10 KISI 1 ADAM :) Semboza vs Nefes Birlikleri Olayları

• Kac gündür müsait değilim , foruma aktif giremiyorum lakin benim vahada kesilen bir kısım ordu için birileri kendi kendine derde girmiş , kardeşim biraz sakin olun ben bu kadar dert etmedim, Jefe 41 i tebrik ettim kendi hatam olduğunu bildiğim içinde üzerinde durmadım tekrar jefeyi tebrik ediyorum adam 2 gün önceden casuslayıp göstere göstere geldi kesti mancoları, birlik içinde herkes beni uyardı köye çek blok def koy diye ben kafamın dikine gittim 2, 3 saatlik uyku arası beklemediğim saatde geldi kesti, ordunun bir kısmı traşlandı, başkaları kendine pay çıkarmaya çalışıyor, ama ben sizin ettiğiniz kadar dert etmiyorum , geçen gün delisin attığı Kemal Sunal caps inide ben yaptım WhatsApp grubunda paylaştım oda foruma attı , yani dünyanın sonu değil maksat sohbet muhabbet olsun jefe kesmese Üçok kendi wowunda keserdi marlboro1 bana seviye aldırmazdi wowdan :) Benim yerimi dolduracak ordular olacaktır birlik içinde , yeterki saygıyı kaybetmeyelim, üzerinde bu kadar tepinmeye gerek yok :)

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• Kac gündür müsait değilim , foruma aktif giremiyorum lakin benim vahada kesilen bir kısım ordu için birileri kendi kendine derde girmiş , kardeşim biraz sakin olun ben bu kadar dert etmedim, Jefe 41 i tebrik ettim kendi hatam olduğunu bildiğim içinde üzerinde durmadım tekrar jefeyi tebrik ediyorum adam 2 gün önceden casuslayıp göstere göstere geldi kesti mancoları, birlik içinde herkes beni uyardı köye çek blok def koy diye ben kafamın dikine gittim 2, 3 saatlik uyku arası beklemediğim saatde geldi kesti, ordunun bir kısmı traşlandı, başkaları kendine pay çıkarmaya çalışıyor, ama ben sizin ettiğiniz kadar dert etmiyorum , geçen gün delisin attığı Kemal Sunal caps inide ben yaptım WhatsApp grubunda paylaştım oda foruma attı , yani dünyanın sonu değil maksat sohbet muhabbet olsun jefe kesmese Üçok kendi wowunda keserdi marlboro1 bana seviye aldırmazdi wowdan :) Benim yerimi dolduracak ordular olacaktır birlik içinde , yeterki saygıyı kaybetmeyelim, üzerinde bu kadar tepinmeye gerek yok :)

Kısacası delis forumu terket he ozaman :))

• Kısacası delis forumu terket he ozaman :))

Yok onu anca moderatör gönderir :) Allah var çok uyardı defalarca ben hata yaptım sonrada baya tepki gösterdi zaten ,ama olan olmuş artık sıkıntı yok :)

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• Evt nimet hatta milli servetim.bennim gibisini baska yerde göremez sin görsel şölen yaşatıyoruz kiymet bilinmiyor arkadaş gerçi sen bağışıklık kazanmisindir artik ikisenedir duman ettigim askerlerin haddi hesabı yok

Ulan sen benim nerde askerimi kestin 2 senedir ahahhahahhsh komiksin ya :D

Post was edited 2 times, last by HuN: ...... ().

• Ulan sen benim nerde askerimi kestin 2 senedir ahahhahahhsh komiksin ya :D

Sana damedim zaten genel birligim anlasmalo birliklerinin kestim sende adam akıllı askermi varda keselim zaten :))

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg