Išminties Knyga #8 - Šešėliai tirštėja

• Dear Latvian and Estonian players, you can read the contest information in English here>> and post your answer in Baltics contest below. book-of-wisdome8-800x400-1.png

Pagaliau! Kvintus Maksimus negalėjo pripažinti net sau pačiam, kad naujienos, jog kažkas iš tiesų matė knygą ir prisiminė ją, privertė jo širdį šokinėti iš džiaugsmo!

Pirmą kartą jis pagaliau užčiuopė tikrą pėdsaką vietoje sekimo miglotais gandais ir paskalomis.

Kalvis buvo tikras informacijos lobis, nors jis pats taip negalvojo ir buvo nuoširdžiai sumišęs dėl klausimų.

„Taip taip, aš prisimenu šitą užsakymą; jis buvo neįprastas“, – kalvis murmėjo ir purtė galvą. „Sutaisyti labai senos knygos sagtį. Jie aiškiai pasakė man net nebandyti jos atidaryti, nes atvertęs ją prarasčiau visus savo įgūdžius.“

Kalvis sukikeno ir tęsė toliau:

„Atvirai sakant, jei man dar vis būtų 26-eri, tai būtų buvęs geriausias kvietimas man atverti knygą. Bet...“, – jis žiūrėjo į savo stiprias rankas ir apsižvalgė į savo kalvės sienas. „Laimei, dabar aš beveik dvigubai vyresnis. Aš taip sunkiai dirbau ties tuo, ką galiu daryti geriausiai, todėl net menkiausia galimybė prarasti gebėjimus būtų... Na, taip, aš neatvėriau knygos. Aš sutaisiau sagtį ir nunešiau ją atgal galui ir egiptiečiui, kurie pateikė užsakymą. Jie taip pat labai stengėsi neatverti jos. Jie nustojo kalbėti, kai aš atidaviau jiems knygą, bet nugirdau, kad jie diskutavo apie planus įdėti šią knygą į kažkokio kito karžygio inventorių. Man atrodo, kad jie kalbėjo apie vieną iš hunų. Tai viskas, ką žinau. Atsiprašau, tai nėra daug.“

„Tai jau yra didžiulė pagalba“, – senasis karys buvo nuoširdus. Informacija, kurią jis gavo, buvo vertinga. Panašu, kad knyga galiausiai atsidūrė rankose žmonių, kurie visiškai suvokė jos galimybes, ir tai privertė jį galvoti, kad knygos sekimas aukcionuose nebetenka prasmės. „Gal atsimeni kokias nors detales, kurios man padėtų sužinoti, kur jie keliavo toliau?“

„Hmm, sunku pasakyti... Jie kalbėjo apie planus skirtingoms frakcijoms ir aš manau, kad žinau, už kurią frakciją jie kovoja. Ar, bent jau, prieš kurias frakcijas jie kovoja. Prieš visas, išskyrus Maištininkus. Todėl manau, kad jie atėjo iš Maištininkų teritorijos. Tačiau kas mane nustebino, tai kad kartu su sagtimi, jie užsakė šarvus su skirtingomis emblemomis. Žirgais, elniais, skarabėjais ir auksiniais ereliais. Kodėl?“

Sumišęs kalvis dar kartą gūžtelėjo pečiais. Tačiau Kvintus Maksimus jau turėjo atsakymą. Pastarieji įvykiai parodė, kad nors nuo gimimo žmonės priklausė vienai frakcijai, jie gali laisvai pasirinkti frakciją, kurią nori paremti. Šiuo metu tik vienos žemės bandė kovoti dėl pergalės – daugiausia pasibandymui prieš tikrojo karo pradžią. Tačiau įvykiai greitai keitė vieni kitus. Po mažiau nei mėnesio daugybė kitų žemių susidurs vienos prieš kitą, kad užtvirtintų savo frakcijos pergalę. Arba... kurios nors kitos frakcijos pergalę.

Įprasta įvykių tvarka taip pat buvo apversta dėl to, kad regioninės galios staiga pajudėjo. Dabar visos senos strategijos ir požiūriai nebeteko prasmės. Štai dėl ko geriausi strategai dabar stebėjo karo progresą vienintelėje teritorijoje, kad nukaltų savo kelią į pergalę – daugybė kurių itin skyrėsi vieni nuo kitų. Ir kova už frakciją apsistojus giliai kitos teritorijoje buvo tik viena iš šimtų diskutuojamų taktikų. Tačiau buvo išradinėjama daugybė kitų planų. Ir tik laikas parodys, kuris iš jų bus geriausias.

Užduotis: Kalvis davė Kvintui Maksimui užuominą apie tai, kur galas ir egiptietis nunešė knygą. Buvo jau tamsu ir jis galėjo matyti tik siluetus karių, saugančių kelius į frakcijų vidines teritorijas. Įvardinkite tikslius karių, saugančių šiuos kelius, tipus.

.

MP_291_TL_BookofWisdom8_Riddle_V5.png

Detali informacija

Pradžios data / Laikas:

2020-08-24 11:00 GMT+3

Pabaigos data / Laikas:

2020-08-31 11:00 GMT+3

Nugalėtojai skelbiami:

2020-09-01

Nugalėtojai išrenkami:

Mes atsitiktiniu būdu išrinksime 6 laimėtojus tarp visų teisingai atsakiusių

Prizai

50 Auksinių x 6 laimėtojai

Aukso kuponai galioja iki:

2021-04-30

Jeigu norite paskaityti kitus Išminties Knygos epizodus, juos rasite čia:

Episode 1: Išminties knyga – Epizodas 1 – Kaimynai praranda kantrybę

Episode 2: Išminties knyga – Epizodas 2 – Slaptoji Biblioteka

Episode 3: Išminties knyga - Epizodas 3 - Vagystė

Episode 4: Išminties knyga - Epizodas 4 – Skaitymas tarp eilučių

Episode 5: Išminties knyga - Epizodas 7 - Šešėliuose

Episode 6: Išminties knyga - Epizodas 6 - Paslaptingos Transformacijos
    Episode 7: Išminties knyga - Epizodas 7 - Šešėliuose

Dėmesio! Kad laimėti, turite parašyti savo žaidimo serverį ir vardą.

Atsakymus reikia pateikti po šiuo postu. Atsakymai nebus viešai matomi, kol nesibaigs konkursas.

dienera.png

Post was edited 3 times, last by Dienera ().

• Einant iš kairės:

1. Germanų Ietininkas.

2. Galų Falanga.

3. Romėnų Pretorionas.

4. Hunų Samdinys.

5. Egiptiečių Vergų prižiūrėtojas.

bomzas ts2 baltics

• Iš kairės į dešinę 1. ietininkas (germanai) 2. falanga (galai) 3. pretorionas (romėnai), o 4 ir 5 kariai, nėra iš travian legends, tad bandau taip : 4. Samdinys (angliškai Hun axeman - Hunai). 5. Slavemilits (kariniai vergai, egiptiečiai) Verčiausi iš danų kalbos, nes lietuviškam answers.travian.lt nėra nei hunų nei egiptiečių genčių.

• ietininkas (germanas),falanga(galas), pretorionas(romenas),samdinys(hunas),vergas(egiptietis)

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam,TS6Baltics/Konkista/PS-RB

970x250_5Tribes.png