A Travian Fórum Közösség

• Kedves Játékosok!

Íme egy kis kihívás. Arra kérünk benneteket, írjatok egy pozitív és egy negatív tapasztalatot/véleményt a Travian:Legends fórum közösségéről.

Mi az amit szerettek a fórumon, van-e valami, amit hiányoltok?

Kívánságokat is szívesen látunk.

• Távesz véreim!

Egyetlen dolgot hiányolok, mégpedig a pergető rovatot. Legyetek szívesek mihamarabb megnyitni a topicot! Reggeli hurkához vagy toroskáposztához ajánlom:

• Megnéznek egy szervert 2x kereskedő számmal, NPC nélkül mert ez így már nem fun. Az én negatív tapasztalatom hogy 200 ember ha aktív a végjátékban, ami nagyon nagyon nagyon kevés.

Ó csodálatos időnk van!

Kék az ég,

tele a tár.

Post was edited 1 time, last by Lambofan ().

• Távesz véreim!

Egyetlen dolgot hiányolok, mégpedig a pergető rovatot. Legyetek szívesek mihamarabb megnyitni a topicot! Reggeli hurkához vagy toroskáposztához ajánlom:

Kedves Maduk!

Bármikor nyithattok ilyen jellegű topicot a Kocsma szekcióban, de ha szeretnéd, szívesen nyitok Neketek én is egy zenemegosztó szálat.

• Megnéznek egy szerver 2x kereskedő számmal, NPC nélkül mert ez így már nem fun. Az én negatív tapasztalatom hogy 200 ember ha aktív a végjátékban, ami nagyon nagyon nagyon kevés.

Kedves Lambofan!

Köszönjük a javaslatodat, továbbítom a kollégák felé.

• Talán érintőlegesen ide kapcsolódik, de egyre zavaróbbak a fórumon megjelenő robot felhasználók, "spammerek".

Mint a játékban, a fórumon is javasolt lenne a megfelelő vizsgálat a regisztrációnál, hogy csak élő emberek tudjanak regisztrálni.

𝖁𝖊𝖗𝖚𝖒, 𝖘𝖎𝖓𝖊 𝖒𝖊𝖓𝖉𝖆𝖙𝖎𝖔, 𝖈𝖊𝖗𝖙𝖚𝖒 𝖊𝖙 𝖛𝖊𝖗𝖎𝖘𝖘𝖎𝖒𝖚𝖒

𝕲𝕺𝕷𝕯 𝕵𝖚𝖌𝖌𝖊𝖗𝖓𝖆𝖚𝖙 𝕮𝖔.

• Talán érintőlegesen ide kapcsolódik, de egyre zavaróbbak a fórumon megjelenő robot felhasználók, "spammerek".

Mint a játékban, a fórumon is javasolt lenne a megfelelő vizsgálat a regisztrációnál, hogy csak élő emberek tudjanak regisztrálni.

Sajnos a jelenlegi szűrőnk nem akadályoz meg minden spammert, de minden kolléga és mi is kezeljük a spammereket és a hozzászólásaikat, amint észrevesszzük őket.

Ha esetleg hamarabb rátaláltok ezekre, nyugodtan riportolhatjátok.

• Arra kérünk benneteket, írjatok egy pozitív és egy negatív tapasztalatot/véleményt a Travian:Legends fórum közösségéről.

Mi az amit szerettek a fórumon, van-e valami, amit hiányoltok?

Amit leginkább szeretek a fórumon, az a minden szinten beállítható profil és a felhasználói felület sokrétűsége, bár lehetne egyértelműbb, mert sok opció nincs teljesen kihasználva benne, vagy egyáltalán nem. Például gondolok itt a színezésre, persze nem mind most szabadultunk az óvodából. De azért egyesek igényelhetik ezt, és hát meg is van a megfelelő dolog hozzá a fórumban, de az nincs sehol bemutatva alapjáraton, ha nem sajtolod ki a rendszerből egy büdös szót nem szól róla senki. :)

Amit hiányolok: Ha végig fut egy frissítés a fórumon, akkor csomó lényegtelen dolgot megemlítenek, hogy ez lesz a frissítésben, meg az lesz a frissítésben, de a lényegesebb dolgokat meg jól elrejtik a sorok között, ha nem olvas utánuk az ember akkor szintén soha nem fogják az orrára kötni, hogy barátocskám, ezt ma már így nem fogod tudni megcsinálni.
    Mire gondolok ez alatt:
    Régen ha valaki indított egy topikot az illetőnek bármikor jogában állt be zárni azt vagy törölni, ma már erre nincs lehetősége a jóembernek. Nem tudom melyik vagy hányadik frissítéssel jött le a dolog, de személy szerint nagy ellenérzéseket váltott ki bennem nem az hogy ezt megcsinálták, de az hogy még csak nem is tudtam róla, de hát saját hibájából tanul leginkább az ember ha máséból nem is.

