CLAW Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Yüzde 25 lik çizmeyi çıkarmayarak kahramandan saldırının gerçek olduğunu gösterdiğin için teşekkürler ediyoruz öncelikle bir deliler klasiği daha sıralı 1600 mancnık kesilmiştir .

Yaw her şeyi delilere bagliyorsun gene... kabusun olduk anlasilan...illa foruma bı deli çekip ugrasacaksin adam bizi bıraktı başka birliğe geçti kafasina göre gelmiş bizene .

Mevlana derki

Her olayı hayır bil..

Her geceyi Kadir bil.

Her geleni Hızır bil... Daha ne diyeyim...oflu

• Yaw her şeyi delilere bagliyorsun gene... kabusun olduk anlasilan...illa foruma bı deli çekip ugrasacaksin adam bizi bıraktı başka birliğe geçti kafasina göre gelmiş bizene .

Mevlana derki

Her olayı hayır bil..

Her geceyi Kadir bil.

Her geleni Hızır bil... Daha ne diyeyim...oflu

bende öyle sanıyordum sizi bıraktı ama öyle bi durumun olmadığını bu raporu görünce anladık deliler casusluyor casusu raporundan sonra adam giriyor hangi başka birliğin raporunu oyun gösterir oldu ?? Sen karşma her şeye bildiğimiz varki delilere bağlıyoruz 😉

• Yüzde 25 lik çizmeyi çıkarmayarak kahramandan saldırının gerçek olduğunu gösterdiğin için teşekkürler ediyoruz öncelikle bir deliler klasiği daha sıralı 1600 mancnık kesilmiştir .

Elemanın birliğe loading yazıo deli ne alaka ben onu anlayamadım? Bi ara deliler birliğinde oynadı diye suç gene delilere mi kaldı. Birader C.Ronaldo da Manchester Unitedlı o zaman şuan juventusta ama önemli değil bi ara orda oynadı demek kadar saçma bir şey dediğin. Allah senin rakiplerine sabır versin senin kadar boş,çekememez aha ilk defa görüyom kendini bu kadar rezil etme yazıktır.

• Bu arada hodos ta bı ara bizdeydi kaça sattı kim aldı bilmem ama oda geçmişte deliydi... Senin mantığın la bu konu seni ilgilendirmiyor ;)😂😂😂 sabah sabah enerji veriyorsun

Post was edited 1 time, last by HuN: Söylemlerinize biraz daha özen göstermenizi rica ederim ().

• Bu arada hodos ta bı ara bizdeydi kaça sattı kim aldı bilmem ama oda geçmişte deliydi... . ;)😂😂😂 sabah sabah enerji veriyorsun

:D:D:D

Abi yav .

Cok guzel aciklamissin

:D

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

• Bu arada hodos ta bı ara bizdeydi kaça sattı kim aldı bilmem ama oda geçmişte deliydi... ;)😂😂😂 sabah sabah enerji veriyorsun

anlayacağın birlik değişmiş ama wp grubu hala aynı oynamak isteyen arkadaşlarımız vardı sizinde oyuncularınız devam edemeyeceğini anladığı İçin oynamak isteyen arkdşarımıza devir edildi hesap 😅😅 senin adamın yarı yolda bırakıyor seni ama suçlusu biz oluyoruz 🤦🏼 neyse senin için sohbet sayfası açacağım burası rapor sayfası lütfen gölge düşürmeyelim

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

• anlayacağın birlik değişmiş ama wp grubu hala aynı oynamak isteyen arkadaşlarımız vardı sizinde oyuncularınız devam edemeyeceğini anladığı İçin oynamak isteyen arkdşarımıza devir edildi hesap 😅😅 senin adamın yarı yolda bırakıyor seni ama suçlusu biz oluyoruz 🤦🏼 neyse senin için sohbet sayfası açacağım burası rapor sayfası lütfen gölge düşürmeyelim

Sen deli diye itham edersen bende gelir cevap veririm kusura bakma her olayı bize yıkma yani..yarı yolda bırakan bırakıp gider bu oyun kimseyi nikahimiza almadık ... Kalan kalır giden gider çok ta fifi yani .. sen raporunu güzel bi kesim diye paylassan bizde burda gereksiz muhabbete gitmezdim.

Bu arada hesap devralip oynamak isteyen arkadaş hep sen gibi geliyorsun bana 😀😀

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• bende öyle sanıyordum sizi bıraktı ama öyle bi durumun olmadığını bu raporu görünce anladık deliler casusluyor casusu raporundan sonra adam giriyor hangi başka birliğin raporunu oyun gösterir oldu ?? Sen karşma her şeye bildiğimiz varki delilere bağlıyoruz 😉

Adam asker besliyor oyuncu gibi oyuncu ^^

• Sen deli diye itham edersen bende gelir cevap veririm kusura bakma her olayı bize yıkma yani öyle olsa arkasından bir iki deli baglanirdi ..yarı yolda bırakan bırakıp gider bu oyun kimseyi nikahimiza almadık ... Kalan kalır giden gider çok ta fifi yani .. sen raporunu güzel bi kesim diye paylassan bizde burda gereksiz muhabbete gitmezdim.

Bu arada hesap devralip oynamak isteyen arkadaş hep sen gibi geliyorsun bana 😀😀

hepsinde arkadaşlarımız oynuyor. Bende size bağlamak istemezdim ama önde deliler casuslayıp 5 dk sonra adam saldırıya çıkarsa o adam sizden hiç çıkmamıştır Bu durum gece 1 buçukta gerçekleşiyorsa birlikte organize oluyorsunuz yani bilmiyorsun haberin yok ama öyle uzatmanın alemi yok .

• hepsinde arkadaşlarımız oynuyor. Bende size bağlamak istemezdim ama önde deliler casuslayıp 5 dk sonra adam saldırıya çıkarsa o adam sizden hiç çıkmamıştır Bu durum gece 1 buçukta gerçekleşiyorsa birlikte organize oluyorsunuz yani bilmiyorsun haberin yok ama öyle uzatmanın alemi yok .

Bencede uzatmamali .. bu serverda her taşın altında bı deli var.. bizde arkadaşı olabilir gozetletmis olabilir ama bu birliğinde deli yazmadigi sürece bizi bağlamaz sen bunu anlamıyorsun... Sen gene delileri kesmiş gibi sevin ne diyeyim mutlu ol.

• Bencede uzatmamali .. bu serverda her taşın altında bı deli var.. bizde arkadaşı olabilir gozetletmis olabilir ama bu birliğinde deli yazmadigi sürece bizi bağlamaz sen bunu anlamıyorsun... Sen gene delileri kesmiş gibi sevin ne diyeyim mutlu ol.

bu adam oyun başından beri sizde bunu biliyoruz organize olarak hala birlikte hareket ediyorsonuz herşey ortada cidden uzatmayalım artık kapansın konu

• Bu arada HYAZICI 1 hafta oldu olmadı bizim birliğe geçmek istedi ve yanında 3 4 hesap getireceğini söyledi biriside casus raporunu atan arkadaş biz kabul etmedik bu konu delilere bağlanmaz bence elimde ss ler de var eğer isterseniz 👌

• Bu arada HYAZICI 1 hafta oldu olmadı bizim birliğe geçmek istedi ve yanında 3 4 hesap getireceğini söyledi biriside casus raporunu atan arkadaş biz kabul etmedik bu konu delilere bağlanmaz bence elimde ss ler de var eğer isterseniz 👌

Yazışmalar cevaplar bende de varda konuyu uzatmak istemedim onlar kendi anlamak istediğini anlıyor.😀

doğrudur gecenin birinde deliler oyuncusundan gelen casuslamdan 5 dk sonra sıralı çıkılıyor Tesadüfe bak organize olup saldırı çıkıyor işte açık bir şekilde ortada delilerle bi ittifak durumu yapın siz baya baya birlikte açıklamada yapıyorsunuz :)

• hahahahaha bunlar olmuş knk

doğrudur gecenin birinde deliler oyuncusundan gelen casuslamdan 5 dk sonra sıralı çıkılıyor Tesadüfe bak organize olup saldırı çıkıyor işte açık bir şekilde ortada delilerle bi ittifak durumu yapın siz baya baya birlikte açıklamada yapıyorsunuz :)