אני חווה מה לעשות?

• בוזזים אותי הרבה,יש לי נקיק רמה 3,שדרגתי חיילים ואני מפחד לעוד בזיזות כי אין לי מספיק חומרים לכלום...

אתם יודעים עוד דרכים להימנע מזה?:/

*לא איש אחד תוקף אותי,כמה אנשים.

Post was edited 1 time, last by Mozli ().

• בוזזים אותי הרבה,יש לי נקיק רמה 3,שדרגתי חיילים ואני מפחד לעוד בזיזות כי אין לי מספיק חומרים לכלום...

אתם יודעים עוד דרכים להימנע מזה?:/

*לא איש אחד תוקף אותי,כמה אנשים.

דבר ראשון נקיק לשלב 10, שלב 3 זו רמה נמוכה מאוד. מומלץ אפילו כמה נקיקי. תלוי בשבט, שלושה נקיקים יישמרו לך על 6000-9000 משאבים.

העקרון הוא כזה, אם הבוזז לא מרוויח משאבים משמע הוא בזבז זמן שהוא היה יכול לבזוז מישהו אחר, תדאג שכל פעם שהם לא יקבלו שום משאבים.

אם אתה גאלי תרים לוכד, יעזור לך מאוד. תרים הגנות וחומה. אל תגן עם ההגנות עד שיש לך כמות שתספיק לבלום את ההתקפות. חומה נותנת בונוס אדיר וזולה מאוד.

זו התורה על רגל אחת, יש מדריכים בפורום ואפילו בתשובות טראוין אם אני לא טועה שיורדים לפרטים יותר קטנים.

בהצלחה!

Amir Productions INC
    You Will Learn The Name

• מלא נקיקים.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית, ILX32 - גולדה מאיר

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

• בעקרון הייתי אומר לך שפשוט תעשה מספיק נקיקים שאם יש לך המון משאבים, שהנקיק יכסה אותם.

לבנות חומה/לוכד לפי דעתי לא באמת יעיל, כי אז התוקף יכול פשוט לבוא ולשבור לך את החומה עם כוח גדול שלא תוכל לעצור.

אבל אם תבנה נקיקים רוב התוקפים פשוט יעזבו אותך ולא יבזבזו מאמץ.

Post was edited 1 time, last by Enter7 ().

• אי אפשר לשבור לוכד

• אי אפשר לשבור לוכד

נכון, טעות שלי :)

אבל זה לא משנה,

המון שחקנים שהחיילים שלהם ילכדו פשוט יחזרו לתקיפה שנייה לשחרר אותם עם כוח גדול יותר.

זה סתם לעצבן שחקנים וחבל..

• לא נראלי הבנת, אתה לוכד ואז משחרר, הקטע שהוא לא יצליח לבזוז כלום, כי אחרי שאתה משחרר המלכודות נבנות מחדש.

אבל מה אם תוקפים אותך בגלים כמה שחקנים?:

בתור אחד שהתחביב שלו זה לבזוז, אני יותר שונא מגורים מלכותיים 10 וחומה 3.

זה הורג לי כל פעם 3-5 מניפים (כתלוי בבונוס מורל).

אז אפילו אם אחר כך אתה פורש אנשים יפסיקו לבזוז כי החיילים שלהם מתים, וחייבים לבזוז מעל 750 משאבים כל פעם שזה כמובן לא הגיוני.

משחק בטמוג'ין

• תנסה להכנס לראש של התוקף\בוזז שלך, נסה להבין מדוע הוא מגיע לבקר את הכפר שלך ותדאג לעשות הכל כדי שלא ישתלם לו להמשיך להגיע לביקור.

נסה לא להגזים עם המגורים המלכותיים והחומה כי יש בוזזים שזה מרגיז אותם וישלחו קטפולטות ונוגחים כדי לשפץ לך את הכפר.

חווה זה רק בראש, אפשר לא לתת אף משאב לאף בוזז או ללמוד לפתח את הכפר\ים שלך שיהיו מוכנים לכך גם אם אתה לא זמין. נקיקים זה פתרון מצוין. דיפלומטיה פתרון מצוין נוסף.

בהצלחה.

• הבעיה שאין לי משאבים לשדרג דברים כדי להגן על הכפר שאני לא זמין אשכרה יש לי בדוחות 13 בזיזות מהיום (29.5.20)

• הבעיה שאין לי משאבים לשדרג דברים כדי להגן על הכפר שאני לא זמין אשכרה יש לי בדוחות 13 בזיזות מהיום (29.5.20)

תנסה אולי לבקש עזרה מחבר בברית או שכן, במשאבים ולדאוג שבשניה שמגיעים המשאבים ישר לפתח את הנקיק וככה לאט לאט תגדיל את הקיבולת של המשאבים הבטוחים.

לפעמים הודעה נחמדה עוזרת לתוקף להבין שאתה שחקן פעיל, והוא יכול להפסיק.

אתה יכול אולי לבקש חסות ממישהו חזק יחסית באיזור תמורת משאבים/הגנות כשיצטרך

בכל מקרה המטרה היא לא להיות יעיל לבוזזים ואז הם יפסיקו לבזוז

שני שלבים פשוטים שלא אמור להיות לך קשה לעשות אותם..

תעלה נקיק לאט לאט, ובנוסף אתה יכול לשלוח לתוקפים הודעה שאתה מתחיל ורוצה להתקדם ואם הם יכולים לא לתקוף אותך..

• מעולם לא הבנתי מדוע חושבים ששליחת הודעה לבוזז\תוקף שלך היא דבר טוב או מועיל במשהו. תמיד עדיף ללמוד לשחק את המשחק ובהחלט טוב לבקש עזרה מאחרים לשמור אחד על השני. למשל, יש לך שכנים במפה וכדאי להתחיל לדבר איתם כדי להתגונן ביחד מבזיזות או דברים אחרים.

כך או כך, אל תיתן לאף אחד משאבים אחרת אתה חווה :)

• מעולם לא הבנתי מדוע חושבים ששליחת הודעה לבוזז\תוקף שלך היא דבר טוב או מועיל במשהו. תמיד עדיף ללמוד לשחק את המשחק ובהחלט טוב לבקש עזרה מאחרים לשמור אחד על השני. למשל, יש לך שכנים במפה וכדאי להתחיל לדבר איתם כדי להתגונן ביחד מבזיזות או דברים אחרים.

כך או כך, אל תיתן לאף אחד משאבים אחרת אתה חווה :)

אתה התוקף, שחקן קטן שאתה מוציא ממנו 50 משאבים לשעה מבקש ממך - ״היי אני מתחיל במשחק, יש מצב שתפסיק לבזוז אותי..?״ סביר להניח שתפסיק גם כי הוא בכל מקרה לא מועיל לך יותר מדי.

• אתה התוקף, שחקן קטן שאתה מוציא ממנו 50 משאבים לשעה מבקש ממך - ״היי אני מתחיל במשחק, יש מצב שתפסיק לבזוז אותי..?״ סביר להניח שתפסיק גם כי הוא בכל מקרה לא מועיל לך יותר מדי.

יכול להיות שזה יעבוד אצל רוב הבוזזים, אבל תמיד יהיו כאלו עקשנים שישימו עליך ז**ן

בכל מקרה לשלוח הודעה ולנגן על המצפון של התוקף אולי יעזור לך בטווח הקצר אבל לא יעזור לך בטווח הארוך כי חלק מהלמידה זה להיות חווה ולצאת מזה בדרכים המקובלות - נקיק, חומה ולוכד

• אתה התוקף, שחקן קטן שאתה מוציא ממנו 50 משאבים לשעה מבקש ממך - ״היי אני מתחיל במשחק, יש מצב שתפסיק לבזוז אותי..?״ סביר להניח שתפסיק גם כי הוא בכל מקרה לא מועיל לך יותר מדי.

לא סביר.

חמישים משאבים לשעה בנוסף לעיקוב ההתפתחות שלו וריצה מהירה יותר לשלב שבו במקום לבזוז כפרים, כובשים אותם. הכי סביר להניח שכדאי ללמוד לשחק טרוויאן במקום לכתוב הודעות לתוקפים :)

• תודה לכל מי שמגיב ועוזר לי...(אני בטוח יעשה מה שאתם אומרים כי עכשיו ראיתי שבזזו אותי השבוע יותר ממאה שחקנים)

• תודה לכל מי שמגיב ועוזר לי...(אני בטוח יעשה מה שאתם אומרים כי עכשיו ראיתי שבזזו אותי השבוע יותר ממאה שחקנים)

עכשיו ראית?

כמה זמן לא נכנסת לחשבון?

• עוד רעיון הוא להכניס שותף שישחק איתך עד שתבין את הקונספט בעצמך. אפשר גם דרך שומר חשבון ואפשר גם על ידי הכנסת עוד אדם לחשבון שלך ולחלוק איתו בססמא. אפשר לאמר שבחשבונות רבים אנשים משחקים בזוגות ואפילו יותר מזה.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg