Skala oszustwa w grze i brak reakcji twórców.

• Miałem tu nie odpisywać, ale na Twój wpis odpisze. Ja zdaje sobie sprawę z tego, że zmiany, które zaproponowałem są bardzo obostrzone i pewnie nawet gdyby jakimś cudem TG zechciało je wprowadzić to w innych proporcjach %. Mniejsza o to, bo i tak żadnej zmiany nie wprowadzą.

Problem z obecnym Travianem polega na tym, że ta gra została ustawiana pod bardzo wąską grupę graczy. Być może cześć tego środowiska to byli członkowie polskiego TG. Zauważ, że surowce (i pomoc deff )można przesyłać tylko pomiędzy graczami w sojusz i koalicji. Zrobili to po to, aby ograniczyć znacznie pole dla osób, które lubiły przez bardzo długi czas grać samotnie np. Germanami siejąc popłoch wśród okolicznych grajków nie będę podawał ników, bo nie o to chodzi. Napisze tylko, że to grajki, co bez multikont i PFów nie są w stanie grać w Travian czegokolwiek. Byli tak przerażeni takimi graczami(graczami, co w starówce jak ja potrafili naklepać 27 tysięcy pałkarzy i kilkaset maszyn), że wpłynęli na TG, aby transfery surowców (i wsparcie deff) wędrowały w sojuszu i koalicji. Mało tego jak sam piszesz zakładają PF lub/ multi w odłamach sojuszu i przesyłają sobie po cichu surowce albo najzwyczajniej rabują PF w danym odłamie. Dlatego tak ważne jest, aby zablokować przesyłanie surowców pomiędzy koalicjantami i aby członkowie sojuszu widzieli transfery surowców dokonywane w obrębie sojuszu w statystykach sojusz. To spowoduje definitywny koniec przesyłania surowców z multikont.

Jest dla mnie rzeczą niepojętą jak TG mogło się zgodzić na wykreślenie z zasad gry zapisu, że konto nie może działać na swoją niekorzyść. Tak sobie umyśle, że to musiało zostać przeforsowane przez takich grajków jak lo_dzik Turek i jemu podobni. On ponoć jeździł na jakieś zjazdy i tam brał udział w naradach czy jak oni to tam nazywają.

• Na znak małego protestu usuwam swoje konto. Być może inni też to zrobią i wtedy twórcy gry zwrócą na to uwagę, gdy pieniądz przestanie się zgadzać.

Pozdrawiam, już nie wrócę.

Twórcy dla pieniążka sprawili, że 90-95% całego community odeszło z tej gry. Teraz starają się wycisnac ostatnie grosze z dogorywającej gry, która jest niczym innym jak patologią pay to win. Im sie od dawna pieniazek nie zgadza i robia tak, zeby zadowolic ten ostatni kawałek graczy zbyt uzaleznionych by z tego uciec. Twój protest jest bezcelowy. Mało tego, jeżeli w jakis sposob zniszczono by cały ten problem z prywatnymi farmami to ci, ktorzy hejtowali cie w tym temacie rowniez by z tej gry odeszli, a to wlasnie tacy jak oni placa te ostatnie grosze, przez ktore ta gra jeszcze zipie. Gnojki i mentalni podludzie tacy jak Zborekk wbijaja sobie na serwery, gdzie gra 500 kont, a 30 to ich prywatne farmy, bawia sie w boga, kręcą dramy w swoim mikroskopijnym, patologicznym towarzystwie i placa za to kilka tys i tak rok po roku travian sobie żyje.

• Gnojki i mentalni podludzie tacy jak Zborekk wbijaja sobie na serwery, gdzie gra 500 kont, a 30 to ich prywatne farmy, bawia sie w boga, kręcą dramy w swoim mikroskopijnym, patologicznym towarzystwie i placa za to kilka tys i tak rok po roku travian sobie żyje.

4a567t.jpg

• PKT

1 nic to nie zmieni gracze by rotwali miedzy sojuszami poprzez zaproszenia i zmiane sojuszy

2 co by to dalo ze bys widzial ze ktos komus surowce przezsyla co nakazal bys mu by i tobie wyslal czy co ??

3 zastepca konta ma poprzez algortym wyliczenia systemu i tak mala mozliwosc slania surowcow do sitta juz teraz jak bys nie wiedzail zalezy to od produkcji kont i roznicy popa i kilu innych czynnikow do sitta moze wyslac mnie niz do innych z teraz zdaje sie nawet chyba juz nie

6 punkt pisalem jezeli offowiec mialby robic deff to i aby bylo sprwiedliwie to deffowiec by musial obic off totalny bezsens bo offowiec i tak by sie nie obronil a deffowiec i tak by swoim marnym offem nie zaatakowal nikogo

7 czyli jak ktos ma 10k wojska to inni mu moga podeslac 1500jednostek bioraz pod uwage ze bylo by w danej chwili 10deffowcow daje to 15k deffa plus 10k swojego 25k deffa przecierz to by zadnego offa palkowego nie zatrzymalo BEZ SENS

8 pomijam

9 mi i tak z reguly brakuje miejsca w osadach na budynki a gdzie jeszcze by stawiac KRYJOWKI :d miejsca i tak malo osadach jest

10 jezeli by bylo widoczne kto z kad grabi to kazdy by sie rzucil a ja nie chcialbym by kazdy widzial kogo przerobilem np na farme ( obecnie nie grabie grajac )

• Twórcy dla pieniążka sprawili, że 90-95% całego community odeszło z tej gry. Teraz starają się wycisnac ostatnie grosze z dogorywającej gry, która jest niczym innym jak patologią pay to win.

czesc graczy odeszla faktycznie poprzez rozne oszustwa w grze ale nie oszukujmy sie 12-15lat temu w ta gre gralo duzo ludzi bo po 1 byly jakies reklamy na interi teraz nie ma nigdzie te kilkanascie lat temu bylo kilka gier podobnego typu online teraz jest duzo wiecej kiedys malo bylo gier na plytach eraz jest ogrom do tego dochodza konsole ps i inne wi c i tak spadala by liczba graczy

LegatusLegionis / Rip0sta jezeli chciecie zobaczyc statystki z eMS odemnie z konta zapraszam na skyp joker16,. chetnie wam zapodam screny ze bez graby i bez dostawania surki da rade niezle konto wykrecic

• O to przepraszam :) szacunek wielki dla Ciebie . zrobiłeś niemalże cud offa pałkowego . Matko! Auri obraziliśmy nieświadomie pro gracza

Wyobraź sobie, że są gracze, co w starówce budują pierwszego mini off, czyli owe 25-27 k pałkarzy oraz kilka setek maszyn na ogarniecie okolicy i zdobywanie surowców, aby mieć, za co postawić i rozbudować 15c jak i budowę głównego off. Nigdy nie widziałeś takiego gracza na jakimś serwerze pl lub com? Przecież 27k w starówce to nic nadzwyczajnego. Siano jest na sporym minusie, ale idzie to spokojnie ogarnąć.

• a ja głupi myślałem, że legatus ma troche rozumu w główce, ale nie masz doświadczenia, nigdy nie byłeś sitterem, nigdy nie farmiłeś, nigdy nie budowałeś cudu/młynku, nie wiesz czym się różni pf od prywatnego defowca, nie wiesz jak działa push sojuszu, nie wiesz co najważniejsze w offie, no i cóż, nie mam już nic do powiedzenia, może poza tym abyś najpierw rozegrał w pełni przynajmniej jeden serwer, nabrał trochę praktyki, oraz przemyślał swoje pomysły porządnie, bo przyznam ci rację, gdybyś wszystkie punty z swojego planu wprowadził to pfki czy tam prywatni defowcy byli by praktycznie bez sensu, aczkolwiek nie można tego tak rozwiązać, ponieważ w ten sam sposób moge powiedzieć aby nie było możliwe budowanie pól surowców i pfki również stracą racje bytu..

• a ja głupi myślałem, że legatus ma troche rozumu w główce, ale nie masz doświadczenia, nigdy nie byłeś sitterem, nigdy nie farmiłeś, nigdy nie budowałeś cudu/młynku, nie wiesz czym się różni pf od prywatnego defowca, nie wiesz jak działa push sojuszu, nie wiesz co najważniejsze w offie, no i cóż, nie mam już nic do powiedzenia, może poza tym abyś najpierw rozegrał w pełni przynajmniej jeden serwer, nabrał trochę praktyki, oraz przemyślał swoje pomysły porządnie, bo przyznam ci rację, gdybyś wszystkie punty z swojego planu wprowadził to pfki czy tam prywatni defowcy byli by praktycznie bez sensu, aczkolwiek nie można tego tak rozwiązać, ponieważ w ten sam sposób moge powiedzieć aby nie było możliwe budowanie pól surowców i pfki również stracą racje bytu..

Człowieku przecież ja wg nie umiem grać. Dobrze, że są tacy gracze jak Ty, bo mnie oświecą i przekażą cenne nauki. Może polecisz mi jakiś dobry poradnik do gry abym wiedział, jakie pola, w jakiej kolejności budować, aby szybko się postawić. Najlepiej taki abym był szybszy od lo_dzik Turka he he. Widzisz ja gram bez monet a mimo to i pomimo wielu kłód, jakie TG wprowadził w grze nie pisze jak kolego ANONIMEK, że z Travian zrezygnuje gdyż ja jestem gracz uzależniony i zawsze pokombinuje, aby coś pograć i aby nie ciągnąc się w ogonie serwera. Szkoda, że kolega, który kupuje monety rezygnuje z gry, ale być może Ty i twoi koledzy zakupicie więcej monet abym ja nie musiał i aby TG istniało, aby można było poklikać i gdzie wysłać pałkarzy. Bez odbioru.

• bo już kilka razy tłumaczyłem ci czemu dane rozwiązania problemu nie zadziałają argumentowałem itd. a ty dalej swoje to co mam powiedzieć ? po prostu jesteś betonem do którego nic nie dociera, a tak na marginesie nie kupiłem osobiście ani jednej monety ani pfa dla siebie nie zrobiłem, naprawdę chcesz wprowadzać rewolucyjne zmiany bez żadnego pomyślunku.

• Sam jesteś batonem takim samym jak Twój kolega zupa, który nie wie jak się utrzymuje 27 k pałkarzy w startowej ekowce. Przekaż mu, że wiedza kosztuje a poza tym ja gram na serwerach gdzie są MH i gdym chciał być zbytnio wylewny, co i jak robię to w przyszłości mógłbym zostać za to skarcony przez MH na jakimś com-ie a tego bym nie chciał.

• masz racje jestem betonem. już nie dyskutuje, myślałem że argumenty na ciebie działają ale jednak się myliłem. i jescze jedno, zupa to kobieta, która wygrała serwer pl3 (jako mój przeciwnik, więc nie bronie swojego), więc faktycznie może się od ciebie uczyć sporo, np. jak utrzymać 26k pał bez maszyn, kiedy oni budowali cud offy.. jak ktoś chce spróbować go przekonać to śmiało, ale mi już skończyły się nerwy

• Ja nikogo nie chce niczego uczyć. Jak wygrała serwer to nie powinna zadawać głupich pytań. Tym bardziej, że to jest forum a nie prywatna korespondencja. Jak nie panujesz nad emocjami to wykup sobie sesje u psychoterapełty albo nie zaczynaj pisać z takimi osobami jak ja. Mnie nie obchodzi, kto buduje cud off czy czarne dziury. Ktoś, kto kieruje sojuszem a nawet koalicja ma nieograniczone zasoby i konkretny cel do osiągniecia. Ja natomiast gram dla fanu a nie dla CUDU. Ja mam inne podejście do gry w Taviana. Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś betonowym klocem w trybie koalicji. Jesteś lokajem swojego właściciela.

• Widzisz jesteś tak słaby w myśleniu i odróżnieniu sarkazmu od normalnej rozmowy że aż mi Ciebie szkoda. Poza tym Lady to nie jest kolega tylko koleżanka jak już. No oczywiście nie Twoja boś za cienki w uszach kmiocie. Dla jasności 27k pałek to jest żaden off i nie kompromituj się pisząc ze ktoś był przerażony bo pusty śmiech mnie ogarnia

Byli tak przerażeni takimigraczami(graczami, co w starówce jak ja potrafili naklepać 27 tysięcy pałkarzyi kilkaset maszyn), że wpłynęli na TG, aby transfery surowców (i wsparcie deff) wędrowały wsojuszu i koalicji

W życiu swoim nie widziałes wojska off na oczy .

Też mogę tu napisać ze widocznie skoro mogłeś utrzymać 27k to pewnie miałes jakies PFy no bo pewnie musiałes wysłąc te nieszczęsne zapałki na grabkę aaaa zapomniałam pewnie grabiłeś natarów o ile wiesz co to jest.

Tak jak ci napisało tutaj wielu POJĘCIA NIE MASZ o grze w traviana .

Piszesz bzdury wyssane z palca na temat swojej wizji tej gry . szkoda mi ciebie boś został skrzywdzony i masz skrzywione pojęcie / nie mądrkuj więcej tylko naucz się czytać pomiędzy wierszami / bez pozdrowień /

• Ja nikogo nie chce niczego uczyć.Jak wygrała serwer to nie powinna zadawać głupich pytań. Tym bardziej, że to jestforum a nie prywatna korespondencja.

A dla mnie nie ma różnicy czy to forum czy pw . Nie ma tutaj żadnych głupich pytań , skoro jesteś lepszy to udzielaj odpowiedzi i pisz poradniki

• Żal to może Ci być takich jak Ty, co wydają monety na grę. Nie ważne czy atakuje natarów czy MH ważne, że pierwszy mini off jest na samym początku i robi mi dobrą robotę. Nie, twierdze, że nie można zrobić większego w starówce. Są tacy, co zrobią, ale nie chodzi o to, aby robić 50k i więcej w starówce, ale aby mieć, czym oddychać przed przejściem. Nigdzie też nie napisałem, że jestem wielkim graczem. Nic o mnie nie wiesz a piszesz bzdety, że nic nie widziałem i nic nie grałem itp… Piszesz takie bzdury, aby ktoś pomyślał, że nic nie umiem i aby moje propozycje były traktowane, jako nie poważne, aby ich TG czasami nie wprowadziło w życie. Nie obawiaj się i napisz prawdę, że jesteś przerażony tym, że jak TG wprowadziłoby nowe zasady to byłoby Ci pod górkę i pewnie nie tylko tobie. Cała ta banda, która kombinuje powinna być srogo za to ukarana. Jak odbiorą wam multy i PF i zakażą deffowek przyklejonych do cropów to będzie płacz i lament. Idę spać.