Vjerski praznici

• Pozdrav kao što vidjeh za predstojeći vjerski muslimanski praznik nema primirja. Zanima me zbog čega ako je do sad bila praksa da i za Uskrs, Vaskrs, Božić isto postoji.

• Praznovali smo za hriscanske praznike , primali cestitke uz primirja i zelimo da nasim prijateljima islamske veroiposvesti cestitamo praznike koji ce proslaviti u krugu porodica i najmilijih uz primirja za vreme trajanja nastupajucih praznika .

:spam::sismis:Covek je usao u autobus i seo pored mladica koji je izgledao kao hipik.
    Imao je samo jednu cipelu.
    >>Sta je, momak, izgubio si cipelu?<<
    >>Naprotiv<<, odgovorio je ovaj.>>Nasao sam je.<<

*Ono sto je nama potpuno ocigledno, ne znaci i da je istitnito.:sismis:

• ispravite ovo.ima jos dan citav...zelimo primirje i za Bajram...

dosta igraca na balkanskim serverima slavi Bajram, znate to

Lp

bs3 2019/20: Lutka&zWer
    ba1 2016,2017 WhiteWalker 2018 Lutka

• U potpunosti razumem nastalu situaciju, ali na žalost prilikom spajanja Balkans domena naišli smo na tehnički problem oko primirja (nemogućnosti njegovog aktiviranja za sve praznike). Tada je nakon diskusija odlučeno da po ugledu na druge domene (gde takođe ima igrača muslimanske veroispovesti) ne bude primirja za Bajram.

Primirja nije bilo ni prethodne godine, takođe ga neće biti ni sutra jer to tehnički nije izvodljivo. Nakon svih ovih vaših poruka ćemo pokrenuti ponovo pitanje rešavanje tehničkog problem.

Ne brinite ništa obaveštavaćemo vas o svim novostima o ovom pitanju čim budemo imali više informacija.

• Tehničke probleme u 21 stoljeću? Pa kakvi su to dječiji izgovori, majke ti imaš tehnički problem za aktivaciju primirja dok ljudi razvijaju modele za naseljavanje Marsa i čega sve ne. Ovo je čista diskriminacija. Prvi cu da pišem švabama.

• U potpunosti razumem situaciju sa tehničkim probelmom uvođenja još jednog primirja na servere. Evo i ja baš imam nekih tehničkih problema prilikom uplate golda, ali obavestiću svoju banku o tome koliko se TT trudi da nam svima u igri bude lepo. Siguran sam da će neko suzu da pusti na te muke...

:rom09: rs1 - I hate u

Erode 73 je apsolutni CAR, mi se njemu divimo do imbecilnosti!

• Ni svjesni nisu koliko će se igrača ugasiti , a koliko ih tek neće igrati uopšte travian posle ove diskriminacije... Mhm da ste trebali malo ranije voditi računa o tim ''tehničkim greškama''. Svake godine ste sve loši i loši sa nekim svojim beze stavovima i odlukama. :)

Večito mi nešto stoji na putu do samog sebe :rolleyes:

• Mislim da je fer i posteno da prema svima bude isto ophodjenje kako nama tako i drugima, nema Nikola nikakve veze sa ovim svakako ne mesajte babe i zabe ljudi nikakva pravila on ne pise niti donosi, sve sto mu se kaze on nama prenosi ako je neko nacionalista kako god kazete onda je to TRAVIAN team ljudi koji donose odluke prave te skripte koje kontrolisu servere i slicno.

U svakom slucaju sramota za ovako popularnu igricu da ima ovakve propuste.
    Koliko golda se daje na ovo mogli ste da napravite travian u 5D verziji da ja jasem konja kad saljem vojsku u napad.... uzas

Pauza od 4 godine i IDEMO OPET!

Poslednji serveri:

Rs1: Mihajlo Pupin (Streberi), Bonnye&Clyde(rEV)

Rs2: ZgljoC

Rs4: Rampage
    Balkan5: TRSH
    Balkan3: NAOPACKE

• Bezobrazluk, ponovo nikola(namjerno malim slovom) u punom sjaju. Džaba sve rasprave, ima nikola, zvani tehnički problem, švabu iznad sebe i očajnički želi biti švabo. Čestitam nikola, postao si švabo, a biće opet bajramluka i za tebe .

BALKAN 3 2019/20 - Przon NG

BALKAN 1 2020 - KAMIKAZE TEAM CDP

• Jao ljudi, pa nemojte mi reči da primirje nije moguče zbog tehničkih problema, samo smiješni ispadate... Igra nas ovu igricu mnogo programera koji bii vam mogli ove tehničke probleme riješiti dok trepneš okom, a ne da je to izlika za takve stvari... Ako ima primirje za jedan praznik nek zbog jednakosti bude i za sve ostale praznike od svih religija, ili nek uopče nema primirja za ni jedan praznik, ali ne može neko odlučivati da za jedan praznik bude a za drugi ne, pogotovo na domenu gde ima više religija...

Si2 2017 - NiceTry

Si1 2017/18 - Melkor

Rs1 2018/19 - Melkor

Bs3 2019/20 - Melkor

• Mislim da je fer i posteno da prema svima bude isto ophodjenje kako nama tako i drugima, nema Nikola nikakve veze sa ovim svakako ne mesajte babe i zabe ljudi nikakva pravila on ne pise niti donosi, sve sto mu se kaze on nama prenosi ako je neko nacionalista kako god kazete onda je to TRAVIAN team ljudi koji donose odluke prave te skripte koje kontrolisu servere i slicno.

U svakom slucaju sramota za ovako popularnu igricu da ima ovakve propuste.
    Koliko golda se daje na ovo mogli ste da napravite travian u 5D verziji da ja jasem konja kad saljem vojsku u napad.... uzas

Naravno da on ima veze sa tim, jer on treba znati ko živi tu na Balkanu i ko klika po serverima, nijemcima je to bitno kao i nama ko živi u Singapuru.

BALKAN 3 2019/20 - Przon NG

BALKAN 1 2020 - KAMIKAZE TEAM CDP