TS3 [19.08.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Do kogo można się zwrócić jeśli link aktywacyjny nie przyszedł na email?

Pisz do Glaciera. On się tym zajmuje. Ewentualnie załóż jeszcze raz na innym mailu. Z tego co wiem jak masz pocztę z Interi to są z nią problemy.

Cześć,

A dokładniej tutaj: https://support.travian.com/ :)

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Dziekuję. Link przyszedł z opóźnieniem. Ale zapytam prewencyjnie. Czy i jak support rozwiązałby taki problem?

Wysłałbym ponownie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Ha ha kilka minut po zdjęciu ochronki mam atak, odpowiedziałem tym samym i dostałem info że jest wojna między mną a tym graczem :)

przynajmniej nie będzie nudno ^^

Edit: Właśnie się dowiedziałem że będę farmą :D

• miSzczowie.... farmę sobie katasowac :D:D:D

Taaa chwila po zejściu ochronki i już katasy lecą, to raz a dwa aby być farmą to trzeba jej grabić surowce a oni ani łana zboża nie zabrali, ale masz rację to Mistrzowie Gry 😂😂😂😂

• Oj Bartus bartus naprawde musze screen wrzucic widze, tak sama weszlam z buciorami na wasz dc, no prosze cie, sama sie dodalam tak xd

oj widzę ,że dalej wklejane prywatne wiadomości , żenada jak ktoś z tą kobietą może grać ??

A jak się podejrzewam to na pl3 gra już na 3 kontach .

• No popatrz, jakos mogą, to chyba twoje jakies uprzedzenie, kobieca zazdrość czy cos, nie wnikam...

Najlepsze ze od was ludzie codziennie do nas pisza i chca przechodzic do naszych szeregow :D

Myśleliscie ze zrobicie koalicje na 3/4 mapy i poddamy sie bez walki to sie pomyliliscie, zreszta wasza koalicja szybko sie posypała co mnie w sumie nie dziwi znajac ciebie i inne osoby tam.....

Macie farta ze na mapie jest mocny sojusz jak OH i musimy walczyc na wszystkie fronty ale przynajmniej nie ma nudy ;P

• Lea cała Ty.

W grze nie idzie no cóż,nic nie poradze,to ide na forum gownem kogoś obrzucić.

Czyżby osadka Proboszcza dała tak w kość że zwieracze puszczają?!!

• Lea cała Ty.

W grze nie idzie no cóż,nic nie poradze,to ide na forum gownem kogoś obrzucić.

Czyżby osadka Proboszcza dała tak w kość że zwieracze puszczają?!!

ALbert a zobacz, zapomniałam dodac ze przeciez oni sami chceli z nami koalke robic wiec nawet Pani LEa chciala ze mna grac :D I niech nawet nie zaprzecza bo mam dowody i oczywiscie jak bedzie potrzeba to wkleje kopie rozmow jak zawsze :D Tylko my nie wchodzimy w gównokoalki jak to kiedys powiedział ktos kto mi zaimponował ;) Lea chyba nie moze pogodzic sie z tym ze jej 9c wyzerowalismy i musiala uciekac na dalsze kordy :D

970x250_5Tribes.png