סיכום שרת ILX33 - עומרV

 • ערב טוב קהילה יקרה,

  בפוסט הקרוב אסכם את אירועי השרת מנקודת המבט שלי בלי להסתיר כלום ושום דבר ואחשוף את כל מה שקרה בדיוק מהיום שבו התחלתי להיות מעורב בשרת.

  3-4 ימים לפני האוצרות מיקי מספר לי בוואטפ על השרת, על הצדדים ואומר לי שהוא משחק נגד אליה וניסה להדליק אותי להיכנס, הציע רעיון שאכנס לאחד החשבונות שלהם ואתהפך בהמשך כמו שאליה ומיקי עשו לי במהיר ה23.

  מי שמכיר את ההיסטוריה ביני לבין אליה יודע שהיחסים בינינו לא משהו, הוא דפק לי קטעים מסריחים בעבר וגם אני לו ומעולם לא היינו ביחסים טובים.

  אחרי יום של מחשבה אמרתי יאללה, דיברתי עם נתי אמרתי לה שתמצא לי צוות התקפי שבאו לעבוד ויש להם מוטיבציה ומפה נכנסתי לצוות של אופק ניסים ואורן ב Mufasa ב3.8 .

  הרמת משחק שלהם הייתה די ברצפה, חיים רק על ייצור חשבון, מצב כוחות גרוע ביחס ליום שאנחנו נמצאים בו והם החליטו שלא צריך לבנות קאטות בהאמר, ככה המצב היה נראה – https://prnt.sc/ud4mf8

  התוכנית שלי הייתה להרים 2 מאפסי קאטה 1 מאפס נוגח ועוד כפר של 100 אלף גשש, שהיו אמורים להגיע ל500 מניף 400 מניף 18 קאטה ו250 מניף 30 נוגח בבירה בסביבות יום 72 בערך ואז בשלב שאני אמור לצאת לפלא של מיקי להתהפך על אליה ולצאת עליו.

  ישר הבנתי שצריך להגדיל את ההכנסה כי מייצור חשבון אי אפשר להרים דבר כזה והתחלנו לעבוד.

  הגענו לאוצרות, דאגתי לחשבון לשבועה ייחודי וצפיחית קטן ובמקביל המשכנו לעבוד על בסיס כלכלי שיממן את כל העסק. הייתי בחשבון מה3.8 עד 14.8, 11 ימים שבהם הגדלנו את ההכנסה מ600 אלף משאב בשעה ל1.4 מיליון משאב בשעה, דבר שהיה אמור לכלכל את אימון המאפסים והסיירים(ביום של ההתהפכות היינו אמורים להתחיל לאמן).

  אחרי האוצרות אליה וההנהלה התחילו להוציא את ההאמרים של הצד למבצעים יחסית מוצלחים(בעיקר מחיקת ההאמר של גון סנואו וגניבת שבועה קטן) למרות שלא הגדיר מאפסים מראש ויצא עם כל האמר שהיה לו אליו גישה וסיכן כל כוח התקפי בצד, עשיתי לו כמה שיחות מה צריך לעשות בדיוק כדי לנצח ואיך להתייעל יותר נכון מבחינת צד, בנוסף גם פתחתי קבוצת וואטפ מיוזמתי עם כל ההנהלה ואמרתי להם את הדברים האלה לאחר שראיתי שאליה לא לוקח אותי 100% ברצינות וניסיתי להמריץ את שאר חברי ההנהלה להריץ את הדברים האלה.

  אחרי ההימרחות על המיני של מיקי והמבצע על חשיש ושגיליתי שאליה מדבר עם אופק וניסים מאחורי הגב בפלאפון ושינה לי ססמא לחשבון וכולם נעלמו לי באותו בוקר הבנתי שאליה חושד בי מידי והתוכנית הגדולה שהייתה לי צריך להתבטל ואני צריך לשנות תוכניות. עשיתי עם אליה ונתי שיחה של שעה, הצלחתי להוריד ממני את הלהבות חזרתי לחשבון ובאותו לילה העברתי למיקי שבועה ייחודי צפיחית קטן וזרקתי את ההאמר שהורם בזכותי (בזמנו מקום 1 בברית) על הנאטרים בתאריך 14.8 .

  מצב כוחות בחשבון כשעזבתי (באותו יום היינו חזקים מבחינה כלכלית להתחיל לאמן 3 מאפסים 1 אורווה גדול עם שבועה ייחודי) – https://prnt.sc/ud4mm1


  לאחר המקרה הייתי מאוד נחוש לנצח את כל הצד שלהם, עברתי לצד של מיקי ששיחק בסתלבט שלו וטובלי שהיה מיואש טיפה משאר הצד. טובלי הנסיך הכניס אותי לחשבון שלו Christoph. בשבוע הראשון היה קשה, הייתי צריך לעשות הרבה עבודה פוליטית, להעיר את כל הצד ובעיקר את מיקי וטובלי שהיו טיפה עייפים שיתחילו לשחק ויעברו ממצב ספיגה למצב התקפה ושיתחילו לשחק על הילוך 1.

  ביחד עם מיקי דמרי וטובלי אחרי שהמרצתי אותם הגדרנו מאפסים והאמרים מבצעיים, שמנו קבועות וסיירים איפה שצריך, נתיבים ובגדול התחלנו לעבוד כמו צד רציני.

  הקדמה קטנה לפני כל הדוחות – מהמהיר 28 כששינו את המשחק והכפילו את הרחבות הבנו שעם מגף אפשר להגיע לכל מטרה עם קאטות תוך 3-5ש קאטות וידענו שהמשחק הפך להיות יותר התקפי ופחות הגנתי ממה שהיה ושאפשר היום לנצח דרך נקודת מפגש ולא דרך מי שם יותר הגנות בפלא. בנוסף לעובדה הזאת, לצד של מיקי היה המון אמצעים, המון האמרים גדולים שיושבים מסביב לאפור והמון מגפיים, השילוב בין הדברים והעובדה שאני, טובלי, דמרי ומיקי מוציאים ומנהלים את המבצעים יצרו תוצאה קטלנית שחותמת את השרת תוך זמן קצר, התחלנו מיום 47!


  אכתוב את המבצעים שקרו בשרת לפי סדר כרונולוגי מהאוצרות :


  5.8 יום 34 : אוצרות, הצד של אליה משתלט על הייחודים ומיקי יותר חזק במגפיים, שבועות 4-3 למיקי.


  9.8 יום 39 : Marilyn Monroe מהצד של מיקי גונב מגף ייחודי ל – Zaptos :

  https://prnt.sc/ud394d


  5.8 – 9.8 יום 34-39 : אליה מוציא כמה מבצעי בירות וגניבת אוצרות (ביניהם הבירה ומיני האמר של אימרי The Godfather) לא כאלה קריטיים שהורידו מורל לצד של מיקי והעלו לצד של אליה :

  https://prnt.sc/ud34p0

  https://prnt.sc/ud34vm

  https://prnt.sc/ud3689


  10.8 יום 40 : מריחה של 3 מיניים BlackMamba Chango ו – The Punisher על המיני של מיקי Tabasco :

  https://prnt.sc/ud351i

  https://prnt.sc/ud3577

  https://prnt.sc/ud35cs


  11.8 יום 41 : מיקי Tabasco נמרח עם המיני שלו שהיה יחסית גדול :

  https://prnt.sc/ud35mo


  13.8 יום 43 : המבצע הכי חזק של אליה, מחיקת האמר של גולד Jon Snow מקום 2 בשרת וגניבת שבועה קטן תמורת להאמר של רון הפרסי והמיני של Bjumbum , י4-3 לאליה בשבועות :

  https://prnt.sc/ud35u0

  https://prnt.sc/ud360n


  14.8 יום 44 : אני מעביר שבועה ייחודי צפיחית קטן לצד של מיקי, מורח את ההאמר שהורם בזכותי מקום 3 בשרת על הנטארים ועובר לצד של מיקי, 4-3 למיקי בשבועות.


  17.8 יום 47 : רכבת על ההאמר של blacklist שעמד על 30 אדום ו7 קאטה רומאי , מחיקת האמר וגניבת שבועה קטן, 5-2 למיקי בשבועות :

  https://prnt.sc/ud36u2

  https://prnt.sc/ud36mi

  https://prnt.sc/ud370m

  https://prnt.sc/ud376i

  https://prnt.sc/ud379b - - י20 גל קאטה באותה שנייה.  19.8 יום 49 : B52 ו – Montanita יוצאים 8 גלים לנסות לכבוש את ההאמר של Joker ולגנוב לו שבועה קטן בזמן שיש לו ממלכה ייחודי פעיל(עדיין לא הבנתי אם זה היה בכוונה או שזה קרה בגלל רמת משחק מאוד נמוכה) :

  https://prnt.sc/ud37w5

  https://prnt.sc/ud3812


  23.8 יום 53 : רכבת על ההאמר של Zaptos שעמד על 20 אדום ו5 קאטה רומאי, מחיקת ההאמר ב0 אבידות וניסיון לקחת שבועה (בחר להזיז את השבועה כמה דקות לפני ולכן איבד את ההאמר ב0 אבידות) :

  https://prnt.sc/ud3g1v

  https://prnt.sc/ud3grs


  24.8 יום 54 : שבירת פידרים של Dark Out ו – Zaptos ב0 אבידות :

  https://prnt.sc/ud3d2f

  https://prnt.sc/ud3d6i

  https://prnt.sc/ud3dbk

  https://prnt.sc/ud3dfr


  26.8 יום 56 : פה השרת נגמר, המבצע ששבר לחלוטין את המורל בצד של אליה, רכבת להאמר של Joker , מאבדים כמה האמרים, חודרים ובגלל פשלה שלהם הכפר נשאר על 0 אוכלוסייה והשבועה קטנה בתוכו, ההאמר של Joker לא נפגע בכלל :

  https://prnt.sc/ud3j98

  https://prnt.sc/ud3jes

  https://prnt.sc/ud3jit

  https://prnt.sc/ud3jmr

  https://prnt.sc/ud3jrw

  https://prnt.sc/ud3jvj

  במקביל באותה שעה אנחנו יצאנו ל6 בירות קצת לפגוע להם בניתובים וחדרנו חלק בכולם :

  https://prnt.sc/ud3e7y

  https://prnt.sc/ud3ecl

  https://prnt.sc/ud3egp

  https://prnt.sc/ud3ell

  https://prnt.sc/ud3ere

  https://prnt.sc/ud3f2y

  https://prnt.sc/ud3hm0


  מפה השרת הפסיק להיות תחרותי, מאמין שהם הכניסו מחיקות בשלב הזה ואז התחלנו להשתולל עם כל ההאמרים ולסכן גם מאפסים.


  28.8 יום 58 : הצד של אליה יוצא במבצע הכל או כלום לכבוש לנו את הפלא, אנחנו זריז מתארגנים ויוצאים מחיקה למאפס הכי גדול שלהם של buggsbani שעמד על 250 מניף, גניבת שבועה קטן ונוחתים 3דק לפני שהוא נוחת לנו על הפלא, למרות זאת הפלא נכבש כי מיקי חווה (6-1 בשבועות למיקי) :


  רכבת שלנו 3דק לפני נחיתה שלהם :

  https://prnt.sc/ud3knn

  https://prnt.sc/ud3ktj

  https://prnt.sc/ud3kx6

  https://prnt.sc/ud3l41

  https://prnt.sc/ud3lan

  https://prnt.sc/ud3lg7

  https://prnt.sc/ud3lk1

  https://prnt.sc/ud3lmd - י20 גל קאטה באותה שנייה.


  כיבוש הפלא שלנו על ידם (לא מוצא את הדוח, Egg מרח 95% מההאמר שלו ולאחר מכן ההאמר הרציני היחיד שנשאר אצלם היה Bjumbum) :


  ישר אחר כך מיקי הוציא את המאפס שלו שהיה מקום 1 בשרת בפער בניסיון להחזיר את הפלא ונמרח :

  https://prnt.sc/ud3ofr


  2.9 יום 62 : רכבת לפלא של Bjumbum שהם כבשו מאיתנו ביום 58, מחזירים את הפלא חזרה לשורותינו :

  https://prnt.sc/ud3lyj

  https://prnt.sc/ud3m34

  https://prnt.sc/ud3m8c

  https://prnt.sc/ud3mce

  https://prnt.sc/ud3mgs

  https://prnt.sc/ud3mks


  בשלב הזה בערך התקבץ לו צד של כל שרידי Titans בשם blinding , בתקופה הזו יש המון דוחות של פירוקי בירות, מחיקת פידרים של הגנתיים ומחיקה של חשבונות, בשורה התחתונה הברית שלהם התפרקה אחרי שבוע לאחר שכל הטופ שלהם פורק והפלא שהם לקחו נכבש :

  https://prnt.sc/ud4a26

  https://prnt.sc/ud4ab8

  https://prnt.sc/ud4aj7

  https://prnt.sc/ud4awq


  5.9 יום 65 : רכבת להאמר הגדול האחרון בשרת שלא נמצא בצד שלנ, כיבושוו וגניבת שבועה קטן, ההאמר של Bjumbum י(7-0 בשבועות למיקי) :

  https://prnt.sc/ud47yi

  https://prnt.sc/ud484d

  https://prnt.sc/ud488m

  https://prnt.sc/ud48hf


  סיכום שרת :

  השרת היה בנוי בצורה שלצד של אליה היה יותר הגנות, לצד של מיקי יותר האמרים ומגפיים. כשעברתי לצד של מיקי ביום 44 הצד של אליה היו הפייבוריטים, לאחר מכן המורל שלהם ירד משמעותית למשך כמה ימים ואז חזרו לשחק בפול פוואר ומה שניצח את השרת היו נטו הבדלי רמות המשחק, ההצלחות שלנו במבצעים שלנו והכישלונות שלכם במבצעים שלכם בלי קשר לצורת התנהלות שהייתה לכם. בחרתם לבנקר את כל ההאמרים שלכם ולתקוע אותם מבחינת אימון כי חשבתם שאנחנו באים רק להאמרים, לא ייעלתם את השבועות כמו שצריך והמבצעים שהוצאתם היו מצחיקים.

  היה מאוד כיף השרת, אני נהנתי לשחק לצד חברים טובים ששוב הוכחנו מי שולט במשחק.

  שמחתי להכיר המון אנשים שלא הכרתי קודם שמגיע להם שאפו ענק, השפעתם המון על השרת, הרמתם חשבונות מפלצתיים והאמרים גדולים, הייתם רעבים לנצח ולא הסכמתם להוריד הילוך לשנייה לא משנה איך הצד של אליה ואירועי השרת ניסו להשפיע עליכם.

  איציק, מעוז, שרי, ירון, בר, דור ביטון, אימרי, ירון, דימה ורענן(ותסלחו לי אם שכחתי מישהו) - אלופים!!

  טובלי - שחקן אלוף עם ראש פתוח, שמח שכל מה ששמעתי עליך אכן נכון ואני באמת חושב שכיום אתה אחד השחקנים החריפים בארץ. תודה שנתת בי אמון והכנסת אותי לחשבון שלך, אכן עשינו טרור מטורף כמו שרצית.

  ליאור - עוד שחקן ותיק ותותח, שמחתי להכיר אותך עזרת מאוד והוכחת הבנת משחק גבוהה.


  עומרV

 • בוא לטורניר בינואר...

  שם יש רמה

  ציוני אמיתי

  TT2020- the chef

  שחקני עבר-

  ilx19- מר גבינה

  hey -ilx20

  ilx21- אוהבי הגבינות

  ilx 33- מר גבינה

  reservoir dogs -ilx34

 • *כרגע אנחנו ביום 67 ואין איומים שיעכבו את הבנייה, השרת יסתיים עוד 8-9 ימי

  לי אישית אין מה לומר יותר מידי

  תודה באמת על הכל, בעיקר למרות הכל על ההתמדה בשקרים

  וואלה שאפו על הנצחון.

 • 2 תיקונים קטנים:

  1. המבצע של מחיקת ההאמר של גון סנואו זה לא המבצע של איליה

  2. לגבי ההתקפה של מונטינה על גוקר , שכחת לציין שלא היה לו מגורים ולא ארמון אז ההתקפה הגיונית מאוד - המטרה הייתה כיבוש ואז לקחת את האוצר עם גיבור 5 דקות משם

 • 2 תיקונים קטנים:

  1. המבצע של מחיקת ההאמר של גון סנואו זה לא המבצע של איליה

  2. לגבי ההתקפה של מונטינה על גוקר , שכחת לציין שלא היה לו מגורים ולא ארמון אז ההתקפה הגיונית מאוד - המטרה הייתה כיבוש ואז לקחת את האוצר עם גיבור 5 דקות משם

  1. סבבה

  2. המבצע עדיין יצא בצורה חוותית ואני אסביר :

  א. אם יש ממלכה פעילה ואתה בא לקחת אוצר למה אתה בונה על זה שהקופה תיהרס אם יצאת איזה 5 גלים?

  ב. לבנות שהמגן לא ירים מלכותיים או ארמון אם הוא רואה 5 הצמדות מ3 חשבונות שונים? טעות שנייה

  ג. לא הפרדתם ציפים מהגל של הניקוי

 • 1. סבבה

  2. המבצע עדיין יצא בצורה חוותית ואני אסביר :

  א. אם יש ממלכה פעילה ואתה בא לקחת אוצר למה אתה בונה על זה שהקופה תיהרס אם יצאת איזה 5 גלים?

  ב. לבנות שהמגן לא ירים מלכותיים או ארמון אם הוא רואה 5 הצמדות מ3 חשבונות שונים? טעות שנייה

  ג. לא הפרדתם ציפים מהגל של הניקוי

  א. האוצר לא היה המטרה- אמרנו שאם ויהיה פאשלה עם הכיבוש אז יש מצב שהקופה תיהרס ולפחות נצא עם אוצר

  ב. קודם כל הוא לא זכר בכלל שאין לו מגורים - אתה יכול לשאול אותו אם הוא הרים מגורים או לא והוא יגיד לך שלא

  ג. ההתקפה עם הציפים הייתה בגל השני או השלישי לא זוכר, ולא בנינו על זה שיהיה שם כמות כזאת של הגנות - אם היתה הכמות שציפינו אז היה מת ציף אחד בהתקפה ובכללי אם היה שולח בנפרד אז זה 2 התקפות מאותו כפר והעדפנו 1

  תכלס אם היה נכנס עוד האמר בהתחלה אז המבצע היה מצליח , אבל יש אנשים ראש בקיר שמעדיפים לצאת לפידרים שבועיים אחרי האוצרות

 • א. האוצר לא היה המטרה- אמרנו שאם ויהיה פאשלה עם הכיבוש אז יש מצב שהקופה תיהרס ולפחות נצא עם אוצר

  ב. קודם כל הוא לא זכר בכלל שאין לו מגורים - אתה יכול לשאול אותו אם הוא הרים מגורים או לא והוא יגיד לך שלא

  ג. ההתקפה עם הציפים הייתה בגל השני או השלישי לא זוכר, ולא בנינו על זה שיהיה שם כמות כזאת של הגנות - אם היתה הכמות שציפינו אז היה מת ציף אחד בהתקפה ובכללי אם היה שולח בנפרד אז זה 2 התקפות מאותו כפר והעדפנו 1

  תכלס אם היה נכנס עוד האמר בהתחלה אז המבצע היה מצליח , אבל יש אנשים ראש בקיר שמעדיפים לצאת לפידרים שבועיים אחרי האוצרות

  אלוהים יעזור...

 • א. האוצר לא היה המטרה- אמרנו שאם ויהיה פאשלה עם הכיבוש אז יש מצב שהקופה תיהרס ולפחות נצא עם אוצר

  ב. קודם כל הוא לא זכר בכלל שאין לו מגורים - אתה יכול לשאול אותו אם הוא הרים מגורים או לא והוא יגיד לך שלא

  ג. ההתקפה עם הציפים הייתה בגל השני או השלישי לא זוכר, ולא בנינו על זה שיהיה שם כמות כזאת של הגנות - אם היתה הכמות שציפינו אז היה מת ציף אחד בהתקפה ובכללי אם היה שולח בנפרד אז זה 2 התקפות מאותו כפר והעדפנו 1

  תכלס אם היה נכנס עוד האמר בהתחלה אז המבצע היה מצליח , אבל יש אנשים ראש בקיר שמעדיפים לצאת לפידרים שבועיים אחרי האוצרות

  בתור אחד ששם שם את מרבית ההגנות אני יכול להגיד לך חד משמעית שבמידה והיו עוד גלים, ההגנות היו בהתאם והעוד האמר הדמיוני הזה שאתה מדבר עליו שהיה נכנס בהתחלה, גם היה נמרח :)

 • א. האוצר לא היה המטרה- אמרנו שאם ויהיה פאשלה עם הכיבוש אז יש מצב שהקופה תיהרס ולפחות נצא עם אוצר

  ב. קודם כל הוא לא זכר בכלל שאין לו מגורים - אתה יכול לשאול אותו אם הוא הרים מגורים או לא והוא יגיד לך שלא

  ג. ההתקפה עם הציפים הייתה בגל השני או השלישי לא זוכר, ולא בנינו על זה שיהיה שם כמות כזאת של הגנות - אם היתה הכמות שציפינו אז היה מת ציף אחד בהתקפה ובכללי אם היה שולח בנפרד אז זה 2 התקפות מאותו כפר והעדפנו 1

  תכלס אם היה נכנס עוד האמר בהתחלה אז המבצע היה מצליח , אבל יש אנשים ראש בקיר שמעדיפים לצאת לפידרים שבועיים אחרי האוצרות

  הבנתי את החשיבה אבל המבצע מראש היה בנוי יותר מידי על מזל לכן יצאתם חוות

 • הכל טוב ויפה אבל אין מה לסכם, בטח לא לך, השרת בתרדמת ואם היה אפשר לבקש מטרוויאן לסגור אותו אתמול היה עדיף לכולם.

  בקיצור, הסיכומים לא מעניינים, הראש לא בשרת ש"ניצחת" בשבוע.

970x250_5Tribes.png