Shadow Empires - Šešėlinės imperijos. Diskusijos čia/Discussion thread here

• Kyla klausimų? Norit padiskutuoti, pasvarstyti, ko galime tikėtis šiame serveryje? Šis postas kaip tik tam!

Apie Shadows Empires galite paskaityti čia>> , šis postas bus papildomas kitą savaitę (nuo liepos 13 dienos) keletą dienų.

----------------------

You have questions? Would like to speculate what to expect in this annual special region server? This thread is for you!

More about Shadows Empires you can read here (Latvian/Estonian/English languages available). More will posted starting on Monday (July 13th) and over the next few days.

• Labas, is paskelbtos intro speju, kad bus atskirtos gentys. Pvz egiptieciai tik egipto puseje, romenai zemelapio cenfre ir t.t.

Bus sunku gauti sostine egiptiecio . O kaipgi be jos?

• Galima numanyti, kad gentys galės atsirasti tik savo originaliose, istorinėse šaknyse ant žemėlapio. Idėja intriguojanti.

Pati nežinau kaip bus, bet nekantriai laukiu daugiau informacijos.

Ši tema skirta spekuliacijoms, ko sulauksime ;) . Šiame serveryje, galbūt įdiegė ir kažką iš "Žaidimo dizaino" konkurso, kuris vyko šį pavasarį.

• okey. Genciu neatskirsit. Butu buvus idomi istorine kova. Kiekviena tauta su savo silpnybemis

Bet LT bendruomene? Ar tikrai uzteks zmoniu frakcijoms? Ar itaka darys mazuciai aljansai po 2-5 zaidejus... nebent yra koks kabliukas.

Ar bus lt servas siais metais?

• LT servo neturesim. Kaip dabar zinoti kur renkasi baltico komanda?

Geras pastebėjimas.

Ir suprantama norisi stiprios komandos viename serveryje, o ne pavienių LT žaidėjų keliuose serveriuose.

Reikėtų klausti Azuolu Barbaras , d13vas , Q11tex ar imtųsi vienyti žaidėjus į vieną serverį rudenį? Kokį rinktumėtės? Europos mažo žemėlapio (startas rugsėjo 9d)? ar International didelio žemėlapio (startas rugsėjo 10d)? Šie serveriai, kaip taisyklė, patys konkurencingiausi.

O gal Asia, America serveriai?

• Sveiki,

Tai kad nesipešti tarpusavyje galime pasiplanuot iš anksto. Sukūriau DC servą, kas nori junkitės: Travian Shadow Lietuva
    Ten ir pasikalbėsim, matysim kiek žmonių susirinks ir panašiai. Paprastai aš žmonių nerenku, tai pakvieskit ir patys tuos kas forumo neskaito.

P.S. Dienera Kažkaip kuponiuko nesulaukiau už paskutinę užduotį. Tik dabar pamačiau kad laimėjau :D

Post was edited 1 time, last by d13vas ().

• Super! Nukreipsiu visus besikreipiančius žaidėjus šiuo discordo adresu :)

Dėl kupono.. Matyt gerai praeitą sykį užkalbinau ;) . Jis tau buvo išsiųstas liepos 29 dieną.

Daugiausia šansų kad žaisime europos serveryje .

Info dėl serverio irgi gerai, ačiū.

Man Europos serveris irgi atrodo logiškiausias pasirinkimas. Nors dar didelis klausimas, kuris bus intensyvesnis international su dideliu (801x801) žemėlapiu, ar Europa su (401x401) žemėlapiu. Man asmeniškai labiau patinka mažesnis žemėlapis, bet dar neteko jo išbandyti su dideliu kiekiu besikuriančių žaidėjų. O žmonių masės, visgi, galima tikėtis.

• Na taip jau esu gavęs kuponą, kažkaip nepastebėjau ;D

Dėl žemėlapio manau irgi europa būtų geriau. Servas lėtas, o 800x800 mape labai jau ilgai tektų keliauti kiek vėliau. Čia vistiek peštis reikės ne tarpusavyje, o eiti pas kitus kurie nebūtinai bus gretimam regione.
    Na susirinks žmonių galėsim padiskutuoti.
    Primenu kas planuojat žaist rudenį prisijunkite į Discord servą: Travian Shadow Lietuva

• Sveiki vėl,

Taigi startas šiandien 15h, mes eisim į EU x1 servą, pradėsim Empire frakcijoj. Tai tiek info iš manęs, jei kas norės prisijungt.

• Dienera, labas.

Čia galbūt tik man užkliuvo, bet visvien tavęs paklausiu.

Cropai 15+150% per vysa žemėlapį 12

15+ 125% berods 30 žemėlapyje

Imperijos žemėse berods tik vienas 150% cropas net mažesnių tokiu kaip 15+100% 56 langelių spindulių tik 4.

Visi kiti yra kitų frakcijų teritorijose išties toli.

Bet esmė. Ju yra visiškai mažai.

Aišku neskaičiuojant tu smulkių kas eina žemiau 125%. Nors ir tu nemanau jog yra daug, pagal žaidėjų kiekį.

Tiesiog norėjau paklausti.

Ar tai daroma sąmoningai, kažkokių motyvų mažinama jų ?

Kažkada teko girdėti jog kompas sugeneruoja jų skaičių, bet manyčiau kažkas parenka jų procentą, kompas iš dėlioja.

Kažkada teko kalbėti su keletą senų žaidėjų ir kalbėjom pastebėjimą jog kiekvienais metais geresnių tai 125% ir 150%cropu skaičius mažinamas.

Ar neturėtų būti jų daugiau, kad daugiau žmonių galėtų pasiimti kažką geresnio nei cropas 75% artai 100%. Tuomet žaidimas taptų tik įdomesnis.

Ar čia visas prikolas, kad yra sugalvota nauja frakcijų sistema?

Tai gal ateityje visai nebeliks cropu?

Gal labai išsiplečiau, bet manau supratote.

Tiesa kai vienas žmogus pasakė, kai nori gali ir su 15+100% sukurti stebukla.

Bet faktas, kad cropu skaičius yra mažinamas sąmoningai. Aišku tai mano nuomonė.

Ačiū už komentarą.

• Dar truputi.

Startavau ir toje beta versijoje kur frakcijos. Net ten buvo daugiau cropu pasirinkimo šitų 15 - 125ir 150%

Asmeniškai tai buvau tikrai nusiteikęs palikti aukso nemažai, bet kažkaip susvyravo tas noras.

O pirmas įspūdis viską pasako teisingai.

• Labas, Kasta1,

Pati sėdžiu toje pačioje valtyje, tame pačiame serveryje ;) . Kropsų mes nemažinam, tiesiog šį sykį programa sugeneravo tokį žemėlapį. Specialiai nuėjau pažiūrėti į vakar startavusį Amerikos serverį, ten suskaičiavau 24 kropsus su 150% oazėmis. Taigis, net dvigubai daugiau nei mūsų serveryje.

150% kropsų Europos serveryje ne marios, o žaidėjų labai daug. Tad juos gaus tik 12 žaidėjų ir esu įsitikinus, kad šie kropsai dar ne kartą pakeis šeimininkus, dėl jų vyks rimta kova. Šis Shadow Empire man labai panašus į finalų serverius, ten žmonės džiaugiasi gavę ir 7c cropsiuką. O sukuria tikrus stebuklus. Jei 150% kropsų išpuolė mažai, reiškia niekas jų negauna daugiau, sąlygos ir galimybės gauti tuos geriausius kropsus visiems yra vienodos. Taip serveryje daug labai stiprių žaidėjų. Daug iš anksto surinktų aljansų, tad kova bus labai intensyvi.

• Dar truputi.

Startavau ir toje beta versijoje kur frakcijos. Net ten buvo daugiau cropu pasirinkimo šitų 15 - 125ir 150%

Asmeniškai tai buvau tikrai nusiteikęs palikti aukso nemažai, bet kažkaip susvyravo tas noras.

O pirmas įspūdis viską pasako teisingai.

betoj mapas 4x didesnis, tai turbūt visko daugiau.O auksą galima palikti visur ir visada, nepriklausomai nuo kropų kiekio:)

• betoj mapas 4x didesnis, tai turbūt visko daugiau.O auksą galima palikti visur ir visada, nepriklausomai nuo kropų kiekio:)

Bet ten tikrai visko buvo daugiau. Tai čia visai viską sumažino.

Tas tiesa, auksa gali tikrai palikti visada :) bet norisi ir įdomesnės prasmės ir naudos iš to palikimo.

• Labas, Kasta1,

Pati sėdžiu toje pačioje valtyje, tame pačiame serveryje ;) . Kropsų mes nemažinam, tiesiog šį sykį programa sugeneravo tokį žemėlapį. Specialiai nuėjau pažiūrėti į vakar startavusį Amerikos serverį, ten suskaičiavau 24 kropsus su 150% oazėmis. Taigis, net dvigubai daugiau nei mūsų serveryje.

150% kropsų Europos serveryje ne marios, o žaidėjų labai daug. Tad juos gaus tik 12 žaidėjų ir esu įsitikinus, kad šie kropsai dar ne kartą pakeis šeimininkus, dėl jų vyks rimta kova. Šis Shadow Empire man labai panašus į finalų serverius, ten žmonės džiaugiasi gavę ir 7c cropsiuką. O sukuria tikrus stebuklus. Jei 150% kropsų išpuolė mažai, reiškia niekas jų negauna daugiau, sąlygos ir galimybės gauti tuos geriausius kropsus visiems yra vienodos. Taip serveryje daug labai stiprių žaidėjų. Daug iš anksto surinktų aljansų, tad kova bus labai intensyvi.

Labas

Ačiū už atsakymą.

Jei galėčiau, visdelto čia diskusijų kanalas.

Apie mašina kuri generuoja cropu skaičių.

O jei ji sugalvotų ir viena serva paleistų visai be cropu? Ar taip sugeneruotu jog centre būtų tik vienas cropas. Mašina pati sprendžia cropu procentą žemėlapyje.

Kažkodėl čia nenorėčiau labai pilnai tikėti tuom. Tai mokamas žaidimas. Pelnas svarbu bet apie pelną vėlių.

Kaip ir minėjau senai mes kalbėjome su Keltą senų žaidėjų, kad cropu mažėja.

Tada paklausėm MH, pasakė tapati. Tai čia buvo išties senai kokie 4-5 metukai atgal. O šioje dienoje ka matome jų visai sumažėjo.

Galbūt jūsų žodžiuose yra atsakymas.

Kai mažiau gerų cropu, tai didesnė konkurencija. Aršesne kova tas pasakoje būs išleidžiama daugiau aukso. Aukcionai neš daugiau pelno. Pvz gladiatorio šalmas pirmas būs išties brangus, tai laukiu bus įdomu pažiūrėti.

O kas būtų jei tu cropu būtų išties gerokai daugiau?

Nemanau kad taip visi verstusi per galvą ir purtytu kišenes, nes tikesis, kad visvien kažkas atliks ir man truputį miegančiam gal ne 150% bet 125% tikrai gausiu ir aukso nereiks daug leisti.

Pelnas.

Visdelto žaidimo kūrėjai žiūri ir pelno, tiksliau jei to siekia, tai nėra nemokamas žaidimas. Taigi, manau jie veda visokiausiu statistikų, stebi daug visokių dalikeliu, tai analizuoja ir apskaičiuoja gauna rezultatus ką reikia daryti, kad būtų ir augtų pelnas.

Tagi to rezultatus matome šiame serve. Esame bandymų įkarštyje :)

Seniau, kai ta aptarėme dar palginus buvo daug žaidžiančių žaidėjų, bet jie jau mažėjo tai pradėjo viskas keistis atsirado visokiausiu dalikeliu kur reikia aukso atsirado naujovių ( alchemiko katilo reiktų nepamiršti :) ta užskaitau :)) , tai cropu mažinimas manau neišimtis. Viskame kas vyksta yra prasmė. Nes norima visdelto uždirbti.

Bet nemum žinoti tiesa.

Ačiū jums uz laiką ir nuomonę už žodžius išsakytus. Reikia grįžti i trava kitaip visai net 75% cropo nepaimsiu :)

Bet galėtumėte padaryti balsavimą šiame serve dėl cropu ir manau žmonės nubalsuotu, kad taip nedaromas žaidimas įdomesnis. Galbūt kitais metais netik frakcijos būtų išdėstytos bet ir cropu vietos būtų parenkamos ir nenumažinami cropu skaičiai.

Ačiū...

970x250_5Tribes.png