Végezetül régen jogunk volt tetszés szerint gondolkodni, megosztani véleményeinket olyan és olyan formákban ahogy az kikívánkozott belőlünk, ma csak cenzúrákat és lehallgató készülékeket látunk amik beletörődésre és csendre kényszerítik még azt is akinek lennének megosztásra érdemes gondolatai. Ez az új rendszer és az hogy a travian egy új kancellárhoz fordult a Magyar fórumot megmentendő mikor Gyevó lemondott nekem egyáltalán nem jött be, bizony visszasírom azokat a napokat, mikor még Gyevó volt itt a góré, azok voltak a szép napok. Persze a kancellár rendet és tisztességet ígért és parancsolt a fórumon, de nem kaptunk mást tőle csak erőszakos megtorlásokat és a gumibotot. De ha egy rendszerben már nincs jogunk szót emelni ezek ellen a szavak hatalmának csak akkor lesz igazán nagy értéke, ha önök előtt nem ismertek a kancellár bűnei, ha önök nem látják mi folyik ezen a fórumon, azt mondom hagyják csak feledésbe merülni a mai napot, de ha látják mit én látok érzik mit én érzek azt javaslom sűrűn screenshottoljanak mert hamarosan összedől egy gumibotok kártyavárából épült birodalom és a végén remélhetőleg győz majd az igazság. :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Végezetül régen jogunk volt tetszés szerint gondolkodni, megosztani véleményeinket olyan és olyan formákban ahogy az kikívánkozott belőlünk, ma csak cenzúrákat és lehallgató készülékeket látunk amik beletörődésre és csendre kényszerítik még azt is akinek lennének megosztásra érdemes gondolatai. Ez az új rendszer és az hogy a travian egy új kancellárhoz fordult a Magyar fórumot megmentendő mikor Gyevó lemondott nekem egyáltalán nem jött be, bizony visszasírom azokat a napokat, mikor még Gyevó volt itt a góré, azok voltak a szép napok. Persze a kancellár rendet és tisztességet ígért és parancsolt a fórumon, de nem kaptunk mást tőle csak erőszakos megtorlásokat és a gumibotot. De ha egy rendszerben már nincs jogunk szót emelni ezek ellen a szavak hatalmának csak akkor lesz igazán nagy értéke, ha önök előtt nem ismertek a kancellár bűnei, ha önök nem látják mi folyik ezen a fórumon, azt mondom hagyják csak feledésbe merülni a mai napot, de ha látják mit én látok érzik mit én érzek azt javaslom sűrűn screenshottoljanak mert hamarosan összedől egy gumibotok kártyavárából épült birodalom és a végén remélhetőleg győz majd az igazság. :)

Megdöbbenve olvasom soraidat a gonosz Kancellárról, gumibotokról és lehallgató készülékekről. Tök para!

Ki tudnád ezt esetleg jobban fejteni?

𝖁𝖊𝖗𝖚𝖒, 𝖘𝖎𝖓𝖊 𝖒𝖊𝖓𝖉𝖆𝖙𝖎𝖔, 𝖈𝖊𝖗𝖙𝖚𝖒 𝖊𝖙 𝖛𝖊𝖗𝖎𝖘𝖘𝖎𝖒𝖚𝖒

𝕲𝕺𝕷𝕯 𝕵𝖚𝖌𝖌𝖊𝖗𝖓𝖆𝖚𝖙 𝕮𝖔.

• Kedves Lolxd/Raziel!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen erőszakos világban érzed magad a fórumon.

Azt javaslom, hogy nézz utána mi megengedett egy közösségi felületen és mi az ami túllépi a netikett szabályait.

Így a sok más fórumozóhoz hasonló, tiltásoktól mentes élményben lehet részed és megkímélheted a többieket a jelentgetések fáradalmaitól.

• Ki tudnád ezt esetleg jobban fejteni?

Mások hangja jobban kifejti mire gondolok, mint a sajátom. :)

Kedves Lolxd/Raziel!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen erőszakos világban érzed magad a fórumon.

Azt javaslom, hogy nézz utána mi megengedett egy közösségi felületen és mi az ami túllépi a netikett szabályait.

Így a sok más fórumozóhoz hasonló, tiltásoktól mentes élményben lehet részed és megkímélheted a többieket a jelentgetések fáradalmaitól.

Évek óta ezzel húzták az agyamat a fórumokon, szerinted attól hogy felfeded az olvasók előtt ki voltam régen bármi jobb lesz? Kívülről tudom már az összes szabályt, saját bőrömön tapasztaltam meg majdnem mindet. Én ha nicknevet változtatok igyekszem egész személyiségem egy új irányba terelni, lehet ez jó vagy rossz, végül is mindegy is, mindegy minek mi a mértéke, a lényeg, hogy gondolkodok tehát vagyok, bár eléggé eltértem a tárgytól.

Annyiban igazad van, hogy valóban sosem olvastam el a szabályzatot, elvégre könnyű egy szabályzat mögé bújva azt lengetve büntetni, ahelyett hogy a lelkiismeretedre hallgatnál, de nem számít, elvégre ami nem volt soha nem is lehet. :)

Én inkább hallgatok a lelkiismeretemre és aszerint élek, mint hogy egy gép mondja meg nekem mit szabad és mit nem. Ami pedig túllépi a szabályzatot azt ráhagyom a nálam okosabbakra, elvégre azokból bővelkedik csak igazán ez a megmondó oldal, nem igaz? :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

Post was edited 1 time, last by Raziel001 ().

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg