רמאות ! רמאות ! רמאות ! - לא מקבל נקודות הגנה..

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• זאת בעיני פשוט רמאות אני תופס מרגלים על ימין ועל שמאל וכלום..0 נקודות בטופ מגנים..

אני דורש שנקבל את הנקודות על תפיסת מרגלים, זה גם סוג של התקפה מסויימת שמבצעים על שחקן.
    בנוסף אם אני אחליט לתקוף מישהו עם סיירים והם ימותו לי זאת בעיה שלי וזה אמור לעלות נקודות לבחור שתקפתי אותו.
    כל סייר רומאי = 2 נקודות וכל סייר אחר = 1 נקודות.

אני רוצה שתקחו את הנושא הזה ברצינות ותשנו כאן דברים !

הרי למה אני צריך לייצר סיירים ? אם אין נקודות, אין מדליות, הפסדתי משאבים על פארש.

• :S:S:S:S

אתה משחק בשביל מדליות?

אם כן, תפרוש

אם תרצה מדליה, זה יהיה בתנאי שבסיור ימותו לך סיירים גם

• :S:S:S:S

אתה משחק בשביל מדליות?

אם כן, תפרוש

אם תרצה מדליה, זה יהיה בתנאי שבסיור ימותו לך סיירים גם

תגיד לי מה זה נראה לך גן משחקים ? אני לא ילד..
    בוא תן לי תשובה הגיונית, אני לא משקיע זהב וכאלה אני לא יכול להפתח יותר מידי, תמשיך לשרוף כסף ולשחק אותה גבר על חלל.

• תגיד לי מה זה נראה לך גן משחקים ? אני לא ילד..
    בוא תן לי תשובה הגיונית, אני לא משקיע זהב וכאלה אני לא יכול להפתח יותר מידי, תמשיך לשרוף כסף ולשחק אותה גבר על חלל.

מדליה מגיעה לאנשים שמשקיעים לא לשחקנים שמנסים לעשות טריקים בשביל להרוויח איזה מדליה שלא עושה כלום

מדליה באה כדי בתמורה להישג מסוים שעשית, כמו למרוח האמר או לבזוז בערימות. אם המדליה שלך באה בגלל טריקים כמו לתקוף סיירים של שחקן שפרש או כל מיני שאני רואה, אז המדליה שלך שווה לזבל. זה בדיוק הסיבה שאף אחד לא מסתכל על המדליית מטפסים כי זה מדליה שלא מראה על שום הישג רציני בדרך כלל

• מדליה מגיעה לאנשים שמשקיעים לא לשחקנים שמנסים לעשות טריקים בשביל להרוויח איזה מדליה שלא עושה כלום

מדליה באה כדי בתמורה להישג מסוים שעשית, כמו למרוח האמר או לבזוז בערימות. אם המדליה שלך באה בגלל טריקים כמו לתקוף סיירים של שחקן שפרש או כל מיני שאני רואה, אז המדליה שלך שווה לזבל. זה בדיוק הסיבה שאף אחד לא מסתכל על המדליית מטפסים כי זה מדליה שלא מראה על שום הישג רציני בדרך כלל

1. יש לי לפרוטקול 30אלף סיירים, מנסים לסייר נכשל להם \ מתו מלא סיירים, למה שלא אקבל נקודות הגנה ?
    2. למגן חוות \ שחקנים שפרשו - הורידו את זה והרסו את המשחק עוד יותר. (זה מלא נקודות הגנה) - בנוסף זאת שיטת משחק שנהרסה.
    3. זה המון נקודות ניסיון שמגיע לגיבור שלי לקבל אותם.
    4. אין לך זכות דיבור אתה משתמש ב 2 חשבונות במינימום אז תירגע הייתי בשכונה ואני חלק גדול מהניצחון האחרון.

• 2. למגן חוות \ שחקנים שפרשו - הורידו את זה והרסו את המשחק עוד יותר. (זה מלא נקודות הגנה) - בנוסף זאת שיטת משחק שנהרסה.

למגן חוות זה שיטה מסריחה וטוב מאוד שהורידו את זה, מצדיע לטרוואין שסוף סוף עשו משהו נורמלי במשחק הזה

4. אין לך זכות דיבור אתה משתמש ב 2 חשבונות במינימום אז תירגע הייתי בשכונה ואני חלק גדול מהניצחון האחרון.

ממש אבל ממש לא הבנתי מה אתה חושב לעצמך. קודם כל מאיפה הבאת את זה שאני משתמש ב"2 חשבונות מינימום", בבקשה לא להכפיש פה סתם ולהמציא דברים בלי בסיס עובדתי

ואם היית בשכונה והיית חלק מהניצחון, זה הופך אותך ליותר טוב ממני? על סמך מה??? ואיך בדיוק זה שולל ממני את זכות הדיבור?

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg