WOW TEBRİKLERİ

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.


 • NE DEMİŞTİK ZAFER YALNIZCA ONA İNANANLARINDIR !!!

  Gün bizim günümüz Zafer hepimizin :)


  NORTH W.olarak servera girmeden dahi amacımızın wow kurmak olduğunu her platformda dile getirdik, bu yolda emek veren hepinize minnettarız iyi ki varsınız.


  Köklü bir ekip olduğumuzu kanıtladığımız 1.günden 247. güne kadar birlik içi herhangi bir problem yaşamadan bitirebildiğimiz için ayrı bir sevinçliyim.


  Bize inanıp yanımızda durduğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler ve sevgiler diliyorum :)


  NORTH un olduğu serverda erken konuşmamanın gerekliliğini sanırım tüm server anladı.

  Forumda asmak,kesmekle bu işlerin yürümediğini, Travian oynamanın belli bir düzeyde ZEKA gerektiğini göstermiş olduğumuzu düşünüyorum :)


  Yoksa oyunun 150. gününde 180.gününde 200. gününde dahi Şans verilmeyen NORTH W. tüm Birlikleri eze eze şampiyonluğunu ilan etmiştir :)


  İSTANBULUN FETHİ 29 MAYIS 1453

  S4 ÜN FETHİ 29 MAYIS 2020


  Topraklarımıza kattığımız S4 tüm NORTH a hayırlı olsun.


  1x server defans rekorunu da kırarak 1x in en iyisi olduğumuzu kanıtladık.


  Wowun kurulmasında şüphesiz tüm NORTH oyuncularının emeği çok büyük fakat bazı kritik yerler var ki o arkadaşlarımız insan üstü çaba gösterdiği için onlara ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

  BLACKCOLD hesabindaki eyup ve hakan kankama bastigi ordular için ve wow definin önemli yükünü çektiği için ve kritik andaki 19800 manco kesimi için teşekkürü borç biliriz :)

  ENKİDU hesabindaki mehmet ali abimize emekleri icin tesekkur ederiz :)

  GRİ BÖLGESİNDE GÖREVİNİ BAŞARIYLA YERİNE GETİREN

  JASESUVA mustafa abiye ve ANINDA GÖRÜNTÜ okan abiye bastıkları ordular olsun bastıkları defanslar olsun insan üstü çabaları için teşekkür ederiz :)


  SINIR BÖLGELERİMİZDE -/- BÖLGESİNDE NORTH SX BİRLİĞİNİ VE

  GAZOZ KAPAĞI ziya abi-hakan abi ve WARLİKEXCLUSİVE oğuz kankama yine bastıkları işlevsel ordulardan ve wow için sağladıkları defanstan dolayı teşekkürü borç biliyoruz :)


  Diğer SINIR BÖLGEMİZ OLAN +/+ bölgesinde NORTH Ç&T BİRLİĞİNİ VE

  YIKIM TİMİ murat abimi- hasan kankamı ve PANTHERA ismail kardomu ve Recep abimizi herhangi bir sıkıntı yaratmadan kullandırttıkları orduları ve bastıkları/bastırttıkları devasa defans için tebrik ederim :)


  WOW ORDUSU BASAN ARKADAŞLARIMIZ ABİLERİMİZ hepinizin emeklerine sağlık, tahrip raporu almayan kalmadı sanırım kaldıysa kusurumuza bakmasınlar :)

  1 serverda yaşanabilecek tüm olumsuzlukların daha fazlasını yaşamamıza rağmen wow kurmayı başardık :)


  İŞTE GELDİK GİZLİ KAHRAMANLARA WOW DEFANSININ BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜN YÜKÜNÜ ÇEKEN ARKADAŞLARA :)

  Servera adeta defans basma konusunda ders veren SİNO_3 sinan abime sanırım ne kadar teşekkür etsek az. bastığı asker totalde 2.5milyon civarında phalanx :) server savunma 1.liği ve kahraman 1.liği sanırım en çok sana yakışırdı. Öyle bir altyapı kurulmuş ki hesapta sıkıntısız bir şekilde milyon milyon defansları aynı anda kaydırabiliyorduk. Emeğine yüreğine sağlık abim :) Az küfür yemedik her defans kayışında ama biz seni sen de bizi seviyorsun biliyoruz :)


  ARAFAT teoman abimiz ise proteryan krallığı kurarak yaklaşık 1.5 milyon proteryan basarak devasa bir başarıya imza atmıştır :) İstese nufusta da 1.olabilirdi fakat ben gösterişinde değilim işin diyerek sadece def basımına yoğunlaşarak kırılması güç bir rekora imza atmıştır :) eline emeğine sağlık BAY T :)


  EYLÜL hesabında oynayan büyük vedo ve samet kankalarım ise BÜYÜK VEDO İMPARATORLUĞUNU KURMAK İÇİN KENDİLERİNİ DENEMİŞ OLDULAR VE GAYETTE BAŞARILI OLDULAR :) 1milyon prottan fazlasını basarak bunu da kanıtlamış oldular :)


  THANATOS hüsam kankamız elinden gelen çabayı göstererek wow savunmasının yükünü ve sınır tarafındaki saldırıları bertaraf ederek kendini kanıtlamıştır eline emeğine sağlık kankam :)


  EMRAH.T bu server çok aktif oynayamasa da emrah abimiz farkını yine ortaya koyarak bastığı defansla ÖLÜM BİLE YETER diyerek serverı noktalandırdı. Emeğine sağlık emrah abim. tam kapasite oynayınca nasıl defans bastığını geçtiğimiz serverlarda gördük :)


  INDRA hesabındaki ömer abimiz de wow defansının büyük bir bölümünün yükünü çekip +/+ sınırındaki savaşta rakip birliklere geçit vermemiştir eline koluna sağlık ömer abi :)


  FRANKENSTEİN hesabında ramazan abimize göz ucuyla bastıkları defansla bile bu serverin gömlek gömlek üstünde olduklarını kanıtlamışlardır :)


  SAMİ6407 hesabındaki sami kardeşimiz de wow defansının yükünü ve -/- sınırındaki savaşta rakibe geçit vermeyerek başarısını göstermiştir eline, yüreğine sağlık :)


  SERİ6 hesabındaki deniz kankamıza sonsuz teşekkürler. Seni bilen biliyor. Bilmeyen kendi kaybeder :D


  SYNC davut abimizin eline koluna sağlık. Sadece wow defansı için gelip server sonuna kadar işini aksatmadan yaptı. emeğine sağlık davut abi :)


  THOMAS SHELBY hesabındaki yusuf kardeşimiz de yine wow defansının büyük bir bölümünün yükünü çekip, +/+ sınır savaşında rakibin geçişine izin vermemiştir. Eline, koluna sağlık kardeşim :)


  İMPARATORF hesabındaki bülent abimiz :) Bastığın def harikulade olmasına rağmen oyunun 230.gününde wow destek köyü atıp hızlıca sadece tarlaları fulleyip wowa rota yaptığında parçaladın bizim yüreğimizi sen ne güzel bir adamsın :)


  Nicholai Hel Aras kardeşime KSK_AYAZ hesabına ve birliğe verdiği büyük emeklerden ötürü teşekkür ederim.


  Evet, gönül isterdi ki herkesi tek tek anabileyim burada, ama vakit yetmeyecek herkesi tek tek yazsam :)


  WOW BAKICILARINA AYRI PARANTEZ AÇMAK İSTİYORUM

  Gösterdikleri performans tüm server tarafından taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır. Ben de burada tebrik etmek istiyorum kendilerini


  NORTH KURULDU KURULALI WOW BAKICILIĞINI YAPAN ASSASİN MUHARREM KANKAMIZA KAHRIMIZI ÇEKTİĞİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER :)


  Bu server ilk defa wow bakan fakat bir çok kişiye taş çıkaran NO WAY OUT akın abiye yükümüzü inanılmaz derecede hafiflettiği için sonsuz teşekkürler iyi ki varsın :)


  Sonraki serverlarda görüşmek üzere hepiniz sağlıcakla kalın EMEĞİNİZE SAĞLIK :)

  ŞİMDİ DAHA YÜKSEK SESLE HEP BİR AĞIZDAN


  NORTH KANATLANDIRIR!!!

  KSK_AYAZ

  ToTeM/ North W.

  North W. KANATLANDIRIR !!!

  Post was edited 5 times, last by Professor ().

 • Tebrik ederim dışarıdan takip eden biri olarak başından sonuna kadar sizi tutuyordum emeklerinizin karşılığını aldığınızı görmek güzel.

 • başta north birliklerini bir arada ve diri tutan aynı zamanda birlik içinde adaleti sağlayan mert ve vahit knkalarımı tebrik ederim . kırılması zor 1x defans rakorunda emeği geçen bütün birliktaşlarımı tebrik ederim . ayrıca bu güzel oluşumun içerisinde herkesin ortak düşüncesi ve gayesi olan wow hesabında görev almaktan ve bu oluşuma hizmet etmekten mutluyum :) . tekrardan herkesin eline emeğine sağlık .


  NORTH KANATLANDIRIR !!!


  Assasin


  KSK-AYAZ

 • KSK-AYAZ hesabındaki yöneticilerimiz, başkanlarımız, dostlarımız herşeyi çok güzel dile getirmişler. Bize de emeği geçen herkesi tebrik etmek düşer.

  Gerek NORTH W çatısı altında beraber oynadığımız değerli birlik arkadaşlarımızı, gerekse de rakip birliklerde oynayan bütün arkadaşları harcadıkları emekten dolayı tebrik ederim.

  247 günlük maratonun sonunda server başlamadan koyduğumuz hedefe ulaştık ve wowu kurduk. Defçi olduğum için benim açımdan en sevindirici taraf muazzam ve uzun süre konuşulacak bir defans hattı oluşturmamız oldu. Galip gelen taraf olmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum. Herkes sağlıcakla kalsın.


  En başından beri ne demiştik ?

  NORTH KANATLANDIRIR!!!

  sino_3 / NORTH.W


  NORTH KANATLANDIRIR !!!!!

 • Tebriks :osd:

  Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
  ~Parody Account L:osd:L


  ..servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras..
  #akarwow100

  19.4.2021 18:18

  Nicholai Hel Aras kardeşime KSK_AYAZ hesabına ve birliğe verdiği büyük emeklerden ötürü teşekkür ederim.

  #NorthW.100
  29.05.2020 15:52

  Strateji oyununun gereklerini birliği için en iyi şekilde yerine getiren Nicholai Hel e sonsuz teşekkürler.

  NORTH W KANATLANDIRIR!

  #AnimalsNorth100

  23.06.2019 11:42

 • Herkese selamlar,


  247 günlük çok yorucu bir serüvenin sonuna geldik . Bu serüvende bizimle birlikte yolculuk eden tüm NORTH W. ailesine sonsuz teşekkürler.

  Çok hatalar yaptık buna karşılık fazlasıyla doğru da yaptık . Muhtemelen Türkiye 1x serverlarında daha önce görülmemiş yeni şeyler yaparak herkesi şaşırtarak wowa daha önce de yaptığımız gibi imzamızı attık.

  Kurulduğu s1 den bu yana oynadığı her serverda wowu kuran ekip olarak üst üste 4. zaferimiz bu. Bu zaferde emeği olan herkese sonsuz teşekkürler.

  Hesapta bizimle birlikte uyumayan Akın, Muharrem yeriniz dolmaz. Verdiğiniz emekler unutulmaz.

  29m deff koyarak yapılamaz denileni yapmanın gururu ve bize güvenen oyuncuların emeğini boşa çıkarmamak hepimizi mutlu etti. Kötü günlerimizde dahi siz olduğunuz sürece biz buradayız diyen sevgili yönetim ekibimizi ve oyuncularımızı tekrardan saygı ile selamlıyorum.

  Travianın asker basmaktan altın almaktan ibaret olmadığını

  Doğru Planlama

  Doğru Yönetim

  Doğru Strateji

  ve en önemlisi Birlik Ruhu’nun zaferi getirdiğini görmüş olduk.

  Daha önce de belirttiğimiz gibi KSK-AYAZ server da olduğu sürece kimse sonucu kestiremez diye. Çünkü KSK-AYAZ = NORTH W. dir . NORTH W. birliğinin bütünlüğünü birlikte gücünü temsil eden bir simgedir KSK-AYAZ. asla içindeki oyunculardan oluşan bir hesap olmamıştır!

  Bizim olduğumuz yerde başka favori yoktur ! Bu server bunu en güzel şekilde herkese göstermiştir ! Aylar öncesinden zafer naraları atıp şu anda buralara gelemeyenleri de tüm forum görmektedir ! Forumda yazmak ile oyunu bilmek ve oynamak çok farklı şeylerdir ! Serverı kazanmak 2 operasyon yapıp 3 asker kesmek değildir ! Operasyon sadece serverı kazanma yolunda araçtır. Bu araçları doğru uygulayamayıp bütünleşmeyi sağlayamayanlar yenilmeye mahkumdurlar !

  “Birleşin, birleşin ki zaferimiz daha görkemli olsun ! “ demişti bir rakibimiz . Çok doğru söyledi. Birleştiniz tüm ordularınızla geldiniz ve daha görkemli oldu zaferimiz . Serverın tüm wowlarını yıkıp, tüm ordularını karşılayıp bu wowu kurduk ! Tüm servera karşı eze eze vura vura kuruldu bu wow ! Her seviyesinde onlarca kişinin emeği olan bu wow tüm NORTH W. oyuncularının anasının ak sütü gibi helaldir ! Hak ettik ve kazandık !


  Muhtemelen serverın MVP si sino_3 hesabı hakkında da biraz yazmak gerekir. 1x server galya defans rekoru/savunma puanı rekoru/kahraman puanı rekoru. Bir defans hesabı daha ne yapabilir ki ? Kelimelerle oyunculuğunu anlatmaya çalışsak ansiklopedi çıkacak abi o yüzden birşey yazmıyorum :D Eline emeğine sağlık ....


  Server boyunca duruş gösterip bizimle ortak hareket eden İHTİYAR ekibine de ayrı bir parantez açmazsam sanırım vefasızlık göstermiş olurum. İyi ki varsınız iyi ki tanımışız sizi !


  ve son olarak ... Turnuva’ da başlayan dostluk havamızı speed de beraber wow kurarak kardeşliğe çevirdiğimiz ve burada son günlerde Bülent Abi önderliğinde desteğimize gelerek zaferimizi daha anlamlı hale getiren sonsuza dek kardeş birliğimiz ANİMALS! Varlığınız ve desteğinizle bizi onurlandırdınız ! Sağ Olun, Var Olun !


  NORTH W. BİRLİKLERİ AMELESİ


  MERT


 • Elinize emeğinize sağlık arkadaşlar bir server daha geride bıraktık burdan bölge olarak ++sınıra yakın oynadığım dostlara,, North ve ÇT ekibine teşekkürler 🙏

  HAK!M Birliği

  Her sunucuda: Giyotin PALA

 • Herkesin Yüreğine ve Emeğine sağlık.


  SW BAŞLARKEN NORTH.KANATLANDIRIR DERKEN ŞAKA YAPMIYORDUK.


  DİP("formda çok yazdık çizdik güldük sinirlendik oyun için birini kırdı isem af ola ")

  NORTH KANATLANDIRIR..!

  n2c2fC.jpg

 • NORTH KANATLANDIRIR BUNU TÜM SERVER GÖRDÜ.


  Server deki herkesin Yüreğine ve Emeğine sağlık


  Rakip oyuncu olduğum halde Özellikle bu Servere renk kattıkları için içtenlikle NORTH ailesine TEŞEKKÜRLER.


  Kırılması güç Rekorlara imza attınız.


  Zevk alarak bu serveri bitirdik.


  Tebrikler North AİLESİ...


  DADAŞ - GÜVEN

 • başta insanüstü performans gösteren mert&vahit olmak üzere tüm NORTH ailesine tebrikler


  Hakkiniz olani ; sabriniz ve kararliliğinizla aldiniz. Sonuna kadar hak ettiniz tadini çıkarın

 • Rekorları alt üst ederek kazanılan bu zaferde emeği geçen tüm North West ailesini canı gönülden tebrik ederim.

  MeRt__ ve Night Elf size ayrı bir parantez açmak istiyorum. North W. oyuncuları sizin gibi komutanları olduğu için çok şanslı, yaşanan tüm zorlukların üstesinden gelmesini bildiniz ve North W. ismini bir kez daha en yukarıya taşıdınız. • Rekorlarla süslenmiş bu eşsiz başarıda emeği geçen tüm NORTH.W oyuncularını canı gönülden tebrik ederim. Oyunun başından sonuna kadar eşsiz bir wow hesabı kurup yöneten Mert, Vahit ve Cemal abi için söyleyecek söz bulamıyorum çok çılgın bir oyun çıkardılar ve tüm Travian ahalisine 1x te wow hesabı nasıl olmalı nasıl yönetilmeli gibi şeylerin dersini verdiler ve bu eşsiz hesaba ek olarak koca bir birliğin tam manası ile her şeyi olan, A dan Z ye her şeyi ile ilgilenen Mert ve Vahit için yapılabilecek tek şey onları kocaman alkışlamak olur sanırım. :)


  Bu server, rakiplerimize tekrardan NORTH.W birliklerinin başarısının bireylerin kuvvetinden değil, doğru oluşturulmuş ve birbirine koşulsuz güvenen bir ekip olmasından geldiğini gösterdi. Milyon milyon defans basan hesaplar en ufak ego kırıntısı göstermedi, bazı rakip oyuncuların son düzlükte yaptığı gibi ismim şurada burada geçmeli diyerek saçma işler peşine düşmedi ve bu böylesi bir oyunda sağlanması çok güç bi birliktelik, hal böyle iken bu ekip devam ettiği sürece bu anlayış ile girdiği her server için doğal favoridir. 🙃


  Son olarak en başta söylediğimizi SON olan bugün yine tekrarlayalım;  NORTH KANATLANDIRIR!!