TS4 [12.06.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Witajcie,

Temat ten przeznaczony jest do rozmów na tematy związane z grą na serwerze ts4.

Kto, gdzie, kiedy i z kim oraz inne pytania, odpowiedzi, polemiki i twórczość literacka graczy.

Krótko mówiąc o wszystkim co ma miejsce na serwerze.

Jak widzicie tematyka rozmów jest dowolna, jednak nadal obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Życzymy miłej gry!

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Podobno ludzie którym sie nie powiodło na ts2 tutaj zawitaja :D

czytaj Art... uciekł z ts1 zostawiając sojusz w którym "dowodził" aczkolwiek to za duże słowo bo jest po prostu noobkiem. po 3 tygodniach gry na ts2 jego sojusz gdzie pełni funkcję ko deff się rozpada i ucieka na ts4

• Tak Tyrus, nie ucieka tylko nie chce się mieć nic z takimi co grają na multikontach. Grajcie uczciwie to pogadamy, Konto na konto ,a nie tworzycie konta technuczne dla wujków, dzieci, sasiadek Bezczelnością jest pisać takie dyrdymaly Tyrus. Jesteś tam na S1 w radzie sojuszu, pochwal sie swoimi tam sukcesami. I nie uciekł, a gra tam dalej.

• Zapraszam do komentowania wszystkich którzy zobaczyli mój nick a teraz konto w kasacji :) jesteście mocni bo zaczeliście od razu a ja założyłem konto ponad 2 tygodnie po was i nie było sensu gonić.

• Dajcie panowie przykład jednego serwera na który wchodzicie bez multikonta to pogadamy. Nauczcie się grać bez miliona monet i kont swoich matek ojców i dziadkow do pomocy a potem otwierajcie usta :)

• Nie mój to serwer ale gram ponad 10 lat w tą grę i jeszcze nigdy nie miałem multa czy PF-a

Raz lepiej raz gorzej bywa ale zawsze uczciwie ;):saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

• Tak Tyrus, nie ucieka tylko nie chce się mieć nic z takimi co grają na multikontach. Grajcie uczciwie to pogadamy, Konto na konto ,a nie tworzycie konta technuczne dla wujków, dzieci, sasiadek Bezczelnością jest pisać takie dyrdymaly Tyrus. Jesteś tam na S1 w radzie sojuszu, pochwal sie swoimi tam sukcesami. I nie uciekł, a gra tam dalej.

Po pierwsze nie mam tam ŻADNEGO multikonta i nigdy w życiu takiego nie posiadałem ;) wpadliśmy tam w niecałe 10 osób gdzie większość to KRN, które chciało skopać Ci tyłek za karę jak nas "prowadziłeś" i uciekłeś na inny serwer a spora część, która z nami nie poszła żałuje, że tego nie zrobili :D

druga sprawa to nigdy nie byłem w żadnej radzie :D dodał mnie ktoś tam bym w razie co doradził a jakbyś nie zauważył od ZAWSZE mówiłem, że nie będę tego robić bo już nie gram, nawet nie wiem czy kiedyś tam się wql odzywałem a ewenementem jest to, że prowadzisz sojusz a ostatni wpis na tym kanale "pseudo rada" jest z ponad miesiąca temu :D nie miałem, żadnych praw do MM ani do niczego innego funkcyjnego więc jak miałem coś robić ? No ale mimo to wykonałem każde polecenie jakie mi powierzono tyrałem Ci milion rad jak to powinno wyglądać i czemu stworzyłeś najsłabszy sojusz jaki kiedykolwiek w życiu widziałem, tak jak wiele razy pisałem wszyscy śmieją się z Lalki czy Szwejka ale oni przy Tobie to Bogowie tej gry ;)

w skrócie:

Dowódca, który nie ma żadnego gameplanu na grę już nie mówiąc o realizacji czegokolwiek

Dowódca, który chce robić wioski przechodnie dla małych planów dm/ds bo duża skarbonka za dużo surki i się nie opłaca...

Dowódca, który pisał o wiosce przechodniej dla Elki <mam screeny>

KO DEFF który na widok ataków zamiast skanować i analizować całą akcję pisze " kto się boi najbardziej, że w niego walną to niech da znać i piszemy MM"

Dowódca, który ucieka na inny serwer zostawiając sojusz samym sobie :)

Mam nadzieję, że żaden początkujący gracz nigdy nie trafi w swojej karierze na kogoś takiego

fc367393dbdb4.jpg

Post was edited 1 time, last by Tyrus ().

• Tyrus , ulżyłeś sobie ? Tylko tyle lżyć potrafisz ? Nie dam tu żadnych screnów z Twojej działalności w sojuszu z której sie tak wypierasz i wybielasz . Niech Twoja legenda supermena traviana dalej kwitnie . A to że może Ty nie grasz na multach to nie znaczy że nie grasz z takimi co mają w jednym sojuszu po kilka i nie ma co zaprzeczać i to ze tez z takiego ukladu może korzystasz . Więcej pokory niż hejtu , a będziesz lepiej oceniany. . Dobrze wiesz , że jak weszliśmy w koalicję z AF sojuszem Laleczki Vooduu to zarządzanie i pisanie wiadomości robi decept , więc nie kombinuj :) Nie ma co sie dalej wymadrzać, mozesz odpisac co chcesz , na odpowiedź nie licz.

• Tyrus , ulżyłeś sobie ? Tylko tyle lżyć potrafisz ? Nie dam tu żadnych screnów z Twojej działalności w sojuszu z której sie tak wypierasz i wybielasz . Niech Twoja legenda supermena traviana dalej kwitnie . A to że może Ty nie grasz na multach to nie znaczy że nie grasz z takimi co mają w jednym sojuszu po kilka i nie ma co zaprzeczać i to ze tez z takiego ukladu może korzystasz . Więcej pokory niż hejtu , a będziesz lepiej oceniany. . Dobrze wiesz , że jak weszliśmy w koalicję z AF sojuszem Laleczki Vooduu to zarządzanie i pisanie wiadomości robi decept , więc nie kombinuj :) Nie ma co sie dalej wymadrzać, mozesz odpisac co chcesz , na odpowiedź nie licz.

po prostu pragnę ostrzec każdego mniej doświadczonego gracza przed grą z Tobą ;)

• czyli tak na szybko i w skrócie

- z lalką nie grać,

- z artem nie grać,

- z tyrusem nie grać,

- z aureusem, bo jest noobem.

kogoś pominąłem?

Post was edited 2 times, last by wijas ().

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg