איך להשתמש בקירילוין טוב יותר והאם יש תוכנה חלופית טובה יותר

• שלום לכולם אני שחקן חדש ואני רק מתחיל ללמוד את הקירילוייד. אני מצאתי שם מכשיר שנותן לך לראות כמה חיילים תייצר בכפר האמר בפרקי זמן שונים ולמדתי מזה המון, אבל אני בדרך כלל משחק הגנתי ואני רוצה מחשבון שמאפשר לי לחשב את כמות הכוחות שאני יכול להגיע עליה בסדאן של פרטו על קיסר, חנית על פלאדין ופלנקס על דרו. לא מצאתי בקירילוייד מכשיר שמאפשר לחשב זמני ייצור הגנות אשמח לעזרה איך למצוא כזה ואם אין בקירילוייד מכשיר כזה האם יש דבר כזה בתוכנה אחרת.

תודה,

פלד.

• הדרישה מוגזמת לא בקטע רע או משהו נסיך.
    תוציא מחשבון, תעשה לעצמך EXEL לא כל העולם צריך לדעת את כל הנתונים והדרכים של ייצור.

אם הטרוויאן היה חכם הוא היה משנה את המקבץ של הנתונים בכל שרת ומקשה עלינו קצת..זה אולי היה עושה כאן משהו מעניין !

• שלום לכולם אני שחקן חדש ואני רק מתחיל ללמוד את הקירילוייד. אני מצאתי שם מכשיר שנותן לך לראות כמה חיילים תייצר בכפר האמר בפרקי זמן שונים ולמדתי מזה המון, אבל אני בדרך כלל משחק הגנתי ואני רוצה מחשבון שמאפשר לי לחשב את כמות הכוחות שאני יכול להגיע עליה בסדאן של פרטו על קיסר, חנית על פלאדין ופלנקס על דרו. לא מצאתי בקירילוייד מכשיר שמאפשר לחשב זמני ייצור הגנות אשמח לעזרה איך למצוא כזה ואם אין בקירילוייד מכשיר כזה האם יש דבר כזה בתוכנה אחרת.

תודה,

פלד.

דווקא קירילויד הכניסו לאחרונה מחשבון הגנה :

מחשבון הגנה קירילויד

פשוט תזין את הנתונים אח שלי.

בלי קשר יש לך את המדריך הזה - השוואה הגנתית בין השבטים

שיש לך בו מושג בסיסי על כמות הגנות שניתן לייצר במגורים ואורווה 20 בלי קסדות ואוצרות .

בהווה -

* IL 5 : Slingshot *

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• בgetter tools תיכנס לnpc claculator בtravian calculators יכול מאוד להיות שזה מה שאתה מחפש ניסיתי להעלות קישור אבל זה דרש אישור מנהל

Post was edited 2 times, last by uri12 ().

• בגטר יש משהו שנראה לי יעזור... מחשבון גטר אם אתה משחק עם זהב הוא גם מאפשר לך לדעת מה הניפוס לייצור החיילים

זה מה שהעליתי... לא חשבתי שכל כך קל לעקוף את האישור מנהל...

• האישור הזה זה באג

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg