xMucopauL'un Hesap Silmesi

• Kiminin bildiği, kiminin de bu başlık ile öğreneceği üzere Mücahit ve as kanakan kadrosu hesap siliyorlar. Bugün kendisiyle uzun uzun konuştuk, normalde beni hiç alakadar etmeyen bir konu olmasına rağmen, lüzum gördüğüm üzere ve Mücahit'le konuştuğum üzere konuyu buraya taşımak ve dışarıdan bir göz olarak meseleyi yorumlamak istedim. Mücahit kendisi ve ekibinin hesap silme sebebini şöyle açıkladı; Sparow(ömer) , medetyababike(yasin) ve mkkotan(murat) isimli arkadaşların bir olup kendisine ve yönetimine komplo kurduğunu, diğer server için farklı bir oluşum içine girerek var olan yönetimi ve genel başkanı hiçe saydıklarını, bunun üzerine de kendisi ve has kanakan kadrosu diye nitelendirdiği kişilerin hesap sileceğini söyledi.

Mücahitle koruma süreleri bittiği andan beri zıtlaşır ve savaşırız, oyundaki düşmanlıksa bizden ala düşman yoktu, ama bu olanları dinledikten sonra üzüldüm, çok üzüldüm. Her ne olursa olsun Mücahit mert bir rakipti. Her operasyonumuzda sabahlara kadar uyumayıp analiz yaptığını defans ayarlamaya çalıştığını biz rakibi olarak bile biliyoruz, şahidiz. Şimdi çıkmış 3-5 kişi, bu adamın emeğinin üstüne konmuş, yazık günah.

Toprak6 birliği ile ateşkes yaptıklarında mücahit'e "bugün bize kazık atan yarın sana atmaz mı" dedim. İşin sonunda da haklı çıktım. Üstelik mücopaul için ölürüz, diktatör mücopaul, mücopaul yıkılırsa hesap sileriz nidaları atan adamlar, mücahit'i ilk sırtından vuranlar oldu. Utanmadan da oynamaya devam edecekler.

Kusura bakmayın, şu zamana kadar kanakan birliklerinde hala birileri varsa bu mücahit'in sayesindedir, bu su götürmez bir gerçek.

Toprak6'nın bu zamanlara kadar nasıl geldiğini açıklamaya bile lüzum yok zaten. Aşikar.

Netice-i kelam,

Kendisini rakibi olmama rağmen hesap silmekten vazgeçirmeye çalışsam da dinlemedi beni.

Tekrar ediyorum, Mücahit'in tarzını tavrını onaylamasam da mert bir rakipti.

Dostun da düşmanın da merti lazım imiş.

Aksi halde olanlar ortada.

Gerisi s6 sakinlerinin takdiridir.

Mücahit,

Seni hiç sevmiyorum, vallahi hiç sevmiyorum, ama omurgalı adamsın.

Keyif kattın servera.

Yolun açık olsun.

KANAKAN BİRLİKLERİ MÜCAHİT'İN HESAP SİLMESİ İLE BİRLİKTE DAĞILMIŞTIR. ÜSTELİK BUNU BİZ DEĞİL, TOPRAK6 BİRLİĞİ VE HAİN YOL ARKADAŞLARI YAPMIŞTIR.

BU SAATTEN SONRA İSİM OLARAK AYNI KALSANIZ BİLE CİDDİYE DAHİ ALMIYORUZ SİZİ.

HA VARSINIZ HA YOK.

YAZIMI MÜCAHİT'İN BANA OLAN ŞU RİCASI İLE BİTİRİYORUM.

Geride kalanlar, Ömer'in altına sığınıp, kendi başkanlarına rakip olan, gruplaşan, hak hukuk tanımadan başkanlarının emeklerini heba eden, çakma kanakan ruhlu oyunculardır.

• Spoarow Kanakanları bitirmek için gelmişti servera, harbiden bitirdi gerçekçi adammış...

• mucopaulun hesap silmesi konusunda ve kendi birligindeki varsa catisma olayini bilmiyorum ve anlamadim tam olarak. O konuda Kanakan birligi tabi cevap verir. Ama bizim bu ise nicin alet edildigimizi anlamadim. Kanakan ile yapilan ateskesi mucopaul kendisi teklif etti. Biz elimizden geldigince Kanakan birligine destek verdik. Demekki verdigimiz destek onun hosuna gitmedi. Saglik olsun. Ama bizim yok komploydu yok suydu alakamiz yok. Kendi aralarinda ne yasandi ne bitti, kendileri soyler. Ama bizi isin icine katmayin gardasim. Bir de ikide bir toprak6nin buralara kadar nasil geldigi belli falan diyorsunuz. Yav isteyen gelsin diyoruz biz de server basindan beri. Gucumuz yeterse savunuruz, yetmezse tebrik ederiz diyorum. Hala oyle boyle diyorsun.

Biri Phalanx mi dedi?

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• mucopaulun hesap silmesi konusunda ve kendi birligindeki varsa catisma olayini bilmiyorum ve anlamadim tam olarak. O konuda Kanakan birligi tabi cevap verir. Ama bizim bu ise nicin alet edildigimizi anlamadim. Kanakan ile yapilan ateskesi mucopaul kendisi teklif etti. Biz elimizden geldigince Kanakan birligine destek verdik. Demekki verdigimiz destek onun hosuna gitmedi. Saglik olsun. Ama bizim yok komploydu yok suydu alakamiz yok. Kendi aralarinda ne yasandi ne bitti, kendileri soyler. Ama bizi isin icine katmayin gardasim. Bir de ikide bir toprak6nin buralara kadar nasil geldigi belli falan diyorsunuz. Yav buzugu yiyen gelsin diyoruz biz de server basindan beri. Gucumuz yeterse savunuruz, yetmezse tebrik ederiz diyorum. Hala oyle boyle diyorsun.

Ben bu komploya ve hainliğe taraf değilim, mücahitten duyduklarımı aktardım o kadar. Toprak ne yaptı ne etti beni hiç ırgalamaz.
    Rakip olarak görüp, ciddiye alıp ordu gömmeye bile gerek görmedik demekki sizi.
    Gerek gördüğümüzde o dediğini yaparız, buzugu yiyen falan gibi büyük büyük konuşma. Senin övüne övüne bi hal olduğun savunma puanını da biz kastırdık, aç ilk 20yi bizden 3 kişinin saldırı puanlarını topla al sana senin def puanın. Geriye kalan 117 kişiyi de var sen hesap et.
    Sanki bana aşılmaz geçilmez duvar özgüvenlerini de bırak.

İcap eder de gerek görürsek, gölgemizde büyüttüğünüz başınızı ezmesini de biliriz.
    hadi bak işine.

• Ben bu komploya ve hainliğe taraf değilim, mücahitten duyduklarımı aktardım o kadar. Toprak ne yaptı ne etti beni hiç ırgalamaz.
    Rakip olarak görüp, ciddiye alıp ordu gömmeye bile gerek görmedik demekki sizi.
    Gerek gördüğümüzde o dediğini yaparız, buzugu yiyen falan gibi büyük büyük konuşma. Senin övüne övüne bi hal olduğun savunma puanını da biz kastırdık, aç ilk 20yi bizden 3 kişinin saldırı puanlarını topla al sana senin def puanın. Geriye kalan 117 kişiyi de var sen hesap et.
    Sanki bana aşılmaz geçilmez duvar özgüvenlerini de bırak.

İcap eder de gerek görürsek, gölgemizde büyüttüğünüz başınızı ezmesini de biliriz.
    hadi bak işine.

hehehe :) sen okumayi bilmiyorsun galiba gardasim. Gucumuz yeterse savunuruz, yetmezse tebrik ederiz dedim.

• Sprarow un işleri işte tabi kanakandaki bazi omurgasizlarinda var olmasi sonucunda böyle bir olay gerçekleşti tebrikler bazi omirgasizlar güzel kullaniliyorsunuz

• hehehe :) sen okumayi bilmiyorsun galiba gardasim. Gucumuz yeterse savunuruz, yetmezse tebrik ederiz dedim.

Tevazuğun da kibri vardır. Sen onu yapıyorsun. O birlikte karakterini tavrını beğendiğim üç kişi var, biri sensin biri çeçen diğeri de bilkent toprağımdır. Diğerlerini ateşe ver gitsin.
    senle bi derdim yok defini basıp oyununu oynuyorsun, yönetime ıvır zıvır karışmıyorsun.
    bunlar da yönetimsel sorunlar, karışma yani hakim değilsen.
    defe devam, çakma kanakanlara lazım olacak fazlaca.

• Tevazuğun da kibri vardır. Sen onu yapıyorsun. O birlikte karakterini tavrını beğendiğim üç kişi var, biri sensin biri çeçen diğeri de bilkent toprağımdır. Diğerlerini ateşe ver gitsin.
    senle bi derdim yok defini basıp oyununu oynuyorsun, yönetime ıvır zıvır karışmıyorsun.
    bunlar da yönetimsel sorunlar, karışma yani hakim değilsen.
    defe devam, çakma kanakanlara lazım olacak fazlaca.

yok be asla kibir yapmiyorum. Hep aynisini soyledim. Hicbir zaman hepinizi cakarim tarzinda birsey de soylemedim. Bu arada birligimizin hepsi iyi insanlrdir ya. Az kisiyiz zaten hep duzgun insanlardan olusmus bir birlik.

Sprarow un işleri işte tabi kanakandaki bazi omurgasizlarinda var olmasi sonucunda böyle bir olay gerçekleşti tebrikler bazi omirgasizlar güzel kullaniliyorsunuz

bilmeden agir konusuyorsun. Yapma. Ayiptir

• Ben birşey biliyorum da forumda konuşuyorum, Mücahit gibilerin peşine takılmayın dedim emeklerinize yazık dedim onun server tamamlamak vs gibi hiç bir amacı yok kişisel hırsları uğruna girer servere , yok ona komplo falan kurulmuş bunlar hikaye yani Mücahitin bu işe uydurduğu kılıftır her server birşeyler olur amacını gerçekleştirir sonra ben mağdurum da mağdurum der hesap silerler, Uzun Lafın Kısası Forumda Server Başından Beri Ne Dediysem Doğru Çıktı..

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• öncelikle sevgili yalova kaymakamına bu başlığı açma hadsizliğini gösterdiği için hayretler içerisinde bakıyorum. sen ne biliyorsun da ne hakkında konuşuyorsun? sen kimsin de insanların omurgalı olup olmadığına, mert olup olmadığına karar veriyorsun? altı astarı saçma sapan dandik bi birliğin dandik bir oyuncususun. mücahit'in m'sini tanımıyorsun gelmiş buraya memurlar.net muamelesi yapıyorsun. senin saçma içeriklerini okuyunca her defasında şok oluyorum.

KANAKAN'ın en has oyuncusu benim. bugüne kadar bundan hiç gocunmadım aksine gurur duydum. duymaya da devam edeceğim. KANAKAN'ın has oyuncuları hesap siliyor diyorsun, hiçbirimiz hesap silmiyoruz. KANAKAN'ın en has oyuncusu benim ve sizleri surlara yapıştırmaya devam edeceğim. ben bu birlikte çok güzel abiler/kardeşler/dostlar/arkadaşlar tanıdım. mücahit de onlardan biridir. kendisiyle alakalı hala ne kötü düşünürüm ne de kötü yorum yaparım. mücahit'e dil dökmüşsün silmemesi için... bunu bizzat ben daha önce en az birkaç kere yaptım, yaşadım. kendisi fevri ve ani hareket ettiği için zaten devamlı böyle davranıyor.

bu platformda hiçbir zaman objektiflikten uzaklaşmamaya çalıştım ve bu noktada hala bunu korumaya çalışıyorum. yukarıda hain/yarı yolda bırakmak vb. şeyler yazılmış. ben ortada hiçbir zaman böyle bir durum görmedim, sezmedim. sen mi bileceksin? eğer illa öyle bir şey arıyorsanız bunu üzülerek söylüyorum ki mücahit yukarıda yazdığın üç isme karşı olan sinirinden, kırgınlığından dolayı bizleri, KANAKAN'ın geri kalanını yarı yolda bırakmıştır. KANAKAN'ın en has oyuncusu benim. hesap falan da silmiyorum sevgili kaymakam ve sizleri surlara kafa üstü gömmeye devam edeceğim. bir yere gittiğimiz yok yani. yukarıda yazdığın üç isim de mücahit'in arkasından bizzat hepimize karşı mücaihit'i hala sevdiğini, saydığını söylüyor. bir daha bu taraf hakkında konuşurken ne yazdığınızı bilin. bilmediğiniz şeyler hakkında avanak avanak yorumlar yapmayın.

mücahit her ne kadar yarı yolda bırakmak/hainlik gibi yakıştırmalar yapsa da kendisi zaten çok uzun bir süredir aktif oyun oynamıyor/oynayamıyor.

bir de yukarıda sabaha kadar sizin saldırılarınıza mücahit'in def ayarlamaya çalıştığı gibi şeyler yazmışsın. siz çok iyi biliyorsunuz KANAKAN'ı kimler savunuyor, kimler defans ayarlıyor. isim isterseniz ben sayarım tek tek, biri de benim.

xMucopauL hepimizin gönlünün efendisidir, abimiz/kardeşimiz/dostumuzdur. kendisi bu tavra tamamen iki arkadaşımızın bir sonraki server KANAKAN adına oynamayacağını söyledikten sonra büründü. arasında 2 dakika bile yoktur. sebebi de mücahit her ne kadar çok sevdiğimiz biri olsa da oyunda bizleri çok yoruyor. buna herkes katlanmak zorunda değil, bir sonraki server ayrılmak istediğini dile getirenlere saygı duymalıydı.

tüm bunlar dışında hala devam eden bir serverimiz vardı. kesinlikle bırakıp gitmemeliydi. biz tam kadro bu serveri babalar gibi bitireceğimizi her seferinde dile getirdik. sonraki server KANAKAN adını bırakıp giden kardeşlerimize/abilerimize de selametle diyip devam edecektik. fakat tüm bunlar hiçbir şekilde aramızdaki aile ortamını bozacak, zedeleyecek bir durum değil. mücahit bu server KANAKAN'ın has kadrosunu serverda bırakıp gitmiştir. KANAKAN'ın en has oyuncusu benim. bir yere gittiğimiz yok.

• Avanak avanak yorum yapan sensin fazlasıyla.
    Bi otur kalın kafanı ver de benim yazdıklarımı bir daha oku. Başta da belirtiyorum bunlar benim mücahitten dinlediğim şeyler, sizin kendi içinizde olan meseleleri bu kadar detayıyla bilemem yoksa. Mücahit anlattı ben dinledim, dinlediklerimi de buraya yazdım. Üstelik hafifleterek, mücahit 3 söylediyse ben 1 yazdım buraya. Sizin için kullandığı ifadeleri buraya yazsam forumda 1 yıl ban yerim.
    Diğer konu, senin daha adın sanın yokken çocuk ben mücahiti de has kanakan ekibini de tanırdım, dünkü toy bugün bana en has kanakan oyuncusuyum diyor bakın hele. Hadi oradan.

Mesajda belirttiğim şeyi tekrar ediyorum, üstüme vazife olmamasına rağmen buraya yazmam gerekti, mücahitin de isteği üzerine dedim. Abuk sabuk konuşup adamın canını sıkma, burada ne senin bilgisayar başında geçen ezik özel hayatını konuşuyoruz ne de mahrem şeyler. Tüm servera açık bir gelişmeyi, bizzat tarafından dinlediğim üzeriyle aktarıyorum. Sana mı düştü bu benim haddimmiş, değilmiş.

Sen önce eski de olsa genel başkanının arkasından konuşmamayı, buraya yazıp milleti de şahit etmemeyi öğren. Sonra benim dandik birliğim ve dandik oyunculuğumu konuşalım.
    Ne yol yordam bilirsiniz ne usul.
    Bir de bana erkan edep öğretmeye kalkıyor.
    Hadi ordan hadi.

Kanakan has oyuncuları zaten hesap siliyor ifadesini bana mücahit kullandı, geride kalanlar çakma kanakan ruhlu oyuncular da mücahitin ifadesi, bunu özellikle vurgulamamı isteyen de kendisidir.
    Daha kendi içinizdeki meseleyi çözmeden bana buradan dil uzatma. Yallah.

• bu konu başlığı KANAKAN'ın has oyuncuları için kapanmıştır. KANAKAN'ın en has oyuncusu benim, bir yere gittiğimiz falan da yok. kim kimi nasıl biliyorsa/tanıyorsa öyle kalsın. problem yok.

bu yukarıda hadsiz spekülatöre prim vermeyeceğiz. sen devam et buraya memurlar.net muamelesi yapmaya, ÇAKMA KAYMAKAM.

• Ha bir de, şu bizi surlara yapıştırmak ile ilgili söylediğin sözlere bir cevabım var.
    Sen bizi ne zaman surlara yapıştırdın kardeş bir söyler misin?
    Şu 1 haftada 20 tane hesabınızı düzlediğimiz saldırıların 21.sinde çakılışımızı mı diyorsun?
    Hah işte, senin bizi surlara yapıştırışın da öyle olur ancak.
    20 merkez uçar, ancak 21.sinde yakalarsın. O da artık bölgemizde fake atmaya bile rakip bulamayışımızdandır.
    Bizi surlara yapıştırmış da, yapıştırmaya da devam edecekmiş:D Dur balım hemen bi 20 kişi yıkıp geleyim de öyle yapıştır.

• Hahahha ne kadar komik şu kanakan Oyuncuları ne adamsınız,KaNaKaN gemisi batıyor ilk kaptan kaçıyor (Mücahit) ,sonra geminin mürettebatı da kendi arasında ben kaptan olucam kavgasına girişiyor, ama gemi batıyor haberleri yok Hayalet de gelmiş gemi batarken keman çalıyor :D

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg