קצת מחשבות על שרת 5

• שלום לכולם ,

אז אני יובל ושיחקתי ב Slingshot, במהלך השרת נכנסתי להנהלה של גיל הזהב והתמקדתי בעיקר בתפקוד ההגנתי של הברית .

לא כל כך משנה מה היו הישגיי וביצועיי בשרת , מי ששיחק איתי בצד מכיר ויודע ומי שלא שיחק איתי זה פחות חשוב לי שיידע .

מה שרציתי לעשות זה לבטא כמה מחשבות שעלו לי בימים האחרונים .

חשוב לי להגיד שאין לי כל מטרה להתנגח או להעליב אף אחד, אני מכבד את כל שחקני שכונה-זפטוס ברמה כזאת או אחרת ובסה"כ באמת מבחינתי מדובר במשחק, אמנם משחק עם המון רגש ואמוציות(ברמה שמזכירה לי ענפי ספורט תחרותיים) אך עדיין משחק .

סדר הנושאים אקראי ואף מבולגן :

כפולים בכלליות :

נתחיל בהצהרה - מעולם לא פתחתי או תחזקתי חשבון כפול,אני מתנגד באופן עקרוני לרמאויות במשחק ולא לקחתי חלק בהם בשום שלב(מכיר גם את הטענות שעלו נגדי אישית השרת בנושא,מי שיירצה לשאול אותי לגביהן אשמח אבל בפרטי כיוון שאני לא הנושא כאן) .

מה שקרה בשרת הזה בפשטות - שני הצדדים הרימו כפולים/תחזקו ופיתחו חשבונות שפרשו בשלב מאוד מוקדם של השרת(עד יום 60 לצורך העניין), מי יותר ומי פחות ? אז כאן אני לא יכול לטעון מי הרים יותר כפולים מספרית אבל ככל הנראה מדובר בצד של גיל הזהב והיפריון פשוט כיוון שהם צד גדול יותר,ייתכן שאם היינו מנתחים זאת על פי אחוזים היינו רואים תוצאות דומות ביחסים בין כל שלושת הבריתות .

כיוון שאני שחקן ששיחק ב Journey ומכיר את כל שחקני הברית ניתן להבין כי אני מקור אמין לטענה כי היו כפולים שם(אם למישהו זה לא היה ברור חח) .

לגבי שכונה אני מצרף לכאן הודעות של נמרוד ועמית כסימוכין לטענה שבשכונה היו כפולים :

נמרוד מדבר על כפולים בשכונה

עמית מצדיק את נמרוד בנושא

הטענה שאני מעלה היא פשוטה - במשחק שבו כולם רמאים לא ניתן לטעון לעבירות רמאות, אי אפשר לרמות ואז לטעון שהצד השני מרמה טוב יותר או בהיקף גדול יותר, זה ככה פשוט :!:ניתן להתווכח על זה שעות מן הסתם , מי שלא מסכים שלא יסכים אין שום בעיה עם זה, רק חשוב להיות בוגרים עם עצמנו בנושא ולהגיד "וואלה שיחקו אצלי בצד אנשים בצורה שהורסת את המשחק בסופו של דבר" .

גם אם אתם אידאולוגית לא חושבים שכפולים זה פסול חשוב שתבינו כי מעצם זה שהסטנדרט של רוב הקהילה הוא לשחק בלי כפולים אתם בסוף פוגעים בקולקטיב, הכי גרוע אתם פוגעים בעצמכם כי השרת נהרס גם לכם .

כפולי פירוק :

הטענה הרווחת כעת מצידם של שחקני שכונה היא שכפולי הפירוק שתקפו בין הימים 65 - 75 הם נשק לא חוקי ושבגללם נהרס להם השרת.

כמו כן טענה נוספת היא "ללא כפולי הפירוק היינו מנצחים ולגיל הזהב לא היה סיכוי " .

אז כן כמה שחקנים מתוכם היו כפולי פירוק, וכמה מתוכם היו שחקנים עם דופק והכל .

בסה"כ רוב מוחלט של מי שתקף ובנה האמר לא היה כפול, אבל כן אני חושב שברור לכולם שבשחקן "מנגו בננה" לא ישבו לא מנגו ולא בננה ובשחקן "nimrod" כנראה לא ישב נמרוד .

האם זה מה שהכריע את הכף בשרת ? עם כל הכבוד שרת איטי משוחק במשך 200+ ימים וביום 65-75 ניתן להשתקם בקצב לא רע לשדות 16-17 ולהגיע מוכן לאוצרות, מעבר לכך לשכונה היה יתרון אדיר בפיתוח החשבונות שלהם לעומת שאר השרת ולכן אני לא חושב שהכמה בירות וכפרי האמר שנמחקו היו אמורים להשפיע כמו שהם השפיעו בפועל .

סימוכין לכך ששכונה שלטו בסטטיסטיקה יש באשכול של אנרי .

כפולי משאבים :

כאן יש כבר נושא מאוד בעייתי, מצד אחד כפי שכבר ראינו מקודם לכל הצדדים היו כפולים כאלה מי יותר ומי פחות .

אך השימוש של אלירן בכפולי בזיזה הגנה ואכסון היה פשוט ברמה ובהיקף עצום לעומת השאר ולראייה - מספר ההאמרים שנבנו בחשבון KIRA והגדלים שלהם .

כמה זה משפיע ? אני חושב שזה משפיע לא מעט על השרת,הרבה יותר ממה שהכפולי פירוק השפיעו.

הכח שיש לצד עם חשבון כזה הוא אדיר גם ברמה הפסיכולוגית(לקבל פייקים מ KIRA על בסיס שבועי זה טירוף בעיניי ואני בהחלט מבין את התשישות שחשו בשכונה) .

האם הכפולים זה מה שהכריע את השרת ?

כל עניין הכפולים בעצם מתנקז לשאלה הזאת, לדעתי הרבה הכפולים נתנו יתרון(בעיקר כפולי המשאבים ומעט מכפולי הפירוק) מסוים אבל הדעה שלי היא שמה שמכריע שרתים בסופו של דבר זה התנהלות של צד כקולקטיב מבחינה אסטרטגית וביצועית .

מה לדעתי הכריע את השרת ?

לדעתי מה שהכריע את השרת ואני אומר את זה בצער רב, רמת משחק נמוכה מצידם של שכונה-זאפטוס, או כפי שכבר אמרתי בברית לא פעם "ציון 100 על בניית חשבונות,ציון 70 על השימוש בהם בקרב" .

זה מאכזב אותי לומר את זה על שחקנים שטובים ממני ושיחקו בצד הזה, אך כצד כשלתם טוטאלית במלחמה נגדנו ב-160 הימים האלה, אני אפרט מעכשיו את הביקורת שלי .

טעות מספר אחת של שכונה - היפריון :

נכנסתם לשרת עם קבוצת אנשים שאתם לא יכולים לסמוך עליהם, רמת האמון בין שכונה לבין היפריון שאפה לאפס מהרגע הראשון,הטענות מצד היפריון לשבירת היחסים היו שפתחו להם שחקני פירוק מסביב לבירות כדי "להחזיק אותם בביצים" למקרה שיתהפכו . לא יודע אם זה נכון או לא, אבל זה גרוע בין כה וכה, הרי אם זה נכון זה אומר "וואלה שכונה באמת לא סומכת על שחקני טופ רבים בברית שלה" ואם זה לא נכון זה אומר "היפריון פרנואידים ולא סומכים בשיט על הנהלת שכונה" .

לא פלא שהשילוב הזה לא צלח,בגיל הזהב מישהו הבין את זה מאוד מהר והצליח בעזרת דיפלומטיה נכונה לסובב את זה נגד שכונה .

מי שלא מבין שדיפלומטיה זה פרמטר קריטי במשחק ומתרכז בלהגיד "בוגדים" או "מתהפכים כמו סטייקים " על אנשים שלא רצו לשחק איתו כי הוא לא ידע לבנות איתם אמון פשוט עיוור למציאות .

טעות מספר שתיים של שכונה - זלזול באלירן :

תכנון אסטרטגי לקוי פשוט, מגיע בנאדם שידוע בכך שהוא ממזר לא קטן,שכבר איפס לכם פלא בשרת שעבר,שהרים שחקן פירוק עם 14K מניף,4K אביר,1K קאטה בשרת 4 שנפתח לפני חודשיים. אומר לכם שבועיים לפני פתיחת השרת בטלפון "אני מרים צוות של 15 שחקנים שביום 40 יוצא לשבור אתכם".

גם אם הייתי סקפטי קצת לגבי היכולת שלו לבצע את זה, כל פתיחת השרת שלי הייתה משתנה על מנת להתמודד עם האיום הזה כצד, הייתי דואג שיהיו הגנתיים שירימו סדנים קטלניים ליום 40 אפילו על חשבון תשתיות, הייתי דואג ללמד ספליטים את כל השחקנים החדשים, והייתי תמיד מוודא שקצב גידול הכוחות ההגנתיים בברית הוא בהלימה לגודל האיום,וואלה יכול להיות שהייתי מנסה להרים שחקני פירוק כאלה גם בצד שלי, מה שבטוח לא הייתי יושב בשקט ומחכה לתקיפות. במקום זה נראה היה ששכונה באו לשחק "כרגיל" והתחילו להרים הגנות מאוחר מידי, כמו כן היו סימנים מקדימים ליכולות ההתקפה של גיל הזהב והיפריון כבר מיום 40 (כיבושי סטארטרים,תקיפותיו של tartakula), לא מבין מה חשבו לעצמם מנהלי ההגנות שלכם כשהתכוננו אסטרטגית לשרת מראש לנוכח האיום הזה,לא מבין גם למה כבר מיום 20 לא שונה הכיוון ולא בוצעו מהלכים.

טעות מספר שלוש של שכונה - לחימה בינונית :

נתחיל דווקא מהטוב - ההגנתיים של שכונה היו מפלצתיים השרת, הרבה יותר משל גיל הזהב ושל היפריון , סמוראי,דיסני,בומקינגו,ליל דני,בראיינט,בונקר ועוד כמה ששכחתי, כל אחד מפלצת הגנות איכותית שסיפק את הסחורה שלו מבחינת כמות ההגנות שהרים השרת .

לצערי כאן זה נגמר. המיגונים עצמם פספסו המון פעמים את תקיפת האמת(על אף שפה גם מגיע כבוד לאלירן על תכנון התקיפות המבלבלות מאוד), ולמה לעזאזל לא היו ספליטים השרת ?

ספליטים זה הנשק מספר אחת כשאתה לא יודע איפה נוחתת תקיפת האמת, אין נשק יותר טוב מזה בהגנה כשאתה במגננה מתמשכת של כמה ימים .

מבחינה התקפית פשוט כישלון טוטאלי, כשאתה נמרח בכל מבצע אי אפשר לנצח,לא היו כמעט מבצעים משולבים של כמה שחקנים(אני זוכר 3 בכל השרת), רוב התקיפות היו מבצעי סולו ולמעט אחד שזכור לי לטובה כבאמת מבלבל ומאתגר למיגון בכל השאר המריחה הייתה כמעט וודאית ברגע שהשחקן יצא .

אני אשתף כאן מקבץ של טעויות לחימה שעלו לי לראש שכתבתי השבוע וזה שוב מתחבר לי למשפט מלמעלה "ציון 100 על בניית חשבונות,ציון 70 על השימוש בהם בקרב" :

- אמברגו מאבד בירה וצפיחית במבצע קטן של 2 שחקנים - בושה וחרפה שבצפיחית עם שדות 19 יש 160K הגנות וזה עוד אחרי שאמברגו איבד את ההאמרים שלו ממש כמה ימים לפני כן על סטאלין, כלומר לא היו לו כוחות שלו כמעט בבירה, מעבר לזה הוא השאיר שם 2500 קאטות ומצור מנמנמים .

ליטל סיס - משאיר חצי האמר וכלי מצור בבירה מותקפת כשפורק.

סקארפייס - מאבד כפר האמר ומשאיר את השבועה בכפר האמר,עזבו שלא היה קיר בכפר כי הימרתם על מיקומים אחרים, איפה להספליט ולהציל את ההאמר ? איפה להזיז את השבועה ולשמור על האוצר אולי הכי קריטי לברית בחיסרון מספרי ?

שחקנים שנמרחו באמת כי יצאו במבצעי סולו - קונקרור,אמברגו,ליטל סיס, IBd, בונקר,קורונה.

גאסט אה גאיי - האמר נתפס בנווה,פידרים נכבשו , הפך לחווה,עף מהטופ 20 ולכן פרש .

עדי ביטי - איבד בשבוע אחד את ההאמר על 3 ניסיונות כיבוש כושלים של שחקנים מסביבו,עם קצת יותר תיאום/שינוי של השיטה אחרי הכיבוש הראשון היה סיכוי הצלחה גדול יותר.

בראיינט - החזיק שבועה ייחודית במשך חודש וחצי מבלי לייצר האמר אחד(למה הגנתי מחזיק אוצר כזה כשאין לכם האמרים?) .

קורונה,ג'אסט אה גאיי,ג'אנלוקה - לא מיגנו ואפילו לא הספליטו בכפרי ההאמר שלהם לפני האוצרות .

ניקוי וכיבוש הפלא - פה לצערי אם לא ברור למישהו עוד מלפני השרת שפלא מנקים בנגלה אחת מתוזמנת ומספיק זמן מראש כדי להרים בו תשתית אז הבעיה היא אצלו ולא אצל הצד שנגדו.

אני מכבד מאוד את כל מי ששיחק בחשבונות שכתבתי כאן עליהם ביקורת כבנאדם וכשחקן, רובכם בניתם חשבונות מפוארים ממש,רובכם המשכתם להילחם עד שכפר ההאמר של אסיה נמחק וחלקכם אפילו עד כיבוש הפלא שלכם על ידינו, אך עם טעויות כאלה לא ניתן לנצח, לצערי גם לא ניתן להאשים את "הכפולים" בהפסד כשהמשחק שלכם נראה כך .

לסיכום הנושא - טרויאן זה משחק של טעויות, גם המנוסים ביותר טועים(אני טועה המון המון בכל יום בשרת הזה), מה שחשוב זה להישאר אובייקטיבי ולהגיד "וואלה שיחקתי לא משהו בכלל" מאשר להאשים את "אלירן המפלצתי", חבורת "הזבל" או את כל מי שהוא לא מסכים איתי ובצד שלי .

ודבר אחרון שאני רוצה להגיד לחבריי הטובים בגיל הזהב - אני לא אוהב לערבב בין שרתים ובכל זאת...הייתה פה סאגה בהמשכים אז אעשה שעאטנז . הפסדנו בגדול את השרת הקודם כי קודם כל התנהלנו חרא :!:עשינו המון מהטעויות שפירטתי פה על שכונה(אני בעצמי פישלתי בענק בשרת הקודם וקיבלתי כאפה לפרצוף משכונה בחשבון שלי), אנחנו יכולים לטעון על ריגול בהנהלה עד יומנו האחרון,ייתכן באמת שריגלו, אבל סורי נתנו לשכונה לעשות מאיתנו צחוק בשרת הקודם עם רמאות ובלי רמאות קודם כל כי שיחקנו בינוני מינוס,היה לנו פחות הגנות,האמרים חלשים יותר מבחינת מצור,איבדנו המון כפרים/בירות/חשבונות שלמים ונכנסנו לאופוריה ביום שאלירן איפס את הפלא של שכונה שהוציאה אותנו מריכוז . לפני שנה וחצי כשחזרתי לשחק לא הבנתי את זה כמו שאני מבין את זה היום אחרי ניתוח אובייקטיבי של 2 השרתים הקשוחים האלה .

יש לי המון הערכה לכולם בגיל הזהב, נתתי מעצמי מעל ומעבר השרת כדי שלא נפסיד שוב, אבל התחושה שלי היא שחלק מאיתנו לא ידעו להפסיד בשרת שעבר כמו שצריך בדיוק כמו שחלק משחקני שכונה לא יודעים כעת .

סיכום שרת עם תודות לחברי הברית המדהימים שלי אעשה כשהפלא יגיע ל-100 , זה נעשה בעיקר בשביל לפרוק :)

בהווה -

* IL 5 : Slingshot *

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• אם זה רק לפרוק איך יראה הסיכום?

עמיחי

שחקני עבר

Dr.katz,עמיחי כץ,zeus

שחקני הווה

Captain America

• אחלה סיכום יובל.

אמנם לא מסכים בחלק מהנקודות שרשמת אבל אין סיבה לפתוח על זה דיון פה.

את השאר אתה יודע שבשמחה נדבר בפרטי.

מזל טוב אלירן על הניצחון.

• נמנעתי מלהגיב עד עכשיו באופן רציני אבל על כזאת השקעה אי אפשר להתעלם.

ראשית קצת רקע מי שלא מכיר שמי מדב שיחקתי בembargo יחד עם עמית וטל (בעיקר בנפש ובווי כחול בקבוצה) שלושתינו הכרנו לגמרי במקרה אחרי חזרה מפרישות של עשור בשרת 2 שנהרס אחרי התאבדות של חבורת הזבל ( השם רעיון שלי אגב על שמם של חבורת חניכיפ שהייתה לי בצופים שהייתה מסיטה את כולם נגד המדריכים) לשרת נכנסו שאנחנו מכירים את נתי(boomkingo) ברק ניל ודין (scarface) וזהו. עמית הכיר משרת 1 המדובר את אנרי יוחאי ונימרוד אבל מעבר לזה אין לנו שום קשר לשכונה.

אני לא מתכוון לדבר על הכפולים למרות שלדעתי בשרת הזה נחצה גבול בכמות השימוש בהם וכל מי שאומר שהם לא היו גורם משפיע מאוד פשוט משקר. אני אתייחס לשלוש נק ממה שאמרת לא על פי סדר כלשהו.

הנהלה - לשכונה מעולם לא הייתה הנהלה מוגדרת. ביום של המבצע הראשון לא היה ברור מי בכלל מנייד הגנות מה מצב ההגנות ואיך לתקשר עם כולם. לא היה גורם שתכלל מצב חשבונות, מי בונה מה ומי מתגבר את מי גם הנסיון הכושל של להחזיר את אלה לא עזר. ההנהלה הייתה מורכבת מכל מי שיש לו מספיק סבלנות להתעסק עם חצי ברית לא יעיל ולא תורם שלא מוכן להקריב בשביל השאר כאשר אחרי כל מבצע פרש אחד שהבין שאין סיכוי והצטרף אחד אחר שטען שהוא יודע מה לעשות. אם יש סיבה ששכונה הפסידו זה נטו בגלל שנזכרנו לנהל ביום 75 עם חצי בירות ופחות 4 כפרי האמר מתפקדים. ניהול נכון של כוח אדם החל מיום 1 בחלוקה של מי עושה הגנות מוקדם מהרגיל מי התקפי ומי הגנתי שכונה היו במצב הרבה יותר טוב ומבצע הכפולים היה נגמר אחרי פעם אחת.

2.מיגונים והגנות - מבחינת שחקני הגנה לאחר יום 65 באמת שהיה שיפור ולדעתי נשברו כמה שיאים אבל הפער בהגנות היה בעיקר בזה שכל שחקן שלא היה בטופ 40 למעט אולי ליעד לא החזיק בגמות הגנות שמצדיקה את החשבונות (באמת מביך מה הם עשו עם המשאבים) ולכן לא משנה העובדה שלאנרי היה 250 הגנות באוצרות ששחקן אחר עם 13 כפרים מחזיק ב30 הגנות.

ובנוגע למיגונים צר לי יובל אבל אין לך מושג על מה אתה מדבר. מבצעי הכפולים היו מתחילים 19 שעות מראש כאשר בטווח הזמנים עד 8 שעות יכלו להצטרף התקפות והם הצטרפו בכל מבצע (הראשונים גם היו מתועדים בקבצים מופלאים) היו בערך 60 מטרות שרובם בסכנת מחיקה עם תזמונים שמונעים הספלטות (האמרים שנכנסים אחד לשני בגלים) לא היה אפשר למגן ולהספליט אם אתה רוצה להציל משהו וגם שכן היה אפשר אף אחד לא יהיה מסוגל להספליט לכל כך הרבה אנשים. החדירה לבירה שלנו בפעם השנייה ? עוד 4 בירות היו ממוגנות השבועה הייחודית ושאר הציפחיות איך אפשר להגן על כל כך הרבה דברים שהכל בסכנת מחיקה. אם אתה לא מסכים אני יכול לשלוח לך צילומים של קבצים שפותחו לפיענוח ההתקפות כדי שההימור יהיה נכון יותר (קורונה למשל) חובבני זה בטוח לא היה מעייף ? יותר מדי.

התקפיים - כישלון חד משמעית לא הצלחנו בגלל זמינות לרוב לייצר מבצע משותף וגם שכן מישהו דאג לפשל. אני באמת לא קונה את זה שהצלחתם לתזמן את כל הכפולים בלי בוט ( לא משנה מה יגידו) ושלא תיזמנתם בול לאותה שנייה גם נמרחתם מלא (mesh ל669 mika ועוד) לא ראיתי אתכם מבצעים משהו יוצא דופן חוץ מלצאת כמות מטורפת של האמרים על מלא בירות במקביל ולהימרח חצי לחדור חצי או משהו תחבולני יותר מדי פשוט מאסה של התקפות באופן קבוע ומתיש עד שפרשנו

לסיכום אגיד שהיה שרת ברמה גבוהה מאוד אבל התעסק בעיקר בלהתווכח על שרת קודם במקום נטו משחק. הכרתי אנשים מדהימים בשרת (אנרי יוחאי נימרוד ערן נועם צור גיא עידן גלעד שקד דניאל בניה שמעון נהוראי ואלון ) ונהנהתי סך הכל חבל שכך נגמר ונתראה בשמחות

• יובל, אני שמח שאתה פורק ומותיר את משקעי שרת 5 בארכיון הפורום.

רק עוד שבועיים נותרו..

• חלק מהדברים פה אני מסכים איתם וחלק לא.

אבל סך הכל שכונה שיחקו גרוע,לא הייתה הנהלה,80 אחוז מהברית חוות שלא יודעים להרים חשבון או שמתעסקים בתשתית במקום לדחוף הגנות,וההתקפים ישבו בחיבוק ידיים.

בקיצור שרת קסטרופלי לזאפטוס/שכונה.

ניצחון אדיר לאלירן

• Matan שלום לך

כבר שמעתי את הטענות האלה שהוא כפול שלי.

כפי שאמרתי כבר בפתיחה - לא פתחתי כפול ולא תיחזקתי כפול. מעבר לזה גם ביקשתי שאם מישהו מעוניין לדבר איתי על זה שיבוא לפרטי כיוון שאני לא הנושא של האשכול.

מבטיח לך שאני לא נושך

בהווה -

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• Matan שלום לך

כבר שמעתי את הטענות האלה שהוא כפול שלי.

כפי שאמרתי כבר בפתיחה - לא פתחתי כפול ולא תיחזקתי כפול. מעבר לזה גם ביקשתי שאם מישהו מעוניין לדבר איתי על זה שיבוא לפרטי כיוון שאני לא הנושא של האשכול.

מבטיח לך שאני לא נושך

ובנימה טיפה רצינית.

יובל, פתחת פה דברים קשים על מספר רב של אנשים, כאלו ואחרים. אתה לא יכול לצפות שלאחר שפתחת בפומבי, אנשים יגיבו לך בפרטי.

או שתתמודד עם הטענות בפומבי, או שתמחק את שכתבת.

כמובן שאתה יכול להתעלם אם זה לא לרמתך, אבל לצפות שאנשים יגיבו לך רק בפרטי? זה כבר מביך.

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• עמית כתבתי שאני לא נושא האשכול ואין לי כוונה להתנגח עם אף אחד,מתן עם השאלה שלו ואתה בוחרים לעשות צ'רי פיקינג ולהגיב לגופו של אדם במקום לגופו של עניין(מה שנקרא אד הומינם).

מתוך עמוד באמת מושקע ויפה עם הרבה טענות מעניינות ואחלה תגובות,התגובה שלך היא המאכזבת מכולן פה(על אף שהמימ חזק חח) וזאת לא פעם ראשונה שאתה בוחר ללכת לכיוון הזה ובטח שלא ראשונה שעושה זאת כשזה נוגע אליי.

הדבר היחיד שלא לרמתי זה לכתוב דברים בפומבי נגד אנשים שאין בסיס עובדתי מאחוריהם.

כל הטענות שהעלתי באופן אישי כלפי שחקנים ספציפיים בשרת ישבו על בסיס עובדתי(מה שנקרא ראיות,חלק חזקות יותר וחלק חלשות).

אני גם מקבל טענות נגדיות ומסכים עם חלק לא קטן מהן.

אך מה שאתה עשית עם המימ והתגובה שלך זה להאשים אותי(אמנם במרומז) בלי ביסוס על שימוש בכפול,זה באמת לא לרמתי להגיב לך ככה.

העברתי דרך חבר ברית שלכם את תגובתי לסיפור, לפני שקראתי מה כתבת פה.

אם לא מתאים לך ואני מביך בהתנהגותי המכבדת אני מתנצל...הודעתי מראש איך אתנהל באשכול פה.

על החתום "מר חווה יקר" ש "מעריץ אותך מגיל ילקוט" .

בהווה -

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

Post was edited 1 time, last by Tributary ().

• יובל טענת טענות ושיתפת מחשבות.

חלק מאותן מחשבות נוגעות לאנשים בעלי רגשות, הם החזירו לך טענות נגד מה שאמרת, זה טבעי.

אין פה משהו רע או פסול.

אדם שמציף את דעותיו בפומבי צריך לקחת בחשבון שיהיו אנשים שיחשבו שונה ממנו.

אם אחת מטענותיך היא שלא היו כפולים לשחקן מסוים, שלך או של מישהו אחר, ולמתן יש דעה אחרת, זה לגיטימי שהוא יבחר לעלות אותה כאן ולא בפרטי.

אף אחד לא בא במטרה להרוס את כתיבתך המושקעת ואין צורך להיפגע.

כל טוב.

• אם הדעה של מתן או שלך היא ששיחקתי עם כפולים אתם צריכים להיות מסוגלים לבסס אותה .

זה שהעלאתם תמונה עם כיבושי כפרים לא מוכיח שפתחתי כפול,לא מוכיח ששיחקתי עם כפול,לא מוכיח שתחזקתי למישהו אחר כפול,לא מוכיח שום דבר, זה מוכיח שהיו כיבושים של שחקן זה הכל.

יש משפט בעולם המחקר שאומר "קורולציה לא בהכרח מעידה על סיבתיות", מעבר לזה דעה שאינה מבוססת לא מעניינת אותי בשום צורה באשכול הזה והאמת שבדרך כלל גם בחיים שלי.

לגבי אנשים עם רגשות שקיבלו ממני טענות, לא חושב שפגעתי במישהו או זלזלתי במישהו ואם כן אני מתנצל, למרות שכרגע אם כבר מישהו צריך להיות זכאי להתנצלות או להיעלב על סמך התגובות האחרונות זה אני אם כבר .

למזלנו אני לא נעלב ולא לוקח אף אחד ללב, אפילו לא אותך אחי :)

• התור של אנשים שנעלבים מהתגובות שלי בפורום מתחיל שם והוא ארוךךך מאוד 😂 אתה איפשהו אחרי אמיר וספיר היקרים.

אנשים חושבים שזה לא בסדר, אבל אני כאן כדי לצחוק, כאשר בכל צחוק יש טיפת אמת כמובן.

כמו בחיים, גם כאן אני חושב שלהעלב זו בחירה.

אם אתה חושב שאני מחפש אותך ספציפית, אתה טועה.

מודה שאת רוב ההודעה הפותחת לא קראתי, אני אדם עם מעט סבלנות קריאה, ואת הקצת שיש לי אני שומר לדברים חשובים יותר בחיי.

בכל אופן טענת לכפולים בשכונה, שה״עובדות״ היחידות שיש לך הן ציטוטים של אנשים כאלה ואחרים.

למעשה הבאת תגובות שלי ושל נמרוד כהוכחה, שני אנשים שלא ניהלו כלום ושוב דבר בברית.

נמרוד שלא ידע מה קורה ומתי ואני שאי אפשר לקחת את התגובות שלי ברצינות וגם לא ידעתי מה קורה ומתי.

אבל אם אקח השראה מההודעה הפותחת, אז אכתוב משהו כזה:

כיוון שאני שחקן בברית שכונה, ומכיר את כל שחקני הברית, אני יכול להגיד בפה מלא שלא היו כפולים בברית שכונה ובכל חשבון ישב אדם, בשר ודם וכל השיט הזה.

אז הטענה של מתן, שמראה חשבון בגיל הזהב יוצא מהברית, כובשים לו את הכפרים ומיד לאחר מכן חוזר לברית, טוב נו... בוא נגיד שזה טיפה יותר משכנע מהטענות שאתה שיתפת.

או שבאמת רצו לשפר לו את הבונוס מורל.

לגבי הציטוטים, הראשון מוכר לי, אבל השני גדול! מי אמר את זה?

Post was edited 1 time, last by real simba_IL ().

• חח גם להגיד שנעלבתי זה בלי ביסוס אבל אני אוהב ממים וישירות אז אני אוותר לך על זה.

סה"כ אתה אטרקציה בשבילי השרת .

אם אתה אומר שאין כפולים בשכונה ושמה שהתבססתי עליו כשציטטתי אותך זה שקר אז שיהיה במזל.

בנאדם שסותר את עצמו בסה"כ זה באמת אטרקציה קומית בשבילי .

אוהב את החוש הומור שלך מאוד,אם אתה מי שאחראי על הפרופילים והשמות כפרים באמברגו,שיהיה בהצלחה אחי. זה שלא קראת כלום מהאשכול היה לי ברור ובגלל זה התגובות שלך סתמיות...אין אופציה להיעלב אפילו.

זאת אותה רמה של המצחיקול שטען שנמרוד סוחר בשחקנים ומחזיק סוללות כפולים לפני איזה 100 ימים אז כמו שאני בטוח שנמרוד לא לקח ללב גם אני לא קרוב לשם.

בהווה -

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• נעלבת, התאכזבת.. אותו דבר מבחינתי.

איפה סתרתי את עצמי? שרשמתי לנימרוד ״כשאתה צודק אתה לא טועה״ וכל ההתייחסות בתגובה שלי הייתה לחבורת הזבל? הכי קל בעולם לחתוך משפט בודד מפסקה שלמה ולהוציא אותו מהקשר. כדאי שתבדוק את ההוכחות שלך שוב.

אגב גם בתגובה המדוברת הציניות ניכרת ויוצאת מכל חור, להבא תבחר הוכחות טובות יותר.. או שפשוט אין כאלה?

האמת שהקרדיט על השמות כפרים והפרופיל הולך לנדב, אני לא מספיק פעיל כדי לתפעל פרויקט כזה.

אבל היה לו מורה טוב 😉

שמח שאתה לא לוקח ללב, סופסוף צדיק בסדום, כבר נגמרו לי כל כפפות המשי.

• 1. כל מה שמצחיק שלי מה שבינוני מינוס של עמית

2. איך שאני רואה אתה מתוסכל מהתגובות של עמית בעיקר כי חשבת שהבאת דעה אוביקטיבית לנושא וקיבלת את אותם תשובות, כנראה שלעולם לא נסכים כי כל צד דבק בשלו כנראה בגלל העוצמות הרגשיות שהשרת הביא. שורה תחתונה שאל כל אחד בשכונה והם

יגידו שהם נגד כפולים

יגידו שמבצעי הכפולים גם אם הם מהלך אסטרטגי הוא מהלך מסריח שמוציא את הכיף במשחק ( 8 שחקנים שמרימים חשבון גרוע כדי להתאבד ביום 65, בשביל מה משחקים עד 300 ימים ?)

יגידו שהיפרון בכיף יכלו ליצור עניין ולהיות צד שלישי אבל במקום החבורת פחדנים האלו בחרו להצטרף לצד שמסתבר שהיה חזר לא פחות (לשכונה היו חשבונות יפים עד יום 65 אחר כך זה כבר לא היה רלוונטי כי במקום לבנות האמר עם שדות 18 אני אישית התחלתי לשקם וגאנלוקה במקום לעשות בלאגן עם האמר של 30 מניף התחיל לבנות האמר ולשקם פיידרים)

ואני יכול להמשיך אבל מה זה משנה כי כנראה תגיד אחרת ושאנחנו יכולים להפיל את השרת על רמאויות אבל בפועל הפסדנו על חוזר מנהיגות ותפקוד במיגון

• נדב אני מקבל את כל שאמרת פה וגם בתגובה הקודמת שלך ולכן לא ראיתי לנכון להתווכח איתך על זה כי כאן באמת מדובר בדעות שונות כמו שאמרת. עמית מבחינתי הגיב בלי ביסוס בהאשמה אישית לא מבוססת נגדי על נושא מאוד ספציפי שאני משחק עם כפול, ולכן עניתי לו לגופו של עניין.

זכותך להרגיש,לחשוב,להאמין לטעון מה שאתה רוצה תמיד. כל עוד יש לזה בסיס עובדתי אני מקבל הכל גם אם לא מסכים.

התמונה שמתן העלה פה לא מעידה על שימוש שלי בכפול על אף הממים של עמית.

מבחינתי הנושא הסתיים ברגע שעמית החליט שזה וויכוח של דעות ואין לו צורך בהוכחות.

התחושה היחידה שאני מקבל כאן היא שיש פה נסיון פתטי של 2 שחקנים להוציא אותי רמאי ושקרן...כיוון שאני צפיתי את זה מראש כפי שכתבתי בפתיחת האשכול אני לא מופתע .

שיהיה לך רק טוב בהמשך נדב, אם שרדת את הציניות של עמית שרת שלם(שאני לא מסוגל להבין כפי שהוא אומר) אז אתה בהחלט יכול להוסיף את זה לקורות חיים כהישג .

ועמית בחייאת אחי מה אתה מצטדק לי עכשיו שאתה עם כפפות משי, תעמוד מאחורי ההתנהגות שלך ...קראת לי חווה בפורום זה אחד המעליבים אחי . אני עד עכשיו ישבתי בפינת החדר מחובק עם עצמי.

וברצינות אחי קצת בוחן מציאות...מי ייעלב ממך פה שאתה צריך להיות רגיש.

בהווה -

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

Post was edited 1 time, last by Tributary ().

• אמת. ניסיון פתטי של שני אנשים להוציא אותך רמאי. מול ניסיון פתטי שלך להוציא ברית שלמה רמאית.

דעות.. הוכחות.. ההוכחה היחידה שקיימת לכפולים היא חסימה וטיפול של המולטי.

תביא לפה ציטוטים וחישובים עד מחר. ״זה לא משנה מה אתה יודע, אלא מה שאתה יכול להוכיח בבית המשפט״.

הוא לא צריך קורות חיים, נדב יסיים את הקבע שלו ויבוא לעבוד איתי, נסדר לו תפקיד בכיר.

• מעולם לא טענתי משהו על שכונה ששחקני שכונה לא הודו בו בעצמם לפני זה. זה שאתה מנסה לשנות את הנרטיב כאילו נמרוד לא אדם מספיק אמין כדי שתגובה שלו שמודה על שימוש בכפולים תיחשב לסימוכין והתגובה שלך שמצדיקה אותו היא ציניות זה פשוט אסטרטגיה ילדותית שממשיכה את חוסר היכולת שלך לבסס את עצמך.

שיהיה בהצלחה לך ולנדב בהמשך, אני אתגעגע מאוד בטוח שיהיה מצחיק, חבל רק שאתה כמו אנרי ממחזר את אותו מימ עם אותו פאנצ'...אני אשאר בדעתי שנדב הוא המצחיק מבין שניכם.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg