סיכום שרת 5 + פרישה עד לסיבוב הבא

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta has started!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

➡️ Register Now! ⬅️
  • בדרך כלל אני לא כותב סיכום לשרת, אבל בגלל שהרוחות כל כך סוערות אני אסכם בקצרה לכולם את מהלך השרת והמחשבות שלי לאורכו:

השרת הזה התחיל מבחינתי לפני חצי שנה , שרת ניסוי(שרת 4 - NOOB ) בו ניסיתי בפעם הראשונה להרים שחקן בשרת איטי שמסוגל להגיע לכוח מאוד גדול ליום 45 בלי לבזוז ובלי כפולים(למי שחשב לעצמו שהיו).(הגעתי ליום 45 עם 14 מניף 4 אביר 1 קאטה).

לאור ההצלחה של השחקן פירוק שהרמתי החלטתי לנסות משהו יותר מעניין (נגד קבוצה רצינית כמו שכונה) ולהרים קבוצה של 15-20 אנשים שכל אחד ירים שחקן דומה לאותו שחקן כמו NOOB. ונעשה בלאגן ביום 45 של השרת. כמובן שהמון אנשים חיזלשו ולא המשיכו עם הקבוצה, אבל למרות הכל נשאר איתי קומץ קטן של אנשים שהאמינו בי והמשיכו איתי למרות כל השטויות והשיגעונות שיש לי בראש.

שבועיים לפני תחילת שרת דיברתי עם מנהלי שכונה על כך שאנחנו מרימים שחקנים שירימו התקפה , ונתחיל את האקשן מוקדם מן הצפוי..... הודעתי להם להתארגן בהתאם שלא יהיה שרת חד צדדי.

שכונה התארגנו לזה באופן חובבני בגלל שהאף שלהם בשמיים ולקחו אותי כעוד סתם בן אדם ואף זלזלו בי וקיללו אותי ואת משפחתי על כך שהודעתי להם, ואף דרשו ממני להיות בברית נפרדת משאר השרת ולבגוד בגיל הזהב כדי שיהיה שרת "מאוזן" (שיהיה קל לשכונה עוד הפעם לנצח)

לאחר "השיחה" שלי עם שכונה, שכונה ניסו בדרכים - "בדרכי שכונה" - לנצח את השרת , ניסו להכניס לי מרגלים לתוך החשבון ואף לשלם להם סכומי כסף גדולים (כל מי שרוצה הוכחות שיפנה למנהלי שכונה).

השרת התחיל ונכנסו צוות של 7 אנשים (לכל אחד שחקן פירוק אחד!) וחשבתי שזה לא יעבוד במתכונת מצומצמת נגד ברית של 80 שחקנים(באותם ימים הימפריון היו עם שכונה)... אז החלטנו לשנות מסלול ולעשות הפתעה לשכונה,

הרמנו שחקנים ליום 65 ולא 45 עם יותר כוח , יותר קאטות, יותר חיילים לפייקים , ושלב שדות יבול גבוהות יותר לכל שחקן בשביל להאכיל את האמר,

והתחלנו לייצר רק ביום 43~46 אמר התקפי עד 65.

במקביל להרמת השחקנים פנה אלי מיכאל( tartakula ) ביום 10 של השרת והוחלט לעשות מהלך על גנלוקה שהיה בזמנו מקום 1 בבוזזים, וביום 20 היה לנו 400 קאטות ו נק מפגש 20 ופירקנו את הסטרטר של גנלוקה.

התהפכות השרת לטובת גיל הזהב החלה ביום 45~55 שהיפריון העדיפו אותנו על פני שכונה.

בזכות עבודת הקודש של אייל ודורון שהצליחו למצוא את האיזון הנכון , ולגרום להיפריון לעזוב את שכונה ולהפוך לבני ברית עם גיל הזהב.

יום 65 הגיע כולנו מתרגשים ושמחים להפתיע את שכונה (חשבו שחיזלשנו) עם כוח גדול של 6 אמרים 15 גרזן 6.5אביר (בממוצע +-) ועוד אמר קטן של 10 גרזן 5 אביר . יצאנו על מעל 40 בירות, פייקים, 8 גלים מתוזמנים על שניה מ 2 שחקנים שונים(4+4 מכל שחקן) חדרנו 6 בירות כמעט נקי בכל מקום ואחד נמרח. וזה המשיך והמשיך עד יום 70+- שיצאנו על הכפר אמר של קורונה שהעמידו לנו שם קיר של 10 גיבורים ו 110 אלף הגנות ביום 70 של השרת (הימור מוצלח כנראה...)

מרגע זה(יום 65) שכונה נכנסו לפחד טוטאלי והתחילו להמיר את כל ההתקפיים שלהם להגנתיים כדי להתכונן לסבבים הבאים(לאחר יום 72). הסבב הבא לא בא עד אחרי האוצרות.

שכונה ראו את השרת חומק להם בין האצבעות למרות ההשקעה (מספר גדול של חשבונות גדולים שהם הרימו).

***הערה*** להערכתי ביום 80+- שכונה ראו שאין להם מקומות איחסון והתחיל גל מסיבי של פתיחת כפולים ("שכונה 2") לאיחסונים בשביל לא להיחנק בחשבונות ולהמשיך את הפיתוח שנדרש בשלב כה מוקדם של המשחק (לפי הסטטיסטיקה, גל מסיבי של שחקנים חדשים שפותחים בצד של שכונה(צירוף מקרים?)).

אך שכונה נפגעו קשות בתשתיות לאוצרות ולאחרי האוצרות בכך שהם עצרו הכל והתחילו להרים רק הגנות, וחשבו רק על הגנות. מפה לשם שחקני שכונה הגיעו לכמות הגנות יוצאת דופן מכל שרת ישראלי שאי פעם שיחקתי בו.

ועדיין ניסיתי להיות יצירתי ולהניע את השחקנים בברית ככל שניתן, ולהכין תוכנית לחדור את שכונה למרות הקושי הרב שיש להם כמה מיליוני הגנות בשלב כל כך מוקדם של השרת.

לאחר האוצרות שכונה קיבלו באופן קבוע כל 2~3 ימים מבצע או פייקים מתוזמנים ותיזזו הגנות ממקום למקום ללא הפסקה.

ביום 100 - אוצרות - בזכות התארגנות נכונה הצלחנו בעזרת הברית לקחת את רוב האוצרות לשכונה (דבר ששרת קודם לא הצלחנו בו) ויחס האוצרות היה 40+- לגיל הזהב+הימפריון ל 25+- לשכונה.

ביום 155 של השרת החלטנו לנסות לגמור את הסיפור למרות שהסיכויים של שכונה היו אפסיים לדגדג את הניצחון של Journey שהיה מובטח בגלל כמות נכבדת של מאפסים ומספר מאוד גדול של הגנות,

והחלטנו לעשות 2 מהלכים : אחד זה לפרק את המאפס הגדול ביותר של שכונה שנמצא אצל אסיה(מרגל שתיכנן להתהפך) ודבר שני זה לנקות את הפלא של שכונה, לכבוש אותו ולהגן עליו עם כמות הגנות ששכונה לא יוכלו לחדור.

מהלכים אלו הותירו את שכונה ללא סיכוי לדגדג את הניצחון של Journey .

הייתי רוצה להתחיל בתודה לכמה אנשים שעזרו , השקיעו , האמינו , תמכו , נתנו 100% מעצמם ---->שחקני הפירוק היו חלק ניכר בכל העשייה של השרת ובלעדיהם זה לא היה כמו שזה היה צריך להיות .

(לפי סדר ה א-ב)

אייל , אלמוג , חזי , ירון , נתי , צביקה , רועי .

דורון שעזר בחלק הכספי ובלעדיו כל זה לא היה יכול לקרות וכמובן שיכנע המון אנשים להיכנס לעזור נגד שכונה וכמובן הרים הגנתי מפחיד ושבר מספר שיאים אישיים.

יובל שעזר המון וניהל את ההגנתיים בברית בצורה מטורפת, נתן שקט רב ועזר לי להתמקד נטו בהתקפה.

תודה לצוות קירה ...חשבון שלא ישכח הרבה זמן

גל , טל , יעקב , נתי , רז.

למרות כל התגובות על רז...אני לקחתי את המושכות וניסיתי כמה שיותר לתת לו חום ואהבה , ולנסות וללמד המשחק בצורה קצת שונה מאחרים.

אוהב אותך רז תמשיך ככה יאלוף.

תודה רבה גם לשאר שחקני הפדרציה שהיו חלק בלתי נפרד מהניצחון וכל אחד תרם את חלקו בניצחון.

תודה רבה לשכונה על שרת מעולה , מלא באקשן , מלא בחוסר שעות שינה , עבודה קשה , נחישות להמשיך לשחק ולשקם , שאפו ובהצלחה בהמשך (מחכה לסיבוב ב).

ותודה אחרונה וחביבה לכל הכפולים שטענו שיש לי :

מתן 1 , מתן 2 , רועי , שימי , ירון , שרי , ישראל , יוני , נתי , אלמוג , צביקה , אייל , דניאל , גל , טל , מיכאל , יעקב , רז.

תודה שעזרתם לי בכל בקשה מטורפת בשעות הקטנות של הלילה , שעשיתם לילות כימים , עם דרישות גבוהות והקפצות ללא סוף.

ניפגש בשרת הבא אוהב אותכם מאוד , אלירן "KIRA".

Nunu.

Post was edited 1 time, last by Nunu_IL ().

• היי

אני שמעתי שרק אדם אחד דיבר איתך מסריח וקילל,אז אל תשקר ותגיד ששכונה קיללה אותך.
    לגבי הקטע ששכונה ביקשו ממך להיות בברית בנפרד זה בעצם סותר מה אתה אומר,כי בעצם הם קיללו אותך ואמרו שיאללה בוא נראה אותך...,אולי זה היה בהמשך השרת?

מרגלים זה כלי לגיטמי .אז תבלבל תמח "דרכי שכונה",כמה אפשר להיות אפס?

כן ממש זה איזון לצרף את היפריון לגיל הזהב,האיזון הכי מאוזן שראיתי בחיי .. חחח

לגבי שכונה 2,תגיד לא נמאס לך לדבר שטויות? למה לשקר? למה לומר דברים בלי ביסוס? שכונה 2 אלה חשבונות של שחקני אקדמיה שהצטרפו אלינו בגיוסים שעשה נועם,רובם שחקנים מתחילים בלי זהב ובלי ניסיון.

אז אם אתה לא יודע תפסיק לשלשל חרטות,נמאס כבר מהשקרים שלכם.

לגבי אסיה זה עוד שקר שלכם ,אני כבר רגיל לחרטות האלה שלכם שרת קודם שנכנסתם לחשבון של גרין דרגון שהיה איתכם בגיל הזהב והתאבדתם עם ההאמר שלו על הנטארים,פשוט יצאתם טיפשים וברמות ורק רכשתם לכם אויב ואנחנו גייסנו אותו אלינו ומיררנו לכם איתו את החיים שהיה צמוד לכם לתחת בכפרים,מרחנו לכם שם ים כוחות.
    וכך לגבי אסיה בגדתם בבן ברית שלכם,כמו שאתם יודעים לעשות הכי טוב,לבגוד.

לגביך יש לי רק לומר,כפולים כפולים כפולים...

לגבי שרת הבא,אני אישית שמעתי שהמון שחקנים יותר לא ייכנסו לשרתים ישראלים ,ויש כאלה שלא יכנסו לשחק איתך בפרט.

בקיצור אני תופס יותר משכונה שרת קודם שנתנו ניצחון מטורף כנגד כל הסיכויים ,השרת הנוכחי לא היה מאוזן,מלוכלך,לא הוגן,ורווי בבגידות שמתחיל בחבורת הזבל וספיר בראשם שכל שרת בוגד .

• חצי ממה שכתבת זה קשקוש אחד גדול

אין לך מושג מה קרה בשכונה וה"הערכות שלך" אפילו לא קרובות לאמת

• אחלה אלירן, אל תקשיב לאנשים כמו ארוש רק מירמור יש להם בחיים, הם לא רואים את הכבוד שיש לך ושאתה נותן לאחרים.

• אחלה אלירן, אל תקשיב לאנשים כמו ארוש רק מירמור יש להם בחיים, הם לא רואים את הכבוד שיש לך ושאתה נותן לאחרים.

חחחח יפצוע שכמוך אני אומר רק את האמת ,תמשיכו עם השקרים שלכם,כל שרת אותו הסיפור...

• אדם אחד שמייצג את שכונה. שבגללו כל זה התחיל , אני לא בא להתייפיף אבל אני דיברתי אליו בצורה מכבדת הוגנת וראוייה לקצת הערכה ולמרות זאת הוא העדיף להגיד מה שהיה לו להגיד בלי היגיון ...ואם קצת היית מכיר אותי ... לא מעניינת אותי כל ביקורת שאיי פעם תשמיע לי, אני אוהב את המשחק שלי בצורה שאני משחק אותה.

בנוגע לשקרים ולהערכות השקריות שנכתבו בפוסט---> ככה אני ראיתי את המשחק באותה תקופה (נכון לא נכון?זה לא מעניין אף אחד את דעתך)את דעתך תשמור לעצמך.

אם עוד פעם אחת אני אשמע ששכונה 2 לא היו ברית כפולים של מישהו שאני מכיר טוב טוב המון שנים.......... שנפתחה ברגע הכי חשוב בשרת----> ברגע שנגמר היבול .... תגיד נכון תגיד לא נכון תגיד בלבול שכל...לא מעניין .

בנוגע לאסיה? אני אפילו לא אפתח את זה פה ואני לא אתעסק בלכלוך הזה פה

גרין? זה שחקן שגיל הזהב לא עשו לו שום דבר רע...והוא החליט "לעבור לשכונה" שרת קודם על דעת עצמו, ולפני שעבר לשכונה הוא קיבל איפוס כוח על הנאטרים (עונש).(שאני לא הוצאתי^ אפילו).

שרת קודם, ניצחון שכונה לא להעיד על שום דבר חוץ מהתארגנות כושלת של גיל הזהב למצבים שנקלעו איתם במשחק(גם שלי לפעמים), גם שרת קודם הם העדיפו למגן בירות של כפולים ולא לשים קיר של 300 400 אלף הגנות בפלא , אני אישית פרשתי שרת קודם ביום 190 שהפלא שלהם היה על 0 אוכ'. והתפוח לא נופל רחוק מהעץ ...גם השרת הזה הם כשלו בעניין הפלא.

• פיך אמר לבד-אדם אחד. זוהי לא ביקורת זוהי האמת. בכל מקרה כדי שתדע לדייק בדבריך,יש לך ולבני בריתך נטייה לא לדייק.
    כל מה שטענתי שהם שקרים אני עומד מאחורי טענותיי שהם שקרים ב 100 אחוזים,אתה ראית מה שאתה רוצה לראות ולכן לאחר מכן כותב פה שקרים ואי דיוקים ,עוד פעם אלו עובדות ואת העובדות האלה אני אכתוב פה כראות עיניי.

עוד פעם אתה מבלבל תשכל על שכונה 2,אני מקורב לנעם ,הוא פתח את שכונה 2 והתחיל לגייס שחקנים שחקני חווה מהשרת וכל מיני שחקנים חדשים ואלו עובדות! אני ראיתי את כל ההודעות,הייתי מעורב בפרטים ואתה מפיץ שקרים ומחרטט פה על ימין ועל שמאל ,מה הקשר נגמר היבול על מה אתה מדבר לעזאזל ? כמה אפשר לחרטט? עוד משרת קודם. ריבונו של עולם .

פתח פתח בנוגע לאסיה אני מת לשמוע את החרטות שיש לך להפיץ בעניין זה.

לגבי גרין דרגון-תגיד לי נמאס לך מהשקרים? היית בכלל בשרת? איך הוא עבר לשכונה? הוא היה איתכם!!! הוא כבר תיכנן לצאת עם ההאמר על 1 החשבונות של שכונה עד שיום אחד בגלל חוסר זמינות נכנס וראה שהוא בתוקפים ואז גילה שמישהו תת אשפה מכם נכנס לו לחשבון והתאבד לו עם ההאמר בלי ידיעתו. על מה אתה מדבר תגיד לי? כמה שקרים אפשר לומר? אתם ממשיכים בנוכלות שלכם בכל נושא אפשרי פה יחרטטן.

אני שם לב שאין לכם גבולות עוד מכמה שרתים לפני ואתם מכשירים כל דבר למהלכים המסריחים שלכם ואחרי זה עוד מחפשים תירוץ לתת לזה הצדקה אבל זה הכל שקרים.

וכן כמובן לא יכולים לפרגן שרת קודם על הניצחון של שכונה-ניצחון שכונה יכול להעיד המון על זה שהם כמה רמות מכם ,הייתם פי 2 יותר חשבונות עם מחתרת ,שכונה עם 0 אוכלסייה ועדיין שברה לכם תצורה,פשוט מביש שאתם לא מודים בתבוסה ובזה שהם היו יותר טובים מכם בהרבה,זה נכון שהייתם אפסים בצורה מבישה ,אבל זה גם נכון שאנחנו היינו יותא טובים מכם בכמה וכמה רמות .

היה בשרת קודם בלחץ 2 כפולי הגנה וזה אז תפסיק לבלבל תמוח. לגבי הפלא מסכים איתך שזה פאק רציני שלא היו שם הגנות.

בקיצור אתה ממשיך במסיכת השקרים שלך כמו כל חברייך שם,שרת קודם היה התוצאה האמיתית של היריבות בינינו וזה מה באמת מעיד על הרמה ,אנחנו יותר טובים מכם .

• חחחחחחחחחחחחחחחחח לגבי גרין דרגון אני טיפלתי בו אישית ושאלתי את המנהלים מה לעשות ואיך לשכנע אותו לא לעבור ...ניסיתי לשכנע אותו ולאחר מכן הוא עדיין לא שוכנע ואמר שהם חוות והוא מעדיף להיות עם שכונה ויש לי הוכחה .............תפסיק לשקר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ורק לאחר מכן אחד מנהלים הבין שעדיף לו להעיף את הכוחות שלו לפלא עולם מאשר שהוא יצא על גיל הזהב. מהלך לגיטימי מאוד לבוגד בברית. מוזמן לפנות אלי בפרטי להוכחות. ופה אפסיק לענות לשיגעון שלך, אין לך מושג לגבי הרבה דברים למרות שהיית חלק מהשרת אני חושב ששיחקת בשרת אחר ולא הבנת מה קורה בכלל. להתראות ונתראה בסיבוב הבא ונראה מה תגידו פעם הבאה לאחר שתפסידו...

Nunu.

Post was edited 1 time, last by Nunu_IL ().

• חחחחחחחחחחחחחחחחח לגבי גרין דרגון אני טיפלתי בו אישית ושאלתי את המנהלים מה לעשות ואיך לשכנע אותו לא לעבור ...ניסיתי לשכנע אותו ולאחר מכן הוא עדיין לא שוכנע ואמר שהם חוות והוא מעדיף להיות עם שכונה ויש לי הוכחה .............תפסיק לשקר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ורק לאחר מכן אחד מנהלים הבין שעדיף לו להעיף את הכוחות שלו לפלא עולם מאשר שהוא יצא על גיל הזהב. מהלך לגיטימי מאוד לבוגד בברית. מוזמן לפנות אלי בפרטי להוכחות. ופה אפסיק לענות לשיגעון שלך, אין לך מושג לגבי הרבה דברים למרות שהיית חלק מהשרת אני חושב ששיחקת בשרת אחר ולא הבנת מה קורה בכלל. להתראות ונתראה בסיבוב הבא ונראה מה תגידו פעם הבאה לאחר שתפסידו...

תפסיק לטרוח לענות לו גם בקבוצה של טרויאן ישראל צוחקים עליו

אתה פשוט שקרן פתלוגי כמו כל הברית שלך,הוא לא תיכנן לעבור ולא בטיח ,שלח פה את ההוכחות שלך ינוכל שקרן שכמוך,אני הייתי בקשר איתו והוא עצמו סיפר לי הכל יחרטטן.

בקיצור אתה משקר פה לכולם,משקר פה לעצמך,רק ככה אתם מסוגלים לנצח שרתים יאפסים ,לעשות בגידות ומהלכים מסריחים ועוד להכשיר עם השקרים המסיריחים שלכם.

אני יודע ומודע להמון דברים שקורים פה בברית וקורה גם בצד שלכם,ואני מודע אך ורק לאמת ,נראה לי שאתה אין לך מושג בשיט,או שאתה בעצם נוכל שקרן כמו כל הברית שלך .

לא יהיה סיבוב הבא מה אתה לא מבין יאנלפאבת ,אתה תשחק נגד הנטארים וזה מה שיהיה כל השרתים הבאים.

העיקר טחנו לכם תצורה שרת קודם מזה אני הכי מרוצה יאפס

• אלירן אני אוהב אותך, לא צריך להרחיב.

גיל ❤️

IL4 - Raging and Corleone
    IL1 - Trump
    IL2 - TheLastOne

IL1 - Set

IL3- MyWay

• IL2 -אסף לוץ
  • אתה פשוט שקרן פתלוגי כמו כל הברית שלך,הוא לא תיכנן לעבור ולא בטיח ,שלח פה את ההוכחות שלך ינוכל שקרן שכמוך,אני הייתי בקשר איתו והוא עצמו סיפר לי הכל יחרטטן.

בקיצור אתה משקר פה לכולם,משקר פה לעצמך,רק ככה אתם מסוגלים לנצח שרתים יאפסים ,לעשות בגידות ומהלכים מסריחים ועוד להכשיר עם השקרים המסיריחים שלכם.

אני יודע ומודע להמון דברים שקורים פה בברית וקורה גם בצד שלכם,ואני מודע אך ורק לאמת ,נראה לי שאתה אין לך מושג בשיט,או שאתה בעצם נוכל שקרן כמו כל הברית שלך .

לא יהיה סיבוב הבא מה אתה לא מבין יאנלפאבת ,אתה תשחק נגד הנטארים וזה מה שיהיה כל השרתים הבאים.

העיקר טחנו לכם תצורה שרת קודם מזה אני הכי מרוצה יאפס

מוזמן לבוא אלי לוואסטפ להוכחות....חווה אמיתית... ואם לא תדבר אלי בכבוד אני ארדוף אותך וכל שרת תיכנס אני אפרק לך רק לך את השחקן . באהבה אלירן

• מוזמן לבוא אלי לוואסטפ להוכחות....חווה אמיתית... ואם לא תדבר אלי בכבוד אני ארדוף אותך וכל שרת תיכנס אני אפרק לך רק לך את השחקן . באהבה אלירן

ערס צעצוע אל תאיים עלי.. אין לך אף הוכחה,אם כן תעלה אותם לפה . גרין דרגון כבר אמר לנו כמה שאתה שקרן וחרטטן וכך עוד המון אנשים ,עובדה שתפסתי אותך רק בשקרים ושקרים ושקרים.

חחח אף שרת לא הייתי חווה תאמין לי,אפילו לא בראשון שלי . תרדוף תרדוף ימשועמם חסר חיים ,אמרתי לך שאני לא נכנס יותר לשרתים ישראלים יאנלבפת ,עברית שפה קשה אה?

• אלירן תעשה טובה אל תענה לו, אין לך שום דבר להוכיח לו כולם יודעים את האמת

הוא יותר ממוזמן לשמוע הוכחות:(מוזמן לפנות אלי בוואטספ)+(יכול לשאול את מי שעשה את זה)

1. על שרת קודם (קורונה).

2.על ששכונה הציעו למס אנשים שאני מכיר כסף להיכנס כמרגלים אצלי בשחקן.

• אלירן תעשה טובה אל תענה לו, אין לך שום דבר להוכיח לו כולם יודעים את האמת

סורי לא מדבר דבילית...

הוא יותר ממוזמן לשמוע הוכחות:(מוזמן לפנות אלי בוואטספ)+(יכול לשאול את מי שעשה את זה)

1. על שרת קודם (קורונה).

2.על ששכונה הציעו למס אנשים שאני מכיר כסף להיכנס כמרגלים אצלי בשחקן.

לא ברור

1. לא היה שרת קודם שחקן בשם קורונה,אולי בשרת הנוכחי?

2. לא דיברתי בכלל על זה ,סתכל על הטענות האחרות שלי,אתה טוען 3 טענות X אני טוען הם Y וזה לאחר שבדקתי שהם שקרים ב100 אחוז, לדוגמא גרין דרגון...

• אתה יותר ממוזמן לרשום לי הודעה לגבי גרין דרגון(קורונה השרת הזה).

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg