סיכום שרת 5 (השרת של אלירן) + פרישה אישית

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta has started!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

➡️ Register Now! ⬅️
  • טוב ייאלה אז ניתן לכם קצת צחוקים לקרוא, משעמם לי עכשיו כשאין שחקן לטפל בו.

אתחיל מההתחלה לפי התרחשות השרת למקרה שמישהו פספס.

סלחו לי מראש שאני אשתמש בשם "שכונה" למרות שזה לא באמת שכונה. את כמות האנשים שהם באמת שכונה אפשר לספור על יד אחת. אבל האגו של כמה אנשים מתעקש שאנחנו שכונה אז...לך תתווכח:D

ימים ראשונים לשרת - רואים בבירור בעזרת הסטטיסטיקה ששכונה הרימו שחקנים כמה רמות מעל כל השאר - למעשה רובו הגדול של הטופ היה של שכונה.

בערך חודש אחרי תחילת השרת, חבורה מסוימת (בטוח אתם מכירים את כינוי חבורת ה...) מחליטה לגנוב שחקן של שכונה, לבגוד ולעבור לגיל הזהב. אציין שאני באופן אישי נגעלתי, בתקופתי הלכלוך הזה היה רק במהיר ולכן פרשתי לתקופה קצרה (מה לעשות, קורונה א'...סגור בבית...).

כך למעשה נוצר מצב של 40 שחקני שכונה נגד מאות שלא שכונה. אבל בסדר, היינו ביחסים גרועים יותר. מה שלא ציפינו לו זה.....:

באיזור יום 70, כשרוב ההגנתיים הגדולים של שכונה עדיין לא מרימים הגנות בצורה סופר מסיבית לקראת האוצרות - אלירן יוצא לעבוד.

לאט לאט מגלים את ייעוד ברית G.A - ברית כפולי פירוק.

למעשה מיום זה ועד היום בערך כל יומיים אלירן יוצא למבצע ומפרק מטרה כזו או אחרת, ומעייף את כל שחקני שכונה מלשחק. ככה זה כשאתה יודע שאתה משחק נגד אדם אחד, והברית שבאמת נגדך בכלל יושבת בצד ומשחקת סים סיטי.

כמובן שפה ושם כמה שחקנים נמאס להם מהסים סיטי והחליטו לפרוש. נגעלו מצורת המשחק ויחסי כמויות השחקנים בין הבריתות, והעובדה שעדיין משתמשים בכפולי פירוק. פשוט ההנהלה של "מסע" מעדיפים לנצח ושכולם יסבלו רק בשביל לסמן V שהם ניצחו את "שכונה"

(אפרופו "מסע" - באיזה מסע בדיוק אתם מתגאים? מסע הכפולים? מסע הפריצות וגניבת השחקנים? בנתיים שכונה לא גנבו שחקן אחד ובוודאי שלא פתחו כפול פירוק...כן, זה ללא ספק "מסע" מאוד מיוחד להתגאות בו).

נרוץ קדימה - חלק גדול מהשחקנים היו במחיקה כמות פעמים שכבר אי אפשר לספור. כל פעם קם מישהו אחר שהתעקש שנישאר, גם אם זה ברור שנפסיד. לפחות נשחק בשביל הצחוקים והחברים הטובים (אחרי הכל קורונה, מה כבר יש לעשות?).

ובכל זאת, התעייפנו. כל יומיים להתחיל לנסות להבין איפה האמת, לשנע הגנות וכו' וכו'.... - ללא ספק עבודה מעייפת ומייאשת, בעיקר כשאתה יודע את מצב הכוחות בשרת.

לכן חבורת חברים שבאה לשחק ביחד החליטה לפרוש. מכיוון ומדובר בשחקני טופ של שכונה, נוצר מצב של פרישה המונית.

למעשה, נוצר מצב שחוץ מאלירן, כל מי שישב בצד ושיחק סים סיטי...שמר את ההאמר שלו לנטארים. תהנו גיל הזהב, למעשה שפכתם מלא זמן וכסף ושיחקתם סימס בגרסה היקרה שלו :D.

אסכם קצת את הגועל של "מסע" ושכונה:

"מסע" - גניבת שחקנים, כפולי פירוק, הרצון לשחק 40 נגד 4000, הפחד לצאת על פידרים (אפילו של האקדמיה!!) למרות הפרשי הכוחות המדהימים בשרת.

"שכונה" - הקשיבו לנימרוד ונכנסו לשרת המגעיל הזה.

אנצל את הנושא החופר הזה לסכם בקצרה את הפרישה שלי מפה:

יום אחד בעבודה מקבל SMS מיוחאי (תקולל). שותף קבוע שלי מתקופת טרוויאן של לפני 6-8 שנים...

מספר לי על חברים ישנים שהתארגנו לשרת - נימרוד, עמית, פאדי, ויוחאי עצמו. החלטתי להכנס בשביל הצחוקים והנוסטלגיה (כמובן שלא ידעתי לאן אני נכנס).

מפה לשם, הכרתי עוד המון אנשים מדהימים. חייב להגיד שלא חשבתי שאכיר אנשים לרמות כאלו במשחק כזה מוזר.

ללא ספק בשכונה היה הרגשה של חברים שמשחקים יחד כדי להנות, למרות שב"מסע" נראה שיש סתם אנשים שמשחקים יחד כדי "לשנוא" את "שכונה".

בקיצור, באתי לשרת הזה כדי להנות עם חברים ישנים ולעשות צחוקים. מפה לשם נוצר מצב שנהנתי עם חברים ישנים וחדשים, ועדיין עשיתי את הצחוקים (אהמ אהמ מימס).

אני אמנע מלכתוב שמות (כי בטוח אשכח מישהו), ואמנע מלחפור מעבר. אני בטוח שמי שהתחברתי איתו כחבר יודע זאת, אז זה מיותר. לי אישית טרוויאן הספיק לכל החיים. תודה אלירן על העזרה לפרוש!

ובקיצור - בהצלחה ל"מסע" נגד הנטארים!

מקווה שאתם שלמים על עצמכם על המסע שעשיתם,

מקווה שכל האנשים שהם לא אלירן נהנו להסתכל מהצד ולשחק בגרסת סימס בעלות של מחשב חדש (אחרי הכל חוץ מאלירן אף אחד לא עשה כלום חוץ מלצאת על פידרים).

ואסכם במשפט הכי מוזר שיש - אני אישית - נהנתי. באתי כדי לצחוק עם חברים וזה מה שקרה. מקווה שגם אתם ;).

• כך למעשה נוצר מצב של 40 שחקני שכונה נגד מאות שלא שכונה. אבל בסדר, היינו ביחסים גרועים יותר. מה שלא ציפינו לו זה.....:

באיזור יום 70, כשרוב ההגנתיים הגדולים של שכונה עדיין לא מרימים הגנות בצורה סופר מסיבית לקראת האוצרות - אלירן יוצא לעבוד

1) לפני כניסת השרת, מצב השחקנים היה הפוך, אתם הייתם כמאה אנשים ואנחנו כ40, לא אהבנו את זה והיו חברה שלא רצו להיכנס אבל שכנענו אותם להיכנס בכל זאת. בהמשך השרת עברה "חבורת הזבל", לצד שלנו, אני לא בקיא במה שהלך שם, אבל בזמנו לא הייתם צדיקים תמימים ורבים איתם ובגלל זה הם עברו אלינו-אשמתכם.

2) לגבי הברית GA, במקרה, התיישבתי מאוד קרוב אל הברית הזאת ותאמין לי שממש אבל ממש לא כולם כפולים של אלירן, אני לא אומר שאין לו שם כפולים, ייתכן בהחלט שיש.

אבל חצי מהשחקנים שאתם מתלוננים עליהם הם אנשים שאני יודע מי הם והם שמורים אצלי בטלפון.

3)עד עכשיו, וכנראה שגם השרת יסתיים כך.

השרת היה מאוד מאכזב אין מה לעשות, כל צד כל כך נחוש לנצח שיש אנשים שנקטו "בצעדים לא יפים", ואני לא אוהב את זה בדיוק כמוכם.

אבל אין מה לטעון שצד אחד "חף מפשע", כי זה לא נכון...

עמיחי

שחקני עבר

Dr.katz,עמיחי כץ,zeus

שחקני הווה

Captain America

• קראתי בעיון,

מלבד טעויות הכתיב שקיימות והפיסוק הנוראי,

הכתיבה שלך מעלה בי חשש שאו לא סיימת יב' שנות לימוד או שסיימת לא בהצלחה גדולה.

ה"סיכום" שלך עלוב וכולל המון דברים לא נכונים.

אני לא מתכוון להתיחס לכל הפרטים שרובם לא נכונים וחלקם לא מדוייקים.

אני שיחקתי באחד מהשחקנים שאתה ממציא,"הכפולים", ושיחקתי כמו עוד שחקנים רבים בברית, כמעט לבד.

בניתי ותקפתי מיום 65 (לא 70).

נכון היתה לנו קבוצה סודית ללא מרגלים שהחברים בשכונה אוהבים להשחיל.

הקבוצה נעזרה בידע המיוחד שיש לאלירן על מנת להגיע לתוצאות שגרמו לכם להתחיל לבכות.

אז תפרשו כבר בכבוד או שנמשיך להתל בכם.

ירון

• ילדים אל תבכו... זה בסדר, שיחקתם סימס בגרסה היקרה שלו.

סך הכל קורונה תקופה נחמדה לבזבז כסף על משחק חינמי :D.

ד"א, תודה שאתה מסכם את מה שאמרתי בצורה מדהימה. אצלנו אנשים שיחקו בשביל הכיף ואצלכם בשביל לשנוא.

אני לא אתחיל להסביר לך איך סיימתי ומה סיימתי ומה עשיתי בחיי. אני בסופו של דבר אדם מכבד ולא אזלוג לפסים אישיים ולחיים שבחוץ (שלפי התגובות הרדודות שלכם לא בטוח שיש לכם כאלו).

בעייני, מי שזולג לחיים האישיים, כנראה החיים האישיים שלו לא כאלו מעניינים :).

אבל אין מה לטעון שצד אחד "חף מפשע", כי זה לא נכון...

קל לזרוק משפטים וסיסמאות לאוויר, פחות או יותר מה שאתם עושים מיום 1 לשרת זה להגיד "שכונה משחקים מגעיל אז נחזיר להם באותו הצורה".

אולי אתם בטראומה ושכונה שיחקו מגעיל בשרת קודם, לא יודע - לא הייתי.

בשרת הזה - אתם הוצאתם עשרות כפולי פירוק, היפריון גנבו שחקנים שלא שלהם, הכניסו שחקנים לבאן זהב וכו' וכו'.

אני נותן לך דוגמאות, אשמח לקבל כמה גם כן.

כשבאמת תתחיל לחפש - אני בטוח שמה שתמצא זה שעשינו טעות אחת וטעות אחת בלבד - הקשבנו לנימרוד ונכנסנו לשחק הוגן נגד אנשים שלא :)

אין כפולים?

אדוני הנכבד, בבקשה תכנס לקיריל ותבדוק כמה משאבים עולה להרים האמר בגדולים עם שבועה קטנה.

עכשיו, תסתכל על קירה. חשבון אחד של 20 כפרים, שהרים באיזור ה7 כאלו במקביל.

אני אפילו לא מדבר על עלות היבול להחזיק דבר כזה מטורף, רק על עלות הייצור.

בזמנו כשאלירן שמע שיוחאי השותף שלי משחק בדיסני, הוא שאל אותו שאלה שגרמה לי להבין סופית כמה אנשים לא יודעים לשחק בלי כפולים.

"כמה כפולים מנותבים לדיסני?" השאלה שלו הייתה. כמובן שהתשובה היא 0. אבל כנראה שיש אנשים שלא יודעים מה זה להרים שחקן בלי כפולים מנותבים.

בקיצור, אני לא פתחתי את זה לריב, העובדה שחלקכם יורדים לפסים האישיים מראים בבירור שאתם בורחים משיחות על המשחק ומדוגמאות ספציפיות - כי אתם יודעים שאין לכם שם קייס.

בהצלחה נגד הנטארים.

ומה שלא תגידו, ברור שיש הרבה שלא כפולים. אבל את העובדה עשה אדם אחד ואדם אחד בלבד - אלירן.

Post was edited 2 times, last by Enri ().

• אנרי דורון ואייל בטראומה משרת קודם,הם קיבלו בראש ומבחינתם כל האמצעים כשרים השרת הנוכחי.

והם תמיד ירדו לפסים אישיים אלה גיל הזהב תכיר.

• בתור מנהל לשעבר של "שכונה"

שזה בכלל לא שכונה המקורית אבל נזרום איתכם.

גייסנו בלחץ 30 שחקנים על 20 חשבונות (יש לי הכל במסמך).

לא רק זה, חצי מהשחקנים שהיו לנו זה מחבורת "ה..." שעליהם לא סמכתי בכלל אלא המנהל השני הביא.

אתה יכול להאמין שהיו כפולים או שחקנים אמיתיים הרי אתם מחפשים יחס "ניצחנו בכבוד".

הרי אם אתה כל כך יודע את האמת מה יש לך להגיב ולהגן על עניין הכפולים.

ברכות לאלירן על הניצחון כי וואלה שחקן אחד עשה מה שאחרים נכשלו שרת קודם.

דרך אגב הניסיון לנצח שרת קודם גם בזכות אלירן.

לשאר הילדודס שמחפשים תשומת לב תהנו מהניצחון ותוסיפו לקורות חיים "בניתי חשבון אוכלוסייה בשרת 5 וניצחתי בזכות אלירן.

• וואלה אנרי אתה בכיין מה כואב לך לפרגן תגיד אני הפסדתי וזהו

מי ישמע פאקינג משחק אז הפסדתי שרת אני גם הפסדתי אתמול ביניב בטלפון לא פתחתי על זה פוסט בפורום

• וואלה אנרי אתה בכיין מה כואב לך לפרגן תגיד אני הפסדתי וזהו

מי ישמע פאקינג משחק אז הפסדתי שרת אני גם הפסדתי אתמול ביניב בטלפון לא פתחתי על זה פוסט בפורום

אנרי ידוע כבכיין השרת

• אני רק שאלה,

אם גייסתם (בקושי) 30 שחקנים על 20 חשבונו. (ציטוט).

אז מה זה כל שאר החשבונות בברית שכונה ושכונה 2 ?

44 + 36 נותן 80

וזה בלי כל מיני מרגלים כגון אסיה שניסיתם לשתול.

אז מספיק לבכות ולספר סיפורים שאין לכם כפולים.

המשחק עוד לא נגמר, אז יש שתי אופציות, לפרוש ולומר (בכבוד) הפסדנו.

או

להשאר ולהמשיך במשחק עד שנגיע ל2-3 פלאים.

אולי ניקח עוד אחד סתם ככה.

• אנרי ידוע כבכיין השרת

לא נכון בכלל.

ואתה ידוע כבוגד סדרתי כל שרת.זוהי עובדה!

שכונה 2 אלה חשבונות חווה בלי זהב בכלל מכל מיני שחקנים לא פעילים,וכך גם חצי משכונה,נו באמת אתה משווה את החשבונות האלה לגיל הזהב? זילזול רציני באינטיליגנציה שלנו חביבי.
    תגיד לי אתה על סמים איזה מרגלים אתה מדבר? חחחח אני נזכר בכל השלשולי פה שלכם שרת קודם שאמרתם שהיה לכם מרגלים שלנו בניהול,אחי אתם הזויים .
    דרך אגב שרת קודם טחנו לכם תצורה ולהפך אתם לא הודיתם בתבוסה אלא רק לכלכתם פה בפורום והשמצתם כמו שאתם יודעים-בחיים אל תודו שניצחנו אתכם ,שהיינו יותר טובים מכם.
    השרת הזה אני לא מחשיב את זה כהפסד שלנו אלא כניצחון שלנו-אתם פה חציתם את כל הקווים האפשריים. כמות אפסים כאלה לא ראיתי המון זמן.

אומר את זה שוב תמשיכו לשחק בשרתים מתים נגד הנטארים רק ככה אתם מסוגלים לנצח

• המשחק עוד לא נגמר, אז יש שתי אופציות, לפרוש ולומר (בכבוד) הפסדנו.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%91%D7%95%D7%93

קח אתה צריך את זה

אנרי ידוע כבכיין השרת

אני אפילו לא יודע איך להגיב לבן אדם שלקח תגובה צינית בתור תגובה רצינית :|

אבל תזכיר לי מה אתה עשית, חוץ מלהוציא 250 אלף אוכלים על סטרטר ולהתחבא מאחורי אבא אלירן?:/

השרת הזה אני לא מחשיב את זה כהפסד שלנו אלא כניצחון שלנו

תאמת, כשאני חושב על זה - המשפט הזה מסכם את השרת בצורה מדהימה.

אנשים שהתחברו יחד כדי לשנוא את "שכונה" (אנשים שהשפילו אותם שרת קודם ובכלל לא נמצאים פה), מספרים לעצמם סיפורים שהם בעצמם לא מאמינים להם - ובגלל זה הם עד כדי כך ממורמרים בפורום.

אנחנו לעומת זאת פרשנו לחיים שבחוץ עם חיוך על הפנים. אם אתם צריכים עזרה בלחפש חיים בחוץ, תתחילו ממוסד טיפולי, נראה לי יש לכם שם כמה שנים.

• שלום רב.

אז אכן שרת קודם ניצחתם, תמיד הודנו בזה.

אבל זה היה בזכות מרגלים שהיו אצלנו.

וכפולים שהיו אצלכם.

ולומר שיש לכם רק 20 שחקנים עם זהב זה כן אמיתי ??

נו באמת, אין בושה לשקר מול כל הפורום ?

אני מאחל לכם תמיד לפרוש עם חיוך, ואני מבטיח לך שאנו לא זקוקים למוסד טיפולי.

הפנת אותי לויקי למונח כבוד.

אז אני מניח בשביל הפרישה המכובדת שלכם.

לשרתים איטיים יש שלושה שלבים, הראשון בניה והתארגנות, השני מלחמה והשלישי לרוב משעמם ובו הרבה מנתבים ופורשים.

חסכנו לכם את השלב השלישי.

ואולי אף עשינו לכם לביתכם כך שתחזרו לחיים לפני תום השרת :)

לכל חברי הותיקים והחדשים משרת 5.

שיחקתם יפה,

לצערנו אני לא בטוח שנצליח לארגן מפגש כפי שעשינו בפארק לפני כמה חודשים (בגלל המחלה הארורה).

לכל חברי שכונה האמיתיים, הכפולים והמרגלים.

מאחל לכם (מי שמכיר אותי יודע שזה בלי ציניות), שתשמרו על עצמכם, תהנו מהחופש מהמשחק קצת.

לכולם : הרבה בריאות !

ירון

• לא נכון בכלל.

ואתה ידוע כבוגד סדרתי כל שרת.זוהי עובדה!

שכונה 2 אלה חשבונות חווה בלי זהב בכלל מכל מיני שחקנים לא פעילים,וכך גם חצי משכונה,נו באמת אתה משווה את החשבונות האלה לגיל הזהב? זילזול רציני באינטיליגנציה שלנו חביבי.
    תגיד לי אתה על סמים איזה מרגלים אתה מדבר? חחחח אני נזכר בכל השלשולי פה שלכם שרת קודם שאמרתם שהיה לכם מרגלים שלנו בניהול,אחי אתם הזויים .
    דרך אגב שרת קודם טחנו לכם תצורה ולהפך אתם לא הודיתם בתבוסה אלא רק לכלכתם פה בפורום והשמצתם כמו שאתם יודעים-בחיים אל תודו שניצחנו אתכם ,שהיינו יותר טובים מכם.
    השרת הזה אני לא מחשיב את זה כהפסד שלנו אלא כניצחון שלנו-אתם פה חציתם את כל הקווים האפשריים. כמות אפסים כאלה לא ראיתי המון זמן.

אומר את זה שוב תמשיכו לשחק בשרתים מתים נגד הנטארים רק ככה אתם מסוגלים לנצח

דבר עם אלכס הוא יספר לך שהיה מרגל בניהול שרת שעבר, ולא שיחקתי שרת שעבר אז אין לי על מי להגן.

יכולים להיות 1000 סיבות להפסד. כפולי פירוק של אלירן ביום 60 זה בהחלט מחורבן ומסריח אבל אי אפשר להגיד שהצד של שכונה שיחק טוב, לא התקפות מאורגנות לא חשיבה במיגון יותר מידי..

בהצלחה בהמשך המשחק למי שממשיך, ומי שרוצה להכנס הגנתי באירופה שידבר ;)

• היי

לא יודע איזה מחלה יש לך אבל מאחל לך בריאות ואריכות ימים.
    לגבי שרת קודם אף פעם לא הודיתם שניצחנו ,תמיד ליכלכתם והשמצתם,דפדפף וסתכל באשכולות של דורון ובהתכתבויות בווסטפ ישנים.
    עוד פעם אתם מאמינים לעצמכם? מרגלים ? חחחח תן לי שם 1 של מרגל! 1! אני די מעורב בשכונה ויודע הרבה ולא ידוע לי על אף מרגל-אפילו אם כן יש מרגל בברית,במה זה עוזר בדיוק? לראות זמינות? תפסידו בכבוד וזהו.

לא היה לו אף כפול,צא מהסרט,אם כבר היו שחקנים שפרשו ואנשים אחרים שלקחו את החשבונות תחת חסותם ,חשבונות אחסון והגנה,וזה שונה בהרבה מתכלית של חשבון פירוק ,ירון קצת היגיון .
    כן כן אל תאמין אבל סביבות ה 20 שחקנים פלוס מינוס הכנסנו השרת,והצטרפו אלינו בהמשך מהשרת כמה שחקנים חדשים ,שהם לא ברמה וואו.. אלה העובדות.

עוד פעם כפולים זה רק בגיל הזהב..

דבר עם אלכס הוא יספר לך שהיה מרגל בניהול שרת שעבר, ולא שיחקתי שרת שעבר אז אין לי על מי להגן.

יכולים להיות 1000 סיבות להפסד. כפולי פירוק של אלירן ביום 60 זה בהחלט מחורבן ומסריח אבל אי אפשר להגיד שהצד של שכונה שיחק טוב, לא התקפות מאורגנות לא חשיבה במיגון יותר מידי..

בהצלחה בהמשך המשחק למי שממשיך, ומי שרוצה להכנס הגנתי באירופה שידבר ;)

אני בקשר תמידי עם אלכס לידיעתך ואני די מעורב בכל העניינים ,ולא היה מרגל ולא בטיח,היה חשבון 1 בתוך גיל הזהב וזהו,רק כדי לראות זמינות,אם בגלל זה אתם מאשימים את ההפסד שלכם אז המצב שלכם באמת בכי רע ואתם לא יודעים לשחק כלל.
    מסכים איתך הצד של "שכונה" כביכול שיחק קטסטרופה ואיום ונורא,אני יכול לספור שם אולי 4 או 5 שחקנים טובים ,כל השאר שם חוות לצערי.
    לא מסכים איתך לגבי החשיבה במיגוון,היה סיעור מוחין די גדול כל התקפה,והרבה חשיבה,תפסנו הרבה האמרים אך גם הרבה חדרו.

בקיצור זה שרת שונה בהרבה משרת קודם,הכפולי פירוק הרס הכל ואני בטוח שלא אכנס יותר לשרתים ישראלים

• סך הכל אתה מכחיש מצויין, בנוסף כנראה שאתה גם שחקן בינוני מינוס אז אני לא אתרגש ממש שכתבת כאן.

תהנה בחו"ל, סלמאת.

• סך הכל אתה מכחיש מצויין, בנוסף כנראה שאתה גם שחקן בינוני מינוס אז אני לא אתרגש ממש שכתבת כאן.

תהנה בחו"ל, סלמאת.

אני אומר רק את האמת,זה שאתה לא מוכן לקבל אותה רק מוכיח שאתה המכחיש פה. דווקא ממך קימחי ציפיתי ליותר,ירדת לרמה של דורון וחבורת הזבל..
    אני די שחקן טוב,דווקא מהחשבון שלך קאלפילר לא תפסתי ממך שחקן וואו-היית סוג של חוות אוכלסייה ,ובנית האמר כל כך הרבה זמן לא בגודל מי יודע מה. בקיצר לדעתי אני שחקן יותר טוב ממך.
    להת..

• נראה לי שבגללי אתה בוכה אני הכנסתי לגיל הזהב את השחקנים ביום 65

אתה אומר לכולם אל תבכו שמשחקים סימס

אבל אתה בוכה בלי סוף לא מפסיק בכל פינה

בפורום במשחק בווצאפ אין פינה שאתה לא מתלונן

תיהיה גבר תודה בהפסד

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg