VATAN & LODOS Birlikleri server sonu Teşekkür Mesajı

• Değerli Birlik Arkadaşlarımız , Abilerimiz , Ablalarımız , Kardeşlerimiz ,

120 gün önce Nisan ayında başladığımız serverin acısıyla , tatlısıyla geldik sonuna.

- Başlarken Dedik ki ALİKOMA Ali abimizi jübile serverin de şampiyonluk ile uğurlayalım.

4 Kişilik bir Planlama Grubu kurduk ( ALİKOMA , KILIÇHAN , FATİH35 , ICE )

Hazırlıklarımızı yaptık, Bu oyunu oyun gibi oynayan daha önce beraber oynadığımız , bazen rakip

olduğumuz , ama adam gibi oynayan arkadaşlarımız , abilerimiz , kardeşlerimizi davet ettik .

Bizleri onure ederek aramıza katılan arkadaşlarımız ile bir olduk diri olduk . Birlik ve Beraberlik

ile nasıl oyun kazanılır , rakiplerimizi oyunun başında ve yarısı olmadan pes ettirerek gösterdik.

- Bu Başarıda Bizimle İki Millet Tek Devlet olarak Çıktığı yolda Dimdik yürüyen , Her türlü entrika tekliflerini elinin tersi ile iten

ZALOĞLU Hakan Arkadaşıma , Lodos Yönetimine ve Lodos Oyuncularına , Serverin Dayısı Muhammed

Abimize , Miraç Kardeşimize , Kuzey Batıdaki değerli mücadelelerinden dolayı teşekkür ederiz.

- Yine Yola beraber yola çıktığımız , daha önce rakip olarak oynadığımız Törpü Arif Abimize ,

Kapıduvar Mehmet dostuma , Hamido , Beşpınar LP , Tokatlı ve isimlerini sayamadığımız ekiplerinin

değerli oyuncularına teşekkür ederiz.

- Bizlere destek olmak için ilk defa roa oynamaya gelen FAT&SİVASSPOR Fatih ve Hakan kardeşlerimize

onların değerli ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz . Özellikle Hakan Kardeşimize adamlığından

efendiliğinden ve ekibimize kattığı değerlerden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Roa bizim evimiz

dediğimizde , sizi evinizde yenmeye geliyoruz diyen ve sonra MZZıkçılık yaparak arkasına

bakmadan serverden kaçan , asker köyleri sıfırlanan bazı hesaplara karşı verdiği mücadele

ve taktikler için çok teşekkür ederiz. :))))

- Server merkez bölgesinde oyun başlar başlamaz savaşa başlayan, rakip akınlarının önüne geçen

pisea, ravenna, brundisium, alalie ve caralis bölgelerinde rakibe fırsat vermeyen, yılmadan mücadele eden

merkez Gerilla birliğimizdeki , 4men4 Harun , İmpeccable Engin ve Selim , Çeto01 Volkan , TSK İsmail , cAptAin ,J&B Umut ,

Göktürk Samet , KRTZ11 Mustafa , Gargar Murat , Konyaspor Mehmet , Depirperde Bilal , Revival Muhammet , Berke , Gardiyan,

AdAFeNeRi, Zombi , Astek Mehmet Ali , Kandereli Mahmut , Boraba Bora , Codex ve ismini sayamadığımız dostlarımıza teşekkür ederiz.

- Güney doğu merkez sınırında çanakkale geçilmezi oynayan :) rakip birliğin son çırpınışlarına darbe vurup erken pes etmelerini sağlayan.

güney doğu yapılanmalarını göstermiş oldukları başarılı mücadele ile dağıtan dostlarımıza ve yönetimde bulunan ( X-traiL Mustafa ,

Mikser Kardeşler BOLDPİLOT Sercan , KOLERA Ahmet , woss&lordcermen, barbarkonan, sanalkatil ) arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

- Kuzey sınırımızda fetih birliğimize destek olan yapılanmalarda devamlı yer değişikliği ile bölge kazandıran dostlarımıza, yönetim ekibimize ve

( Demir pençe, REDWOLF, cimbomlu, ) abilerimize, teşekkür ederiz.

- Fetih birliğimizde k.puanı dolmasına rağmen geri kalacağını düşünmeden açılacak bölgeleri bekleyen, her operasyona katılan, bölgelerimize

girmeye çalışan yüzlerce multi köyleri oplarla temizleyen, zafer birliğine tılsımları ve puanları kazandıran birlik arkadaşlarımız ve yönetim ekibimize
    teşekkür ederiz.

- Birlik operasyonlarımızı koordine eden Ellan Rhıneford Güven ve gannicus47 Mustafa kardeşlerimize teşekkür ederiz.

- delphi sınırında yapılanma görevini üstlenen anestol ışıl ablamıza teşekkür ederiz.

- Rakip bölgelerinden köy reisleyip birlik arkadaşına reisleten tuarek serkan abimize teşekkür ederiz.

- saldırı ordularını opa katılmadan defansa yatıran apranax, Kadir İşbilir, kalyon,70lik,alex,kursun asker, dostlarımıza teşekkür ederiz.

- bireysel defansı ile birçok arkadaşımıza yardımcı olan Meramlı,manyak34 ve Ekrem abilerimize teşekkür ederiz.

- Ekibi ile bizlere destek olmak için gelen Last Mohikan Hasan arkadaşımız ve ekibine çok teşekkür ederiz.

- Abilikleri ile bizlere destek olan Beyazhan ve MermerKral Erhan abilerimize teşekkür ederiz .

ismini yazamadığız onca dostumuz abimiz ve kardeşimiz ile watsapp tan helalleşiriz kusurumuza bakmasınlar :)

SİZLERİN DEĞERLİ EMEKLERİ İLE KAZANILAN BU ZAFER BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ ...

HAKKINIZI HELAL EDİN ......

ALİKOMA , KILIÇHAN , FATİH 35 , ICE

Post was edited 2 times, last by ICE ().

• İKİ DEVLET TEK MİLLET BİZİZ DEDİK YOLA ÇIKTIK...

KARAKTERİMİZ GEREĞİ YOLA ÇIKTIKLARI MIZI YOLDA BULDUKLARIMIZA ASLA DEĞİŞMEDİK...

HER TÜRLÜ FİTNEYE KARŞI BİRİZ DEDİK

RAKİPLERİMİZE HER ZAMAN SAYGI DUYDUK BUNUN BİR OYUNDAN İBARET OLDUĞUNU ASLA UNUTMADIK YIKTIK YIKILDIK EMEK HARCADIK TÜM EKİPLER OLARAK İYİ BİR STRATEJİ BÜTÜNSEL BİR PLAN ÜZERİNE HAMLELER YAPARAK ŞANSIMIZIN DA YARDIMI İLE BU OYUNDA EN KÜÇÜK HESAPTAN EN BÜYÜK HESABA KADAR VATAN & LODOS BİRLİKLERİ OLARAK ŞAMPİYONLUK İPİNİ GÖĞÜSLEDİK...

TÜM DOSTLARIMIN MÜSADESİ İLE

BU ŞAMPİYONLUĞU KENDİSİNE UZUN ZAMAN ÖNCE SÖZ VERDİĞİMİZ JUBİLESİNİ YAPAN

ALİKOMA 'YA HEDİYE EDİYORUZ...

TÜM TRAVİAN EKİBİNE, RAKİP BİRLİK YÖNETİCİ VE OYUNCULARINA...

VATAN BİRLİK YÖNETİCİ VE OYUNCULARINA...

EMEKLERİ UNUTULMAZ HER BİRİNİN AYRI AYRI DEĞERİ OLAN LODOS AİLEME SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGI, SEVGİ VE BU PANDEMİ SÜRECİNDE HERKESE SAĞLIK DİLİYORUM...

YAKIN ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

• Öncelikle hepinize çok kızgınım :) benim ilk oyunumdu öyle güzel bir kurgu yapılmıştı ki en aşağıdan en yukarıya herkesin emekleri ve samimiyeti sayesinde çıta öyle yukarda bırakıldı ki hiç bir server keyif vermiyor oyundan soguttunuz beni :)

Tanıdığım tanımadığım herkesin emeklerine sağlık , Zaloğlu hakan başkanın da dediği gibi yakında (mutlaka) görüşmek üzere ...

• Yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. biz herzaman bir ve beraberiz. hakan abi ekimde görüşürüz :))

• Öncelikle hepinize çok kızgınım :) benim ilk oyunumdu öyle güzel bir kurgu yapılmıştı ki en aşağıdan en yukarıya herkesin emekleri ve samimiyeti sayesinde çıta öyle yukarda bırakıldı ki hiç bir server keyif vermiyor oyundan soguttunuz beni :)

Tanıdığım tanımadığım herkesin emeklerine sağlık , Zaloğlu hakan başkanın da dediği gibi yakında (mutlaka) görüşmek üzere ...

Hakan başkan Zaloglu ufukla beraber kemik kadroya bizi de yazın. Gerçi ben hala bıraktığınız gibi biraz arıza ama olsun be başkan 😊

970x250_5Tribes.png