כמה דברים שלדעתי צריכים להיות במשחק

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta has started!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.


➡️ Register Now! ⬅️
 • 1. צ'אט מהיר בין שחקנים ובריתות- חובה לדעתי, ההודעות דרך המשחק הן כלי ממש לא נוח, ובגלל זה אנשים משתמשים בדיסקורד וואטסאפ וכו', שזה יותר מסורבל כי צריך לקחת טלפונים/שמות משתמש מכל אחד. צ'אט מהיר דרך המשחק יפתור את כל זה.

  2. לפרסם את המשחק לבני נוער- זה אמור להיות קהל היעד העיקרי של המשחק. לדעתי הרבה בני נוער שמשחקים במשחקים כמו Clash of Clans למשל שישמעו על המשחק הזה ירצו לנסות, ובכללי בני נוער הם קהל היעד העיקרי של משחקי המחשב.

  3. הרבה אנשים פורשים מהמשחק אחרי כמה שבועות בגלל שהם מאבדים עניין. אפשר לפתור את זה בכמה דרכים:

  - צריך שיהיו עוד אירועים משמעותיים כמו אוצרות במהלך השרת, זה יגרום לאנשים להישאר לשחק בשביל האירוע הזה ואז הם ימשיכו בשביל האירוע הבא וכו'...

  - מדליות שמקבלים על דברים שעושים במשחק (כמו הישגים). נגיד כבשת כפר או לקחת אוצר אז אתה מקבל הישג- מדליה על זה שנשארת לך לתמיד (אם עשית הישג בפעם הראשונה אתה מקבל מדליה ואם עשית את זה עוד אז לא תקבל עוד מדליות על ההישג הזה ).

  - לעשות שרת נוסף שהוא במהירות x10, לדעתי זה יכול מאוד להצליח.

  4. להוסיף עוד שבטים חדשים, 8 - 7 שבטים בסה"כ (גם בשרתים הרגילים) יהפכו את המשחק להרבה יותר מגוון. לא חסרות הצעות לשבטים כאלו כמו היוונים שהציעו פה.

 • 5. ידוע שיש כמה אנשים בשרתים הישראלים ובכלל יש הרבה כאלו בעולם- שמשתמשים בכפולים. לדעתי צריך להחמיר את העונשים על כפולים ולמצוא דרך לאתר כפולים במהירות.

 • עזוב משחק מת

 • המשחק מת רק בארץ אחי תראה את מה שהולך בשרתים הבינלאומיים למשל עם 10,000 שחקנים בשרת. אבל עדיין לדעתי הם צריכים להתאפס על עצמם ולהתחיל להוסיף דברים שבאמת חשובים כמו מה שציינתי פה במקום מראה חדש לכפר או ספיישל נוסף.

 • 10 אלף זה גם מת

 • המון תודה על הדברים.

  על חלק מהם הצוות כבר עובד במישורים כאלו ואחרים.


  אעביר הכל אל הצוות הבינלאומי.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg