Prekybos maršrutai

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Ačiū labai Traviano kūrėjams, kad pridėjo tokią funkciją, tobulino ir tikiuosi toliau tobulins. Man truputį trūksta tokių mygtukų kaip ,,Pažymeti viską" ir tada galima būtų arba ,,Atšaukti prekeivius" (tas pats kas dabar varnėlės nuįmti) ar ,,Ištrinti" (tas pats kas iksiukus paspausti). Pasirodytu kas čia yra tai padaryti ir dabar.. Bet kai sudėta daug maršrutų ir jie yra dažnai keičiami, tai labai užtrunka - ypač ištrint (pvz. 50 maršrutų ištrinti). :)

Kaip kiti mano? Reikalinga funkcija?

Post was edited 1 time, last by Q11tex ().

• Ačiū labai Traviano kūrėjams, kad pridėjo tokią funkciją, tobulino ir tikiuosi toliau tobulins. Man truputį trūksta tokių mygtukų kaip ,,Pažymeti viską" ir tada galima būtų arba ,,Atšaukti prekeivius" (tas pats kas dabar varnėlės nuįmti) ar ,,Ištrinti" (tas pats kas iksiukus paspausti). Pasirodytu kas čia yra tai padaryti ir dabar.. Bet kai sudėta daug maršrutų ir jie yra dažnai keičiami, tai labai užtrunka - ypač ištrint (pvz. 50 maršrutų ištrinti). :)

Kaip kiti mano? Reikalinga funkcija?

Dėl mašrutų dar tikrai yra daug vietos patobulinimams. Tikiu, kad dar šiais metais turėsime atnaujinimus prekybos mašrutams.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg