מחשבות על השרת - "שפה עברית"

• מחשבות על השרת בקצרה מהזווית שלי ...

מדגיש - מחשבות שלי אישית, ולא סיכום של השרת !

השרת עדיין משחק (לפחות חלקים שבו) ולא אמנע או אשדל אחרת - מבחינתי אין זה סיכום, וכל הממשיכים תהנו.

אז כמו שכולם יודעים אני הוא דוד מהשחקן "שפה עברית".

שולח הודעה אחרונה ממשתמש זה.

מאמין גדול בשיח פתוח בפורום, ולפעמים אנשים מאוד מתקבעים למי שאומר את הדברים ולא לתוכן. היכולת שלנו לקבל מידע ולהתמודד עם התוכן בלבד, בהרבה מאוד מקרים עדיפה, ופה בפורום נוהג כך.

עקב שמדובר במשחק אסטרטגי, ועיקר התוכן הוא אסטרטגיה במובן השכלי שלה מעדיף להיות חסוי.

אז איך אסכם?

חשבתי להוציא סיכום בעיקר לקהל הרחב, ולכתוב כמה עקרונות חשובים.

אך קודם במשפט אחד על השרת..

נהנתי מאוד, לא מצטער שפתחתי.. זכיתי להכיר אנשים מדהימים משתי הצדדים והיה כיף גדול!

טיפה על השחקן בזמן פרישה (לא מתכוון להרחיב יותר, זה רק בשביל להסביר את הפרישה)

סטטיסטיקה כללי

אוכלוסיה - 1

משאבים - 1

משאבים עד כה - 1

התקפה - 9

הגנה - 2

תרבות - 1

תרבות עד כה - 4

אז למה בכל זאת פורשים?

כי טרויאן זה לא משחק של לבד גם אם השחקן נמצא בטופ.

טרויאן זה משחק של השקעה, של שיתוף פעולה ושל ברית.

לצערנו לאחר דין ודברים תוך כדי הימים בשרת, הצוות המצומצם הבין שזה הזמן להתקפל, כי השיתוף הפעולה הכללי לא מספיק. (עלו שמועות שהפרישה נבעה מניהול, אך אין זה נכון). בטרויאן משחקים ביחד, ואם אין ביחד אז אין משחק. שמחנו להכיר את כולם, ולא מאשימים אף אחד. זה היה נטו החלטה של הצוות המצומצם למול המערכה הגדולה, כל השאר באמת הייתם נהדרים ונהננו לשחק !

בהזדמנות זאת, מבקש סליחה מכל מי שגרמתי לו לפרוש בעקבותיי.

אז כמה עקרונות ? אלו הנושאים שעלו תוך כדי מחשבה בשרת..

איך לשחק טרויאן ?

פיתוח על בסיס שתי העקרונות שבעיניי הכי חשובים.

1) "עלות מול תועלת" - מה יעלה הכי פחות ויפיק את הכי הרבה תועלת (במשאבים / בתרבות וכו')

2) "פיתוח מול איום" - איך לאזן נכון את ייצור החיילים עם פיתוח השחקן / איך לבנות מערך הגנתי נכון עם פיתוח השחקן ואיום היריבים מסביב (במשאבים/ בחיילים וכו')

איך לא לשחק טרויאן ?

1) פריצות לחשבון

2) כפולים בכל דרך שהיא - שחקני פירוק / שחקני בזיזה / שחקני הגנה וכו'

3) כל דבר אחר שכתוב בחוקי טרויאן והוא אסור.

- חשוב להבדיל בין דברים שהם אסורים לדברים שמוגדרים כלא הוגנים.

משחק לא הוגן לא נותן אישור לשחק לא חוקי.

איך לפרוש מטרויאן ?

הכי פשוט שיש, פשוט לפרוש בלי לעשות כלום.

- לא לתת לצד אחד לבזוז אותך אלא לתת לכל הצדדים

- לא להתאבד על שחקנים אחרים אלא לתת להם להמשיך לשחק

- לא לדרבן שחקנים אחרים גם לפרוש אלא לכבד את המשך השרת

- לא ללכלך בדיבור על השרת אלא לכבד את האנשים שמשקיעים שם

- לא לפרוש בפתאומיות אלא לעדכן לפני את החברים הקרובים על פרישה

השקעת על בניית האמר ואתה רוצה להתאבד איתו ? בעיה שלך. תמשיך לשחק!

להתאבד עם האמר ולעשות קרב שיש רק לצד אחד מה להפסיד, זה פשוט להרוס את כל חווית המשחק של טרויאן - היכולת לשחק ביחד / נגד השני - וששני הצדדים מתמודדים עם הדוח ירוק / צהוב / אדום. (יש כאלה שבסוגיא זו יחלקו עלי ולפעמים יש דברים במה שאומרים בעיקר שמאזן הכוחות בין הבריתות אינו שווה, אך בכל אופן הבאתי את דעתי שחלה ברוב המקרים)

ובקיצור.. פשוט לפרוש ברוח טובה ובאווירה בלי להרוס לשאר את המשך המשחק של השרת הן מההיבט של האווירה והן מההיבט של מהלכי המשחק.

אחרון חביב טופ 40

לקחתי את טופ 40 והוצאתי שימור שיפור על השחקנים, כמובן שניתוח זה נעשה חיצונית לשחקן בלי באמת לרדת ליותר מידי ניתוחים.

משער שבחלק צודק, ובחלק לא. בכל אופן בחרתי להביא זאת כדי לגוון בעוד סקירה על השרת.

ואולי מי יודע, שחקנים יוכלו להשתמש בזה וללמוד מה פחות מומלץ לעשות ומה כן כדי לעשות.

מתוך מגמה של השתפרות מתמדת לכולנו. גם לי, לומד תמיד דברים חדשים ונהנה.

הערות:

1. השימור שיפור נעשה מתוך רצון לגוון בין הדברים שנכתבים, ואע"פ שניתן לשייך דברים אחרים למשתמש מסוים, נבחר השימור או השיפור הזה, כדי ליצור גיוון שלם. כך שהקורא יראה את כלל השימורים והשיפורים השונים עם כמה שפחות כפילויות בין משתמשים אע"פ שייתכן שגם המשתמש הזה רלוונטי אליו השימור או השיפור ובכך יוכל ללמוד ולהפיק יותר תועלת מנושאים רבים בתחומי המשחק.

2. השימור שיפור נכתב בתמצות גדול ובגיוון של מלל הדברים, על מנת לא להקשות על הקורא וליצור עניין כמה שניתן. ייתכן ויובן מכך טעויות או דברים אחרים, אך לבסוף רווח הקריאה עדיפה ולכן לא הארכתי / גיוונתי במלל הדברים (מי שאינו מבין, תמיד יכול לשאול בפורום) - ומקווה שאכן נרוויח את המטרה.

3. רשימת הטופ נלקחה לפני שבוע ימים ועל בסיסה היא מעודכנת.

4. היו קלילים, זה לא חוקים או דברים שאי אפשר לשנות או לטעות - מקווה שתהנו, זה רק בשביל לתת נקודות למחשבה.

שחקן ברית שימור שיפור
    1 שפה עברית נוות מדבר כפולים דרוש להחליט התקפי או הגנתי, זה יפגע לטווח הארוך
    2 Gal השקעה בפידרים כפיצוי על בירה 100% פיזור גדול של כפרים, מלחמת פידרים והיה בבעיה
    3 esman שיטת ריבוע הכפרים צמוד לבירה אי ניצול מרבי של פידרים
    4 julius caesar פיתוח יפה של האמר שחקן הגנה צמוד מידי לשחקן ההתקפי
    5 אקליפטוס השתמשות טובה ברעם כמות משאבים גדולה מהבזיזות לא מנוצלות נכון
    6 Da Vinci יכולת התפתחות טובה בשטח האפור חוסר התאמה לשיטת המשחק של השרת (ייצרה סוסים בגדולים למרות שרק 2 מייצרים שם)
    7 Heisenberg פיתוח נקודות תרבות בצורה יפה פתיחת שרת באיחור
    8 ManHunt התיישבות ליד שחקן ההתקפה גם במחיר נוות מדבר בירה פידרים לא מפותחים מספיק לשחקן הגנה
    9 Amsterdam ייסוד כפרים קרובים חוסר בביצוע בזיזות בצורה מספקת
    10 makeeta הרמת בירה בצורה טובה חוסר התאמת נוות מדבר לכפרים לניצול מרבי
    11 syndrome מיקום קרוב לפלא עולם חוסר השקעה מספקת בשחקן, יש הרבה כפרים בפוטנציאל שלא יוסדו
    12 uston ריבוי קרופרים במשתמש אחד פיזור כפרים על שטח רחב במרכז המפה (נערך מחדש)
    13 Radiohead לא לפחד להתיישב במרכז המפה חוסר בכפרים צמודים לבירה
    14 The Avenger כיבושי כפרים על פני ייסוד מחדש - חוסך זהב כיבוש כפרים בצורה רחבה על פני המפה ולא בקרבת מקום
    15 prophesa ניצול נכון נוות מדבר חוסר מהירות בייסוד בירה דבר שגרם לבירה 25%
    16 num העדפת נוות מדבר יבול פיתוח בירה בצורה איטית מאוד
    17 pop שיתוף פעולה עם שחקנים באזור ההתיישבות חוסר בשחקן הגנה יציב
    18 The Doctor דבקות בשיטת המשחק שבו החליט בחירת שבט הגנתי שנוי במחלוקת
    19 tiger העמדת פריטים טובים לגיבור חוסר בניצול שטח האזור המבודד בצורה מספקת
    20 marko העמדת השחקן גם בזמן לחץ וקירבה לשחקן יריב חוסר בהתקדמות בגלל התבצרות בבירה
    21 itaitai שחקן הגנתי ששומר על מיקום למרכז המפה כדי לעזור לשחקנים במרכז בירה 6-4-4-4 ולא מיני / קרופר
    22 Doflamingo התמקמות טובה וצפופה צמוד לשטח האפור מחסור בחגיגות / יישוב כפרים
    23 Elshan אומץ לביצוע מהלכים תוך כדי משחק (החלפת בירה קרופר 25% ל 100%) תכנון מקדים מתחילת השרת ושמירה על הקצב
    24 Shangul בירה קרובה לסטארטר אי יצירת כפר האמר/ סדן צמוד
    25 Hades נמחק לפני סקירה נמחק לפני סקירה
    26 הוירוס לקיחת 3 נוות מדבר גם עם בירה 7-4-3-4 פיזור שטחי התיישבות
    27 jak ניצול נוות מדבר 50% על פני 25% דחיפת פידרים ביותר מהירות
    28 ICE ביצוע חגיגות רבות פידרים לא ממוצים מספיק
    29 dotas התרחבות מעבר לגבולות עקב צפיפות באזור עם חברי ברית לקיחת נווה מדבר שלישי בבירה בשלב מאוחר
    30 Infected שחקן הגנתי שתורם מעצמו הרבה מחסור בכפרים, עם בירה מיני יש לפצות בריבוי פידרים
    31 mona בחירת אזור אמצע התומך גם ברחוקים וגם במרכז חוסר תמיכה מסביב לבירה
    32 Nero קרופר 125% במרכז המפה הרבה שחקנים צמודים לבירה דבר שיכול לפגוע בעתיד
    33 NyX ייצור הרבה סוסים לצמצום מרחקי תקיפה רחוק מאוד מסביבת השחקנים של הברית שלו
    34 raamb השקעה בנוות מדבר קרופר 125% שלא בירה
    35 amalek לקיחת כפר בשטח האפור והתפתחות טובה שם אחוזת גיבור שלב 20 בסטארטר בשלב מוקדם של המשחק
    36 achilles העדפת נוות מדבר יבול לא נלקח נווה מדבר 3 בבירה והזמן כבר מאוחר
    37 noob דחיפת תרבות כמה שאפשר לקיחת נוות מדבר מאוחר מידי
    38 פוגים קרבה ליד שחקן ההתקפה פידרים מפותחים לאט מאוד
    39 YOYO פיתוח בירה בצורה טובה מחסור בנקודות תרבות
    40 New york ניצול נכון את יכולת הבנייה הכפולה של הרומאי לקיחת קרופר בירה ככפר חמישי ולא ככפר שלישי - לשחקן ללא זהב שרוצה תמיכה של 2 פידרים בהתחלה לאיזון
    41+ כל שאר השחקנים משחקים משחק אסטרטגי יותר השקעה ולמידה, בשרת הזה גם ללא זהב היה ניתן להגיע לטופ 40 ומכיר שחקנים כאלה. בהצלחה ! מאמין בכם

בהצלחה לכולם, והמשך משחק מהנה !

דוד "שפה עברית"

כי שרת ישראלי בלי משתמשים בעברית, זאת אבידה לנו כחברה ישראלית.

וכמו שאני שואל - מה היה אומר על זה אליעזר בן יהודה ? ;)

Post was edited 1 time, last by DooD ().

• אז אני שואלת את עצמי קשות אם בכלל לענות פה או לא ובסוף החלטתי שכן.

אבל אתייחס רק לשתי נקודות + עוד משהו קטן.

.

1. 'שמועות על בעיות בניהול' - אני לא יודעת מה ההגדרה שלך ל'שיתוף פעולה לא מספיק'.

אצלי ההגדרה היא ניהול כושל.

אתה מוזמן לסתור אותי.

.

2.

אז ככה.

אני חושבת שזה קצת צבוע מצידך לפרוש (וכן, דה פקטו לסגור את השרת, כי אם כל הכבוד אני לא אשחק נגד שאריות של צד) ואז לצפות שהצד השני פשוט יגיד "אמן", ישלח האמרים על הנטארים ויפרוש בשקט.

מה ציפית?

אנשים השקיעו לא מעט כסף והמון זמן בהרמה של חשבון ויצירה של האמרים עם מטרות ברורות מאוד, הפרישה שלך (ושל שאר השחקנים שפרשו) השאירה אותנו עם ה*** ביד מה שנקרא.

שלא לדבר על זה שבערך מיום 50 כל פעם שחשבנו על לצאת קיבלנו את ההרגשה שזה ייגרום ישירות לפרישה (מה שבפועל קרה גם. הבירה של פופ הייתה המבצע האמיתי הראשון בשרת! הראשון! בפאק*** יום 101!!! ואני אישית הרמתי אותו {כמובן שלא לבד} במחשבה שסוף סוף אפשר להתחיל לשחק - כולנו יודעים בדיוק איך זה נגמר).

בנוסף, כמו שאמרת בשיפור שימור - אישית התחלתי קיסר בגדולים ביום מאוד מוקדם יחסית לשרת וגם הגעתי לאוצרות עם האמר גדול משמעותית מהמקום השני.

אתה יודע כמה השקעה זה לקח?

כמה זמן השקעה בהכנת רשימות חוות, שליחת בזיזות דחיפה של משאבים וכל הדברים הנלווים לייצור האמר רומאי בגדולים ביום 70.

כמה זהב זה עלה לי על ניפוסים?

שלא לדבר שהיה לי עוד צד שלם לנהל על הדרך (ותתפלא - גם אצלנו השיתוף פעולה לא תמיד היה חלק בלשון המעטה. *אבל התמודדנו עם זה!*)

אז כן, אני אפרוש ואשאיר אחרי אדמה חרוכה ושרת מפורק.

אתה יודע למה?

כי בסופו של יום (ואיך שלא תסובב את זה) , הפרישה שלך היא מבחינתי זלזול בצד שלם.

פשוט זלזול.

היה לכם כמעט כל יתרון אפשרי, גם בהגנות, גם בהאמרים וגם במספר שחקנים (כמובן אחרי השינוי בצדדים).

האמירה של חוסר שיתוף פעולה היא בעצם אמירה של ויתור - לא רלוונטי בכלל הסיבות (וכן, אני מקבלת את הסיבות שלכם כסיבה ולא תירוץ).

.

אז כן, בקצה אני מקבלת את העובדה שזו הייתה ההחלטה שלכם, אבל מצטערת - לא יכולה לכבד אותה כי אתם לא מפסיקים לברוח מהאחריות.

אתם פשוט החלטתם על דעת עצמכם לסגור שרת שהיה מאוזן ותחרותי בצורה יוצאת דופן לשרת ישראלי שהוא לא 5 אבל בלי כל הלכלוכים הרגילים של טרוויאן ישראל.

היה פוטנציאל אמיתי לשרת שימשיך בצורה תחרותית עד הפלאים - לא דבר שקורה הרבה ביום 100.

אז בבקשה תעמדו מאחורי ההחלטה שלכם, ואל תתחבאו מאחורי מילים יפות - כי אנחנו עשינו הכל, אבל הכל, בשביל שהשרת הזה ימשיך ואתם פשוט ירקתם לנו בפנים.

.

לסיום אני כן רוצה להגיד כל הכבוד על שמירה על שיח מכבד לאורך השרת, גם בפורום וגם בפרטי - בשום שלב לא היית ירידה לשיח המזלזל והמגעיל שראיתי שמגיעים אליו בשרתים אחרים.

לא היו לכלוכים, כמות הכפולים הייתה מזערית ולא רלוונטית למאזן הכוחות, לא היית פריצה אחת, הריגול היה על המינימום האפשרי (ואני באמת שמחה שהיית שם בצד השני, כמו שאני הייתי בשלי {לא היחידה אבל מדברת כרגע בשם עצמי} בכדי לשים את הווטו על משחק נקי - זה ממש לא מובן מאליו) ובכללי היית הרגשה של שרת הוגן באמת.

.

בכל מקרה, הצוות הגרעיני שלנו מ SQUDE שהוקם פה תוך כדי תנועה בשרת ימשיך גם לשרתים הבאים.

מקווים שנמצא שרת ישראלי שמשחקים בו הוגן (הכל יחסי לצערי) ושיהיה בו צד רציני שלא יפרוש ביום 100 (שוב - הסיבה באמת שלא רלוונטית כל עוד התוצאה היא זהה).

אני כן ממש שמחה שיצא לי להכיר אתכם שם בצד השני, אפילו אם זה היה במינון מאוד נמוך - אתם אנשים איכותיים אחד אחד וגם אם אני לא מכבדת את כל ההחלטות שלכם, אני בהחלט מכבדת אתכם כבני אדם.

.

מקווה שעוד ניפגש בשרתים אחרים

אני הייתי לילי מ

Da Vinci

.

נ.ב. ממש כל הכבוד על ההשקעה בסיכומים כל השרת - אני בטוחה שזה לקח לא מעט זמן ועבודה וגם אם לא הסכמתי עם כל מה שרשמת, בהחלט שאפו.

השיפור שימור שלך כאן למעלה למשל זה מלכת מחשבת של השקעה - ריספקט.

• אז כמו שהבטחת לי בפרטי, רשמת איך "לפרוש מטרויאן כמו שצריך"...
    אבל רשמת את זה בצורה כזו של איך לפרוש בשרת שמממשיך כרגיל ואתה פורש מסיבות אישיות (שאני יכול להסכים עם מה שכתבת אע"פ שאתה בעצמך סתרת את זה בפעולות שלך) , אולי תוכל להסביר לי איך לפרוש בשרת שנגמר בגלל שחקנים שלא עמדו בניהול צד באופן רציני , ובגלל ש"שחקנים לא שיתפו פעולה" (בוא אני אגלה לך סוד, אין אצלנו יותר מ 5-10 שחקנים שמשתפים פעולה , ככה זה שרת ישראלי ביום 80 במיוחד שרת משעמם כזה. אבל מסתדרים לא מרימים ידיים!) החליטו שלמרות שהם יודעים שזה יסיים את השרת, לפרוש ולהרוג את השרת סופית.
    לסיכום, גרמת יחד עם הקבוצה שהובלת לסיום השרת ובעצם גרמת להמון כסף ושעות של שחקנים משני הצדדים ללכת לפח , אולי במצב כזה החוקים שונים ואפשר להוציא האמר שעבדת עליו הרבה זמן כדי להנות ממנו קצת (בכל זאת השרת מת ) O_o

• החוצפה של שניכם להאשים את שפה עברית, או בכללי את הצד שלנו בנפילה של השרת זה לא להאמין.

במיוחד אתה החוצפן פה יונתן. לגבי לילי אני אניח שהיא לא יודעת על מה היא מדברת אז לא אתייחס.

אתה עזבת את הברית בידיעה שאתה המנהל היחיד המתפקד שנשאר לאוונגרס, (אחרי ששפה עברית ולוציפר פרשו מניהול, וגם אמסטרדם הוריד רגל מהגז)

ומה ההחלטה שקיבלת אתה וגל? לקחת את המנהל היחידי שלנו לצד השני, ואת מי להביא לנו במקום?

את יוליוס ואקליפטוס. שני עציצים.

ביום של החלוקה הניהול של הברית פסק .(אולי בעצם יומיים שלוש אחרי שמשה פרש מיוליוס)

מי שאשם והרס את השרת הזה בשביל כולם זה מי שהחליט לערבב אותו בצורה כזאת טיפשית.

• דוד המלך!

היה תענוג לשתף איתך פעולה, למדתי המון ומכל דקה של שיחה איתך החכמתי.

הרמת שחקן הצגה ובאמת נתת המון מעצמך לטובת הברית - כיף לשחק עם אנשים כמוך שאתה יודע שיעדיפו תמיד את טובת הברית על טובתם האישית.

יונתן ולילי, מצחיק שאתם מאשימים את המנהלים וההנהלה, אבל שכחתם דבר קטן - אנחנו הצהרנו שלא ננהל את הצד, בגלל זה גם נוצרה החלוקה מחדש, לא ?

אתם החלטתם על החלוקה (שהייתה רעיון מבורך בתאוריה), לא אני ולא דוד היינו בשיחה הזאת ועד היום אני לא סגור על מה שהוחלט שם.

השרת יכל ליפול גם שבוע אחרי החלוקה - זה שאני ודוד משכנו את זה כמה שיכולנו אל תזקפו את זה לזכותכם, כי אם כבר מישהו דאג שהשרת הזה לא יפול ביום 60 זה אני ודוד - לפחות מהצד שלנו.

ויונתן אתה אמור להבין את זה יותר טוב מכולם, כי היית בדיוק במצב הזה ואפילו המצב שלך היה יותר טוב.

• אחלה סיכום!

היה תענוג גדול ללמוד ממך איך משחקים טרוויאן, ואני עוד חייב לך הרבה על כל השעות שבזבזת בלענות לי על שאלות:)

הרמת אכפתיות, נתינה, דאגה שלך כלפי הברית בלתי נתפסת! אם לא היית מחויב לרדת מניהול, דברים היו נראים אחרת.

ואפילו אחרי שירדת מניהול, אולצת מכורח המצב העגום לנהל כמה אירועים, והלכת על זה בכל הכח.

אתה הראשון שקופץ לעזור למי שצריך מתי שצריך.

מזל גדול שלי ששיחקתי בצד שלך.

שיהיה בהצלחה בהמשך:)

ואני מסכים לגמרי עם אור. יונתן ולילי זה נשמע לי ששניכם מאשימים את דוד באופן כזה או אחר בקריסה של השרת שזה מגוחך ברמה אחרת.

אני לא רוצה להתווכח פה שניכם זמינים לי בפרטי אם צריך נתווכח שם:) אני רק אציג פה את הנקודת מבט שלי כדי שהקורא התמים לא יתרשם רק מהנקודות מבט שלכם (למרות שלדעתי בדיוק 4 וחצי אנשים נכנסים לפורום המת הזה)

בפיצול של השרת, לפי ההודעה ששלח יונתן לכולם, אם אני זוכר אותה נכון, הוא רשם שהמנהלים של הצד שלנו יהיו אקליפטוס, יוליוס, ואמסטרדם.

אבל אמסטרדם כמו שאמר פה מעלי הודיע כבר שלא ינהל. בנוסף לזה, משה פרש מיוליוס מיד אחרי הפיצול - ממש יומיים שלוש אחרי, ואקליפטוס לא מנהל גם.

נשארנו נטו עם 0 מנהלים. באוצרות היה שכונה לגמרי,עד שדוד הצליח להכניס שם קצת סדר, הכין רשימה מסודרת ודאג לעדכן אותה לפי מי יוצא לאן וכו, וקישר בין אנשים.

ובמבצע הראשון שלכם על הבירה של פופ, שהייתה לי שיחה עליו עם גל והסברתי לו בדיוק מה הלך אצלינו, היה 0 ניהול. פשוט כלום. אנשים רושמים בקבוצות שתוקפים אותם, אבל מדברים לקיר. שעות ארוכות אף אחד לא עושה שום דבר. עד שלקראת הסוף כמה שעות לפני הנחיתות, דוד ואור, שני אנשים שכבר פרשו מניהול ואין להם זמן לעשות את זה, מתחילים לדאוג למגן את כולם, לרכז מידע, להוציא ריגולים, להמר על מטרות.

להאשים את דוד בנפילה של שרת זה כל כך מגוחך שהייתי צריך לפתוח חשבון בפורום המסכן הזה ולהגיב.

• וואו.

אין בושה לאנשים. פשוט אין בושה.

האשמתי את דוד?

אני מאשימה את כולכם.

כי חוץ מלבוא ולנהל לכם את הצד אישית, עשינו הכל.

אז די.

תעמדו מאחורי המעשים שלכם.

• תודה לכל מי ששיחק והשקיע, על חצי שרת מהנה ומוצלח.

אין לנו מה לחפש אשמים.

לשרת לא נכנסו צדדים רציניים מראש, והכל קרה תוך כדי תנועה.

זו לדעתי הסיבה העיקרית לכך שלא הייתה הנהלה מסודרת שהצליחה להחזיק את הצד.

כל מי שהגיב כאן (ועוד הרבה שלא) עשה את מה שהוא יכל (תוך התחשבות באילוצים אישיים) על מנת שנוכל להמשיך לשחק בצורה שוויונית ומאתגרת.

קיבלנו שרת נקי מאוד (מבחינת כפולים, פריצות, ושלל רמאויות אחרות).

לצערנו זה לא הספיק, ולמרות זאת נראה שהשרידים שנשארו ישחקו נגד הנטארים.

בהצלחה למי שממשיך לשחק,

אישית - פניי לשרת הבא, בו בתקווה ייכנסו צדדים איכותיים ומסודרים מראש,

מה שיגרום לו להחזיק ולהיות מעניין עד הסוף.

שמחתי להכיר שחקנים רציניים ואיכותיים משני הצדדים,

והנהלה מדהימה מהצד שלי (גל, לילי, ויונתן).

מאמין שנתראה בהמשך,

אלעד (esman).

• בואנה אתה חוצפן , אם אחד ממכם היה נותן שליש ממה שנתתי באוונג'רס ומה שנתתי בניסיון לשמור על השרת הייתי מקבל בכלל את מה שאתה אומר.
    בכל מקרה לפי מה שסוכם אקליפטוס ויוליוס היו אמורים לנהל. לא הכרתי אותם ולפי איך שהרימו שחקן חשבתי שיוכלו לנהל.
    עזבתי את הברית בידיעה שנכנסים 2 לנהל שזה כפול מהכמות מנהלים שהיו לפני, האשמה בנפילת השרת היא לא בגלל החלוקה כי היא רק האריכה את השרת , אתה כנראה לא מודע לסטטיסטיקות שהיו לפני (איפה שיחקת בכלל? , לא הכרתי שליו אחד בברית).

ד"א אני אגלה לך סוד קטן , למי שיש זמן לתפעל חשבון מס' 1 בשרת ולהיות קבוע טופ 2 בבוזזים יכול לתת יד בניהול הצד :) אז במקום לדבר שטויות ולספר לעצמך סיפורים איך כל האשמה נופלת על הצד השני תעשה בדק בית, מי יכל להכנס לעזור גם אם זה ייפגע בשחקן המושלם שלו שנמצא בטופ 3 בכל הסטטיסטיקות.

• אור , אתם בחרתם להרים ידיים ולהשאיר אותי לנהל לבד. לא חושב שהייתם צריכים בכלל להיות חלק בשיחה כי אתם לא רציתם חלק בניהול (וכמו שאתה יודע מתחילת שרת גם אני לא רציתי , אבל בכל זאת נכנסתי גם במחיר של להוריד גז מהשחקן משמעותית).
    נכון הצהרתם שלא תנהלו לכן הבאנו 2 שחקנים שיינהלו , אין לי דרך לדעת שהם לא יעשו כלום. אבל אם הם לא עושים כלום תתחילו להניע דברים ולנסות למקסם את הסיטואציה , ולא להפיל את האשמה עלי (שמי כמוך יודע כמה קרעתי תתחת בשביל כל ברית שניהלתי).

• אגיב כצופה מהצד בשרת לכמה נקודות שעלו פה מפותח האשכול:

1- המשחק טרויאן הרבה לפני החלק ה"מספרי - חשבוני" הוא משחק אנושי.

אם לא הצלחת עם חבריך DooD לרתום אליכם את חברי הברית האשמה היא שלכם - וכאן הפסדתם את השרת לא משנה מה היה בצד השני

*אתן כדוגמה את השרת המהיר הישראלי לדורותיו, ניתן לראות שהצד המנצח תמיד היה (וכנראה גם יהיה) הצד שהתנהל -חברתית- טוב יותר, עם מנהלים שהצליחו לרתום את האנשים שלהם (ולפעמים גם את האנשים של הצד השני .. לצערינו חח..).

2- לבוא בטענות ליונתן Mr. Crowley על כך שהוא הפסיק לנהל לכם את הצד כשעשיתם חלוקה שכל הצדדים הסכימו איתה זה ילדותי מאוד..

הרי אם הייתם מנצחים לא היו טענות.

3- שימור - שיפור:

לפתוח באיחור בשרת זה לא נקודה לשיפור, אם בנאדם רוצה לשחק טרויאן, אז הוא יכול להרשם כל עוד ניתן

להרשם באיחור זה אתגר גדול יותר, צוות הייזנברג לקח אותו והוכיח שניתן להיות משמעותיים וטובים גם בשבועיים איחור

להגיד על יוסטון שהוא שורף זהב לשיפור? בו.. מדובר באדם בוגר שעובד למחייאתו, אין סיבה להכנס לו לכיס

בנימה זו אני שמח שהצלחתי לגנוב מהשרת הזה את האנשים החשובים באמת

מפציצים בcom2, שרת אחד היה רק החימום:P

• אור , אתם בחרתם להרים ידיים ולהשאיר אותי לנהל לבד. לא חושב שהייתם צריכים בכלל להיות חלק בשיחה כי אתם לא רציתם חלק בניהול (וכמו שאתה יודע מתחילת שרת גם אני לא רציתי , אבל בכל זאת נכנסתי גם במחיר של להוריד גז מהשחקן משמעותית).
    נכון הצהרתם שלא תנהלו לכן הבאנו 2 שחקנים שיינהלו , אין לי דרך לדעת שהם לא יעשו כלום. אבל אם הם לא עושים כלום תתחילו להניע דברים ולנסות למקסם את הסיטואציה , ולא להפיל את האשמה עלי (שמי כמוך יודע כמה קרעתי תתחת בשביל כל ברית שניהלתי).

יונתן, אין לי מה להתנגח איתכם פה בפורום.

מעריך אתכם מאוד ומעדיף שזה ישאר ככה, בכל זאת אשמח לסדר איתכם את הדברים בפרטי ולא ככה בפורום.

רק אגיד שמעולם לא האשמתי אותך, אתם אלה שבאתם בהאשמות אלינו בלי באמת לנסות להבין את המצב.

• לילי - האשמת את דוד באופן ברור וישיר, ועשית את זה כמו ילדה גדולה. תעמדי מאחורי הדברים שלך.

ולא רק את, אלא כמה אנשים פה. ואני מוצא את זה פשוט אבסורד. אולי הסיבה לזה היא שאני הייתי אחד מהאנשים הכי קרובים אליו במהלך השרת, ואני כנראה יודע יותר מאחרים על הסיבות לירידה שלו מניהול, להחלטה שלו לפרוש בסופו של דבר, ועל מה האירועים שהובילו לדברים האלה.

אני עדיין חושב שהסיבה לנפילה של הצד היא שלא היה ניהול. יצא לי לאחרונה לדבר עם מקור שאני מאוד סומך עליו, ולהבין קצת יותר טוב מה קרה. אני לא חושב, בניגוד למה שאמרו פה וגם באשכול אחר, שהאשמה על יונתן או על גל. הם השקיעו מחשבה רבה במה לעשות ואיך לשמור על השרת, ומה שסוכם, כמו שאני מבין, זה שמשה מיוליוס, ואור (נראלי שזה השם?) מאקליפטוס ינהלו את הצד שלנו.

אבל משה פרש מאוד מהר אחרי הערבוב - לפני האוצרות (ואלישע בדיוק נתן כמה תובנות לגבי למה הוא פרש באשכול שפתח). ואקליפטוס אני עדיין לא מבין מה קרה איתו, אבל לא ניהל.

אז נשארנו עם 0 מנהלים. וזאת לדעתי הסיבה שהצד נפל.

לפי כל מיני דברים שנרשמו פה, מסתמן שיש פה איזה ציפייה כללית שמרחפת באוויר, שדוד היה צריך להרים את הכפפה, אחרי שהמנהלים שהיו אמורים לנהל לא ניהלו. (ככה אני מבין את הדברים)

לדוד לא היה זמן לנהל. הוא לא חייב לאף אחד פה דין וחשבון לגבי הסיבות לכך, אבל לדעתי אם תפנו אליו בפרטי הוא אכן יתן אותן כי הוא גבר שבגברים

והנה סוד לכולכם, הוא ניסה להרים את הכפפה. יותר מפעם אחת. הדוגמה הבולטת זה המבצע על הבירה של פופ, והניהול אוצרות, אבל יש עוד כמה וכמה דוגמאות. למרות שאין לו זמן לעשות את זה, למרות שהוא לא מנהל, למרות שאנשים אחרים אמורים לנהל וגם הסכימו לנהל, הוא ניסה.

ואז הוא נתקל בחוסר שיתוף פעולה. ולילי רושמת "אמירה של חוסר שיתוף פעולה היא אמירה של ויתור", שאני מאוד לא מסכים עם זה חייב להגיד, ויונתן רושם לגבי מנהלים שלא ניהלו " אם הם לא עושים כלום תתחילו להניע דברים ולנסות למקסם את הסיטואציה" - המאמצים שהוא עשה היו כבירים. הזמן שהשקיע בלנסות ליצור שיתוף פעולה, לנסות לקשר בין אנשים, לנסות לדאוג לזמינות של כולם, שמירות חשבון, טבלאות אקסל - והכל לשווא. חוסר שיתוף פעולה זה לא ויתור. חוסר שיתוף פעולה זה בדיוק מה שזה.

ואדון MisterB_IL (מי אתה? באיזה צד שיחקת?) רושם "אם לא הצלחת עם חבריך לרתום אליכם את חברי הברית האשמה היא שלכם", אמירה לא נכונה בעליל. ההפך לדעתי. כל הכבוד מגיע לדוד על זה שבכלל ניסה לעשות את זה. והשקיע המון בניסיון. ומי שאמור לרתום, זה לא דוד, אלא זה המנהלים והינה אפילו זה רשום בציטוט המקסים שהבאת לנו "... עם מנהלים שהצליחו לרתום את האנשים שלהם...".

גם אני ודוד עדיין חלוקים בינינו על מה בדיוק גרם לקריסה. אני חושב שזה נטו העובדה שאחרי הערבוב, נשארנו בלי מנהלים. ואם היו מנהלים, שרתומים ומסורים לעניין, ויש להם את הזמן והניסיון הדרושים, אני חושב שהיו מצליחים בשלב מוקדם(לפני האוצרות) להרים את הרמת שיתוף פעולה בצד. הוא חושב קצת אחרת, אבל בכל מקרה להאשים אותו בכל העניין זה כל כך אבסורד שזה מצחיק. אין שחקן בצד שלנו שתרם יותר לברית מבכל בחינה( זמן, משאבים, תכנונים, עצות, עזרה לאנשים תבחרו אתם).

ומשהו שלילי רשמה, באשכול אחר, שאני אוהב (לשם שינוי), זה שמה שהרס את השרת, זה חוסר בארגון מראש. אולי באמת זה מה שהיה דרוש.

מנהלים לא נופלים מהשמיים, זה דורש הרבה זמן,ניסיון, מסירות וכו. לצפות מצד שקיבל 0 מנהלים אחרי החלוקה, באיזה שהוא אורח קסם להסתדר עם המצב, ואחר אך להטיח האשמות שזה לא קרה, נשמע לי אבסורד.

השרת הזה לא נגמר כי דוד פרש. השרת הזה נגמר כי אין מנהלים , ואין שיתוף פעולה. אולי דוד הבין את זה ובגלל זה הוא פרש? ואם זה המצב אני מסכים איתו לגמרי

• לא עונה פה יותר, מוזמן לפרטי (אולי תופתע, אבל יצא לי לדבר הרבה עם דוד ואור בפרטי (מאמסטרדם) ביומיים האחרונים - והרבה אור {pun intended} נשפך על הסיטואציה)

אני כן אכניס פה תגובה שכבר רשמתי בדיווחים יבשים למישהו אחר:

אני אסיים בזה:

1. את החילוף של הצדדים הצד שלכם יזם, התוצאה לא רלוונטית (וגם לא מי פיזית עשה את החילוק - זכות ווטו הייתה לכל אחד מאיתנו וממכם בכל שלב של התהליך).

אם יש לך בעייה עם המהלך, בבקשה על תצביע על אנשים ותבין שזאת הייתה הדרך שהוסכם עליה על ידי כל הטופ של השרת (אישית הייתי נגד אבל חד משמעית חלק מהתהליך, גם אם בעצימות נמוכה ביחס לאחרים).

.

2. לא ביקשתי מעולם שמישהו יבוא וינהל אצלנו, כי זה באמת בקשה מוגזמת מבחינתי - היית חלוקה לפי אזורים כי ככה המעורבים בדבר חשבו שיהיה הכי נוח לשמור על האיזון.

לגבי צביעות - תקרא לזה איך שתקרא לזה - אני לא אשחק נגד אנשים מסויימים שאיתי בצד.

לא יודעת אם אתה מבין לאיזה רמת אינטימיות מגיעים בניהול של ברית, אבל אין מצב בעולם שאני אהיה בצד נגד גל (ועוד לא מעט אחרים מהברית), מעדיפה לפרוש (לפני הכל כי אני לא מוכנה לפגוע באמון האבסולוטי שנוצר בינינו).

השקעתי (וגל עוד יותר ממני!!) ימים כלילות בעזרה לשחקנים, הסברה, תוכניות עד לרמת פלאים ומה לא.

(וד"א - מי שהיה פורש בחילוק - לגיטימי לגמרי. החילוק נעשה כי איימו בפרישה מלכתחילה, ככה שאי הסכמה עם המהלך הייתה מובנת).

.

3. אתם כל הזמן אומרים שלא היה ניהול ונותנים דוגמאות של - לא היה שיתוף פעולה בהגנות וכ'ו

אז אני אתן לכם נקודה למחשבה לשרתים הבאים:

.

אתה יודע איך עובד אצלנו הגנות?

בתחילת שרת עבדנו על שיתוף פעולה כברית, שחקנים למדו להכיר אחד את השני, לדבר, ללמוד לסמוך.

כמובן שגל פיקד על הכל מלמעלה (אני הייתי אחראית התקפיים*), ונתן תמיכה, הדרכה והסברים על איך, למה, כמה ואיפה.

אבל, מאזור יום 70-80, אין כבר צורך של התעסקות בכלל מצד ההנהלה.

השחקנים יודעים את העבודה מצויין, השיתוף פעולה רץ ואין צורך שלי או של גל להיכנס בכלל לקבוצת הגנות בשביל שתזוזת הגנות ומריחות יקרו על הצורה הטובה ביותר.

וזה לא כי ההנהלה אצלנו הייתה כזו איכותית.

זה כי השחקנים שאצלנו רצו ללמוד, היה אכפת להם אחד מהשני, תמכו אחד בשני ומה שלא תרצה.

פה נמדדת החוזקה האמיתית של ברית - שהשחקנים יכולים לתפקד מכורח השותפות ולא בגלל שיש הנהלה למעלה שאומרת להם מה לעשות.

(ואני רוצה להוסיף מילה טובה להגנתיים שלנו - אתם באמת חבורה של תותחים, ואך ורק בזכותם הייתי יכולה לישון בשקט רוב מוחלט של השרת).

.

אני את שלי אמרתי ואת הסיכומים, הפרידות וכל הנילווה לסיום של שרת אעשה בפרטי.

אני חושבת שהצגתי את המצב בצורה הכי בהירה שאפשר, לפחות מהצד שלי ככה שבאמת שאין לי מה לומר יותר בנושא.

אמשיך לדבר עם מי שרוצה בפרטי - עם הפורום סיימתי לפחות עד לשרת הבא.

.

הדיסקורד שלי הוא:

Lily (Da Vinci)#6095

מוזמנים לשלוח הודעה בכל שעה, מי שמכיר אותי יודע שאני לא אתעלם.

.

נ.ב. אם לא הבנת עדיין, אנחנו לא נשחק מול הנטארים.

חבל לנו על הכסף.

מחכים עוד קצת בשביל להינות ממה שנשאר ופורשים עד לשרת הבא - שאני באמת מאמינה שיהיה יותר איכותי ברמות.

.

זהו, הפעם באמת סיימתי.

• חתיכת חוצפנית את לא יודעת על מה את מדברת. עשיתם הכל?? בואי אני אסביר לך מה עשיתם

לקחתם צד שהיה לו 1 מנהלים, והורדתם ממנו מנהל 1, כמה זה אחד פחות אחד את יודעת? צריכה עזרה אולי? בואי אני יסייע לך בחישוב

אחד פחות אחד שווה לאפס.

אז בואי נסיק ביחד את המסקנה. מוכנה גברת לילי? לקחתם צד עם 1 מנהלים, וערבבתם את השרת (בלי לשאול אף אחד חוץ מאת עצמכם), והשארתם את הצד המדובר עם 0 מנהלים. זה כל מה שעשיתם. אם החישוב לא ברור לך עדיין תפני אלי בפרטי אני יעזור

fermat - דיברנו כמה פעמים ועזרת לי הרבה במשחק ואני מעריך אותך, אבל ברצינות מה זה התמימות הזאת? אתה לא חושב שאדון גל הנכבד ידע בדיוק איזה אנשים הוא מעביר אלינו לנהל??

אתה רוצה לספר לי שאקליפטוס לא היה עציץ מההתחלה??? אקליפטוס פתאום נהיה עציץ בשנייה שהשרת התערבב? לא קונה את זה. גל ידע מצוין שאקליפטוס זה עציץ הרבה לפני הערבוב. עציץ שמה שהוא יודע זה להתחבר מידי פעם ולבדוק שהבוט שלו רץ כמו שצריך. איזה מעניין שהבחור מופיע בתור נקודה כחולה בערך 20 פעמים בשעה, אבל עד שהוא עונה לי להודעה שאני שולח (או עד שקורא אותה בכלל) זה חצי יום.

ומשה מיוליוס פתאום החליט לפרוש שלוש שעות אחרי הערבוב? לא קונה את זה. גל ידע בדיוק את מי הוא מעביר לנו.

אולי הוא רצה להיפטר משני העציצי מחמד שלו, ולהישאר עם לילי שדי ברור לי שהיא סוגדת לאדמה שהוא דורך עליה לפי הודעות שלה באשכול השני, אז הוא סידר את השרת איך שנוח לו.

כמה צביעות יש פה לזרוק את ההאשמות על הצד שלנו. גועל נפש תתביישו

ומר יונתן אני לא יודע בדיוק על מי אתה מרמז שאמור היה להיכנס לניהול אני מניח שאתה מדבר על שפה עברית. אני פחות מכיר אותו אבל אני מניח שהיו לו סיבות מספיק טובות. הערבוב שאתה מר יונתן חתמת עליו, השאיר אותנו בלי מנהלים. ואתה מאשים אנשים אחרים. אולי אתה זה שצריך לעשות בדק בית.

ואם נתעלם מהשטויות האלה שרשמת, אני כן מעריך אותך עכשיו קצת יותר שרשמת שלא הכרת את המנהלים שנכנסו, והנחת שהם יכולים לנהל. את זה אני יכול להבין. לא חושב שאתה בהכרח אשם בבלעדיות, אני חושב שאתה חוצפן להאשים את שפה עברית.

אתה ולילי שני חוצפנים שופכים את כל התסכולים והגחמות שלכם על שפה עברית אחרי שהוא רשם סיכום שלא האשים אף אחד!! ולא רק זה גם אתם רושמים שטויות. זאת הסיבה היחידה שנרשמתי לכאן שראיתי את זה.

ולגבי מי אני ואיפה שיחקתי הייתי באוונגרס אבל נתתי את המשתמש למישהו אחר ופרשתי אחרי הערבוב של השרת וגם לא יצא לי לדבר איתך כל כך אז אנחנו לא מכירים.

• חברים אין צורך לרדת לטונים כאלה..

אפשר להיות בטוחים בדבר אחד.. כולם רצו בטובת השרת, וכל מהלך שנעשה נועד למנוע סיומו .

הדברים נעשו ולא ניתן להחזיר אחורה.. נשאר להודות לכל הנפשות הפועלות , ולאחל לכולנו בהצלחה בהמשך

• בוא תתחיל מלספר לנו מי אתה , אם ניהלתי את הצד שלקחת בו חלק אני אמור להכיר אותך ואשמח לדבר איתך בפרטי (דיסקורד/וואצאפ) :)
    עכשיו אני אניח שאתה לא תגיד כי ביקשתי לפני והתעלמת באופן מוחלט... אז אענה לך ככה , אני לא האשמתי ישירות אמרתי שכן היה אפשר להכניס אנשים לניהול לאו דווקא שפה עברית.
    בחרתם להרים ידיים ולכן הגענו למצב הזה , אני לא יודע מה גל ידע/לא ידע לגבי מי שנכנס לניהול אבל זה לא רלוונטי , אם הם לא מתפקדים והרי לא נחלק שוב באוצרות את השרת תתחילו להזיז עניינים במקום לבכות.
    ד"א
    מאוד מוזר לי , לא הכרתי שליו בצד שלנו ובטח לא אחד כזה שככה בקיא בכל המהלכים שקרו. טוב נו הרבה יותר קל לזרוק האשמות ולדבר בצורה מגעילה באופן אנונימי מאשר גלוי או שאתה שייך למישהו שהבטיח לא להגיב יותר מהמשתמש שלו באשכול :)

• אני אסיים בזה:

1. את החילוף של הצדדים הצד שלכם יזם, התוצאה לא רלוונטית (וגם לא מי פיזית עשה את החילוק - זכות ווטו הייתה לכל אחד מאיתנו וממכם בכל שלב של התהליך).

אם יש לך בעייה עם המהלך, בבקשה על תצביע על אנשים ותבין שזאת הייתה הדרך שהוסכם עליה על ידי כל הטופ של השרת (אישית הייתי נגד אבל חד משמעית חלק מהתהליך, גם אם בעצימות נמוכה ביחס לאחרים).

.

2. לא ביקשתי מעולם שמישהו יבוא וינהל אצלנו, כי זה באמת בקשה מוגזמת מבחינתי - היית חלוקה לפי אזורים כי ככה המעורבים בדבר חשבו שיהיה הכי נוח לשמור על האיזון.

לגבי צביעות - תקרא לזה איך שתקרא לזה - אני לא אשחק נגד אנשים מסויימים שאיתי בצד.

לא יודעת אם אתה מבין לאיזה רמת אינטימיות מגיעים בניהול של ברית, אבל אין מצב בעולם שאני אהיה בצד נגד גל (ועוד לא מעט אחרים מהברית), מעדיפה לפרוש (לפני הכל כי אני לא מוכנה לפגוע באמון האבסולוטי שנוצר בינינו).

השקעתי (וגל עוד יותר ממני!!) ימים כלילות בעזרה לשחקנים, הסברה, תוכניות עד לרמת פלאים ומה לא.

(וד"א - מי שהיה פורש בחילוק - לגיטימי לגמרי. החילוק נעשה כי איימו בפרישה מלכתחילה, ככה שאי הסכמה עם המהלך הייתה מובנת).

.

3. אתם כל הזמן אומרים שלא היה ניהול ונותנים דוגמאות של - לא היה שיתוף פעולה בהגנות וכ'ו

אז אני אתן לכם נקודה למחשבה לשרתים הבאים:

.

אתה יודע איך עובד אצלנו הגנות?

בתחילת שרת עבדנו על שיתוף פעולה כברית, שחקנים למדו להכיר אחד את השני, לדבר, ללמוד לסמוך.

כמובן שגל פיקד על הכל מלמעלה (אני הייתי אחראית התקפיים*), ונתן תמיכה, הדרכה והסברים על איך, למה, כמה ואיפה.

אבל, מאזור יום 70-80, אין כבר צורך של התעסקות בכלל מצד ההנהלה.

השחקנים יודעים את העבודה מצויין, השיתוף פעולה רץ ואין צורך שלי או של גל להיכנס בכלל לקבוצת הגנות בשביל שתזוזת הגנות ומריחות יקרו על הצורה הטובה ביותר.

וזה לא כי ההנהלה אצלנו הייתה כזו איכותית.

זה כי השחקנים שאצלנו רצו ללמוד, היה אכפת להם אחד מהשני, תמכו אחד בשני ומה שלא תרצה.

פה נמדדת החוזקה האמיתית של ברית - שהשחקנים יכולים לתפקד מכורח השותפות ולא בגלל שיש הנהלה למעלה שאומרת להם מה לעשות.

(ואני רוצה להוסיף מילה טובה להגנתיים שלנו - אתם באמת חבורה של תותחים, ואך ורק בזכותם הייתי יכולה לישון בשקט רוב מוחלט של השרת).

.

אני את שלי אמרתי ואת הסיכומים, הפרידות וכל הנילווה לסיום של שרת אעשה בפרטי.

אני חושבת שהצגתי את המצב בצורה הכי בהירה שאפשר, לפחות מהצד שלי ככה שבאמת שאין לי מה לומר יותר בנושא.

אמשיך לדבר עם מי שרוצה בפרטי - עם הפורום סיימתי לפחות עד לשרת הבא.

.

הדיסקורד שלי הוא:

Lily (Da Vinci)#6095

מוזמנים לשלוח הודעה בכל שעה, מי שמכיר אותי יודע שאני לא אתעלם.

.

נ.ב. אם לא הבנת עדיין, אנחנו לא נשחק מול הנטארים.

חבל לנו על הכסף.

מחכים עוד קצת בשביל להינות ממה שנשאר ופורשים עד לשרת הבא - שאני באמת מאמינה שיהיה יותר איכותי ברמות.

.

זהו, הפעם באמת סיימתי.

• בוא תתחיל מלספר לנו מי אתה , אם ניהלתי את הצד שלקחת בו חלק אני אמור להכיר אותך ואשמח לדבר איתך בפרטי (דיסקורד/וואצאפ) :)
    עכשיו אני אניח שאתה לא תגיד כי ביקשתי לפני והתעלמת באופן מוחלט... אז אענה לך ככה , אני לא האשמתי ישירות אמרתי שכן היה אפשר להכניס אנשים לניהול לאו דווקא שפה עברית.
    בחרתם להרים ידיים ולכן הגענו למצב הזה , אני לא יודע מה גל ידע/לא ידע לגבי מי שנכנס לניהול אבל זה לא רלוונטי , אם הם לא מתפקדים והרי לא נחלק שוב באוצרות את השרת תתחילו להזיז עניינים במקום לבכות.
    ד"א
    מאוד מוזר לי , לא הכרתי שליו בצד שלנו ובטח לא אחד כזה שככה בקיא בכל המהלכים שקרו. טוב נו הרבה יותר קל לזרוק האשמות ולדבר בצורה מגעילה באופן אנונימי מאשר גלוי או שאתה שייך למישהו שהבטיח לא להגיב יותר מהמשתמש שלו באשכול :)....

"בחרתם להרים ידיים"

הרי זה לא מה שאתה רצית לעשות לפני שפנית לגל? להכניס למחיקה ?

היית בדיוק באותו מצב שלנו, לך הייתה את האופציה ללכת לגל, לנו כבר לא הייתה.

מה ציפתם שנעשה ? שנשלח הודעה לברית אנחנו מפסיקים לנהל ומי שרוצה שיקח את המושכות ? התוצאה פה תיהיה ידועה מראש.

ותפסיקו עם ההשמצות האלה כלפי דוד, זה מביך.

כנראה שאתם לא באמת מכירים את הבנאדם אם זה מה שאתם בוחרים להגיד עליו.

סה"כ הביקורת היחידה פה הייתה שחשבנו לתת לאלה שרוצים להמשיך לשחק הזדמנות, ולא להשאיר אחרינו "אדמה חרוכה" כאילו אתם מינימום חאליסי.

• אור אתה יודע טוב מאוד שהחלוקה לא נבעה רק מזה שננטשתי לנהל את הצד לבד אלא פשוט לא היה כוחות... השרת היה מסתיים תוך שבוע מהנקודה שכולם פרשו מההנהלה והשאירו אותי לבד...

וחלאס עם התירוץ הזה שרציתפ לתת לאנשים להמשיך לשחק , זה נועד להגן לכם על המצפון כי אתה יודע טוב מאוד שבאקט של מחיקה של הקבוצה שלכם אתם סיימתם את השרת ואף אחד (רציני) לא רצה להמשיך לשחק.

970x250_5Tribes.png