ANDA Birlikleri

 • ANDA Birlikleri olarak büyük bir ekiple server 5'te kuzeybatı - / + bölgesinde yer alacağız. Yeni ve dinamik bir kadro oluşturduk. Planlamalarımızı yaptık ve servera hazırız.


  Birliğimizin özellikleri :


  -Dostluk ortamının olması, kimsenin kimseye hakaret etmediği, bir oyun olduğunun bilincinde olan, içerisinde tecrübeli de tecrübesiz de oyuncular barındıran ancak en önemlisi kişilik olarak iyi insanlara sahip bir ekip olmamız en önemli özelliğimiz.

  -Aktif bir whatsapp grubunun olması, saldırı ve savunma organizasyon timleri.

  -Aktif bir forum sisteminin olması, birlik içi pazar sisteminin bulunması.

  -Allylerde emir verilmemesi, oyun olduğunun bilincinde olan ve yardımsever, tecrübesiz oyunculara da destek olan yöneticiler bulunması.

  -Birlik bonuslarına teşvik.

  -Bağımsız ve özgür oyun tarzı.

  -Oyunun eski geleneklerine saygı gösterilmesi.


  Birliğimizin özelliklerini kendisi için uygun bulan , - / + bölgesinde oynamak isteyen her oyuncuya kapımız açıktır. S2 de rakibimiz olan oyuncular da buna dahildir. Aslında bizler zafer kazanmak için oyuncu aramaktan ziyade uzun yıllar beraber oynayacağımız dostlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu oyunun artık hileler nedeniyle çirkinleştiğini yani eski tadı vermediğini ancak iyi bir birlik olunduğu taktirde hala başarılı işler yapılabildiğini biliyoruz. Bu sebeple ANDA Birlikleri'ni oluşturma sürecine girdik. Diğer birliklere nazaran farklı bir rotadan ilerleyeceğiz. Herkese saygı çerçevesinde güzel keyifli oyunlar dileriz.


  ANDA BİRLİKLERİ

 • Yaklaşık 50 kişilik bir ekiple katılıyoruz eğer bizlerle oynamak isterseniz saat öğlen 12.30 da kuzeybatı - + bölgesine hesap açın ve qPw Newera hesabına oyundan mesaj atın direkt davet atılacaktır.

 • Yeni oyun sunucusunda sizlere başarılar dilerim. Adil ve eğlenceli bir oyun dünyası olması dileğiyle! :)

  30 hayvan keserek 200 k yağma yapanlara bakarsak pek de adil başlamadı oyun. Yazık verilen emeklere...

 • Welcome to multi server. Ama legal multi bu bebelerin yaptığı. Öyleymiş oyun izin veriyormuş o yüzden legalmiş. Hatta gidip şikayet edecekmişsin illegalse zaten banlanırlarmış mış mış. Oyunun içine ettiler kısacası.

 • 30 hayvan keserek 200 k yağma yapanlara bakarsak pek de adil başlamadı oyun. Yazık verilen emeklere...

  Hocam hiç asker kesmeden yapiyorum ve sıfır multi ile yapilmicak şey değil.

 • Cyber Truck un bal gibi multileri var ,o kadar belli etmeyin ,oyun başı hayvan kesmeden yağma yapıyor ,ya tüm birlik adama çalıştınız yada multiler ile kesip ,kafes ile toplayıp keyfine bakıyor .

 • Cyber Truck un bal gibi multileri var ,o kadar belli etmeyin ,oyun başı hayvan kesmeden yağma yapıyor ,ya tüm birlik adama çalıştınız yada multiler ile kesip ,kafes ile toplayıp keyfine bakıyor

  Rol yapmaya devam etsinler. Biz yutmayız bunları. Yedi birliğin olucak kalkıp üstüne bir de bu tür olaylara karışacaksın. İlla edep.