TS3 [19.08.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Dzięki Wszystkim za wspólną grę na tym nudnym jak Flaki z olejem serwerze :D.

Rowniez dzieki, ja tam sie skasowałam jeszcze przed artkami bo juz wtedy serwer byl rozstrzygniety praktycznie. Mi osoboscie szkoda bylo monet i czasu na kontynuacje ale podziwiam osoby ktore zostaly do konca z OoC i TDZ. Pomimo ze wiedzieli ze nie mieli szans podjeli walke... Szkoda ze OH nie mialo nawet gdzie rozbic swoich Cud offow klepanych caly serwer poniewaz postanowili odebrac jedyne plany budowy od jedynego wroga chwile po tym jak ruszyly budowy cudakow ( wiedzac ze CI nie mieli nawet jednego offa zeby starac sie je odbic...).... Brawo dla OoC i TDZ za wycofanie wszystkich Defow , zarowno z Cudu jak i BO po tym zagraniu OH.

JAk dla mnie żalosne zakonczenie serwera, osobiscie nie mialabym satysfakcji z wygranej na miejscu graczy OH. Wklejam tabele zeby zobrazowac tym co nie maja konta na tym serwerze jak to wyglada:

Powodzenia na kolejnych serwerach ;)

Johnny z Arizony mnie uczył ;)

• Szkoda ze OH nie mialo nawet gdzie rozbic swoich Cud offow klepanych caly serwer poniewaz postanowili odebrac jedyne plany budowy od jedynego wroga chwile po tym jak ruszyly budowy cudakow ( wiedzac ze CI nie mieli nawet jednego offa zeby starac sie je odbic...).... Brawo dla OoC i TDZ za wycofanie wszystkich Defow , zarowno z Cudu jak i BO po tym zagraniu OH.

To zdradzę Ci info, że to ja rozpisałem tę akcję :)

Brawo za co? Rozumiem, że dowództwo OoC które zostało, nabijało w butelkę pozostałych swoich graczy tylko po to aby chwalebnie dać nam się wykazać offami na Waszym deffie? Darujcie sobie :) Mieliście jeszcze jakieś offy, mieliście plany więc było je przenosić, ale ten cios widocznie był na rękę Wam aby szybciej już zakończyć tę agonię. Z resztą serwer faktycznie dawno był rozstrzygnięty, zero koordynacji w obronie u Was.

Było minęło, do zobaczenia na następnych.

• To zdradzę Ci info, że to ja rozpisałem tę akcję :)

Brawo za co? Rozumiem, że dowództwo OoC które zostało, nabijało w butelkę pozostałych swoich graczy tylko po to aby chwalebnie dać nam się wykazać offami na Waszym deffie? Darujcie sobie :) Mieliście jeszcze jakieś offy, mieliście plany więc było je przenosić, ale ten cios widocznie był na rękę Wam aby szybciej już zakończyć tę agonię. Z resztą serwer faktycznie dawno był rozstrzygnięty, zero koordynacji w obronie u Was.

Było minęło, do zobaczenia na następnych.

Brawo Damian 😄

Umiesz już poniżać swoich graczy, do tego rozpisujesz akcje. Widzę, że stajesz się zaawansowanym Hitlerem traviana 😄

Zapraszam Cię na x3. Obecny się właśnie kończy, więc pewnie w ciągu 2 miesięcy ruszy nowy.

Zabierz kolegów, radia, thorgala, krispy, im też chętnie jeszcze zgruzuje osady 😄 chociaż thorgal nie będzie chciał już pewnie grać, jak z cersesem dostali po tyłku obecnie i to z dużą przewagą kont 🙁

Staniemy na przeciwko siebie i gwarantuje Ci, że nie będzie nudno.

• Wrócił mój fanatyk :D

Na którymś serwie możemy się ustawić, czemu nie. Ja bym proponował taki co wystartuje w lutym lub marcu.

Ja zabiorę kolegów, a Ty sam przeciwko wszystkim? Ambitnie :)

• Damianolo a tak z ciekawosci duzo wam zostalo takich ofow jak ten od radio ktore nie mialy okazji sie rozbic ?? Tyle pracy nad kontem, tyle czasu, monet.... wlasnie za to gratulacje dla OoC , ze nie dali wam satysfakcji i mozliwosci rozbicia tych cudownych ofow klepanych caly serwer. Przyznam ze na natarach to jednak sporo pkt off nabiliscie :)

Johnny z Arizony mnie uczył ;)

• nie chcę i nie będę się użalać, że przegraliśmy serwer. nie o to chodzi.

fakt, że jeszcze przed artami wiedziałem, że OH rozwali system i wygra bez problemu, wiedziałem, że OoC nie ma żadnego zarządu i nikt tym nie koordynuje, wiedzialem też, że w TDZ jest kilku marzycieli, którzy chcieli budować cudaka.

przyznam szczerze, że uśmiałem się przy tym, ale ok, postanowiłem pomóc.

zbyło jasne, że w połowie serwa zorganizować graczy pod cud offy czy cud defy było prawie niemożliwe. 90% graczy tych sojuszy, to nooby, którzy grali pierwszy raz w traviana.

po co w ogóle została przejęta wiocha z fundamentami?

własnie po to, aby tym graczom pokazać jak to wszystko wygląda, bo nie mieli wczesniej z tym do czynienia.

samo przejmowanie fundamentów, to była jazda bez trzymanki. pociąg szrotów, który się rozbił był dosć długi. na koniec jakiś mniejszy offek doczyścił 50k defa, które zostało.

tak samo było z planami.

kolejny pociąg, bo nie było ani jednego offa, ktory choć w połowie by tego defa wybił.

widząc skany offów OH, wiedzieliśmy doskonale, że przyjdzie walec i wyrówna, ale nie wiedzieliśmy kiedy to będzie

tak, defa po stracie planów wycofałem z BO i cuda.

celowo, w imie zasad :)

przynajmniej tak mogłem zareagować na strate planów, a szkoda, bo gdyby nie to, to offowcy OH mieliby gdzie rozbić swoje cudoffki, klepane cały serw :)

było mineło.

cieszę się, że wielu graczy doswiadczyło co to znaczy cud i cała otoczka, która temu towarzyszy.

dzięki za grę.

• zrobię to najpóźniej jutro.

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.