PabloEscobar'ın Analiz Köşesi

• Elemana hayatının merkezine traviani almışsın dediğimde 'yok yiaa nalakasi var' diyodu..

Yatıp kalkıp travianla yaşıyo.

Alakazam- kardeşim nasıl orantısız bı güç uyguladın bunlara ne hale gelmişler. Yazık kimin yakınıysa ☹️

• Elemana hayatının merkezine traviani almışsın dediğimde 'yok yiaa nalakasi var' diyodu..

Alakazam- kardeşim nasıl orantısız bı güç uyguladın bunlara ne hale gelmişler. Yazık kimin yakınıysa ☹️

:D

Bunu yazan travianı hayatının merkezine koymuş ama bunu işsiz başına dert edip cevap verme ihtiyacı hisseden sen merkeze koymamışsın.
    Evet:thumbsup1:

Post was edited 1 time, last by HuN ().

Savaşta yendik, aşağılık komplekslerini ortaya döktük...

Yaverim de maklubeci bir ihanetçi çıkıp wowumuza suikast düzenledi. Söylediklerini ciddiye almakta fayda var ^^

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• Bir kibir budalası daha:D

Bunu yazan travianı hayatının merkezine koymuş ama bunu işsiz başına dert edip cevap verme ihtiyacı hisseden sen merkeze koymamışsın.
    Evet:thumbsup1:

Senin adına üzülüyorum. Yenilmeyi bile adam akıllı beceremiyosunuz. Adamlar madara etti sizi. Yediremeyip hala yan yollara sapıyosunuz. Yazık gerçekten yazık.

• HuN sen niye böylesin moderatör adam hakaret ediyor bizim mesajlar siliniyor, makbule resmi para resmi paylaşmak ne zaman yasak oldu analiz sayfasında

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

Post was edited 1 time, last by HuN: Siyasi içerik içeren imalar - konuşmalar yasaktır. ().

• Politik içerikler forum içerisinde konuşulacak konular değillerdir. Devamı halinde gerekli uyarılar verilecektir.

İyi forumlar.

Sayın smodum sayfanın genel üslubu başlığı açan kişinin çarpık dünya görüşüne, kirli ideolojisine hizmet ediyor. Sayfa tamamıyla politik. Politik içerik yasaksa başlık kaldırılmalıdır.

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• Sayın smodum sayfanın genel üslubu başlığı açan kişinin çarpık dünya görüşüne, kirli ideolojisine hizmet ediyor. Sayfa tamamıyla politik. Politik içerik yasaksa başlık kaldırılmalıdır.

Kayıp balık memo’ya da bakın hele dillenmiş.
    Ben zaten senden önce Martin Luther ve Hun’a yazdım, sayfa misyonunu tamamlamıştır, kapatabilirsiniz diye.

Ama öyle çamur at izi kalsın da yok, politik ve ideolojik olan ne var mesela bu sayfada, örnek ver bakayım bi de havaya sıkmadığını anlayalım

• Kayıp balık memo’ya da bakın hele dillenmiş.
    Ben zaten senden önce Martin Luther ve Hun’a yazdım, sayfa misyonunu tamamlamıştır, kapatabilirsiniz diye.

Ama öyle çamur at izi kalsın da yok, politik ve ideolojik olan ne var mesela bu sayfada, örnek ver bakayım bi de havaya sıkmadığını anlayalım

Ağla Ali Nazik cimere havale ediyorum seni:d

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

970x250_5Tribes.png