#רוציםמשחקנקי

• השרת הזה התחיל ברמה יחסית גבוהה לשרתים הישראלים, היה די מאוזן, עם יתרון מספרי די ברור לבנדיט, אוצרות חשובים נפלו בצד של טיטאנס ובעזרת מבצעים יפים בהחלט שלא נראו הרבה זמן בשרתים הישראלים, (14 האמרים באויר משהו?!) היתרון היה שייך לטיטאנס די בבירור.

השרת באמת הלך לכיוון טוב, אבל בכל שרת ישראלי יש טיפה ליכלוך, השרת זה חצה גבולות. לא לכלוך, זיהום. עומר וי שמו (צעצוע של מיקי הגברבר למי שלא מכיר).

שניצל את החברות שלו עם מנהלת צד כדי להכנס לחשבון טופ 3 עם שבועה ייחודית וצפיחית קטנה.

נשלח למבצע ראשון - המקום היחיד שטיטאנס נמרחו כל השרת (ויצאנו המון - אימרי ד"ש מדורון) - כל שאר המוקדים בשרת נשארו חשופים באופן מדהים (אימרי מה יהיה?).

מבצע שני שהוא מעורב - קיבל מידע שגוי על מטרות - מזל שיש את הבדולח הייחודי (שקיבלנו במתנה) לראות כמה הגנות שמים בפידר כשבטוחים שהוא מטרה (כשייחודים נשארים חשופים למול 40 גלים - לא פחות ממדהים).

אז לא פידרים, לא אנחנו לא כאלה - 3 בירות, האמר מקום ראשון בשרת נמחק, שבועה וצפיחית נלקחו, מרשים.

ואז התגובה הראשונה של בנדיט - הורדת קופה עם זהב, שחרור הגנות לגיבור שיקח שבועה ייחודית וצפיחית קטנה, פירוק חשבון מבפנים, ושליחת מאפסים לפלא של מיקי. כל זה בלי להתאמץ.

אם זה לא הספיק, בזמן שאנחנו מנסים לעכל ולהחליט האם להמשיך או לפרוש - כי מה שווה המשחק אם לא משחקים אותו בעצם?

בנדיט יוצאת למבצע הראשון שלה, כולנו דרוכים ובודקים נקודת מפגש לראות אם נוסף גל שהוא לא מניף בודד, שמים לב למגפיים שעברו, שולחים גישושים, מחכים, אפילו מתכננים מבצע נגד מהיר, אבל אז נפרץ עוד חשבון - באגסבאני המפחיד שולח את כל הכוח שהיה זמין בכפר לבירה של זאפטוס (מזל שהיינו על החשבון לאפס סיסמה באותו הרגע).

באמת, למה זה טוב כל זה תסבירו לי?

ולאלה שאומרים שזה רק בנאדם אחד (וואו מיקי אתה לא מבין כמה אמרו את זה) - כל עוד אתם איתו, אתם נותנים יד למהלכים כאלה.

כמו שאתם מבינים, לא הרבה אנשים נשארו בכלל כדי לראות את התוצאה של המבצע המדהים שלכם, חלק החליטו לעצור כבר בפריצה הראשונה, חלק הבינו שאין טעם להמשיך בפריצה השניה. אז כל הכבוד לכם על מבצע מוצלח, האמת שלא כזה מוצלח (המקור היה הרבה יותר מוצלח), ואם הייתה לגוקר החווה (מה זה היחס מניפים אבירים ההזוי הזה?!) רחבה 20 הוא גם היה כישלון, מול אדם אחד שנשאר על הרגלים.

אז אנחנו לא נותנים לזה יד ועוצרים כאן.

החשבון ייכנס למחיקה ברגע שיהיה אפשר (מגבלה של זהב)

עד אז נצא עם ההאמר הלוך חזור עד שיימרח.

צוות באגסבאני.

Post was edited 1 time, last by matanY ().

• מתן אם הייתי אצלך בחשבון לא היה לך חשבון ולא היית מאפס סיסמא יחתיכת אפס מאופס שמאשים אנשים סתם

אין ספק שזה המבצע הכי טוב של הצד שלכם , לזייף פריצה כדי להפוך חשבונות , קיבלת את התואר הפורץ הכושל של השרת

אין דבר כזה בטרויאן ישראל פריצות וגם לא היה , זה הכל בכי של ילדים עם 0 הבנת חיים .

אם חבר ילדות שלך כמו שטענת אתמול משחק איתך , כנראה אתה בנאדם סמרטוט כמו מי שהיגה את הרעיון הזה .

גון סנואו לא האמר מקום 1 גם למרגלים שלכם כנראה יש 0 ידע בריגול

ויאללה תמחוק חשבון נראה עד כמה אתה גבר

מיקי -

TABASCO

מהירים אחרונים:

BIJO

purple kush

dark gold

goldiger
    Masterpiece

Falcon punch

• אחלה האשטג לקמפיין שאתם מנסים להרים, חבל שכל מי שמבין טיפה יודע שזה קמפיין מביך.

הרי ברור שאם חשבון היה נפרץ היה קורה משהו הרבה יותר קטלני מלשלוח כוח לבירה כלשהי?

תעשו טובה ואל תהיו מביכים.

בהזדמנות פה אני רוצה לברך את נתי, שהשתמשה בשיטות של קבר רחל ועברה חשבון חשבון בבאנדיטס לשכנע אותם כמה מיקי איום ונורא וכמה כדאי לנו לעבור צד.

• אם אתה רוצה אני פותח צד בספיישל

דבר איתי

נשמח להיות אתך בצד

• לא קמפיין ולא נעליים. אמת מוחלטת.

מיקי, עשינו לך בית ספר השרת. כל כך כאב לך שהלכת לדרכים העלובות שלך.

בגלל אנשים כמוך יש 300 חשבונות בשרת הישראלי.

עד המחיקה, הכל חוקי. בהצלחה.

• לפחות החייתם את הפורום פה בגלל הסירחון של השרתים האחרונים

• למה אתה חושב שאם מישהו מהצד שלנו העביר גישה למיקי והוא היה בוחר לשבור את החשבון זה היה נגמר ב20 מניף?!

אם מיקי היה בוחר לשבור לך את החשבון הפעולה הראשונה שהיה עושה זה קודם כל להשתיל חבילות, אם זה לא נעשה למיקי אין קשר למהלך.

• זה שאתה בעצמך לא מבין את הבעייתיות במה שאתה רושם, מראה כמה אתם צד של עלובים.

אם יש לך גישה, צעד ראשון זה להשתיל זהב? אתה אפילו לא קולט כמה זה נמוך.

במקרה הזה הצעד הראשון היה לשלוח כוחות זמינים, ומיד לשנות סיסמה - מה שנתן לנו זמן לאפס אותה ישר. אולי לא אלוף הפריצות היה מעורב, אבל מישהו מאצלכם זה בטוח.

מיקי, הצעה לשיפור הצד שלכם - אולי תעשה להם הדרכת פריצות? לפעם הבאה.

• אתה לא מבין את מה שאני אומר.

אם יש לי גישה ובחרתי לפרוץ כמו שאתה טוען הפעולה הראשונה שאבצע היא השתלת חבילות.

עצם זה שהפעולה הזו לא נעשתה + תוצאות ״הפריצה״ שאתה מדבר עליה שהצד שלנו ביצע הוא 20 מניף מההאמר שלך מוכיח כמה הטענות שלך שגויות.

• אתה לא מבין את מה שאני אומר.

אם יש לי גישה ובחרתי לפרוץ כמו שאתה טוען הפעולה הראשונה שאבצע היא השתלת חבילות.

עצם זה שהפעולה הזו לא נעשתה + תוצאות ״הפריצה״ שאתה מדבר עליה שהצד שלנו ביצע הוא 20 מניף מההאמר שלך מוכיח כמה הטענות שלך שגויות.

אז עכשיו אתה פתאום בצד שלהם וכבר לא מבקש סליחות...,, זה רק מראה שמהתחלה נכנסת לחשבון לזיין אותו ואתה סתם חייל עלוב של מיקי, ומיקי בכלל בנאדם תת רמה שאין דברים כאלו..

ואתה בכלל עזוב, מה שקרה לנו עם באגס זה בקטנה מה שאתה ועומר עשיתם למופאסה אתה אפילו לא מכחיש את זה... אתם סתם אפסים בקיצור...

• עוד פעם התחלנו עם הסיפור הזה

איזה בכיינים אתם לא יאומן שזו הדרך שבה אתם מתמודדים עם הבעיות שלכם

• חבל שלא כל הפורצים בצד שלך מנוסים כמוך אה?

זה לא היה מישהו מהצד שלי, אחרת הוא היה אומר למיקי ומיקי לא היה מאפשר לדבר הזה לקרות בצורה שזה התבצע אם היה חושב לנכון שצריך לפרוץ.

כאחד שמכיר את מיקי מקרוב, מלבד בדיקת זמינות והסתכלות על החשבון הוא לא מבצע כלום.

• עוד פעם התחלנו עם הסיפור הזה

איזה בכיינים אתם לא יאומן שזו הדרך שבה אתם מתמודדים עם הבעיות שלכם

בגלל זה אני טוען שהם לוזרים.

קחו שיעור בווינריות - http://archive.forum.travian.co.il/showthread.php?t=97203

מהיר בקיץ 2016 נגד הצד של בטטה ודמרי כשהייתי בן 16, אחרי שמחקו לי את החשבון שהיה הכי גדול בצד והכניסו לבאן זהב + היה להם שתולים בכל הצד ובפלא שלנו שעשו מלא נזק לא דרך נקודת מפגש עדיין ניצחחנו את השרת מבלי להתלכלך (שתבינו שמה שנעשה שם זה כלום לעומת מה שנעשה בשרת הנוכחי).

אה

ופירוק הצד של אליה והפרשתו ביום 20 לשרת חחחחחח

http://archive.forum.travian.co.il/showthread.php?t=97016

• זה לא היה מישהו מהצד שלי, אחרת הוא היה אומר למיקי ומיקי לא היה מאפשר לדבר הזה לקרות בצורה שזה התבצע אם היה חושב לנכון שצריך לפרוץ.

כאחד שמכיר את מיקי מקרוב, מלבד בדיקת זמינות והסתכלות על החשבון הוא לא מבצע כלום.

את מיקי מקרוב חח כאילו הוא ביבי נתניהו, סתם בן אדם 0 שבא להרוס שרתים...

• זה לא היה מישהו מהצד שלי, אחרת הוא היה אומר למיקי ומיקי לא היה מאפשר לדבר הזה לקרות בצורה שזה התבצע אם היה חושב לנכון שצריך לפרוץ.

חחחח "הוא לא מבצע כלום" אתה אומר שהוא שולח כלבלבים לבצע את העבודה?