k tomuhle nepochopení mohlo dojít, protože v tuto chvíli není na czsk žádný server, co by ještě měl základní ochranu, tak nevím, kde bys to mohl teď zažit :)