Skala oszustwa w grze i brak reakcji twórców.

• Karencja 7 dni po opuszczeniu soja padłem ;(;(

Z takim czymś w grze i twoim podejściem kończysz każdy serwer 10 dni po zejściu OO :D:D

Co do patologii to widzę tylko ciebie i jak na razie twego poplecznika chyba jakiś zielarz bo chce jakieś liście rozdawać ;(;(;(

A i skoro tak uparcie przekręcasz nick Turka co sumie po części jest oznaką braku kultury i chamstwa to jak nazwać ciebie ?? ;)

Swedzi mnie tam na dole. Moze mnie podrpiesz :D?

• No i wylazł z ciebie zwykły burak nic więcej ale to było wiadome że nie dość że oferma to i prostak

Zawsze powtarzam że car popełnił błąd uwłaszczając chamstwo od pańszczyzny teraz w gumiakach z wystającą słomą i berecie pałętają się niedouczone kmioty po forach

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• No i wylazł z ciebie zwykły burak nic więcej ale to było wiadome że nie dość że oferma to i prostak

Zawsze powtarzam że car popełnił błąd uwłaszczając chamstwo od pańszczyzny teraz w gumiakach z wystającą słomą i berecie pałętają się niedouczone kmioty po forach

Swedzi mnie tam na dole. Moze mnie podrpiesz :D?

• 4a76tv.jpg

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Jak cię swędzi to pewnie masz tam robactwo a to oznacza żeś po prostu brudas :D:D:D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Glacier czy naprawdę pozwolisz aureus na takie obrażanie innych i bycie wulgarnym?
    Watęk ma na celu rozważenie pomysłów mogących ukrócić nieuczciwy proceder, a ten użytkownik nie wnosi nic oprócz bycia wulgarnym.

• Glacier czy naprawdę pozwolisz aureus na takie obrażanie innych i bycie wulgarnym?
    Watęk ma na celu rozważenie pomysłów mogących ukrócić nieuczciwy proceder, a ten użytkownik nie wnosi nic oprócz bycia wulgarnym.

Ja obrażam ?? no proszę proszę popatrz na wpisy swoich dwóch przyjaciół w tym wątku

Jak komuś brak argumentów lecą inwektywy i ty śmiesz pisać o obrażaniu ??

Trójka rozczarowanych ciągłymi porażkami graczy gdzie brak umiejętności prowadzi do frustracji zakłada dwa dziwne wątki z jeszcze dziwniejszymi pomysłami a na rzeczowe argumenty odpowiadająca szkalowaniem innych i obrażaniem bo to nie ja pisałem że ktoś jest gnojkiem czy ku..fonem nie ja obelżywie przekręcam nicki i nie piszę o jakiś skłonnościach czy preferencjach sexualnych

A że twierdzę że ktoś jest niedouczonym frustratem w tej grze to nie obelga a stwierdzenie faktu

Nie pozdrawiam

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

Post was edited 2 times, last by Aureus ().

Z Aureusem od dzisiaj lakonicznie jak ja wyżej. Tam gdzie stoi taka sztuka kończy się kultura i zaczyna się piwnica.

• 4a7cig.jpg

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

twój kolega 4 razy wyjechał z tekstem że gdzieś go swędzi do aureusa, i to aureus go obraża ?

• Zawsze powtarzam że car popełnił błąd uwłaszczając chamstwo od pańszczyzny teraz w gumiakach z wystającą słomą i berecie pałętają się niedouczone kmioty po forach

czy to nie za trudne do zrozumienia słównictwo dla takich "kmiotów" ? :)

• Przyglądam się waszej hm..dyskusji jeśli wymianę epitetów w obie strony można tak nazwać

Proszę ostudzić emocje i prowadzić dialog w sposób kulturalny.

To pozwoli nam uniknąć przykrych konsekwencji .

• Przyglądam się waszej hm..dyskusji jeśli wymianę epitetów w obie strony można tak nazwać

Proszę ostudzić emocje i prowadzić dialog w sposób kulturalny.

To pozwoli nam uniknąć przykrych konsekwencji .

Panie Moderatorze ja nie składałem skargi i takowej nie składam na nikogo.

Z pewnymi osobnikami od dzisiaj będę postępował lakonicznie i tyle.

• to zamiast jednego ataku na 500k beda wysylali 500 atakow aby 1 k zgrabic

zrozum zaden algorytm nie wylapie czy jakies konto to pf . to jak sa graczy co grabia z LG co kilka minut tak sa takie i teraz na takim eMS czy Ms gdzie grabi sie opuszczone konta sa takowe po kilak kilkadziesiat popa plus natarzy gdzie ktos z LG sle xx atakow pomnozysz to tam przez 500kont wychodiz np ze co 10sekund na takie konto wpada grabka i juz algorytm by to wylapywal jako farmienie multi i by sie okazalo ze polowa traviana wtedy ma bana :d

jezeli nie stac cie na Zm rozumiem sa takie osoby co graja bez Zm to nawet nie masz co sie porownywac i probowac walczyc z kim co ma kupe zm i 15c

OBECNIE WIECEJ SIE ZYSKUJE NA ROZWOJU SWOJEGO KONTA NA 15C CI CO MAJA ZM NIZ NA FARMIENIU znow sie pograzasz bo wlasnie ktos dal ci rade a ty chcesz po swojemu nigdy nie dorownasz komus kto wydaje jakies zm i rozwija sie na 9 czy 15c pod eko jak ty wolisz robic kupe wojska na 1 osadzie i zakladasz ekowki

obecnie jakby to powiedziec rozwoj w Eko daje lepszy efekt niz rozwoj w wojsko i grabienie w duzej ilosci woja na starterze ale widac ty tego nie pojmiesz

wkleje ci screna

http://i.prntscr.com/iE4PpF7ORt6OQ4O_nBJOuA.png

jak widac sfarmilemm AZ CALE 1,2MLN SURKI DUZO PRAWDA ( oczywisscie zartem ) STRACILEM 160TYS na tych wioskach co przejolem a szedl na nie atak jak widac ani nie grabie ani mnie nie grabia

produkcja na dzien okolo 9mln surki dodam posiadam tam 9c 100% uzywalem ZM do rozwoju

MOZNA BEZ GRABIENIA I PUSHU MOZNA kwestia logicznego inwestowania

• Jak napiszą dobry algorytm i upublicznią statystyki to czy gracz wyśle całego off czy podzieli to na mniejsze oddziały to nie będzie miało znaczenia, bo liczy się ilość zrabowanych surowców w danym tygodniu i to będzie pokazane w statystykach gracza.

Poza tym można to jeszcze powiać z wojskiem deff, ale to długa bajka i nie ma sensu pisać. To, co zostało już napisane jest wystarczające dla zespołu TG. Jak będą chcieli coś z tym zrobić to zrobią a jak nie to nie.

Czy stać mnie na monety. Gdybym chciał kupować to pewnie bym mógł sobie pozwolić na pewną ilość, ale ja zawsze grałem bez. Ja jestem z tych graczy, dla których liczy się rywalizacja bez wspomagaczy finansowych, ale Ty pewnie tego nie zrozumiesz.

Natomiast to czy się mogę równać z innymi graczami i co mogę ugrać a czego nie to się nie wypowiem, bo i tak już o sobie wam za dużo napisałem. Niepotrzebnie.

Są osoby, które osiadają lepszy rezultat ode mnie i to jest oczywiste, ale są to osoby, które grają ma monetach. Taka osoba za pieniądze może sobie kupić dzieła sztuki, chełm gladiatora i inne przedmioty w tym klatki oraz za monety może się szybciej budować. Ja to akceptuje gdyż Travian musi zarobić. Te osoby są tankowane składakami no i są osoby z PF i multi.

Więcej z 15c niż na farmieniu. Tu chyba mijasz się z prawda, bo famienie PFów daje bardzo dużo. 15c jest wydajne, ale jak masz pola już rozbudowane to wtedy farmienie ma mniejsze znaczenie. Zresztą, o czym my piszemy to chodzi o zmiany w grze a nie o wydajność farmienia i 15c.

Ja się w niczym nie pogrążam i nie wmawiaj mi czegoś, co nie ma miejsca. Poza tym, aby zawnioskować zmiany w grze nie trzeba grać w Traviana od 16 lat jak i grać na 15c + 150 ziarna jak i mieć 3 defowców przyklejonych do cropa. Co Ty masz z tym porównywaniem ? Czy ja gdzieś napisałem, że jestem jednym z najlepszych graczy na Polskim podwórku ? A to czy gram na 6c czy 15c na drugiej wiosce to nie ma znaczenia. Jak ktoś taki jak lo_dzik Turek jest dla Ciebie Bogiem to klękaj przed nim. Ja nie mam takiego zamiaru a to, co o nim i jemu podobnych myślę już napisałem.

Według Ciebie lo_dzik Turek i inni, co inwestują tysiące ZM i stosują inne wspomagacze maja abonament na myślenie w tej grze ? Maja prawo do pisania a inni nie ? Stuknij się w czoło.

Jest problem z obecną pat…. w tej grze i myślę, że operatorzy TG już dobrze to widza. Być może zrobią coś z tym a jak nie to pozostanie jak jest i z każdym kolejnym serwerem będzie coraz mniej graczy gdyż to, co robią zarządy w sojuszach (molochy sojuszo-koalicyjne na mapie) jest bardziej szkodliwe niż legalizacja multikont jak i powrót do tego, co było przed zmianami dot. przesyłania wojska i surowców tylko w obrębie sojuszu i koalicji.

Polskie serwery już są martwe gdyż 500 kont to depresja serwera a nie gra. Obserwuj Polskie serwery a w przyszłym roku będzie ich mniej albo na każdym będzie grało góra 100 kont.

Ty jesteś z tej grupy, co Aureus, Wijas itp… odpisałem na Twoją wiadomość, ale na kolejne już nie będę odpisywał, bo jesteś sliskim osobnikiem i to da się wyczuć w tym co piszesz i jak piszesz.

• 4a7p1z.jpg

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa