LODOS&VATAN DEF&OF RAPORU

• Hahaha valla billa dışardan görende gerçek falan sanır yok 300 k askeri varmış 200 k başka yerdeymiş 😂😂 sen beni guldurdun Allah ta seni güldürsün ne deyim ki herkes biliyor inim inim inlediginizi ☺👍

Bu arkadaş bizi tanımıyor sanırım şuna bi su serpin bune böyle yeni yetmeler bize hava atmaya başlamış dostum burası Roa roada lafla iş olmaz icraata bakacaksın git sor bakalım ismimizi nasıl bir dönüş alacaksın gör sonradan roaya gelip bize artislik yapacak kadar büyümediniz :)

• Bu arkadaş bizi tanımıyor sanırım şuna bi su serpin bune böyle yeni yetmeler bize hava atmaya başlamış dostum burası Roa roada lafla iş olmaz icraata bakacaksın git sor bakalım ismimizi nasıl bir dönüş alacaksın gör sonradan roaya gelip bize artislik yapacak kadar büyümediniz :)

yok dostum anlama özürlü o :) 270 K okçu 180 K bozkır atlısı raporu attım :D hala kendi kendine en fazla askeri bastığını idda ediyor :) neyse şu roadan kurtuldumda böyle çoluk çocukla uğraşmıyorum. 3x de de aynı adla hesap açtım çok isterse beklerim büyük oyuncuyu :D

• yok dostum anlama özürlü o :) 270 K okçu 180 K bozkır atlısı raporu attım :D hala kendi kendine en fazla askeri bastığını idda ediyor :) neyse şu roadan kurtuldumda böyle çoluk çocukla uğraşmıyorum. 3x de de aynı adla hesap açtım çok isterse beklerim büyük oyuncuyu :D

Bu arkadaş bizi tanımıyor sanırım şuna bi su serpin bune böyle yeni yetmeler bize hava atmaya başlamış dostum burası Roa roada lafla iş olmaz icraata bakacaksın git sor bakalım ismimizi nasıl bir dönüş alacaksın gör sonradan roaya gelip bize artislik yapacak kadar büyümediniz :)

Ağlama vol 10 oldu biranda kendisi yetmedi peşine yancisini aldı geldi ama merak etmeyin kafaniza tokmak sallayanlari vura vura öğreteceğiz size yeni yetmenin kim olduğunu 😂😂😂

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg