TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• 3x gibi agresif bir serverda niye rapor olmaz :/

Yıka yıka adam kalmıyor. yıktığımızı birliğimiz biliyor. yıkılan da kendi raporlarını görüyor. foruma atmaya gerek duymuyoruz artık :)

• Bu arada az önce yanındaki arkadaşının da merkezinin üretimleri gitti. onada bi imc yapında üretimlerini bassın. haftaya tekrar yıkıcam.

Reishia 1 hafta önceden söylemiştim ama ya olmadı ki böyle. geçmiş olsun bir dahakine inşallah gerçekleştirirsin hayalleriniz...

Sarayözü Başkanım bu olaya senden bir yorum alalım :)

• Tılsım öncesi gerekli olan bir yıkımdı Savunan rakibimizi tebrik ediyorum.

Hazine 20 basan Reishia nın ordu sayısını tabi kendisi paylaşmak isterse merak ediyorum.

Saldıran ekibimi de ayrıca alkışlıyor ve tebrik ediyorum.

Tasdemir_TR yargı dağıtırken izlemesi çok keyifli

Opun Testere için tek kötü tarafı Sigortacı_TR Furkana yakıştıramadığım bir saldırıyı atması oldu, neresinden bakarsan bak eksiksiz bir saldırı koçlar unutulmamış. Üzdün bizi kral

• Elinize Sağlık :thumbup:

Yeni trend MEKANİK

:teu08::teu08::teu08:

EFSANELEJYONER.

EMRE

• Reishia 1 hafta önceden söylemiştim ama ya olmadı ki böyle. geçmiş olsun bir dahakine inşallah gerçekleştirirsin hayalleriniz...

Sarayözü Başkanım bu olaya senden bir yorum alalım :)

benim için tüm serveri ayağı kaldırmanız gururlandır beni 😇😇

her zaman be her daim birliğimin yanında ve destekçileri olacam maddi ve manevi🙏🏻🙋🏻

Opta emeği geçenlerin eline sağlık 😇😇🙋🏻

• Opun Testere için tek kötü tarafı Sigortacı_TR Furkana yakıştıramadığım bir saldırıyı atması oldu, neresinden bakarsan bak eksiksiz bir saldırı koçlar unutulmamış. Üzdün bizi kral

Kesin Furkan atmamistir ondandir. Furkan atsa bi halt çıkardı..

:sleeping:8) sig0rtacı :))

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................

• Yıka yıka adam kalmıyor. yıktığımızı birliğimiz biliyor. yıkılan da kendi raporlarını görüyor. foruma atmaya gerek duymuyoruz artık :)

yıkışlarınızı sevsinler anca böyle 50 hesapla yıkabilirsiniz lakin iyikide yıkmışsınız hem kendime rakip buldum kışa hemde deniz keyfinin dibine vuruyorum uzak murat sana yaptığım kıyağı sen uslubsüz dalga geçerek cevapladın inşalöah kuzeybatıda olursun sizleri seviyorum testere wuuuu multiciler kralları 🤣 Gorz teşekkürler 10 gün ban mı olur allahını seversen

• Neyse...

Post was edited 1 time, last by Turkish Rock ().

• king imhotep Hesabında basmak istediğimiz rekor ordu bizlerden çok başkaların derdi olmuş :D bizler sizler kadar umursamıyoruz olursa olur olmazsa olmaz ..

Zaman neyi göstercek bilemeyiz sıkılırsak askeri seve seve rekor falan dinlemeden çakarız sabrinin dediği gibi eğerki çok rekor meraklısı olsaydık bu zamana kadar o rekor kırılırdı rahat olun ..

dip. Büyükgöz hakanım gelibolu ( serdar ) wp grubunda cs konusunu yasakladı :D akşama bekleriz en sağlam ekibinizle isterseniz yanınıza Taşdemir Siğortacı Gelibolu bunlarıda alın zevkli oyun olsun ^^^^

:) Abi hürmetler. Sunucu boş en iyisi Cs devam edelim...

Netflix & Chill - Myx- Comx -Trx

Post was edited 2 times, last by Netflix&Chill ().

• :) Abi hürmetler. Sunucu boş en iyisi Cs devam edelim...

Az geç girinde bizde gelelim:))

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................

• Generaller bitti TC başladı, ağlama sırası kimde?

S.a usta T.C ekibini kuran ve şuanda başkanlığını yapan hesapta oynayanlardan biriyim 3x de dahil yıllardır tarık60 nikiyle oynayan kişi olarak bizler hiç bir yerde ağlamadık haklı olduğumuzu düşündüğümüz her konuda geldik burada konuştuk herkese laf yetiştirmeye gerek yok Testere ekibi de yıllar içinde farklı yapılarda oynayan arkadaşların bir araya gelmesiyle oluşan tecrübeli oyunculardan kurulu bu oyunu çok iyi bilen oyunculardır.Ben kendi ekibimle hırs yapmadan büyük hedefler koymadan yıllardır az kişiyle oynayan elimden geldiğince oyunun hakkını vermeye çalışan biriyim.Bizim birliğin ismini buraya ağlıyor diyerek yazmayın ayıptır günahtır yıkıldığında kimseye ne hakaret ne küfür etmeden oyunumuza baktık tek derdimiz kimse bizim emeklerimizle alay etmesin gelip yıkanı tebrik eder gideriz önceki serverlerde de istemediğimiz tatsızlıkları bize yaşatıp küfürler eden karakterleri bozuk çok insan tanıdım onları Allah affetsin diyorum benim için kişilik oyundan daha önemlidir.Serverdeki emek veren tüm rakiplerimiz değerlidir ama sonuçta kazanan tek ekip olacak ve akıllarda o kalacak herkese iyi eğlenceler dilerim polemik yaratmadan oyunumuza bakalım diye belirtmek istedim.Kişisel yazılar yazmak herkesin hakkıdır ama T.C oyuncusu burada birşey yazıyorsa her sözü T.C yi bağlamaz buna bende dahil o ekipte oynayan onlarca insana haksızlık etmeye gerek yok yani anlatmak istediğim T.C ekibindeki oyuncular olarak ağlamadan oynayacağız rakip yok hile yaptı yok multi açtı bunlar beni ilgilendirmez yapabilen kendi de yapsın o hesaplarda kuralına kılıfına uygun açılıyor emek ve para harcanıyor artık multi muhabbetini bıraksın herkes oyundan keyif almaya baksın yapabilene helal olsun imkanı olan yapsın ve buraya güzel raporlar atsın baş edemedğin rakibinde tebrik edip gitsin biz bu servere birilerine meydan okuyarak gelmedik ama biz iyi bir ekibiz her ekiple savaşırız Testereye saygı duymakla birlikte onlara meydan okuduk ve savaşıyoruz kendi çapımızda eğleniyoruz umarım herkes eğlenir neticede buda bitecek.Daha çok server eskitiriz yeterki adam gibi oyundan tad alalım.

• S.a usta T.C ekibini kuran ve şuanda başkanlığını yapan hesapta oynayanlardan biriyim 3x de dahil yıllardır tarık60 nikiyle oynayan kişi olarak bizler hiç bir yerde ağlamadık haklı olduğumuzu düşündüğümüz her konuda geldik burada konuştuk herkese laf yetiştirmeye gerek yok Testere ekibi de yıllar içinde farklı yapılarda oynayan arkadaşların bir araya gelmesiyle oluşan tecrübeli oyunculardan kurulu bu oyunu çok iyi bilen oyunculardır.Ben kendi ekibimle hırs yapmadan büyük hedefler koymadan yıllardır az kişiyle oynayan elimden geldiğince oyunun hakkını vermeye çalışan biriyim.Bizim birliğin ismini buraya ağlıyor diyerek yazmayın ayıptır günahtır yıkıldığında kimseye ne hakaret ne küfür etmeden oyunumuza baktık tek derdimiz kimse bizim emeklerimizle alay etmesin gelip yıkanı tebrik eder gideriz önceki serverlerde de istemediğimiz tatsızlıkları bize yaşatıp küfürler eden karakterleri bozuk çok insan tanıdım onları Allah affetsin diyorum benim için kişilik oyundan daha önemlidir.Serverdeki emek veren tüm rakiplerimiz değerlidir ama sonuçta kazanan tek ekip olacak ve akıllarda o kalacak herkese iyi eğlenceler dilerim polemik yaratmadan oyunumuza bakalım diye belirtmek istedim.Kişisel yazılar yazmak herkesin hakkıdır ama T.C oyuncusu burada birşey yazıyorsa her sözü T.C yi bağlamaz buna bende dahil o ekipte oynayan onlarca insana haksızlık etmeye gerek yok yani anlatmak istediğim T.C ekibindeki oyuncular olarak ağlamadan oynayacağız rakip yok hile yaptı yok multi açtı bunlar beni ilgilendirmez yapabilen kendi de yapsın o hesaplarda kuralına kılıfına uygun açılıyor emek ve para harcanıyor artık multi muhabbetini bıraksın herkes oyundan keyif almaya baksın yapabilene helal olsun imkanı olan yapsın ve buraya güzel raporlar atsın baş edemedğin rakibinde tebrik edip gitsin biz bu servere birilerine meydan okuyarak gelmedik ama biz iyi bir ekibiz her ekiple savaşırız Testereye saygı duymakla birlikte onlara meydan okuduk ve savaşıyoruz kendi çapımızda eğleniyoruz umarım herkes eğlenir neticede buda bitecek.Daha çok server eskitiriz yeterki adam gibi oyundan tad alalım.

Algı yapma, o mesajın üstünde yazılanları oku. Yazdıklarınızla, yaptıklarınız örtüştüğü sürece kimseye ağlıyor demem zaten. Ağlıyorsa da ağlıyor derim. Orada yaptığım gibi.

HOLİGAN A.Ş - YIGIT EFE

• S.a usta T.C ekibini kuran ve şuanda başkanlığını yapan hesapta oynayanlardan biriyim 3x de dahil yıllardır tarık60 nikiyle oynayan kişi olarak bizler hiç bir yerde ağlamadık haklı olduğumuzu düşündüğümüz her konuda geldik burada konuştuk herkese laf yetiştirmeye gerek yok Testere ekibi de yıllar içinde farklı yapılarda oynayan arkadaşların bir araya gelmesiyle oluşan tecrübeli oyunculardan kurulu bu oyunu çok iyi bilen oyunculardır.Ben kendi ekibimle hırs yapmadan büyük hedefler koymadan yıllardır az kişiyle oynayan elimden geldiğince oyunun hakkını vermeye çalışan biriyim.Bizim birliğin ismini buraya ağlıyor diyerek yazmayın ayıptır günahtır yıkıldığında kimseye ne hakaret ne küfür etmeden oyunumuza baktık tek derdimiz kimse bizim emeklerimizle alay etmesin gelip yıkanı tebrik eder gideriz önceki serverlerde de istemediğimiz tatsızlıkları bize yaşatıp küfürler eden karakterleri bozuk çok insan tanıdım onları Allah affetsin diyorum benim için kişilik oyundan daha önemlidir.Serverdeki emek veren tüm rakiplerimiz değerlidir ama sonuçta kazanan tek ekip olacak ve akıllarda o kalacak herkese iyi eğlenceler dilerim polemik yaratmadan oyunumuza bakalım diye belirtmek istedim.Kişisel yazılar yazmak herkesin hakkıdır ama T.C oyuncusu burada birşey yazıyorsa her sözü T.C yi bağlamaz buna bende dahil o ekipte oynayan onlarca insana haksızlık etmeye gerek yok yani anlatmak istediğim T.C ekibindeki oyuncular olarak ağlamadan oynayacağız rakip yok hile yaptı yok multi açtı bunlar beni ilgilendirmez yapabilen kendi de yapsın o hesaplarda kuralına kılıfına uygun açılıyor emek ve para harcanıyor artık multi muhabbetini bıraksın herkes oyundan keyif almaya baksın yapabilene helal olsun imkanı olan yapsın ve buraya güzel raporlar atsın baş edemedğin rakibinde tebrik edip gitsin biz bu servere birilerine meydan okuyarak gelmedik ama biz iyi bir ekibiz her ekiple savaşırız Testereye saygı duymakla birlikte onlara meydan okuduk ve savaşıyoruz kendi çapımızda eğleniyoruz umarım herkes eğlenir neticede buda bitecek.Daha çok server eskitiriz yeterki adam gibi oyundan tad alalım.

Algı yapma, o mesajın üstünde yazılanları oku. Yazdıklarınızla, yaptıklarınız örtüştüğü sürece kimseye ağlıyor demem zaten. Ağlıyorsa da ağlıyor derim. Orada yaptığım gibi.

ağlayan bir kişi var birliği bağlamaz diyor zaten her şeyi güzel anlatmış polemiğe girmeye gerek yok bence herkes oyundan keyif almaya bakıyor herkese iyi forumlar

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg