S6 WoW Süreci | Saldırı & Savunma Raporları

• Bir forum geleneği olarak wowlara yapılan operasyonların tek ve ayrı bir başlık altında toplanması amacıyla bu başlık açılmıştır. Serverı dışarıdan takip etmek isteyenler bütün birliklerin raporlarını burada görebilir.

Sadece raporların paylaşıldığı kavgasız gürültüsüz bir sayfa olması temennisiyle.

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

Post was edited 1 time, last by Alakazam- ().

• Önceki gün başlayan Fake operasyonda Üçok eşsiz mimarına ve çeşitli asker köylerine saldırılar çıkılmış, mimarın kaçırılması dakikası dakikasına takip edilmiş, mimar kaçırıldığı anda operasyon ortaya konmuştur. Çeşitli ordular 24 saatlik mimar aktif olma süresi göz önünde bulundurularak titan tılsımlarıyla hızlı şekilde wow köyüne yollanmıştır. Han & Göktürk ekiplerinin emeğine sağlık.

Raporların devamı gelecektir.

TsdyK.jpg

naBCh.jpg

guGjr.jpg

bQN9o.jpg

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

Post was edited 4 times, last by Alakazam- ().

• Ekibimi ve HAN BİRLİKLERİNDEKİ abilerimi bu güzel organizasyon için tebrik ediyorum. Oyunu getirir mi bilmem, oyun tecrübem bunu söyleyecek kadar yok ama etkisi büyük bir optu ellerine sağlık. Rakibimize bastığı deften ve verdiği emeklerden teşekkürlerimi sunuyorum.

qLICh9.jpg" class="messageFloatObjectRight">

ErmanBey /Eleme

-THQR- /S6 (2019)

Subutay /S6 (2020)

Post was edited 1 time, last by Subutay_TR ().

• Tebrikler arkadaşlar , etkisi büyük bir op oldu. Göktürk ve han birliklerini tebrik ederim .

Savunan ekip arkadaşlarımı tebrik ederim.

• Opu düzenleyen ve icra eden arkadaşları kutlarım. Bununla birlikte bizi defansta bekleyen dostlarımızın da emeklerine sağlık.

Tembele iş buyur, sana akıl öğretsin.

• Öncelikle operasyona zaman ve emek ayıran arkadaşları tebrik ederim. Bizlere izlemesi keyifli raporlar gösterdikleri için teşekkür ederim. Gerekliydi/gereksizdi veya geri götürürdü/götürmezdi analizini yapmak bana düşmez. Saldıran ve savunan herkesin emeğine ve ellerine sağlık. Bu tarz raporlara daha çok şahit olma temennilerimle 🙏😊

• Gf & Han & Göktürk ortak operasyonunda Nefes wowu lağvedilmiştir. Operasyona fakeleriyle destek veren Toprak 6 Birliklerine teşekkür ederiz.

xx_delis sahne sizin raporları görelim

Udud3.jpg

2qXp1.jpg

3TWMH.jpg

1pA0.jpg

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

Post was edited 1 time, last by Alakazam- ().

970x250_5Tribes.png