+ + GENEL MİZAH SAYFASI (ZORRO VE MOKOKO BİRLİKLERİ İÇERİR)

• Ahahahaha size de iyi eğlence çıktı he :) Zorro birlikleri ile bir serverda denk geldik orada da küçümsemek adına söylemiyorum nasıl algılarsanız öyle algılayın ama hiç varlık gösteremediler karşımızda :) S4 ile alakam yok arkadaşı da tanımam etmem, bu serverda da oynamam. Sadece üslubuna herkesi küçümseyici konuşmalarına, her yere yazmasına ayar oldum o yüzden yazdım. Kimseyle şahsi bir problemim yok yani isteyen istediği serverda denk getirir oynarız bizim açımızdan hiçbir problem yok :) Zorrodragon, doktor abimiz hala aktif olarak oynuyor mu bilmem fakat S3 REBELS birliğini sorarsanız o sizlere daha iyi bilgi aktaracaktır

• Ahahahaha size de iyi eğlence çıktı he :) Zorro birlikleri ile bir serverda denk geldik orada da küçümsemek adına söylemiyorum nasıl algılarsanız öyle algılayın ama hiç varlık gösteremediler karşımızda :) S4 ile alakam yok arkadaşı da tanımam etmem, bu serverda da oynamam. Sadece üslubuna herkesi küçümseyici konuşmalarına, her yere yazmasına ayar oldum o yüzden yazdım. Kimseyle şahsi bir problemim yok yani isteyen istediği serverda denk getirir oynarız bizim açımızdan hiçbir problem yok :) Zorrodragon, doktor abimiz hala aktif olarak oynuyor mu bilmem fakat S3 REBELS birliğini sorarsanız o sizlere daha iyi bilgi aktaracaktır

yok yok yorum yaptıysam serverda oynuyorsundur :D einstein öyle diyor

• Serverimizin renklenmesine yol acan zorro birlikleri ve captain arkadasimizla ilgili tartismalara devam edelim kim kimin payini aliyor kendi payinin The CaPTaiN   Rebel Heaven Hakan   ExterMagic   REBEL Bilzerian   cSk

1-Böyle başlık açmak senin ne haddine

2-Algı yönetimine gerek yok

3-Sana hiç yakışmadı

4-İsteyen adam akıllı başlık açar orada ağzının payını sonuna kadar veririm

Sorunsalıymış ne alakaysa

Şeyini çıkart dediniz mi üstünüze yok

Yazdıklarınıza karşı sizi adam yerine koyup cevap bile vermem

Adam akıllı başlık açın

• Zorro yu bilmem de Hatta bu serverda ihtiyarlar dışında kimseyi bilmiyorum herkes yeni benim için...

Kaptan la nasıl bir sıkıntı diyalogda var onu bilmiyorum ama bu gidişle sonraki server aynı birlikte oluruz.

Uzaklardaki yavuklular gibi olduk neredeyse gün aşırı mesajlaşıcaz bu gidişle..

Kendisiyle tek bir sıkıntım var. Ortağım ''benim'' UZAK DUR;)

• The CaPTaiN birleşelim Zokoko, Zorrokko, mokorro.... Buldum ''comolokko'' papi papi papi çulyo..

EL PROFESOR Ortak ben sıkıldım yine traviandan.. Tılsım sonrası döneme gidelim artık herkes asker bassın, herkes saldırsın savunsun, saçma diplomasiler bitmiş olsun artık

• Yahu birseyi de begen be orasi dedik rapor sayfası ayri acalim antonio banderas savunmadi sizin kadar zorroyu aha degistirdim sayfanin ismini

• Zorro yu bilmem de Hatta bu serverda ihtiyarlar dışında kimseyi bilmiyorum herkes yeni benim için...

Kaptan la nasıl bir sıkıntı diyalogda var onu bilmiyorum ama bu gidişle sonraki server aynı birlikte oluruz.

Uzaklardaki yavuklular gibi olduk neredeyse gün aşırı mesajlaşıcaz bu gidişle..

Kendisiyle tek bir sıkıntım var. Ortağım ''benim'' UZAK DUR;)

Adam adam 😬👍🏻

The CaPTaiN Niye herkesle tartışıyon da benle tartışmıyon. Küstüm

İmkan dahilinde dahil,olsa dükkan senin👋🏻😊

The CaPTaiN birleşelim Zokoko, Zorrokko, mokorro.... Buldum ''comolokko'' papi papi papi çulyo..

EL PROFESOR Ortak ben sıkıldım yine traviandan.. Tılsım sonrası döneme gidelim artık herkes asker bassın, herkes saldırsın savunsun, saçma diplomasiler bitmiş olsun artık

Birlik isimleri çok özgün😂😂

Millette bi çene var düşman başına her yeri diplomasi yaptılar😁

Bu arada İhtiyar chd ile de birleşmiş yakında kadrosuna başka kimi alacak merak ediyorum🙄😅

Hemen ittifakta yapmışlar...

• Kaptan gel şu işin adını koyalım.. Comolokko wowuna gidelim savaşsız bölge olsun :)

AkiGo4511 yıkılmasın kudursun, çıldırsın :)

Tek rakibimiz Natarlar olsun ..

Madem böyle bir dış kulvardan ittifak haberi gelmiş ben de iç kulvardan cihada yazayım tüm kuzey Zorro ya düşman olsun. :evil::evil:

• ortak çok gerginsin bak sana tavsiyem Caligula nın oyunlarına gelme algı yönetimi yapıyor :D hemen sinirlendin senı tuzagına cekıyor dıkkat et tüm oyunlar senın ustune oynanıyor :D

• ortak çok gerginsin bak sana tavsiyem Caligula nın oyunlarına gelme algı yönetimi yapıyor :D hemen sinirlendin senı tuzagına cekıyor dıkkat et tüm oyunlar senın ustune oynanıyor :D

Aynen reis baksana ya xD

Bu kadar gelmeyin üstüme😁

• Bazı şahıslar vardır oyunda bir başarısı misyonu yoktur ,dolayısıyla alacağı tek zevk başkalarına sarmaya çalışmak rebels in ne başarısı olmuşki tr serverlerinde sen burda ahkam kesiyorsun ?bu kafayı bende yaşamak isterim ne içiyorsun?

• Bazı şahıslar vardır oyunda bir başarısı misyonu yoktur ,dolayısıyla alacağı tek zevk başkalarına sarmaya çalışmak rebels in ne başarısı olmuşki tr serverlerinde sen burda ahkam kesiyorsun ?bu kafayı bende yaşamak isterim ne içiyorsun?

bu oyunda wow kurmak, başarı demektir diye düşünüyorum. Rebel 10 kişi girdiği ilk serverında wowu kurmuştur. tek server oldugu için %100 win rate kanka

siz zorro dragonmusunuz hayvanlariniz kesilince oyundan soguyup birakiyormussunuz dogru mu

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg