S6 WoW Süreci | Saldırı & Savunma Raporları

• HAN birliği olarak def hesaplarımız bu sv den keyif almamıştır...vallahi tuzlu su içmiş gibi gargara yaptığımızı söyleyebiliriz anca. El ağzı der ki " Gülümse hesabı kıyıda köşede wow ordusu bastı ". Gardaşım, madem bu tehlikeyi gördün de niye baştan önlem almadın diye sormazlar mı? Sizler geldiniz de biz mi def puanı kasmadık demezler mi Gülümse hesabında? Onca hesap sayarım size. Bizim gibi defçilerin hakkını niye gasp ediyorsunuz? Garip geldik garip gidiyoruz sv den))

Tembele iş buyur, sana akıl öğretsin.

• HAN birliği olarak def hesaplarımız bu sv den keyif almamıştır...vallahi tuzlu su içmiş gibi gargara yaptığımızı söyleyebiliriz anca. El ağzı der ki " Gülümse hesabı kıyıda köşede wow ordusu bastı ". Gardaşım, madem bu tehlikeyi gördün de niye baştan önlem almadın diye sormazlar mı? Sizler geldiniz de biz mi def puanı kasmadık demezler mi Gülümse hesabında? Onca hesap sayarım size. Bizim gibi defçilerin hakkını niye gasp ediyorsunuz? Garip geldik garip gidiyoruz sv den))

Ben kankileytom miçoya dedim gel +/+ ya asıl savaş burada diye dinlemedi beni :))

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• hocam casus da kessem, arada güzel kesimler oluyor. ama paylaşmaya gerek duymadım, genelde inaktif hesaplar yakalanıyor. sw sonu paylaşımda görebilirsin. eğer çok merak ediyorsan cins, mavişehirli, epius, baltalı34, başpilot... aklıma gelen son gittiğim yerler, onlardan rapor isteyebilirsin.

he bu arada casus masus biz de kesmek istemezdük ;) olsaydı rakip de adam gibi ordular, onları kesmeye devam ederdik.

Sende haklısın inaktif adam kesmek suçsa hesapları kapatsınlar. ben casus u örnek olsun diye dedim ama kestiysende eline sağlık o da asker sonuçda benim asıl söylemek istediğim şuydu sen paylaşmaya değer görmedin ama her hafta yarım milyona yakın asker kesiyorsun dolu ya da boş sonuçda az değil TEBRİKLER illa görülecek bişeyler vardır wow kuruldu zaten bitmeden ne görsek kardır. diye söyledim

Daha basit nasıl bir açıklama yapsın yoldaşım...Başta kar zarar dediniz. Sizi kesmedi bu savınız, sonrasında da tokmak ve casus mu??? Bu sv de kimse Fair Play'den bahsetmesin bize. Hiç bir bahane başarının yerini tutamaz. Sadece takdir edin yahu

Bence de kimse Fair Play'den bahsetmesin çünkü kimsede yok ve tek taraflı yapanlar enayi yerine koyuluyor. acımasız ve cadı kazanı gibi bir forum bende senin söylediğin gibi tebrik etmek istiyorum ama ortada somut birşey görmüyorum sadece artan sayılar var.

• xx_delis kanka bi ankette Üçok bir daha bir araya gelır mi diye mı başlatsan🤣

Üçok bir daha toplu halde google a travian bile yazmazlar :D cvs kendi ekibini kurar, marlboro kendi ekibini kurar, colakoglu kendi ekibini kurar öyle gelirler belki farklı birlik adlarıyla

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Sanane bundan dostum sen git 1 milyon def koyduğunuz wowa bak hadi

Sen kimsin neden araya girdin bizim wow iddeamız zaten yoktu ama biraz tedirgin olmuşsunuz ki ittifak dediğiniz birliğe ihanet ettiniz ya da bu sizlerin oyun kültürü bilemem

• Göktürk ve GF birliği gri bölgesindeki sıcak çatışmayı sünger gibi absorbe ederek rekor ordunun oluşumuna büyük emek vermişlerdir. Onlar yüzünden biz def puanı kasamadık))). Ama şu unutulmasın ki...rekor ordu öyle günler içerisinde göbek kaşıyarak basılmadı. Şu ana kadar Gülümse hesabından kaç wow ordusu gitti diye sorsam her biriniz net ordu sayısı veremezsiniz. Bunun üstüne bir de bu hesapta beslenen wow ordu hesaplarının miktarını söylesem dimağınız durur. Gülümsekaderine ekibini öyle ya da böyle tebrik etmek lazım.Bu oluşum elbette tek bir ekip işi değildir. Sv ye başlarken oluşturduğumuz sistemin bir çarkıdır. Göktürk ve GF birliğine selam olsun.

• Sen kimsin neden araya girdin bizim wow iddeamız zaten yoktu ama biraz tedirgin olmuşsunuz ki ittifak dediğiniz birliğe ihanet ettiniz ya da bu sizlerin oyun kültürü bilemem

Yav banane senin oyun amacından adını bile wow dönemi duyduğum bir birliksin. Server boyunca bu ekibi tedirgin edecek bir güç hiç varolmadı.Güldürme...

• Sen kimsin neden araya girdin bizim wow iddeamız zaten yoktu ama biraz tedirgin olmuşsunuz ki ittifak dediğiniz birliğe ihanet ettiniz ya da bu sizlerin oyun kültürü bilemem

Han Birliği hiç bir zaman sizin birliğiniz ile ittifak olmadı olamaz da. O geceki görüşmeden Miraç abi, ben ve Ayaz başkanı arasındaki görüşmeden sonra böyle bir şey kesinlikle söz konusu olmadı hatta, Gf birliklerine bile çok net söyledik bu durumu. Akilli ol sözlerinde bizi de içeren yalanları kullanma.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 AXU / NAR

2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

Ve Gına Azaben NAR

• Sen kıt mısın :D

İçimizde kelimesinin içerisinde bende olduğum belli olmuyor mu. Mahsus mu yapıyorsun yoksa cümle anlaman mı kıt. Yok hayır, daha neler bide sana portföy ümü atayım kariyerimin :D.

Ayrıca dip not olarak yazayım. (Ekibimizdeki çoğu kişi gibi lisans mezuniyetim yok ve özellikle eskiden beri tanıdığım arkadaşlarımın üni 1 den başlayıp savcı, öğretmen, mühendis olmalarına en az kendim gibi, kendi öz kardeşim gibi sevindiğim ve gurur duyduğum gerçektir.)

Bırak cümleyi anlamamı ben senin ruh halini bile çözdüm 😉 O zaman sana bir soru vermiş olduğun dipnot gibi başkaları da seninle gurur duydumu..

• Sende haklısın inaktif adam kesmek suçsa hesapları kapatsınlar. ben casus u örnek olsun diye dedim ama kestiysende eline sağlık o da asker sonuçda benim asıl söylemek istediğim şuydu sen paylaşmaya değer görmedin ama her hafta yarım milyona yakın asker kesiyorsun dolu ya da boş sonuçda az değil TEBRİKLER illa görülecek bişeyler vardır wow kuruldu zaten bitmeden ne görsek kardır. diye söyledim

hocam videoya karar verdik, oraya tüm raporları koyalım dedik. sen de haklısın, mesela cins hesabının kesimi çok iyiydi. neredeyse 150k dan fazla asker kestim ama hesap %99 inaktifti, açıkçası inaktif hesap yakalamanın natar kesmekten pek farkı olmadığını düşündüğümden koymadım. daha böyle inaktif yakaladığım çok fazla hesap var. hee bir de insanlar sıkıldıydı artık at kesimlerinden :)

Kuşkusuz en büyük ön yargı, etrafımızdaki herkesi insan sanmamızdır.

• hocam videoya karar verdik, oraya tüm raporları koyalım dedik. sen de haklısın, mesela cins hesabının kesimi çok iyiydi. neredeyse 150k dan fazla asker kestim ama hesap %99 inaktifti, açıkçası inaktif hesap yakalamanın natar kesmekten pek farkı olmadığını düşündüğümden koymadım. daha böyle inaktif yakaladığım çok fazla hesap var. hee bir de insanlar sıkıldıydı artık at kesimlerinden :)

abarttin ama nörek. millet kafa kafaya derken senin 6-7 köyden imp asildigini ve her birinin kendi ordularindaki at miktarindan fazla oldugunu bilmiyorlardi tabi. Implerinle ordu siralamasina girdin abi, bunun ötesi yok

• abarttin ama nörek. millet kafa kafaya derken senin 6-7 köyden imp asildigini ve her birinin kendi ordularindaki at miktarindan fazla oldugunu bilmiyorlardi tabi. Implerinle ordu siralamasina girdin abi, bunun ötesi yok

Bence Murat haksız rekabet oluşturdu. Herkes tek bir köyden asker basarken Murat adil olmayan bir şekilde her köyden atlı bastı)))

Haddinizi aşmaya başladınız. Münferit bir saldırı yapıldığını, telafi etmek için içecek basıldığını dile getirip mahcubiyetimizi bildirdik. Kimsenin sözüyle oyuncu ihraç etmeyiz. Bunu foruma taşımanın bir mantığı yoktu. Geçen yıl benzer bir olay bizim başımıza gelmişti. Müttefikimiz Üçok'tan bir oyuncu gerçek saldırı çıkmıştı. Bize samimiyetle geldiler, köyün bulunduğu yerdeki askeri boşaltıp orduyu hiç etmemiştik. Onlar da eminim aynısını yapardı. Burada sizin saçma sapan tepkiler vermenizin sebebi oyun bilginizin olmaması.

İhanet gibi saçma sapan sözler kullanmaya devam ederseniz farklı perdeden konuşmaya başlayacağım.

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• Dostum, sana bu oyunda kim ne vaat etti bilmiyorum... lakin bu oyun, sosyal aktivitenin 7/24 saatini oyuna vermediğin sürece muvaffak olamazsın. Öyle "para bastım" demek ile olmuyor. Uykusuz gecelerin hesabını kurulan iki alarm süresi içerisinde güncellemen lazım. En azından her iki saatte bir alarm kurup kalkman lazım npc için. Hergün ve her iki saat için npc yi sen düşün.

• Yav banane senin oyun amacından adını bile wow dönemi duyduğum bir birliksin. Server boyunca bu ekibi tedirgin edecek bir güç hiç varolmadı.Güldürme...

Haddinizi aşmaya başladınız. Münferit bir saldırı yapıldığını, telafi etmek için içecek basıldığını dile getirip mahcubiyetimizi bildirdik. Kimsenin sözüyle oyuncu ihraç etmeyiz. Bunu foruma taşımanın bir mantığı yoktu. Geçen yıl benzer bir olay bizim başımıza gelmişti. Müttefikimiz Üçok'tan bir oyuncu gerçek saldırı çıkmıştı. Bize samimiyetle geldiler, köyün bulunduğu yerdeki askeri boşaltıp orduyu hiç etmemiştik. Onlar da eminim aynısını yapardı. Burada sizin saçma sapan tepkiler vermenizin sebebi oyun bilginizin olmaması.

İhanet gibi saçma sapan sözler kullanmaya devam ederseniz farklı perdeden konuşmaya başlayacağım.

Ben sizin samimiyetinize birşey demedim sadece han birliklerinde bir kaç ukala mesajlara cevap veriyorum

• Ben sizin samimiyetinize birşey demedim sadece han birliklerinde bir kaç ukala mesajlara cevap veriyorum

Müdür, bundan sonra herkes rakibimizdir yazdığın için bu telkitler. GF' yi tecrit ediyorum.

Post was edited 1 time, last by TECHNOMEGA: Toprak6 Göktürk ile kanakan arasında nasıl hakem olamayacak ise.... GF'nin de Göktürk ile Ayaz arasımda hakem olmasını bekleyemehiz ().

970x250_5Tribes.png