קצת מחשבות על שרת 5

• מעולם לא טענתי משהו על שכונה ששחקני שכונה לא הודו בו בעצמם לפני זה. זה שאתה מנסה לשנות את הנרטיב כאילו נמרוד לא אדם מספיק אמין כדי שתגובה שלו שמודה על שימוש בכפולים תיחשב לסימוכין והתגובה שלך שמצדיקה אותו היא ציניות זה פשוט אסטרטגיה ילדותית שממשיכה את חוסר היכולת שלך לבסס את עצמך.

שיהיה בהצלחה לך ולנדב בהמשך, אני אתגעגע מאוד בטוח שיהיה מצחיק, חבל רק שאתה כמו אנרי ממחזר את אותו מימ עם אותו פאנצ'...אני אשאר בדעתי שנדב הוא המצחיק מבין שניכם.

בהודעה המדוברת שרשמתי בנושא הכפולים וחבורת הזבל הלכה ככה.

אני אמרתי שלכל צד היה כפולים וכן היה.

לצד אצלי היה מקסימום עד 4 כפולים (שחקנים שפרשו פשוט).

לגיל הזהב וחבורת הזבל היו כפולים שנפתחו במיוחד.

אצלי נגיד לא נפתח אף כפול בכוונה אז פה ההבדל, נתפסת על מילה שאני מודה שיש כפולים אז הנה ההסבר המלא.

עמית הסכים בהודעה המדוברת שלי בנושא חבורת הזבל וזהו, לא לגבי הכפולים כי גם לא לי וגם לא לעמית היו כפולים.

לנושא אחר שקצת מוזר שהתייחסת.

שכונה או זאפטוס או לא משנה מהלא הפסידו כי היינו גרועים, הרי לפי הטופ אנחנו יודעים לבנות חשבונות יותר טוב מחבורת הזבל וגיל הזהב אלא ההפסד היה עניין של כמות השחקנים שלכם וכמות הכפולי פירוק שנועדו להתאבד.

ללא הכפולי פירוק המצב היה לגמרי שונה.

ככה שבוא נשים את הדברים במקום , אף שחקן ואני מדגיש שאף שחקן לא עשה כלום לא אצל גיל הזהב ולא חבורת הזבל שגרם לניצחון.

אלא הסקריפט/בוט של אלירן ושלל הכפולים שבנה.

אז ככה שהשרת הזה נגמר אין מה להעביר ביקורת ולדבר על מה שהיה כי הכל בזכות אלירן.

סיבוב 3 אני מבטיח שלא יהיה בין הקבוצות ולפחות לא מהצד שלי, כי הסרחון כבר חדר לאנשים יותר מידי בצד שלך.

• 👆👆👆👆

תלמד יובל.

הנה אדם שקרא כל מה שכתבתי והתייחס לכל מה שכתבתי ולא למה שנוח לו.

לנימרוד לא היה מספיק ידע, אין לך מה לעשות בנושא, הבחור מלבד להרכיב את הצוותים שנכנסו לשרת ולתת לכל אחד מהם נ.צ התיישבות לכפר שני, לא עשה דבר וחצי דבר בניהול הברית. הוא יאשר את דבריי. אז לא, הוא לא ידע איזה כפולים היו או אם בכלל היו כאלה.

לגבי ההודעה שלי שמצדיקה את ההודעה שלו שעלייה אתה מתבסס- ההודעה שלי פונה לחלק שונה לגמרי בהודעה שלו ולא לנושא הכפולים. אתה יכול להמשיך להכחיש את זה, אבל זה לא ישנה את האמת.

אז כן, אתה מכפיש ברית שלמה שלא בצדק, ללא אף הוכחה, תודה בזה ונצא לך מהפוסט המושקע.

בנוגע למימ.. לא צד חזק שלי, למעשה אין לי כאלה בכלל וזו פעם ראשונה לדעתי שאני עושה שימוש בכלי זה. עמך הסליחה

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• הלשנתי לגיסנו.. הגיע הזמן שמישהו יפייס ביניכם מתוקים

• משחק clash of clans עם סרג'ו חחחחחחחח

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg