מצב השרת הישראלי

• אז גם אותי הקורונה החזירה אחרי כמה שנים של פרישה ולצערי פספסתי את פתיחת המהיר בשבועיים,

אז החלטתי להיכנס לבד לאיטי, ובהמשך השרת להצטרף לצד כלשהו.

הופתעתי לגלות כמה השרת הישראלי התדרדר בשנים שלא הייתי כאשר יותר מ24 שעות מפתיחת השרת, רק מאה וקצת רשומים וניתן לראות שאין אפילו אחד שמשחק עם זהב.

אני לא יודע אם היה מקרה ספציפי שהוריד את כמות המשתמשים בשרת הישראלי, או שזה גורם הזמן, אך מה שבטוח שהשרת עכשיו מאוד משעמם ויהיה מאוד משעמם (יודע שעברו רק 24 שעות), ובטח שלא ממליץ להשקיע כסף בשרת כזה.

טרויאן ישראל לטיפולכם,

יותם.

• המצב לא טוב זה נכון.

אבל גם הטיימינג לפתיחת השרת נוראי.

רוב שחקני האיטיים היו בשרת 5 שאפשר לומר הסתיים רק השבוע ואף אחד לא תכנן משם להיכנס לשרת 2.

מעבר לכך יש עניין לא רע בשרת 1 ממה שהבנתי.

המלצה שלי היא עד שמישהו יתחיל לצמצם פה את כמות השרתים בדומיין היא או לחכות להתארגנות מראש של צדדים כמו ב 5 או ללכת לחו"ל.

בהווה -

* IL 5 : Slingshot *

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• אם היה פחות לכלוך היה יותר שחקנים

• אחרי שנשבענו לא לחזור לשרתי ישראל איפשהו ב2013~2014 מצאתי את עצמי נותן צ'אנס לאיטי ישראלי מאכזב ביותר

לא רוצים לשחק בארץ אין לנו מה לחפש פה

• ממליץ לשחקנים לא להיכנס יותר לשרתים איטיים ישראלים.

הרמה והלכלוך פה בשיא וכל הרמאים חוגגים.

אין ציידים שיאכפו את החוקים.

ככה שעדיף לעבור לבינלאומי, שם אנשים יכולים ללמוד בצורה אמיתית את המשחק והניסיון שם יעשה את ההבדל.

• ממליץ לשחקנים לא להיכנס יותר לשרתים איטיים ישראלים.

הרמה והלכלוך פה בשיא וכל הרמאים חוגגים.

אין ציידים שיאכפו את החוקים.

ככה שעדיף לעבור לבינלאומי, שם אנשים יכולים ללמוד בצורה אמיתית את המשחק והניסיון שם יעשה את ההבדל.

נכון, באמת בשרתים בחו״ל לא עוברים על החוקים..

ההבדל היחיד הוא כמות המשתתפים!

• נכון, באמת בשרתים בחו״ל לא עוברים על החוקים..

עוברים על החוקים בכל מקום.

רק הציידים שאוכפים את החוקים מתעסקים בחו"ל ולא בשרת ישראלי שיש בו בקושי 200 שחקנים שחצי מהם כפולים.

• נכון, באמת בשרתים בחו״ל לא עוברים על החוקים..

חחחחח 20 מיליון בבוזזים בשבוע 2 שרת מהיר הבין לאומי הקודם חחחחח לא עוברים על חוקים ללא כפולים חחחחח הרגת אותי

• חחחחח 20 מיליון בבוזזים בשבוע 2 שרת מהיר הבין לאומי הקודם חחחחח לא עוברים על חוקים ללא כפולים חחחחח הרגת אותי

ציניות, בן אדם, ציניות..

• אני גם באתי אם חברים אחרי איזה 8 שנים לא נגעתי במשחק.

כמות השחקנים פה כל כך קטנה שלא ברור מה יהיה בסוף המשחק

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg