[LT] Travian: Shadow Empires - Savybių išankstinė apžvalga

 • „Travian: Shadow Empires“ viskas keičiasi. Surišti likimo, buvę priešininkai tampa patikimais kaimynas, kol galingi priešai klajoja tolumoje. Tačiau kuo galima pasitikėti karų plėšomame pasaulyje? Ko vertas pažadas „Travian“ kovų išbarstytose žemėse? Kad ir kas jūsų laukia, kad užtikrintume, kad jūs neliktumėte neinformuotas ar nepasiruošęs, mes surinkome viską, kas yra kitaip nei įprastoje „Travian“ patirtyje.


  „Travian: Shadow Empires“ pristato naują koncepciją žaidime – frakcijas. Registracijos metu, po genties pasirinkimo, jūs turite pasirinkti savo frakciją. Įmanoma bet kokia kombinacija. Romėnas žaidžiantis už marodierius, hunas žaidžiantis už imperiją? Pasirinkimas jūsų!


  Yra 5 frakcijos ir kiekviena jų pradeda skirtingose pozicijose žemėlapyje:


  Imperija - centre Dinastija - pietryčiuose Maištininkai - šiaurės vakaruose Orda - rytuose Marodieriai - šiaurėje
  Empire-e1592909575221.png Dynasty-e1592909479328.png Rebels-e1592909503306.png Horde-e1592909556772.png Marauders-e1592909531959.png


  Kaip matote, frakcijos pasirinkimas nulems vietą, kurioje atsiras jūsų pirmoji gyvenvietė, ir jūs būsite apsupti savo frakcijos narių. Taip pat su frakcijų pristatymu keičiasi ir žaidimo laimėjimo sąlygos. Žaidimą laimi visa frakcija, o rangai frakcijoje parodo, kuris aljansas daugiausiai prisidėjo prie frakcijos pergalės.  Statistiken-e1592983023828.png

  Tačiau kaip frakcija laimi?


  Dabar frakcijos aljansai sujungia jėgas, kad užkariautų regionus jų frakcijai. Top 5 aljansai regione yra svarbūs. Jeigu tos pačios frakcijos aljansai kartu pasiekia daugiau nei 50%, jų frakcija užkariauja regioną ir senovės galia atitenka didžiausiam frakcijos aljansui tame regione.

  Taigi, mes turime du reitingus: Frakcijos gauna pergalės taškus už visus regionus, kuriuos jos valdo. Tai yra nepriklausoma nuo pergalės taškų, kuriuos gauna individualūs aljansai. Frakcija su daugiausia pergalės taškų laimi.
  TSE_CommunityMap_August-Copy-e1598257314363.jpg

  Ar jums reikia žinoti dar ką nors?


  Taip, mes šiek tiek pakeitėme regionų galių pozicijas bei pergalės taškus, gaunamus už kai kurių regionų užkariavimą. Pažiūrėkite į šį nuostabų žemėlapį.


  Galąskite savo kardus ir paruoškite lankus, kova prasideda!

  Jūsų Travian: Legends Komanda

  dienera.png

  Post was edited 5 times, last by Dienera ().

 • Kas „Travian: Legends“ „Travian: Shadow Empires“
          
  Bendra
  Žemėlapis Lyguma 401 x 401 Senovės Europa 401 x 401
  Regionai Nėra regionų 87 regionai, kuriuos galima užkariauti
  Pažangi pradžia Ne Ne
  Pergalės taškai Ne Pergalės taškai kaupiami TOP 5 Frakcijos aljansų.
  Kad valdyti regioną frakcija turi turėti >50% užvaldytos teritorijos ir regiono apsaugojimo laikas (24h) jau pasibaigęs.
  Gentys 3 (romėnai, galai, teutonai) Žiūrėkite žemiau į žaidimo pasaulių startų lentelę.
  Pasaulio stebuklas Taip Ne
  Karių sujungimas Ne Taip neribota su resursais, Aukso naudojimas apribotas 50 auksinių dienai/kaimui
  Karių persiuntimas Ne Taip
  Prekybos maršrutai Jūs galite sukurti prekybos maršrutus į savo gyvenvietes, į savo aljanso arba sąjungos pasaulio stebuklą ir į jūsų aljanso arba sąjungos gyvenvietes, turinčias artefaktų. Galite sukurti prekybos maršrutus į savo gyvenvietes
  Slėptuvių talpa ir prekeivių pajėgumas Kiekviena paskyra turi slėptuvių talpą ir prekeivių pajėgumą priklausomai nuo paskyros genties. Kiekviena gyvenvietė turi slėptuvių talpą ir prekeivių pajėgumą priklausomai nuo gyvenvietės genties.
  Serverio pabaiga Serveris baigiasi, kai pasaulio stebuklas, priklausantis žaidėjui arba natarams, pasiekė 100-ąjį lygį 1x žaidimo pasaulis baigiasi po 180 dienų,
  3x žaidimo pasaulis baigiasi po 80 dienų.
          
  Pastatai
  Ligoninė Ne Ligoninė yra specialus pastatas, kuris suteikia žaidėjams atsigavimo galimybę kariams, sužeistiems mūšyje. Visas detales rasite čia. <link>
          
  Artefaktai
  Pavadinimas Vadinami artefaktais Vadinami senovės galiomis
  Prieinamumas Architekto paslaptis, Septynmyliai batai, Erelio akis, Sveika mityba, Instruktoriaus talentas, Saugyklų brėžiniai, Apsauginis rūkas, Kvailio lobis, Pasaulio stebuklo statybų planas Architekto paslaptis, Septynmyliai batai, Erelio akis, Sveika mityba, Instruktoriaus talentas, Saugyklų brėžiniai, Apsauginis rūkas
  Užkariavimas Gali būti užkariautas sunaikinant iždinę puolimo su karžygiu metu, jeigu savo gyvenvietėje turite pakankamai didelę iždinę. Kai jūsų frakcija užsitikrina regioną (išlaiko jį ilgiau nei 24h), nr1 aljansui frakcijoje suteikiama prieiga prie senovės galių, kurios gali būti aktyvuojamos gyvenvietėje, turinčioje pakankamai didelę iždinę.
  Aktyvavimas Jie aktyvuojami automatiškai, praėjus 24 valandoms nuo užkariavimo. Jos turi būti aktyvuojamos rankiniu būdu kas 24 valandas; ta pati senovės galia kiekvienam aljanso nariui gali būti aktyvuota vieną kartą (visos paskyros lygiu) ir ta pati galia kiekvienam aljanso nariui (gyvenvietės lygiu).
  Galių trukmė Aktyvuotos visam laikui. Jos turi būti aktyvuojamos rankiniu būdu kas 24 valandas; ta pati senovės galia kiekvienam aljanso nariui gali būti aktyvuota vieną kartą.
  Galių apribojimai Karžygys gali užimti neribotą kiekį artefaktų.

  Aktyvūs yra tik 3 seniausi artefaktai, iš kurių tik 1 gali būti unikalus ir turėti poveikį visai paskyrai. Jeigu iš 3 seniausių artefaktų 2 yra turintys poveikį visai paskyrai, ketvirtas seniausias taps aktyvus.

  Žaidžiant „Travian: Legends“ artefktas visada aktyvuojamas valdančiajai gyvenvietei arba paskyrai; senovės galios „Travian: Shadow Empires“ turi būti aktyvuojamos. Jos gali būti aktyvuojamos, kai tik žaidėjo frakcija pasiekia >50% teritorijos užvaldymą ir išlaiko teritoriją 24 valandas. Kad aktyvuotų senovės galias, aljanso narys turi turėti 10 lygio iždinę senovės galioms su poveikiu gyvenvietei, arba 20 lygio iždinę senovės galioms su poveikiu paskyrai.

  Žinoma, yra keli apribojimai: kiekvienai gyvenvietei, tik viena senovės galia gali būti aktyvuota, ir kiekvienai paskyrai gali būti aktyvuota tik viena senovės galia su poveikiu visai paskyrai. Taigi, iš viso dvi senovės galios gali paveikti gyvenvietę.
          
  Užkariavimas
  Gyvenvietės: Kai užkariaujate gyvenvietę, priklausančią kitos genties paskyrai, gyvenvietė pakeičia gentį į tokią, kuri priklauso jūsų paskyrai. Visi pastatai, būdingi tai genčiai, dingsta. Kai bandote užkariauti gyvenvietę, priklausančią kitos genties paskyrai, gyvenvietė išlieka tos genties dalimi. Genčiai būdingi pastatai išlieka, nebent būna sunaikinami užkariavimo metu. Jūsų paskyra išliks toje gentyje, kurią pasirinkote registracijos metu.
  Natarų gyvenvietės Užkariaujant natarų gyvenvietę, ji priklausys jūsų paskyrai su atitinkama gentimi. Užkariaujant natarų gyvenvietę, ji priklausys vado gyvenvietės genčiai.
          
  Gyvenviečių įkūrimas
  Kur Apribojimų nėra Įsikurti galite tik regionuose, kurių kaimynystėje yra regionai su populiacija didesne nei 4000. Yra keli regionai, kuriuose įsikurti galite visada (centriniai pradžios regionai).
  Gyvenvietė Įkuriant naują gyvenvietę, sukurta gyvenvietė priklauso tai pačiai genčiai kaip ir paskyra. Įkuriant naują gyvenvietę, sukurta gyvenvietė priklauso tai pačiai genčiai, kuriai priklauso kolonistai.
          
  Karžygių nuotykiai ir atributai
  Karžygio daiktai Kitų genčių daiktų dėvėjimas nesustiprina jūsų karių. Kitų genčių daiktų dėvėjimas sustiprina tuos karius, kurie yra iš dabartinės gyvenvietės.
  Daiktai nuotykiuose Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties daiktus. Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties daiktus.
  Kariai nuotykiuose Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties karius. Jūsų karžygys gali rasti karius, priklausančias tai genčiai, iš kurios gyvenvietės jis pradėjo nuotykį.
  Standartinė vėliava Karžygio daiktas standartinė vėliava daro įtaką karių judėjimui tarp aljanso narių. Karžygio daiktas standartinė vėliava daro įtaką karių judėjimui sąjungoje.
          


  TSE_GWstart.png

  dienera.png

  Post was edited 2 times, last by Dienera ().

 • Daugiau informacijos apie pergalės taškus ir aljansus


  Regionus dabar užkariauja frakcijos, ne atskiri aljansai. Skaičiuojama penkių geriausių regiono aljansų populiacija. Jei frakcijoje esantys aljansai sudaro 50 ar daugiau procentų tos populiacijos, prasidės užkariavimas ir, po 24 valandų, frakcija taps regiono valdančiąja.


  Pergalės taškai už regioną yra suteikiami tai frakcijai, kuri jį kontroliuoja, ir proporcingai atskiriems tos frakcijos aljansams, kurie patenka į geriausiųjų penketą tame regione.


  Regiono senovės galios gali būti naudojamos tik to aljanso, kuris turi didžiausią regiono populiaciją ir priklauso valdančiajai frakcijai.


  07_CommunityMap_CM-1-e1596465458167.png

  (Paspauskite, kad padidintumėte paveikslėlį)


  Paveikslėlyje aukščiau matote, kiek pergalės taškų galite gauti iš kiekvieno regiono ir skirtingų senovės galių pozicijas. Pastaba: Jie abu pasikeitė nuo „Codex Victoria“!  ranking_menu_400x800.png

  (Paspauskite, kad padidintumėte paveikslėlį)


  Paveikslėlyje aukščiau matote regiono valdymo statistikos pavyzdį. Šį regioną kontroliuojanti frakcija yra Imperija ir ji gaus 100 pergalės taškų. Imperijos frakcijos aljansai taip pat gaus pergalės taškų remiantis jų top penketo reitingais. Pavyzdžiui, aljanso „Imperija 1“ populiacija yra 2500 iš 5500 visos Imperijos frakcijos šiame regione. Aljanso pergalės taškai skaičiuojami taip: 2500/5500 = 45% visų pergalės taškų, gautų šiame regione.


  Turėkite omenyje, kaip Imperijos aljansai gali kontroliuoti regioną, nepaisant to, kad nei vienas iš jų atskirai neturi daugumos. Aljansas „Maištininkai 1“, žaidžiantis už Maištininkų frakciją, turi didesnė populiaciją palyginus su aljansais „Imperija 2“, „Imperija 3“ ir „Marodieriai 1“. Veikdama kartu kaip aljansai, Imperijos frakcija turi daugumą ir dėl to valdo regioną.

  Raundo laimėjimas


  Raundą laimi ta frakcija, kuri turi daugiausiai pergalės taškų pasibaigus suteiktam laikui (180 dienų normaliu greičiu ir 80 dienų 3x greitesniuose serveriuose). Laimėjusioje frakcijoje taip pat yra ir aljansų reitingas, kuris parodo, kuris aljansas labiausiai prisidėjo prie frakcijos laimėjimo.

970x250_5Tribes.png