CZ/SK Speed WWR/WWK

• Zdravím,

ze zvědavosti bych chtěl vědět jak velké jsou na cz/sk speedu WWR a WWK z momentálního/minulého kola. Jen bych chtěl vědět jestli tu je rozdíl mezi czskX a angloX a jak velký.

• Oboje z 84

dotaz byl prostě příliš obecný, pokud jsi chtěl vidět ty top offky, tak tady je ještě jedna z nich, zimní speed (ale neklikalo se to jako beranovka .) )

věz ale že tyhle offky jsou spíše vyjímkou, za průměr fakt považuju ten můj první screen

• dotaz byl prostě příliš obecný, pokud jsi chtěl vidět ty top offky, tak tady je ještě jedna z nich, zimní speed (ale neklikalo se to jako beranovka .) )

věz ale že tyhle offky jsou spíše vyjímkou, za průměr fakt považuju ten můj první screen

Ano byl vcelku obecný. Ptal jsem se na momentální a minulé kolo jak na czsk vypadají WWR / WWK vy to nazýváte očividně beranovka a divovka? Den serveru je momentálně jedno...jde tu jen vyloženě o to jakou offku tu lidi byli schopní naklikat během posledních 2 speedu... Jde o to, že na angloX hrajou stále dokola 3 premade ally a ostatní jsou random poskládané...( 4 kol z 5 vyhrála vždy jedna z těch ally ) a byl tu návrh dát dohromady ty 3 alliance pod 1 a buď pokračovat na angloX a nebo zkusit jít na jinou doménu czskx/balkanx

• A jaké se tak klikají offky tam? Osobně radši už hraju na zahraničních (momentálně plx), kde úroveň je vždy překvapující :D

anglox je pro mě osobně do budoucna též zajímavé

• + ty 2 předchozí byli top 6 WWR/WWK za tohle kolo a pak samozřejmě musí být i TOP Gaul WWK

Minulé kolo bylo slabši, ale WWR měli 40k rams a WWK 20k catu

• Uz jsem to psal v nasi skupine snazime se pospojoval hrace na dualy či trialy aby prave leto nebralo cloveku cas na 100%

Pro vedouci ucty to bude tezsi ze tu budou temer porad.:)

Link na DC je ve skupine kde je napsana kvalifikace.

• ceska komunita je na kvalde toxicka, sory ronin. na cz serveroch sa tym ludom len vysmejes ked trepu nezmysli ze co budu mat za army a idu armu na 15 poliach a pri 40/10 je ucet zabity a dohrali. Na kvalde ich ale musis tolerovat kedze su s tebou v time, beru dobre mccka a odvaria aj teba, beru arty ako minule a odidu do svojej aly ze to su ich arty atd. wtf to fakt niekto chce minat peniaze na takuto hru?

• ceska komunita je na kvalde toxicka, sory ronin. na cz serveroch sa tym ludom len vysmejes ked trepu nezmysli ze co budu mat za army a idu armu na 15 poliach a pri 40/10 je ucet zabity a dohrali. Na kvalde ich ale musis tolerovat kedze su s tebou v time, beru dobre mccka a odvaria aj teba, beru arty ako minule a odidu do svojej aly ze to su ich arty atd. wtf to fakt niekto chce minat peniaze na takuto hru?

Mam stesti ze vetsina CS reprezentace co ted jde jsou hraci kteri uz s nami neco odehrali a nejsou toxic:)

Vzdy se nekdo najde kdo musi jit mimo / pri hracich co hrali minulou kvaldu tedy 400 -500 lidi se to neda ohlidat .

Pro nas je ted podstatnejsi spojit ucty na dual /trial a dat tomu kvalitu ,pac vetsinu uctu zname ,vime co od nich cekat a dokazeme k nim najit vhodne duály.

Nikdy neni treba /vhodne porovnavat co bylo -spise se zamerit na to jak to zlepsit /udelat aby to tak nebylo.