Tarihi Verin ODİN Başkan Tarihi Artık

• En sevmediğim olay tarih ve saati belirlenmemis bir sey için beklemek plan yapmak reklam olayi yeter su net tarihi yazinda ona göre bizde ekip ikna calismalarina baslayalim malum 2 serverdir oyun hata ve 3 kagitciliklardan epey bi ROA oyuncunu kaybettik farkindasinizdir

• Regnum

İyi günler hocam yeni serverler açılmadığı için bende shadow empirese oynamaya karar verdim lakin 1x beta sürümüne baktığımda TL ile alışveriş yok bu gelicek 3x 5 halk veya 3 halkta TL ile alışveriş olucak mı ?

• Regnum

İyi günler hocam yeni serverler açılmadığı için bende shadow empirese oynamaya karar verdim lakin 1x beta sürümüne baktığımda TL ile alışveriş yok bu gelicek 3x 5 halk veya 3 halkta TL ile alışveriş olucak mı ?

Uluslararası serveler bunlar. TL ile altın alımı yaptırılacağını sanmıyorum. He alırsınız ama Dolar kuruna göre alırsınız. Adamların 20 birime aldığı şeyi biz 150 birime alacağız. Rekabet etmek imkansız. Bu yüzden TR serverlerinden başkası yalan bize :)

Sizce de böyle mi? Böyle mi düşünüyorsunuz? Ben size korku mu salıyorum? Çocuklara kötü bi örnek miyim?

JackTheRipper(PARS);

Include <Komancero.h>

void life()

ST_20171023_JWY23_3505550.jpg?itok=3bXwPaVJ&timestamp=1508689815

• Uluslararası serveler bunlar. TL ile altın alımı yaptırılacağını sanmıyorum. He alırsınız ama Dolar kuruna göre alırsınız. Adamların 20 birime aldığı şeyi biz 150 birime alacağız. Rekabet etmek imkansız. Bu yüzden TR serverlerinden başkası yalan bize :)

Bak şimdi bu hiç iyi bir durum değil kimse demiyelim ama bunu dolar kuru uzerinden TL siz oynuyacak Türk oyuncu sayisi 20-30 kişi anca olur bu pandemi döneminde malessef bu durumda bende açmam zaten hesap boğaza zor para buldugumuz bu donemde zengin oyunu oldu yani TRAVİAN

• Bak şimdi bu hiç iyi bir durum değil kimse demiyelim ama bunu dolar kuru uzerinden TL siz oynuyacak Türk oyuncu sayisi 20-30 kişi anca olur bu pandemi döneminde malessef bu durumda bende açmam zaten hesap boğaza zor para buldugumuz bu donemde zengin oyunu oldu yani TRAVİAN

Aynen hocam, ancak TR için açılacak artık Shadow mu olur yine Codex mi olur o serverlarda oynayabilecek gücümüz var. Uluslararası arenada mücadele edecek maddi durum yoktur kimsede.

Sizce de böyle mi? Böyle mi düşünüyorsunuz? Ben size korku mu salıyorum? Çocuklara kötü bi örnek miyim?

JackTheRipper(PARS);

Include <Komancero.h>

void life()

ST_20171023_JWY23_3505550.jpg?itok=3bXwPaVJ&timestamp=1508689815

• Haritanın bir köşesinde Mısır ile tahıl üretme denemeleri yapmayı düşünüyorum :) zaten yeni oyuncuyum. Mücadele edecek arkadaşlar için yabancı paralar stres kaynağı olur.

"Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely."

"İktidar yozlaştırır, mutlak iktidar mutlaka yozlaştırır."

- Lord Acton