NWB - takie tam podsumowanie. ;]

• Serwer chyli się ku końcowi, w nawiązaniu do tematu Cepowy fejm defowy - MP 2019/2020 założonego przez Matsu postanowiłam pochwalić się naszym wynikiem.

Uważałam, że gra defowca jest prosta i nie rozumiałam czemu Cepy na MP grały na koncie w tyle osób, dopiero po przekonaniu się "na własnej skórze" ile czasu i energii wymaga prowadzenie konta def w pełni rozumiem obsadę Cepową.

Gratulację dla JZK, które niewątpliwie wygra ten serwer, zadziwiająca liczba offów chętnych do latania po 5 razy w tygodniu. Niemniej, w mojej opinii, największym wygranym jest AA, to co pokazał ten mały sojusz, to z jaką determinacją i zawziętością grał, czapki z głów. ;)

Na serwer przyszliśmy 4F, nie planowaliśmy pobijać rekordu, chociaż chyba jakoś ok. 100 dnia gry napisałam do Matsu, że powinno nam się to udać.

Prowadziłam w miarę skrzętne notatki, co do strat w defie, a odkąd Lalka zaczęła płakać po czatach, że tylko siebie defimy, również zaczęłam zapisywać rapki z defów w archiwum. ;) Także większość rapów ze "strat naszego defa" jest zachowana i po zakończeniu serwera mogę udostępnić hasło do konta, jeśli kogoś będą one interesować.

Przechodząc do konkretów...

W najlepszym okresie falanga była szkolona na 32 osadach, JDki na 17, wszystko na hełmach. Nie posiadaliśmy żadnego artka do produkcji wojska, mieliśmy tylko/aż KP. Według zebranych danych wyszkoliliśmy ok. 3 568 685 defa liczonego w zbożu.

W tym:

- Falanga 2 500 405,

- JD 534 140 - podobno największa liczba JD wyszkolona na PL serwerze x2,

W momencie włączenia wakacji zostało nam:
    - Falanga - 390 920
    - JD - 105 088

Def odparowany podczas zerowania naszych defówek w okresie cudakowania:

04.06 - NWB odparowane 06 i 21
    Falanga - 64 599 + 24 226 = 88 865
    JD - 31 866

05.06 - NW odparowane 14 i 16 ( def z 14 zginął w obronie defówki )
    - Falanga - 52 744 + 47 923 = 100 667
    - JD - 19 855 + 3 703 = 23 558

12.06 - Odparowana 04
    Falanga - 60 230
    JD - 22 311

Stosunkowo niewiele naszego defa "zjadło się", albo po prostu tego nie zauważyliśmy, bo zjedzonych wyszło coś ok. 77 731 falang i 5 632 JDków.

Znalazłam nawet jakiegoś screena zrobionego zanim zaczęli zerować nam defówki:

hi-Res-No-Bg39.png

hi-Res-No-Bg39a.png

Serwer jeszcze trwa i moglibyśmy podbić jeszcze trochę rekord, ale ani mi, ani Adamowi się najzwyczajniej w świecie nie chce, a nocne akcje JZK i AA przez ostatnie 2 tygodnie cudakowania dały nam porządnie w kość, dlatego urlopujemy się i wypoczywamy przed eMŚ.

Do "naszego sukcesu" przyczyniło się wiele osób, nie sposób wymienić wszystkich i jeśli o kimś zapomniałam, to wybaczcie:

- adamosss87_PL - mogłabym tu wiele pisać, o tym jak odchodziliśmy, jak co najmniej raz w tygodniu się kasowaliśmy, jak psioczyliśmy na Lalkę, jak żałowaliśmy gry na tym serwerze, ale dotrwaliśmy do końca, razem. I gdyby nie Ty, to tego konta już dawno nie byłoby na tym serwerze. <3 Nie raz wyzywałeś i marudziłeś, że truję o robienie kolejek na hełmach, zamiast odpuścić i mieć to gdzieś, ale w końcu i tak je robiłeś. ;) Ty wiesz, że bez Ciebie to by się nie udało. :*

- Murzyn1204_PL - szkoda, że real nie pozwolił dograć Tobie do końca, bo dostaliśmy nieźle po tyłku przez Twój brak w porannych godzinach, oby to był ostatni raz, kiedy nas "opuściłeś" i oby od teraz wszystko się układało tak jak sobie wymarzysz.

- Marina - wpadłaś nam pomóc, jak Murzyn "zaniemógł", chociaż sama miałaś swój serwer do dogrania, :love:

- Baks - chociaż "podkradł" Cię Flash, to jednak nie można ująć Tobie pracy włożonej w nasze konto.

- Berlin, Tosty i przeokropny leń Napi - którzy klikali ( albo udawali, co nie Napi? ) nam PFki, bez Was by się nam nie udało. Wielki szacunek za czas i pracę jaką włożyliście w konta, które uplasowały się na całkiem niezłych miejscach w popie, a PFka wyklikana przez Berlina ma 25 osad. 8|

- Bruno - to dzięki Tobie mieliśmy KP, które pozwoliło nam klikać defa bez przestojów i nie martwić się o to, że się zje, no i sprowadziłeś Jadzię. :love:

- Jadzia - za genialne typowania, byliśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej celności

- Flashu, Edzio, Słaby Wielbłąd, Kasztan, SoA, wer, mmm aka multiko, Czarny Piątek ( jeśli kogoś zapomniałam to sorry ) - za trzymanie naszych falang na stałkach i żywienie ich, bo kolejki nam się przestawały zamykać i zapychaliśmy się,

- Akcelerator, Janosik, Pingwin ( Krystian ), Dudimus, JestemBotem, Rudy 102, Okapijkaa, Sołtys oraz kontom przez nich sittowanym - za pomoc w zabawie z JZK i AA, kiedy odparowywali nam defówki,

- Bruno, Pho3nix, Pearls Dolls - za oddanie kont/pfów pod grabkę/trakty, kiedy kolejki się nie spinały,

- Podziękowanie dla Matsu za wsparcie mentalne i rady, oraz wszystkich którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do pomocy nam w dążeniu do rekordu.

Życzymy powodzenia w pobijaniu rekordu, jest jak najbardziej do pobicia, trzymamy kciuki za kolejnych, którym się będzie chciało.

Pozdrawiam,

Nyc - część konta NieWartoByło

NieWartoByło

"Ja wolę zginąć na swój sposób, niż żyć i cieszyć się na wasz".

Marek Hłasko, Brudne czyny

Post was edited 1 time, last by Nyc ().

• Ja tam wcale miałem nie grać ale sobie klikałem kilka razy dziennie. Jzk miało wcale nie latać bo weszliśmy na serwer tak sobie aby pospamowac na discordzie. Taki luźny serwer na spontanie aby posmieszkowac.

Pzdr

• Świetna robota! Gratuluję siły i zawziętości!

KomodorSquN [ LWY] [Anarchy]

1/2 NasSomDwóch [Anarchy]

złyPan

złyGal

Fafiperła

Siewca Zła [DGB]

Nieznajomy

SzponyDemony

1/2 Legendarni [RMF]

Zen Tzu [ OFF]

1/4 Los Bagietos [JZK]

1/4 Power Rangers[JZK]

1/2 RuthlessPolacks [JZK]

• Panie i panowie. Z tego co ja widzę na forum to tylko obelgi w każdą stronę. Szanujmy się mimo,.że ktoś kogoś nie lubi. To my tworzymy poziom tej gry. Im nas więcej tym lepiej bo. Kłaniam się nisko. Dziekuje za wspólną gre.

• Panie i panowie. Z tego co ja widzę na forum to tylko obelgi w każdą stronę. Szanujmy się mimo,.że ktoś kogoś nie lubi. To my tworzymy poziom tej gry. Im nas więcej tym lepiej bo. Kłaniam się nisko. Dziekuje za wspólną gre.

Przecież tutaj nikt nikogo nie wyzywa.

NieWartoByło

• Nikt nikogo nie wyzywa nycka, ale taka mowa nienawiści . Wystarczy map dać szacun za atak czy obrone, a ciągle jakieś źle slowa, wakacje.

Lechu przesrales sobie

• Wielkie brawa!:)

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

freddy-alleyway.jpg

• jo takiego defa nie ogarne😍 Ale wiem ile trzeba włożyć wszystkiego zeby to powstalo😉. Miło było spędzać z wami ten serwer. Nycunia 😉🤩🥰😍

• Gratulacje!

Ilość defa z kosmosu. Fajnie, że udało mi się do tego chociaż trochę przyczynić no ale i sam czerpałem z tego korzyści z uwagi na stałkę. Pamiętam nie raz odechciewało mi się grania i ogarniania konta ale jak sobie przypominałem, że jest u mnie Wasza stałka to się logowałem i robiłem NPC na zboże bo się bałem że już żadnego defa nie dostane ;)

Dzięki też za rady udzielane w trakcie gry.

Szkoda, że nie udało się z tą ekipą osiągnąć więcej. Jak zorientowałem się jaki mamy liczny i doświadczony skład na początku serwera to byłem pewien, że tak jak na MP z Piwo uda się łatwo wygrać.

Co śmieszne na początku nawet myślałem, że idziemy w koalicji z JZK hehe:S

Ten serwer pokazał mi jak ważna jest dobra komunikacja, zgranie (tutaj brawa szczególnie dla AA:thumbup: ale i później także dla JZK), dobra atmosfera (która generalnie była ale ciągle jednak przerywana co jakiś czas kłótniami) i jak ważną rolę odgrywa przywództwo i jego brak.

• Nie byłem w żadnym sojuszu, ale zagrałem cały serwer jako obserwator.

Na początek gratulacje dla Nyc za wyszkolenie tego deffa, w sumie większego od pkt. deff, które tylko informują o ilości złapanego offa. Wiem, ile poświęcili czasu i monetek, bo sam często grałem deff i nawet byłem Ko deff, dlatego kilku rzeczy nie rozumiem, które na FG w różnych wątkach czytałem.

Podobno broniła swego konta i tylko swego lub przeważnie swego. Czy ktoś na bieżąco sprawdzał te pkt. deff? Raczej nie. Ja sprawdzałem, więc wiem, że nie wszystkie zdobyła na swoim koncie, czyli deff ginął na innych osadach.

Druga rzecz. Dobre, a w tym przypadku bardzo dobre konto deff powinno być bronione przez sojusz, zatem jego obrona jest ważna i to bardzo. Też bym je bronił i info o tym, żeby nie pomagać w obronie na pewno nie było właściwe, tym bardziej, że mieli na tym koncie wiele ataków. Czy ktoś policzył, ile na NWB stracono offa? Chyba nie, a gdyby te offy i szroty wpadały do innych, to co?

Moim zdaniem Adam, Nyc i spółka zagrali dobrze, pomagała im nieznana przeze mnie Jadzia i sami to potwierdzali.

Coś zawiodło w AF i chyba wiem co, jako były ko deff. Te coś to nic innego jak niezależność ko deff od władz sojuszu. Ja miałem okazję być niezależnym, a kiedy straciłem niezależność to zrezygnowałem. Tutaj podobno Jadzia była niezależna i tylko ona.

A na koniec. Takiego konta z takim deffem to broniłbym na każdy możliwy sposób, nawet kosztem tych, co grają off i jakimś cudem naklepią 30-50k szrota. Były ataki, to powinno się bronić, a że ataki były na NWB to co? Olać je, czy bronić? Nyc dobrze zrobiła, że broniła

Co by się stało, gdyby nie broniła? Ile deffa by znikło?

Na koniec gratuluję wyszkolenia tych wojaków. Po prostu Ty i Ci, co Cię wspomagali jesteście wielcy, ale sami o tym wiecie

• gratulacje wyniku, wysilek ogromny, ale moze mi ktos wytlumaczyc, po co sa takiego typu rekordy, bo jeseli ktos klika pf 25 osad i mase innych pfow klika po kila osad, to z tych osad byloby wiecej deffa niz z tego cud konta, nie ma tu ani grama zlosliwosci, czysta matematyka, nie licze parkingow i innych kosztow, mam pelen szacunek do konta, ktory to klepal, ale to jest zupelnie bez sensu,jesli uwazasz inaczej, ok, daj argument, kazdy rozasadny ktory bedzie trzymal sie kupy

• szacuneczek ! ;) i to ogromny ! można o was powiedzieć wiele ale ambicji i upartości dotrwania do celu pozazdrościć może wam każdy Justyna ;)

• gratulacje wyniku, wysilek ogromny, ale moze mi ktos wytlumaczyc, po co sa takiego typu rekordy, bo jeseli ktos klika pf 25 osad i mase innych pfow klika po kila osad, to z tych osad byloby wiecej deffa niz z tego cud konta, nie ma tu ani grama zlosliwosci, czysta matematyka, nie licze parkingow i innych kosztow, mam pelen szacunek do konta, ktory to klepal, ale to jest zupelnie bez sensu,jesli uwazasz inaczej, ok, daj argument, kazdy rozasadny ktory bedzie trzymal sie kupy

Na to ile konto wyprodukuje defa wpływa wiele czynników, jednym z nich jest czas jaki wkłada się w konto. Żadna z osób klikających PFki nie grałaby aktywnie na tym serwerze. Ponadto top 2 serwera miała chyba coś o 500-600k defa w zbożu - 1/7 -1/6 mniej niż my. ;)

Nikt o czymś takim w AF nie słyszał :D

xD.png

NieWartoByło

• Cut mjut malyna ten screen :D:D:D:D

I gratuluję uklepania takiego deffa :thumbup::thumbup::thumbup::saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa