CLAW Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Bunu diyenin deliler birliği olması ayrı bir komik 😄 Bu güne kadar kimseye karşı saygıda kusur etmedim, arkadaşlarını bilmiyorum ama sen harbiden çok boş adamsın.

Eee tabi bugün çok güvendiginiz ordularda çakılınca amacınız kalmadı. konuyu çevirme raporu arka plana atma taktiği yapıyorsun.

Sizden öğrendik 😂😂 biz boş adamsak sizde bizden tonla var ...valla bize gelen mesajlara cevap verdim ben senin efsane tam efsane oldu bölgedeki herkese gülücük atıp silecem edecem devret hesabı yazıyordu ... Oflu multiden kitlendi gitti ... Köy köy geziyor daha adını bilmediğim çok oyuncunuz gitti ...bı sen kaldın sende kendini korumaktan kimseyi umursamiyorsun büyük başkan 😀😀😀

• Sizden öğrendik 😂😂 biz boş adamsak sizde bizden tonla var ...valla bize gelen mesajlara cevap verdim ben senin efsane tam efsane oldu bölgedeki herkese gülücük atıp silecem edecem devret hesabı yazıyordu ... Oflu multiden kitlendi gitti ... Köy köy geziyor daha adını bilmediğim çok oyuncunuz gitti ...bı sen kaldın sende kendini korumaktan kimseyi umursamiyorsun büyük başkan 😀😀😀

köyünü yıkdığımız ve Silinen bune demesi çok acı 6 birlikten 45 kişiye düştünüz hala falan filan muhabbetindesin hani sen isim sayıyorsun ya o sildi bu sildi diye ben sayamam yani o derece ... eğlen dur burda şimdi boş konuşmalarınla cevap verilmeyecek sana .

• köyünü yıkdığımız ve Silinen bune demesi çok acı 6 birlikten 45 kişiye düştünüz hala falan filan muhabbetindesin hani sen isim sayıyorsun ya o sildi bu sildi diye ben sayamam yani o derece ... eğlen dur burda şimdi boş konuşmalarınla cevap verilmeyecek sana .

Belli belli dolup dolup bı sen bı başkanın geliyorsunuz... 😂😂😂 Eglencesindeyiz zaten oyunun... Her yazdığına boş diyirsunuz ya ne kadar dolu olduğunu gösteriyor nesij kadar olamadınız harbi oyuncuymus tebrik mesajı atmış bizden bir iki oyuncuya layıkıyla sildi gitti... Adam gibi oynadı adam gibi gitti ... 😉

• Ben mi kendimi korumakla meşgulüm 😄 sizin başkan kimi korudu bir anlat da dinleyelim. Ağlamaya devam et..

Ağlamaktan gözlerim şişti...;(;( başkanlıktan da düşmüşsun zaten artık sana başkan da demem😂😂😂 bizim başkan 20 kerede yıkılsa 21 i kurar genede başkanlığı yapar.. adı üstünde deliyiz sizgibi ekibi yolda dagitmiyoruz satmıyoruz milleti..yönetim kadronu guncelleyip duruyorsun ...^^^^n

• Kesilen mancınıklari sayacak bir matematik hocası lazım :)) savunmayı güzel yapan ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum ☺️

Elinize sağlık Fatih güzel savunma yapmışsınız tebrik ederim sizi.İyi oyunlar dilerim...

• vaaaayyyyyy ahmet abim gelmişşşşşşşş piyasalarda yoksun hiç aaa yıkılmıştın dime unutmuşum :D:D:D

Konuyla hiçbir alakasi olmayan şu cümle bile ne kadar kalitesiz bir çocuk olduğunu açıklıyor :)  :D Tamam yıkıldı simdi bununla avunmaya devam et. Sırada ne var? Forum nickiyle mi dalga gececeksin bu aşamadan sonra :D seyyar forum bebesi seni

Post was edited 1 time, last by HuN: Söylemlerinize biraz daha özen göstermenizi rica ederim. ().

• Konuyla hiçbir alakasi olmayan şu cümle bile ne kadar kalitesiz bir çocuk olduğunu açıklıyor :)  :D Tamam yıkıldı simdi bununla avunmaya devam et. Sırada ne var? Forum nickiyle mi dalga gececeksin bu aşamadan sonra :D seyyar forum bebesi seni

yarası olan gocunur ahmet abim ssanki çok umrumda senin köyün :D can sıkıntısı şurda iki beşlik bozalım dedim kimsenin bişeye tahammülü yok

ayrıca benim kalitemi sen mi belirliyorsun anlamadım ? serverin sonunda bi tebriğini alıcam senin merak etme8o8o