CLAW Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta Starts soon!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

You will be able to register in

➡️ here ⬅️
  • Agresifleşmeye gerek yok bence. Kilit atma çalışması falan deyip rakibi küçük düşürmeye gerek yok bence. İki tarafı da tebrik etmek gerekir. Elinize emeğinize sağlık

• Agresif bir üslubum yok. Herkes kendi icraatını kendi forumunda paylaşabilir. Kilit denemesiydi başarılı olduğu tartışılır. Kesilen asker bunu açıkça ortaya koyuyor.

• Kilitlemeyi her seferinde başardığım için bir sonrakine defans çekmeniz gayet normal. İlki başarılıydı zaten ikincisinin başarılı olmadığını görebiliyorum. Bir rapor paylaşıldığı zaman tüm çıplaklığıyla paylaşılması taraftarıyım. Biz yaptığımız işleri göstermeyi seven bi ekip değiliz ama adımızın geçtiği yerde de bi durup ilgilenme gereksinimi duydum. Bu kadar niye uzatıyosunuz ki tebrik etmesi çok mu zor?

• hocam her birliğin kendi rapor sayfası bu yüzden var. Kim başarılı olduysa onu paylaşır. Madem başarılı kilit attın kendi birliğinin sayfasında paylaşırsın. kimse kilit yediğini kendi rapor sayfasında paylaşmaz.

Kilitlemeyi her seferinde başardığım için bir sonrakine defans çekmeniz gayet normal. İlki başarılıydı zaten ikincisinin başarılı olmadığını görebiliyorum. Bir rapor paylaşıldığı zaman tüm çıplaklığıyla paylaşılması taraftarıyım. Biz yaptığımız işleri göstermeyi seven bi ekip değiliz ama adımızın geçtiği yerde de bi durup ilgilenme gereksinimi duydum. Bu kadar niye uzatıyosunuz ki tebrik etmesi çok mu zor?

• Kilit Bu oyunun en basit mekaniklerinden biridir. Bunun için neyin takdirini bekliyorsun anlamış değilim. Neyin takdir edilmesi gerektigini ilerleyen haftalarda gosterecegiz :)

iyi oyunlar, iyi forumlar..

• Kilitlemeyi her seferinde başardığım için bir sonrakine defans çekmeniz gayet normal. İlki başarılıydı zaten ikincisinin başarılı olmadığını görebiliyorum. Bir rapor paylaşıldığı zaman tüm çıplaklığıyla paylaşılması taraftarıyım. Biz yaptığımız işleri göstermeyi seven bi ekip değiliz ama adımızın geçtiği yerde de bi durup ilgilenme gereksinimi duydum. Bu kadar niye uzatıyosunuz ki tebrik etmesi çok mu zor?

gereksiz burda konuyu uzatıp sonra konu uzatıyorsunuz diyorsun :) ben senin başarılı sadırı raporlarını neden paylaşayım ki forumda bu kadar saçma bi durum olamaz :) aç kendi forumunu sende orda paylaşım yap

• Öncü ile arasına 3 saniye koymuş bunların yaptığı operasyon bu kadar olur😁

Daha büyüğünü nasıl yapacaklar merak ediyorum

Elinize sağlık iyi biçim olmuş 👏🏻

• güzel raporlar elınıze saglık

Biz popüler değiliz adamız, bizim durumlarımız değil adamlığımız beğenilir.

İNADINA -- ADAMUS

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg