prijedlog za dodatke

• Pozdrav,

evo imam par prijedloga pa da pocnem

https://prnt.sc/tlsb25 ovdje bi trebalo dodat članovi saveza osvojili selo puno bi olaksalo micanje saveznika sa farm listi
    kad smo vec kod farm listi bilo bi odlicno kad bi dodali skraceni izvjestaj za svaku farm listu kao sto je na travian kingdoms, puno bi pomoglo oko shvaćanja gdje ima ressa i kako poveca farmanje

takoder u opcijama za savez kad si vođa trebale bi sa strane bit biljeske koje mogu citat biljeske koje je neki drugi vođa zapiso, puno bi olaksalo stvari, a trenutno mogu pisat biljeske samo za sebe

sigurno bi imo jos koji prijedlog pa ako se kaj od ovog ubaci pisem dalje

• evo još jedan prijedlog za moderatore ove igre.

kad ste mogli napravit da za 50 zlatnika server sam napravi vezane napade na bilokoga i time ste pogodovali samo off igračima,e sad ja vam dajem prijedlog da nadjete caku kako da mi defferi uspijemo presijeći te napade,tako če igra biti zanimljivija svima a ne samo nekima.

• Bit će nekoliko prijedloga.

1. Prijedlog da se uvede mogućnosti povratka pijace 90 sekundi kao napada.

2. Mogućnost da se poništi slanje ruta 2x i 3x.

3. Mogućnost da se sve pljačke na farm listi pošalju odjednom, ne po grupama odnosno da se ima mogućnost izbora jedno i drugo, ne jedno ili drugo.

4. Da se doda mjesto za još jednog sittera, 2 sittera je malo, trebalo bi 3.

5. Da se doda u pregledau saveza, u napadima mjesto za napad sa gubitcima jer u ovom slučaju možemo vidjeti samo zanjih xx ali ne i gubitke, odnosno 100 jedinica bez gubitaka.

Lp, Emrah

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Zasto se ne bi kombinirali zavoji i flasteri u lecenju ?

Svrha im je ista samo razlka u procentima oporavljene vojske .

Neka zadrze svoju ucinkovitos lecenja , samo da se heroju moze dodati i jedno i drugo.

pozdrav