אפשר סיכום?

• אני מניח שמישהו כבר יעלה סיכום...

בגדול שני הצדדים עשו מהלך מגעיל (היי, בקטע טוב, טרויאן זה משחק מגעיל צריך להבין את זה), ונכנסו בו, שפה עברית נכנס ראשון בקרופר עם 10 אלף אוכלים ואיבד שליש צבא, לאחר מכן כניסות חלקות של ניו יורק ועוד כמה שחקנים מאבנג'ר, הברית רומא פה שצמודה לפפיליון באמצע לאפס לו כרגע את השחקן, וכבר לקחה לו נווה, והרסה אחוזה.

כניסות חלקות של ביג בום ואיסמן ל04, דה וינ'צי איבדה קצת צבא כשנכנסה ל05, A לא עשו כלום בגדול.

פפיליון בתגובה מוחק תשחקן, הוא אומר שהוא לא נכנס למהיר ביום חמישי, אבל אם כן, ממליץ לו הפעם להיכנס לברית לפני שיכנסו בו.

כל הכבוד לגל עם ארגון המבצע המטורף כל הפייקים והכניסות החשובות היו מתאומים מספיק טוב (למרות שיש עוד עבודה חחח), עכשיו שפה עברית מקום ראשון בייצור (לכל החוות, זה הדבר הכי חשוב), הערכה שלי זה 75 אלף מפידרים (#שני קרופרים, ושני נאות לכל פידר) + 70 אלף מקרופ, וקצב בזיזה של 10 אלף בשעה עוד מעט אני מאמין).

אחריו עומדים איסמן, אקליפטוס, יוליוס קיסר, וגל.

זה אומר 4/5 ההאמרים של סקוואד בגדול נראה שסקוואד מובילים בפער.

אחריהם יש את:

ווילדכאט, נראה לאן הוא יעבור אחרי התפרקות הברית שלו

דה וינ'צי גם כן מסקוואד

אמסטרדם והייסנברג הבאים בתור מהצד הנגדי של סקוואד - A.

בהצלחה בהתחלת הרמת ההאמרים, מאמין שאם A ואבנג'ר יתאחדו יהיה משהו מעניין נגד סקוואד, הכל עניין של הזזת הגנות ואוצרות, בהצלחה לכולם (בסוך יצא מיני סיכום חחח).

• מי אתה במשחק? כי בוודאות לא הבנת את המבצע נכון, והידע שלך כנראה גובל ב 0... הארגון התכנית הפייקים והכניסה בבירה נעשו ע"י A וההנהלה שלה יחד בשיתוף פעולה עם הנהלת סקואד ואוונג'רס. לתת את הקרידט אך ורק להנהלת סקואד ולכתוב "A לא עשו כלום בגדול" לא נכון. בדר"כ עדיף לכתוב דברים ברגע שיש לך מידע על התמונה המלאה של הסיפור ולא לקפוץ למסקנות כי לרוב יוצאות מסקנות שגויות כמו ה "סיכום שלך" :)

• אני משחק או יותר נכון להגיד שיחקתי בביג בום :)

באיזה חשבון אתה משחק?

בגדול מה שאני יודע זה מגל;

דוד נכנס ראשון בבירה של פפיליון וניקה אותה, 05,04 זה אלעד ולילי שניקו, שאר הפידרים לפי תמונת לפני אחרי נשארו אותו דבר בערך (אל תדבר איתי על קרופרלוק, 100 זהב אתה משקם את זה כי לא נכנסו בשאר השדות).

אני גם בקשר צמוד עם הברית רומא פה, שהם כמובן מחקו לפפיליון את הבירה בסוף, וכל המבצע שלהם היה מאורגן דרך אור וארי, אז יודע מה? לפני שאתה בא לזלזל בי ("ידע גובל ב0"), עדיף שתחשוב פעמיים...

אגב הפייקים? גל היה צריך לרדוף אחריכם בשביל פייקים מסכנים, הבחור וואלה עשה את כל העבודה ושאפו עצום לו!

אז כן, מלבד M.K עם 1700 נקודות תוקף שניקה כנראה פידר, מה עוד עשיתם, בוא ספר לי אני מת להקשיב לך D:

• ארגון המבצע נעשה ע"י הנהלת הצדדים באופן שווה אני בטוח שאם תשאל את גל הוא יגיד לך את זה, כי בסופו של דבר הוא היה אחראי רק על פידרים. לא היה לו קשר בכלל למה שמתנהל על הבירה. בנוסף לגבי הבירה הייתה שם כניסה של A ואיפוס שדות 15(ניקוי של השפה העברית ואיפוס 6 שדות , מה שלא היה בעיה כי המיגון על הבירה לא היה חזק מספיק.) , פייקים מתוזמנים ותכנון המבצע על הבירה היו על A וההנהלה שלה. לגבי רומא פה?, סה"כ עשו עבודה יפה של וידוא הריגה ונכנסו עם קאטות אחרי המכה הרצינית של אמסטרדם והשפה העברית. "אגב הפייקים? גל היה צריך לרדוף אחריכם בשביל פייקים מסכנים, הבחור וואלה עשה את כל העבודה ושאפו עצום לו!" - אם הוא לוקח את הקרידט לעצמו יש כאן בעיה רצינית, אין ספק שנתן עבודה מעולה אבל ממש לא "עשה את כל העבודה" טיפל יפה בפידרים ובפייקים על קרמבו.
    לא היה זלזול בך, רק פשוט תאמת את הנתונים שלך לפני שאתה כותב אותם :).

נ.ב תראה לי פעם אחת שגל "התחנן" לפייקים מסכנים אשמח לראות.

• דוחות?

• דוחות?

יש בוואטסאפ דוחות אם אני לא טועה יש לי את אחד הדוחות בוואטסאפ ששפה עברית מנקה וחודר אם בא לך אני יכול לשלוח לך אבל אני לא מפרסם פה את המספר שלי.

• מה אכפת לי שיש לך בווצאפ:rolleyes:

תפרסם פה שכולם יראו

• פשוט מאוד אתה לוחץ על האייקון של התמונה ובוחר מה להעלות

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg