TX3 [06.07.2020...] Raporty wojenne.

• Drodzy gracze,

Temat ten przeznaczony jest do umieszczania raportów wojennych z serwera TX3 i rozmów na ich temat.

Pamiętajcie, że obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Powodzenia!

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Stolica

Parę budyneczków jeszcze poszło i pola.

Sukces to nie jest ale coś się zadziało na tym nudnym serwerze.

-----------------------------------------------------------

• Budowniczy pokazali moc ^^;(

Zapraszam Wszystkich, do zagrania na MS. Wielu gracyz szuka współgraczy na konto, jeżeli ktoś ma ochotę proszę pisać do mnie na skype. Start w listopadzie.

Jeżeli ktoś nie gra na ems a chciałby zagrać na MS z kimś na koncie proszę pisać do mnie na skype (jank2_kasia)

• Serwer powoli dobiega końca a wygra go sojusz Old wielkie dla Was gratulacje. Tytuł fra... roku trafia do sojuszu Sand. Oddaliście bez walki zwycięstwo Old długo się to zapisze na x3. Old nie miało rywala Sand to nie rywal brak cud offow brak deffa pokazali to przy przejmowaniu cudaka. Wety gra na wielkim luzie i spokoju.

Old jeszcze raz gratulacje :)

• Serwer powoli dobiega końca a wygra go sojusz Old wielkie dla Was gratulacje. Tytuł fra... roku trafia do sojuszu Sand. Oddaliście bez walki zwycięstwo Old długo się to zapisze na x3. Old nie miało rywala Sand to nie rywal brak cud offow brak deffa pokazali to przy przejmowaniu cudaka. Wety gra na wielkim luzie i spokoju.

Old jeszcze raz gratulacje :)

Drogi Casanowo! Masz rację co do wygranej, jest już od ponad tygodnia przesądzona. Niestety to brak zaangażowania z Waszej strony i strony sojuszu RPS miał na to spory wpływ. Jak już wielokrotnie dowodziliśmy chociażby na serwerze Wasz wódz wywyższający się na każdym kroku kompletnie nie nadaje się do niczego co ma związek z kierowaniem sojuszem. Weterani grają na wielkim luzie? A to ciekawe, bo w chwili kiedy przejęliśmy cud ten wielki luz przejawiał się jako agresja werbalna ze strony Waszego wodza. Przykro mi to pisać, ale nie mieliście jaj by po stracie cudu pozbierać się i zacząć dalej walczyć choćby o honor i woleliście uciec z koalicji. Sojusz OLD zapisze się na karcie traviana jako dominator tego serwera, natomiast sojusz Weterani jako symbol tchórzostwa, lenistwa i ogólnej tandety.

Post was edited 2 times, last by Swinka ().

• Normalnie aż się zarejestrowałem by odpisać największej chorągiewce tego serwera, która przeskakiwała z sojuszu do sojuszu.

Zacznijmy jednak od podziękowań za serwer i gratulacji dla OLD, bo faktycznie wygląda na to, że po ptokach. Jak już pisałem Sheady - dobra robota.

Przejdźmy do durnego postu Casanowy powyżej:

"Oddaliście bez walki zwycięstwo Old długo się to zapisze na x3." - tak? Ciekawe, nie broniliśmy naszego cudu, faktycznie. Wcale także nie kontynuujemy budowy wraz z BDF, pomimo w sumie przesądzonej sprawy.

Powiedź mi proszę, kto pierwsze co zrobił po stracie cudu to wyszedł z koalicji z nami? Czyż to nie było przypadkiem WET i RPS? Kto dwa dni temu rano dodatkowo chciał atakować "sand fał"? Czyż nie Wasz "wuc" Dzony? To kto oddał ten serwer bez walki i w dodatku zdradził koalicjanta?

I czy to nie Ty jesteś tą osobą, która przy podziale WET i BDF przeszła do BDF, a po akcji na CUD wróciła do WET? Chorągieweczko?

Ktoś od Was był wpisany na CUD, bo chcieliście dostęp, nie pamiętam kto (czy aby przypadkiem nie Ty właśnie?), ale wszystko klikali nasi, co Wy robiliście? Nawet o MM na głupią stałkę na cud trzeba się było dopraszać, bo nie było inicjatywy u Was. Od podpisania koalicji co akcję umieliście wołać od nas deffa, przyszło co do czego, to wypięliście się na nas totalnie. Nieźli z Was sojusznicy.

"Wety gra na wielkim luzie i spokoju" :DFaktycznie luz i spokój, przez cały serwer napięta sytuacja, wywyższanie się, a na koniec rozłam w sojuszu... Luz i spokój, nie ma co!

Bronić też się nie umiecie, byle jak rozpisana akcja na szybko i Wasz wielki "wuc" stracił offówkę. No ale z Wami nie ma co dyskutować, pokazaliście "klasę" w tej edycji..

Lea,

Fajnie, że wciąż macie dostęp do naszego Discorda, gdzie się pojawił raport, jak przez całą edycję. A to był tylko czyszczący atak, a nie po przejęcie planów.

970x250_5Tribes.png