S3 WOW Gidişatı

• Yahu İsa abi hala başarın olmayan serveri başarı gibi gösteriyorsun. 1.si biz geçen s4 te gerçekten gücümüz olmadığı halde adik durduk ve yenildik. Sen bunu mizacın gereği anlayamıyorsun. Senin aydına attığın mesaj çirkefliğin ve yalvarma dediğin mesajım tam karşılığıdır. Bana deki can yalvardı. Birde ilker abi çıksın açıklasın. inarslan . Bunuda geçelim. Yahu siz ne yaptınız. Ya bana 1 2 op haricinde op göster. Herşeyi 1000 atlı yaptı. İlker abi bana söz verdi İmperial bizimle diye. Sen o adamın arkasından oyun oynadın. Özelden de yazabilirsin. Atarı severim. Sen bu oyun kılını kıpırtamadın. Biz yaptık sen izledin. Yancıların çıktı sende piyasaya çıktın haklı olmaya çalıştın. Ama Server başı wow kurmak için gelipte bizim hiç şans vermediğimiz wow sürecinde kç yi destekleyip yancı oldun. Güle güle birsonun isası

• Tekrar diyorum Imperial hesabinin nereye gidecegine yalnizca ben ve mert karar verir. 3.bi isim yok. Imperial sinira saldirdi diye kimse prim yapmasin. Imperial sinir harici biyere saldirmaz tabi. Orda poyrazciklar ve vefalar var ustune s3e siyah yerse gelsin diyen (ismini bizim koydugumuz sinir var) sizce Imperial sinir haric bi yere girer mi ?

Biz tum sv bize dusmanken 4 5 kisi gelip dunya rekorlarini kirdik ustune 4.5m civari def basip svyi yonettik. Kimse gizlisiniz falan filan demesin. Hesap ordaydi tum sv boyunca. Kimsenin tapasi yemedi saldirmaya. Hesaba bi rest yaziyo bize girme diye bi sinir.

Sinir dediginiz birlik 4.-5.sinif bi birlik. Bizim onlari kaale alip svye gelecek halimiz yok. Eger sadece onlara wow kurdurmamak olsa girer bolgelerine yikae gonderirdik. Bu cocuk oyuncagi bizim icin. Ama dedigim gibi bizim asil amacimiz dunya roma rekorlarini kirmakti ve kirdik. Ustune bir surude bonus ekledik bu kadar :)

Her neyse bidaha hodrimeydan cekmezsiniz umarim. Cunku bu sefer 4 5 kisi degil en az 50 kisi gelicez :D 4 5 kisiyle bunlari eden adamlar 50 kisiyle ne eder onu siz dusunun :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

WcjoD.png

• Konuştuk zaten. Hat kesildi :) seviyorum :) gelsin siyahlar. Çok zevk alacağımıza eminim. Bu serverde kazandınız. Daha doğrusu kç kazandı. 7.wow için bekliyoruz kış serverine. Genel olarak zıplayacak arkadaşlara söyleyeyim. Burada tamamen zevkine konuşma var. Bir dünya insan biz söyledik diye gelmeyecek. Ama gelen olursada o Server güzel olacak eminim :)

• Kaçmayız merak etme :)

bh ın kaçtığını kabul ediyorsun yani 😂

Can bir s6 yı bitir bu ne tezcanlılık

Original® 2006

s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

T4.4 Normal Server / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• Yahu İsa abi hala başarın olmayan serveri başarı gibi gösteriyorsun. 1.si biz geçen s4 te gerçekten gücümüz olmadığı halde adik durduk ve yenildik. Sen bunu mizacın gereği anlayamıyorsun. Senin aydına attığın mesaj çirkefliğin ve yalvarma dediğin mesajım tam karşılığıdır. Bana deki can yalvardı. Birde ilker abi çıksın açıklasın. inarslan . Bunuda geçelim. Yahu siz ne yaptınız. Ya bana 1 2 op haricinde op göster. Herşeyi 1000 atlı yaptı. İlker abi bana söz verdi İmperial bizimle diye. Sen o adamın arkasından oyun oynadın. Özelden de yazabilirsin. Atarı severim. Sen bu oyun kılını kıpırtamadın. Biz yaptık sen izledin. Yancıların çıktı sende piyasaya çıktın haklı olmaya çalıştın. Ama Server başı wow kurmak için gelipte bizim hiç şans vermediğimiz wow sürecinde kç yi destekleyip yancı oldun. Güle güle birsonun isa

can daha fazla terbiyesizlesme kalbini kırarim imperiale yalvardin belgesini attim aydina yalvarmadim belgesini attim ben hicbir zamanan demedim ki serverı yiktik gectik sifirladik dize getirdik,ama 1000 atli ope yaparken sizin gibi de inkar etmedim,guzel kardesim belliki cok hırslanmisiniz olmayincada bu anlamsiz tebkiler vermem gayet normal yolun acik olsun

• İsa abi bunlar ciddiye alınacak ithamlar değil..

bu serwer yaptıkları yatırım

ölümüne wow kuracağız yatırımı

Olmayınca duygu karmaşasına girmeleri pek şaşırtmadı muhattap olup acılarına ortak olmayalım forumda ağlasınlar açılırlar :saint: son mimar gittiğinde seni doğru karara yönlendirdiğimi düşünüyorum bize koşulsuz şartsız güvenip her zaman arkamızda durduğun için çok teşekkür ederim (abilik böyle yapılır) ;)

Original® 2006

s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

T4.4 Normal Server / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

ڪےiy∂H

• Konuştuk zaten. Hat kesildi :) seviyorum :) gelsin siyahlar. Çok zevk alacağımıza eminim. Bu serverde kazandınız. Daha doğrusu kç kazandı. 7.wow için bekliyoruz kış serverine. Genel olarak zıplayacak arkadaşlara söyleyeyim. Burada tamamen zevkine konuşma var. Bir dünya insan biz söyledik diye gelmeyecek. Ama gelen olursada o Server güzel olacak eminim :)

Tabikide bakalım bizde bekliyoruz

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

WcjoD.png

• Rizski seninde sesin ciksin ama :( bi racon kes de kendimize gelelim :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

WcjoD.png

• Öncelikle Birson birliğinin başarısı veya başarısızlığı hakkında yorum yapanlara bir hatırlatma yapacağım, biz Wowu 100 hesap ile kuramadık siz 200. Bu bizim için bir başarısızlıktır, ama sizler için bulunduğunuz durumunun tanımı nedir? Bilemedim..

Bu server benim traviandaki ilk oyunum oldu, rastgele girdim ve kendimi oldukça şanslı saymama neden olan insanları tanıdım. Tesadüfen Birson ailesine katıldım ve hem oyun içi hem oyun dışı çok saygı duyduğum güzel insanlar tanıdım (Oyun için burada birbirine sürekli hakaret edip, iş çeviren koca koca adamların! İçinden Birson Ailesine rastlamış olmam büyük şans benim için). Üst düzey Oyun bilgileri ile bana destek olan ve yol gösteren, Fatih Abi(Royalabjar), İsa Abi(Barut), Deniz Abi(Pembe Panter), Adem Abi (Doncu) (Kendisine son tılsım bükücüdür😁), Emrah abi(Tuğlacı), abilerime özellikle teşekkür ediyorum😊

Kazanan KÇ~ATA Birliğini kutlarım. :thumbup:

• O değilde. Ben de uzun yazı yazayim bi ara, bence benimki de tutar.

100/100 de korona salgını başlamazsa Wowu tebrik ederiz

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• S3 analizlerin seni haklı çıkardı brom :D s6 bitiyor ya az kaldı

:saint: eylülün sonuna doğru s3 ü açarlar biraz dinlendirseydin ekibi

Original® 2006

s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

ڪےiy∂H

• S6 BİTTİ

s6 da bir wow süreci analizi yapsaniz :) kim önde kimin şansi ne kadar hiçbir fikrimiz yok

xx_delis

Original® 2006

s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

ڪےiy∂H

• Mentalist ZaRBo_TR beyler sizde buralara damlamistiniz. Salihcik nerde hfcik nerde ? Soyleyin onlara uzulmesinler. Alt tarafi bi rekor ahhahahaha :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

WcjoD.png

• s6 da bir wow süreci analizi yapsaniz :) kim önde kimin şansi ne kadar hiçbir fikrimiz yok

xx_delis

İşin üstadı yorumcu Travianın Erman Toroğlu'su xx_delis son yapılan operasyonlar sonrası bir analiz yapacaktır herhalde , lakin server hakkında şunu söylemek lazım GÖKTÜRK kuracak gibi duruyor ve biz GF olarak orduları vuracak yer bulamıyoruz şuan rakipler patates :)

O değilde. Ben de uzun yazı yazayim bi ara, bence benimki de tutar.

100/100 de korona salgını başlamazsa Wowu tebrik ederiz

Herkesi mutlu edemezsin çünkü sen Pizza değilsin

-Banker Bilo ( Azrailin olurum )

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• Can gecen s4 birlik arkadaslarima bu can efendi cocuk forumda yazilari gayet seviyeli demistim. Ama bu sv sanirim oyun hirsi baskin gelmis. Bazen yenilmeyide kabul etmelisin. Ordu cakilana kadar su forumda ne atip tutanlar gorduk ve sabrettik tek yazimizi goremezsin. Bence sabretmeyi ogrenmelisin. Yoksa sen travian ile degil o seninle oynamaya baslar.

o0YAKUZA0o

CATAPAT

uzlasmaya değil savasmaya geldik

ڪےiy∂H

🙈🙉🙊

Post was edited 1 time, last by oYAKUZAo ().

• evet beyler neymiş bu svden çıkarılacak dersler ?

kendim için ;

- ekipsiz bir svye girilmeyeceği

rest için ;

- her kafadan bir ses çıkmaması

- yönetim kabiliyeti olan NORMAL bir başkana ve komutana sahip olmak

birson için ;

- millete güvenmemek

sınır içinse ;

- adam olmanın gerekliliği ( benim hışmımdan kurtulmak için :D )

- öyle insanın orası burası oynamamalı wow kurucam diye :D

- kendini akıllı sanıp milleti savaştırıp (!) kendisi 210 gün boyunca yatıp wow dönemi karşısında sağlam rakipler olmaması sebebiyle 2-3 wowu kendi yıkmak zorunda kalınca TÜM SVYİ YIKTIM tarzında abuk subuk konuşulmamalı, birader 210 gün yatmışsın millet birbirini yemiş bari wow dönemi savaşta ense traşını görelim ( bastığınız ordular zaten komediydi :D )

- saldırmazlık anlaşması isteyip yaptığınız bi birliğin wow ordusunu yalvararak kendinize saldırmasını engellemeye ve o orduyu kullanmaya çalışmak ( beyler ordu sınır ordusu değil, kendi birliğinden olmayan bi ordu için bu kadar yalvarılmaz insanın bi duruşu olur la, wow kurucam diye etmediğiniz çirkeflik döndürmediğiniz dolap kalmadı :D

- yalvarmak nedir ? bknz : (birinden, kendine acındıracak sözlerle, ısrarla ama saygılı bir biçimde bir dilekte bulunmak, bir şey istemek.)

EVET BAKALIM Corsan42 çek bi hodrimeydan daha yiğitliğini görelim :D ( 4-5 kişiyle ne ettik ama şimdiden sonra en az 50 kişiyiz ona göre düşün sonra yine ah vah dememek için :D )

ROMA DÜNYA REKORLARI

WcjoD.png

• La fazla gelince sonra ordularimiz elde kaliyor birbirimize cakalim diyoz. Anlasilan viski sisesini bu sv de erken actilar.😀😀😀 diyom size uzak durun su viskiden icindeki ayri zarar sisesi ayri zarar.

o0YAKUZA0o

CATAPAT

uzlasmaya değil savasmaya geldik

ڪےiy∂H

🙈🙉🙊

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg