10 KISI 1 ADAM :) Semboza vs Nefes Birlikleri Olayları

• Selamlar ben semboza,

Birliğimizde olan olayları ve gelişmelerden aynı zamanda savaş raporlarından bahsedeceğim öncelikle şunu söyleyim yorumlarda pisleşen kim olursa olsun yorumuna cevap vermeyeceğim.

Aramızda bir problem yok iken Redarmy ile ittifakımiz vardı lafta ittifakı oyun içinde kurmasak bile bana yardımları olmuştur orası ayrı her neyse. Xxbesiktasxx genellik ile konuşuyordu redarmy ile yaptığım tel konuşmasında' Redarmy,Yalniz Kurt var ise biz yokuz dediler dedi beşiktaş hesabının sahibi karşı çıktım neyse bir bahane bularak egoist dediler ve birlikten yetkilerini aldılar Yalniz kurtun sinirlenip hesap sildi tabi ki benim olaylar ile hiç bir alakam yokken eş zamanlı olarak benimde yetkilerimi aldılar buna sinirlenip birlik ayırdım Şuan ki nefes birliğinden ve Untly birliğini devraldım Yalnız kurttan Kullanılmayan ve beşiktaş ekibinin yağmaladığı hesaplar vardı teslim aldığım birlikten bunları ihraz edip tüm birliğe yağmaya açtım daha sonra bu arkadaşlar 10 15 kişiyi kandırarak Yalnız Kurt ile beraber o gitti diye birliği ayirdi diyerek sabote etti beni ve saldırıya açtı aslanlar gibi gelip baya ordularına tek başımiza yanıt verdik güzel sonuç aldık daha sonra tekrar geldiler. Bu sefer savunmam yoktu hiç ne yapacagimi düşünürken Yalnız kurtun bana öğrettiği ara muhabbeti aklıma geldi elimdeki 5 10 k orduyu 1 saniye farkın arasına yerleştirdim 10 kişi gelmelerine rağmen tonla manciniklarini kestim ufacık def askeriyle ama 2. Kere sıfırlamaya gelmelerine rağmen hiç birine saldırı çıkmadım ayrilmista olsam aralarında arkadaşlarım vardı bana ordu kaldıran arkadaşlarım yine dr saldırı çıkmadım en son ben o kadar manciniklarini kesince Xxxbesiktasxxx hesabı bana özelden hakaret etti ve ben dayanamadım tüm orduyu 10 kişiye kaldırdım üstelik onların ordusunun 10/1 i orduya sahibim buna zaten raporlarda şahit olacaksınız. Bana ordu kaldıran herkese kaldırdım orduyu ve birini indirdim. Siz hepiniz ben tek artık Biraz cesaret varsa eğer Semboza merkeze gelirler ama beni üzen nokta şu birliğindeki insanları kullanıyor beşiktaş denen arkadaş kendi ordusu çok değerli kıyamıyor anca arkadaşlarının ordusunu yediriyor bende def kalmadığını bildiği halde orduyu çıkaramıyor kendi hesabindan. Her kurt yalnızdır ama kimsesiz değildir ve Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz

Dostlar raporlar elimde lakin boyut büyük kabul etmiyor isteyen herkese ekran görüntüsünü her türlü mecradan ulaştiririm

İyi oyunlar dilerim

Saygı ve sevgilerimle

Semboza.

Youtube'dan sevgilerle. Türkçe Rap sokaktır.

Saygılarımla;Semboza:!:

• Hayırlı ve geçmiş olsun hocam. NEFES birlikleri ile bağlantınız nedir acaba? Bende eskiden NEFES birliklerinde mücadele vermiştim. :)

başkan her yerde maşallah :)

2014 - 2020

s1 ====       AY YILDIZ

Caner125

Muallim125

• Buralar Değerlenir

....

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Kısa özet geçermisin okumaya üşendim

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• askeri kesilince o da bıraktı heralde yeni başkan jefe olsun onun pes etmemek gibi bir huyu var

Askerinin yarisi kesildi neden biraksinki suanki askerinden büyük ordusu olan kac tane toprak oyuncusu var say hele :)) kanakanda olsan kanakan i sorardım ;)

Benim oyuna asilmamim sebebi sacma kanakan oyunculariydi.

Başkanlık yeterince yaptim bu zamana kadar benden iyi enaz 4-5 kisi varken birlikte baskanlikta gözüm olmaz

• Askerinin yarisi kesildi neden biraksinki suanki askerinden büyük ordusu olan kac tane toprak oyuncusu var say hele :)) kanakanda olsan kanakan i sorardım ;)

Başkanlık yeterince yaptim bu zamana kadar benden iyi enaz 4-5 kisi varken birlikte baskanlikta gözüm olmaz

Saçma xKANAKAN oyuncuları : NEFES'i wowdan vazgeçirip öncelikler sıralamasında zirveye GÖKTÜRK'e wow kurdurmamak ibaresini almasına sebep olan oyuncular :))

Hani nerede bize takoz diyenler?? Şimdi bir GÖKTÜRK oyuncusu çıkıp "ahhh ayağım takıldı ana bu bizim Jefe imiş!" dese hakkıdır.

x K A N A K A N

Kâfir ağlar bizim ahvâl-i perîşânımıza

:gau01::gau05:

• Saçma xKANAKAN oyuncuları : NEFES'i wowdan vazgeçirip öncelikler sıralamasında zirveye GÖKTÜRK'e wow kurdurmamak ibaresini almasına sebep olan oyuncular :))

Hani nerede bize takoz diyenler?? Şimdi bir GÖKTÜRK oyuncusu çıkıp "ahhh ayağım takıldı ana bu bizim Jefe imiş!" dese hakkıdır.

nefes in zaten wow amaci yok sizin bizim kararlarimizda etkiniz yok yikmaya deycek oyuncunuz yok basarili binyikiminiz operasyonu nuz yok sade definiz var işte onlada wowumuzu koruyun işte.

Biz karar verdik kanakan wowuna gotmicez dedik gerisi sizin kararliginiza bağlı artik bizim icin farkeden birşey yok zaten bi tehdit oluşturamitorsunuz

• nefes in zaten wow amaci yok sizin bizim kararlarimizda etkiniz yok yikmaya deycek oyuncunuz yok basarili binyikiminiz operasyonu nuz yok sade definiz var işte onlada wowumuzu koruyun işte.

Biz karar verdik kanakan wowuna gotmicez dedik gerisi sizin kararliginiza bağlı artik bizim icin farkeden birşey yok zaten bi tehdit oluşturamitorsunuz

meali : elimizde iki wowa vuracak ordu yok, çok yedirdik ordu. birini vursak diğeri kurcak:) en iyisi bu yarışa girmeyelim

x K A N A K A N

• meali : elimizde iki wowa vuracak ordu yok, çok yedirdik ordu. birini vursak diğeri kurcak:) en iyisi bu yarışa girmeyelim

yeterince acik yazdım mealine fln gerek yok sen işini yap defini bas wowuna at baska abilerinin işine karisma ;)

• yeterince acik yazdım mealine fln gerek yok sen işini yap defini bas wowuna at baska abilerinin işine karisma ;)

ömrümde ilk defa def oynadım ona da bin pişman oldum :D s6'dan sonra nereye gidiyorsun haber ver de sana roma nasıl oynanır öğretim abimmmmmmm

x K A N A K A N

• Askerinin yarisi kesildi neden biraksinki suanki askerinden büyük ordusu olan kac tane toprak oyuncusu var say hele :)) kanakanda olsan kanakan i sorardım ;)

Başkanlık yeterince yaptim bu zamana kadar benden iyi enaz 4-5 kisi varken birlikte baskanlikta gözüm ol

kanakanın da toprağın da ordularına hakimim ,o ordunun kesilmemiş halinden daha fazla askerim var ve yıkmaya değer bir köyüm daha var ama naparsın sizi saldım artık kimsenin kimseye diş geçirebildği yok keşke herkes bunu anlasa tabi bizim öyle bir iddaaamız da hiç olmadı sizin başkanlarınız gibi

evet saçma kanakan oyuncularını yediniz ama benim kontrolum altımdaki hiçbir hesapta üstünlük kuramadınız (bu kadarı bana yeter) ve buna izin de vermem zaten aytek adlı arkadaş güzel tecrübe etti durumu temden görmüşsündür zaten :D

sen koruma bitişine hazırladın mı asıl askerlerini onu söyle :D

• kanakanın da toprağın da ordularına hakimim ,o ordunun kesilmemiş halinden daha fazla askerim var ve yıkmaya değer bir köyüm daha var ama naparsın sizi saldım artık kimsenin kimseye diş geçirebildği yok keşke herkes bunu anlasa tabi bizim öyle bir iddaaamız da hiç olmadı sizin başkanlarınız gibi

evet saçma kanakan oyuncularını yediniz ama benim kontrolum altımdaki hiçbir hesapta üstünlük kuramadınız (bu kadarı bana yeter) ve buna izin de vermem zaten aytek adlı arkadaş güzel tecrübe etti durumu temden görmüşsündür zaten :D

sen koruma bitişine hazırladın mı asıl askerlerini onu söyle :D

Benim kontol umdeki hesaplarda sapa saglam duruyor :)

Sende büyük bir ordu oldugunu sanmıyorum ama keşke olsaydi sizde en fazla mkkotanda vardır asker oda 100 k tokmak civarıdır.

Koruma bitisinde nolcakki hazırlıyim artica bende askermi varda sade at basiyom ben :))

• Benim kontol umdeki hesaplarda sapa saglam duruyor :)

Sende büyük bir ordu oldugunu sanmıyorum ama keşke olsaydi sizde en fazla mkkotanda vardır asker oda 100 k tokmak civarıdır.

Koruma bitisinde nolcakki hazırlıyim artica bende askermi varda sade at basiyom ben :))

nefes sana çok şey borçlu... söyle kıymetini bilsinler. atlara da selam ederim

x K A N A K A N

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg