Turnuva Server Hakkında

• Arkadaşlar turnuvayı takip etmek amacıyla turnuva server'ında hesap açmıştım, 60 civarı kahraman macerası birikti, ödevlerin ödüllerini kullanmadım hiç, şimdi köyü biraz geliştirmek için hesaba girdim, ödevleri tamamlıyorum ama hammadde ödülleri gelmiyor, maceraları tamamlıyorum fakat hammadde bulduğunda kahraman hammaddeyi köye getirmiyor, bu neden oluyor?

-COF/GF-

"Don't worry, be funny."

• Arkadaşlar turnuvayı takip etmek amacıyla turnuva server'ında hesap açmıştım, 60 civarı kahraman macerası birikti, ödevlerin ödüllerini kullanmadım hiç, şimdi köyü biraz geliştirmek için hesaba girdim, ödevleri tamamlıyorum ama hammadde ödülleri gelmiyor, maceraları tamamlıyorum fakat hammadde bulduğunda kahraman hammaddeyi köye getirmiyor, bu neden oluyor?

Kahramanın envanter bölümüne bakın. Orada birikiyor ödülleriniz. Tıpkı kahramana eşya, nesne kullanır gibi ham maddelere tıklamanız lazım.

:gau04:CAPO
    Group America - Pingwin

• Kahramanın envanter bölümüne bakın. Orada birikiyor ödülleriniz. Tıpkı kahramana eşya, nesne kullanır gibi ham maddelere tıklamanız lazım.

teşekkürler dostum, envanterde baştan beri hammadde olduğunu görmüştüm ama miktarına hiç bakmamışım epey birikmiş

-COF/GF-

"Don't worry, be funny."

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg