TX3 [06.07.2020...] Raporty wojenne.

• Tak to jakiś błąd chyba był, bo kolega też to zgłaszał, mocno zirytowany, że dostanie jakiegoś bana 😄i jesteś spokojny, bo nick Spokojny Gal 😄

• O, a ja znowu na chwilę w TOP3 def :)

W sumie całkiem sporo Waszych offów powstrzymaliśmy jeszcze patrząc na to, że traciliśmy sporo deffa na zdradzieckim WET.

Ale te dwa rzymskie offy - miodzio! Ktoś pewnie wklei potem całościowe raporty, ja nie będę wrzucał okrojonych.

Jeszcze raz gratulacje dominacji na tym serwerze :)

• Old proved to be stronger.

Sand-v weaker but made a lot of defenses during the server and sector - / + is the hardest to start. (last time it was and this too. this should be remembered in the analyzes). the server could go different way with different coalitions and maybe be more balanced even though sand wet rps had a lot more accounts initially and i expected they were more competitive but they lost the pieces.

about the wet alliance.

I have seen little of them even if they say they are strong. there may be some strong players among them but those are not enough I know many strong ones who never win hahaha.

rps not seen.

maybe they were betting on off mdk but it disappeared.

Old beautiful ww series.

Even if he didn't conquer enemy ww at first, they would still win. (especially after enemy lose theiir best offs, which were few anyway).

I'm curious to see what coalitions will form next server. (hopefully more than 2)

• W sumie całkiem sporo Waszych offów powstrzymaliśmy jeszcze patrząc na to, że traciliśmy sporo deffa na zdradzieckim WET.

Żeby nie okazało się zaraz , że WET atakowało was , żeby pomóc nam wygrać :)

Z mojej strony GRATULUJĘ SAND woli walki , mimo iż stoicie na straconej pozycji to się nie poddajecie , to świadczy tylko o tym ,że jesteście godnym przeciwnikiem .

do zobaczenia w grze w następnej edycji

"okrutna , zła i podła "

Post was edited 1 time, last by zwichrowana ().

• Cześć!

On samego początku serwera uważnie śledzę losy tej rozgrywki. I przyglądałem się wszystkiemu od strony Weteranów. Nie byłem aktywnym graczem, lecz tylko obserwatorem. Miałem dostęp do Discorda, kilku MM w grze. Pierwszego dnia wyszedł MM, że serwer jest nie za mocny, że sława Weteranów ich wyprzedza, a wróg analizuje błędy po porażce. Nie rozumiem dlaczego ściągaliście graczy do sojuszu, skoro każdy grał na 30% swoich możliwości. Nie lepiej było zagrać w swoim zaufanym gronie i podpiąć się pod jakiś sojusz i robić zamieszanie? Już od dawna dało się zauważyć, że jak tylko byliście na straconej pozycji to każdy mówił, ze wakacyjny serwer i gra na 10% możliwości. Wzięliście do sojuszu graczy którzy nie byli w poprzedniej edycji i naprawdę chcieli coś ugrać na tym serwerze - wydając przy tym złote monety. I nie ma co się dziwić, że doszło do rozłamu. Nie było żadnej organizacji w tym sojuszu. Zero. Gdy ktoś chciał coś zrobić - źle. Gdy ktoś wiedział lepiej od Was - źle. Po rozłamie doszło do wyśmiewek, że kto to tam gra w BDF. Osoby które klepią ‚centy’ w każdej osadzie, że co to za gracze. Dlatego pytam się gdzie Wy byliście? Gdzie była samozwańcza ‚Elita’? Nie dopuszczacie myśli, że ktoś może być lepszy od Was. I tym samym nie umiecie pomóc drugiej osobie, a tylko ją wykorzystać. Cieszę się, że osoby które są w BDF przejrzały na oczy i stworzyły zgraną drużynę. / W poprzedniej edycji było identycznie. Wyśmiewanie się i bluzganie na innych graczy gdy tylko nie wychodziło. Elita grała sobie off, a później były pretensje do graczy deff, ze nie potrafią wytypować żadnych ataków, ze jesteśmy głupkami, debilami i w ogóle. Jesteście zapatrzeni w siebie i gracie tylko pod grono swoich osób. Gdy było potrzebne wsparcie deff żeby wszystko obstawić to ‚Maks’ obstawiał Dzonego. I 3 tygodnie dochodziliśmy kto jest przed nami w deffie. Zero zaangażowania i chęci współpracy z obcymi graczami. Cieszcie się, że wygraliście w większej mierze dzięki nam serwer, że tyle offow wyłapaliśmy z Krasnalami i taki deff stanął na Cudaku. Jednym słowem jesteście spaleni już w tej grze. Nie zrobicie idiotów z ludzi jak PiS.

Casanova jeszcze ujdzie z tej grupy. Naprawdę ma pojęcie o grze i czasami konkretnie mówi i potrafi zarządzać. Tylko pod warunkiem, że nie ma Dzonego, zadufanego w sobie Maksa i Jokera przy boku. Ich serdecznie NIE pozdrawiam.

Pozdrawiam za to Kyuk1na, Sfinksa, Hostiliana, xallasa, PijanegoFarmera, Świnkę, Adka, MDK i innych z którymi grałem.

Pozdrawiam, Patryczak.

(ostatni plx PatrycjuszM)

• Nie wiem czemu tylko do mnie ma Lea taki żal, może przez to, że ja kliknąłem wyrzucenie z sojuszu? Ale cała rada była za tą opcją, bo się nie dało wytrzymać, nawet mnie puszczały już nerwy, a to jednak wyczyn :D

Potem cała rada zgodziła się, żebyśmy ją przyjęli znowu wraz z przejściem graczy Zakwas i Wow do nas. Chciała wyskoczyć od nich sama jak tylko dowiedziała się o takiej opcji, ale ja nie chciałem, by przeciwnicy zobaczyli zbyt szybko, że zaczynamy się wzmacniać posiłkami, miało to być w przeciągu kolejnych 2-3 dni, kiedy oni zdecydują. To uważała, że się bawię jej kosztem i takie tam inne.. Więc może i za to mnie nie lubi? :)

oto kultura zakwasa & wowa .. dlatego z nimi nie chciałam przejść . ale ty Galu zawsze kiepsko dobierasz sobie graczy

lea =O

Post was edited 1 time, last by Glacier: Zamieszczanie zrzutów ekranów z prywatnych rozmów jest niedozwolone. ().

• Nie, Ty chciałaś przejść PRZED nimi, by szybciej być u nas. Jak tylko się dowiedziałaś, to strasznie męczyłaś Zakwasa o to.

A może wkleisz co Ty na niego pisałaś i jak ładnie określałaś? :)

• Paskudne. Ale wreszcie koniec, uf.

Kiedyś to były ładnie wyglądające cudy :) No ale kwestia gustu.

PS. Zechcecie się pochwalić, ile pkt siły wojskowej miał Wasz najlepszy gracz def? Tak z ciekawości.

• Paskudne. Ale wreszcie koniec, uf.

Kiedyś to były ładnie wyglądające cudy :) No ale kwestia gustu.

PS. Zechcecie się pochwalić, ile pkt siły wojskowej miał Wasz najlepszy gracz def? Tak z ciekawości.

Trzech wydziaranych na czole łysych z brodą i smażące się im mózgi :D O to krótka definicja naszych czasów z botoxem i niezliczoną ilością tuszu pod skórą.

:)

• Pijesz do czegoś motłochu. Zadufany mozesz byc ty. Przez Twoja obecność i podjudzanie atmosfera sie psuła to jest moje zdanie. Razem z kilkoma innymi innymi patałachami.

• Pijesz do czegoś motłochu. Zadufany mozesz byc ty. Przez Twoja obecność i podjudzanie atmosfera sie psuła to jest moje zdanie. Razem z kilkoma innymi innymi patałachami.

Motłoch to inaczej tłum, a Ty się zwracasz do jednej osoby, więc śmiem twierdzić że jesteś niedouczony :)

• Przez Twoja obecność i podjudzanie atmosfera sie psuła to jest moje zdanie. Razem z kilkoma innymi innymi patałachami.

I tutaj się zgodzę :)))))))

-----------------------------------------------------------

• Motłoch to inaczej tłum, a Ty się zwracasz do jednej osoby, więc śmiem twierdzić że jesteś niedouczony :)

Pochwal sie swoim tytułem ukończenia szkoły. Zapewne świńskie technikum jakieś ;) W błotku lubisz sie taplać.

Widzę WET swoją klasę także po serwerze pokazuje <X

Ty i Twoja banda pokazaliście klase pozwalajac na zabranie cudu.

970x250_5Tribes.png